Tik prisijungę vartotojai gali dalyvauti forume. Prisijungti.

 

OEG1T - "Olympic Entertainment Group AS"

Buzuciai
Rašyti privačią žinutę

9 žinutės
( +6 / -3 )

Dekui Rimtas,

Radau kur galima rasti grafikus 15min 60 min tisklumu, draugiskai issisukai nuo kalusimo, beje forume ir ten Tave radau ;-)

Dekui Mantezas uz draugiskuma.

rimtas.lt
rimtas.lt
Rašyti privačią žinutę

806 žinutės
( +2170 / -1453 )

Matomai vienas kito nesupratom-jei būtum paklausęs iš kur imu 15min grafikus, būtų buvę aiškiau, man tikrai negaila-imu juos iš Traders.lt TA skyriaus, nes šis saitas turi tik dieninius grafikus.
Siūlyčiau šio saito administracijai pakonkuruoti su Traders.lt ir padaryti dar krūčiau-įvesti tarkim kad ir 5min. intervalą, o gal ir visą kitą puokštę-1,5,10,15,3 min. Neturėtų būti sunku suprogramuoti,kad imtų duomenis iš biržos, juk ten eina praktiškai tickiniai grafikai. Kad ir su pavėlavimais, bet užtai fraktalų medžiojimo spektras prasiplečia kokius penkis kartus, ypač tai aktualu treidinant vaikantis procento-kito uždarbio.
Mulkis
Rašyti privačią žinutę

12 žinutės
( +15 / -5 )

Rimtas.lt

Ar ne peranksti issokai is traukinio

rimtas.lt
rimtas.lt
Rašyti privačią žinutę

806 žinutės
( +2170 / -1453 )

Gal truputį ir per anksti, bet aš prekiauju pagal savo sistemą, tad man nelabai įdomu "spausti" viską iki paskutinio. Pasiimu kiek man reikia ir einu lauk.
Mulkis
Rašyti privačią žinutę

12 žinutės
( +15 / -5 )

Keliu kepure pries tave
rimtas.lt
rimtas.lt
Rašyti privačią žinutę

806 žinutės
( +2170 / -1453 )

Jei nebūčiau numetęs dar laikyčiau-nuo viršūnės nėra Impulso, gali dar išspaust pirmadienį /antradienį kelis centus. Bet iš esmės  trendas jau tikrai matūrina, nė už ką nepirkčiau šioje vietoje. Reikia sulaukti korekcijos, po kurios dar bus banga viršun, greičiausiai iki 2eur, bet čia gal daugiau Vasario mėn treidas.

Impulsas susifromuoja greitai, jei nespėta, nėra ko lyst; paskui 80%( laiko) viso judėjimo užima korekcija, kurios metu išplaunami buliški sentimentai ir įnešamos abejonės tolimesniu kilimu. Korekcijose geriau nedalyvaut, nes niekada nežinai kokia bus jų forma ir kiek koreguos-matyt su CTS būsiu padaręs klaidą nusprendęs sudalyvaut korekcijoje, dabar nė pats nežinau kas ten darosi, nusimesiu pirmai progai pasitaikius. Geriau sulaukt kol korekcija baigsis ir pašortint ant sekančio Impulso 
Blin, šitie veideliai su tokiomis išsišiepusiomis "ištepliotomis" lūpomis tai tikrai idiotiški.... Anksčiau spekuliantuose buvo tokios idiotiškos žvengiančios mėlynos burnos kas atsimena-man jos niekada nepatiko....Dabar vėl kažkokie veideliai nedadaryti, visai neatitinka žmogiškų emocijų, atrodo lyg žvengtum kaip idiotas....
Mrbyn
Rašyti privačią žinutę

400 žinutės
( +497 / -948 )

 gerai tu cia apie veidelius
Pozicinis treidingas. Skalpu niekam nenuimineju:)
Mulkis
Rašyti privačią žinutę

12 žinutės
( +15 / -5 )

Iš pradžių maniau, tie tavo grafikai paistalai ir nuspeti rinka tolygu nuspeti moters nuotaikas
Bet matau , kad esi ne iš kelmo spirtas
Siaip nepasikliauju kitu nuomone, bet i tavo reiks retkarčiais užmest akį (bent jau OEG)
Ir dar man kaip tikram žemaičiui malonu girdėti, kad yra ir kitų kam (prisvyla blynai)

rimtas.lt
rimtas.lt
Rašyti privačią žinutę

806 žinutės
( +2170 / -1453 )

Čia kad grafikai paistalai buvo toks požiūris sudarytas keletos puspročių ir traders.lt, kurie iš esmės neturi tiek smegenų, kad suprasti Techninės Analizės aukštajį pilotažą. Jiems grafikai tik piešinukai, man jie pagrindinis dolerių kalimo aparatas, kurie kasdien su nauja patirtim veikia vis geriau ir geriau.
Mulkis
Rašyti privačią žinutę

12 žinutės
( +15 / -5 )

Gerai ,"gudruti", gal galetum pasidalint nuomone dar apie dvi akcijas KNF ir SAN ?
esu įmerkęs "uodega" ir prišalo . Negi reiks laukt pavasario .

Mrbyn
Rašyti privačią žinutę

400 žinutės
( +497 / -948 )

Jeigu nori greiciau istraukt uodega, pildykis kainai krentant.
Pozicinis treidingas. Skalpu niekam nenuimineju:)
Mulkis
Rašyti privačią žinutę

12 žinutės
( +15 / -5 )

sakai , kad jau įmerkiau uodega , tai kišt ir visą užpakalį , aš ne to klausiau. Domina JŪSŲ ponai nuomonė apie šių akcijų artimiausia perspektyva.
Mulkis
Rašyti privačią žinutę

12 žinutės
( +15 / -5 )

Sakai, jei jau įmerkei uodega , tai kišk ir visą užpakalį. Aš ne to klausiu. Mane tik domina Ponai JŪSŲ nuomonė dėl šių akcijų artimiausios perspektyvos.
Mrbyn
Rašyti privačią žinutę

400 žinutės
( +497 / -948 )

Kol bendra tendencija korekcine, tai nieko gero ir nepasakysi. Indeksui pradejus kilt siulau paimt dar, jeigu norisi greiciau pabegt is situ poziciju.Is principo teigiamai.
Paskutinį kartą redagavo: Mrbyn (2011-01-07 19:13)
Pozicinis treidingas. Skalpu niekam nenuimineju:)
Geo
Rašyti privačią žinutę

154 žinutės
( +20 / -13 )

As irgi esu ilipes i valti su OEG, bet dar pabusiu pirmadieni-atradieni, ziuresim kokie vejai pus. Greiciausiai Rimas teisus, ir jau issikvepe banga, bet jei kita savaite pasirodys palankus vejai, galim testuot April 10 top ties 1.7, ir pro ten praejus upside potential neblogas. Jei vejai nepalankus, reiks lipt lauk prie 1.57.

Jei butu ne Sausis, ir ne OEG turbut nerizikuociau, bet kai Sausi uzsienio rinkose nuotaikos pozityvesnes, ir OEG kaip labai spekuliacine akcija i jas reaguoja, didesniu breakout'u tikimybe padideja.
For every action there is a reaction. Newtons third law.
Furido
Furido
Rašyti privačią žinutę

10 žinutės
( +2 )

 
www.furido.lt - mano kelias į finansinę laisvę

Tik prisijungę vartotojai gali dalyvauti forume. Prisijungti.


Techninė analizė

Prekybos statistika realiu laiku

Ekonominis kalendorius

Privatumo politika Reklama Kontaktai Paskolos RSS RSS
© 2006-2024 UAB All Media Digital