Tik prisijungę vartotojai gali dalyvauti forume. Prisijungti.

 

nerandu saves padekit prasau

tylisaule
Rašyti privačią žinutę

47 žinutės
( +6 / -2 )

reikalingi patarimai, kaip atrasti tai ko as noriu, ir ko man reikia.gal cia nevieta klausti patarimo, bet gal yra protingu zmoniu, kurie buvo tokioj keistoj situacijoj. man 22m, studijuoju vu ekonomika neakiv 4 kurse, dirbu banke, klientu aptarnavimo spec su verslo klientais, laisvo laiko beveik neturiu, dirbu ir dirbu. sekasi viskas gerai, man visada viskas sekasi, nes dirbu atsakingai ir nuosirdziai,. taciau jauciu, kad nesito darbo as noriu, nejauciu entuziazmo. kilti karjeros laiptais jauciu, kad nelabai banke pakilsi. beto nezinau, ar toliau noriu dirbti tarnautoja. noriu buti finansisikai ir dvasiskai nepriklausoma, bet nerandu tokios srities, kuriai skirciau ir atiduociau visa save, to negailedama. siuo metu skaitau tas visas knygas apie tikslus, savitaigas ir milijonus nesanti mastyma, bet mane jos dar labiau parina. nzn kokia profesija teiktu dziaugsmo,nzn kaip pakilti karjeros laiptais, kaip atrasti save. gal galit ka nors patarti, nuo ko pradeti, kaip suprati ko man reikia?
mindau
Rašyti privačią žinutę

181 žinutės
( +8 )

22 metai.. gerai kad dabar pajunti jog ne tavo pasaukimas bankai ir finansai.. Siulau isvaziuoti i uzsieni ir pamatyti kaip zmones gyvena. Dabar yra galimybiu save atrasti. Netgi afrika atsivere jei jautiesi, kad gali padet kitiems zmonems.. Baigi mokslus, nes ju anksciau ar veliau prireiks ir skrendi i bet kuria is keturiu pusiu. Busi spekuliantu zmogus tarkim maroke. Beje ten ziurejau birza kazkada egzotikos uzsimanes, tai kazkas vyksta.. O siaip tai tarkim visa vakarine europa pirmiausia paiesko savo atradimo po vidurines baigimo ir tada suprate stoja mokytis. Labai naturalu sutikti 25m pirmakursi studenta sorbonoje
Mazeikiu benzina perki - mane remi
ausrinel
Rašyti privačią žinutę

33 žinutės
( +5 )

Viskas labai gerai ir normalu, kad uzduodi sau toki klausima. As pradejau ieskoti saves siek tiek veliau ir vis dar tebeieskau. Pajutusi, jog darosi nuobodu gyventi sau nusistaciau toki uzdavini-laisvalaikio dali skirti tik man idomiems dalykams ir ju butinai turi buti bent du per menesi. Pvz., perziuriu is anksto kino, teatru, koncertu repertuarus ir issirenku ka nors, kas mane tuo metu domina, dar stengiuosi skaityti idomias knygas, ne tik profesines, bet, pvz., meno istorija, zymiu zmoniu biografijas ir atsiminimus ir pan. Beje, knygu rasymas irgi verslas ir kai kurie ju autoriai butent jo deka tapo milijonieriais, ypac tie, kurie prirase daug knygu, kaip tokiais tapti
Tarp kitko, visai nebutina isivaizduoti, jog kazkoks uzsiemimas, profesija turi buti vienas ir visiems laikams-tavo teise keistis ir keisti savo gyvenima kada tik to panoresi. Aisku, gerai, kai esi geras spekuliantas ir sukuri sau geras salygas siems pokyciams realizuoti
mindau
Rašyti privačią žinutę

181 žinutės
( +8 )

Parasysiu kol zmona nemato - tylisaule, tu romantike :love
Mazeikiu benzina perki - mane remi
PP
Rašyti privačią žinutę

125 žinutės

nusipirk akciju, kai pakils 50% tada suprasi ko tau gyvenime reikia
ausrinel
Rašyti privačią žinutę

33 žinutės
( +5 )

o jeigu 50 % nukris?
tylisaule
Rašyti privačią žinutę

47 žinutės
( +6 / -2 )

Parasysiu kol zmona nemato - tylisaule, tu romantike :love
romantike ?! don kichotas as
tylisaule
Rašyti privačią žinutę

47 žinutės
( +6 / -2 )

o jeigu 50 % nukris?
tada klausiu patarimo, kaip greiciau gala sau pasidaryt
ausrinel
Rašyti privačią žinutę

33 žinutės
( +5 )

As cia tik pajuokavau. Manau, kad vienkartinis akciju vertes pakilimas zaliam investuotojui yra pavojingas dalykas, nes jis gali sukelti euforija, trukdancia objektyviai ivertinti visus pakilimo veiksnius.
Zmones atranda arba ne save po truputi, galu gale pats zmogus keiciasi. Kartais nezinom, kas laukia uz kampo, bet tuo paciu norim paimti ir apibrezti is anksto visas savo gyvenimo ribas...
O apie gala tu cia visai be reikalo. Yra labai gera gyvenime taisykle, padedanti isgyventi bet kokia nemalonia situacija-tereikia suprasti, jog viskas laikina ir kad kartais mes tai galim dar labiau sutrumpinti Tinka ne tik apsilankymui pas stomatologa
Bertas
Rašyti privačią žinutę

559 žinutės
( +29 / -10 )

Tylisaule,
svarbiausia neturėti iliuzijų, kad visur turi sektis, arba esi niekas, ir kad viskas turi teikti tik malonumą. Ir šalia tavęs yra žmonių, kurie visą gyvenimą dirba "ne širdies" darbą, bet jaučiasi pilnaverčiai ir laimingi. Jie sugeba laviruoti tarp "patinka" ir "nepatinka", sugeba kompensuoti "nuostolius". Apskritai, ar tu pažįsti daug tokių, kurie į darba eina kaip į šventę?..

Tikriausiai kažkuo domiesi, turi kokį nors hobby. Para darbu nesibaigia. Manau, būtų klaida iš karto pulti keisti karjeros profilį, kai esi vos 22 metų, dirbus vos vieną darbą, vienoje vietoje. Apskritai, absurdas yra tai, kad jau 17 metų žmogus turi žinoti, ką norės veikti visą gyvenimą. Bet čia jau kita, mūsų Švietimo problema.
snapas
snapas
Rašyti privačią žinutę

792 žinutės
( +81 / -54 )

1) Mano patyrimas (esu 41-rių ir vis savęs tebeieškau) - kelionės yra ta investicija, kurios nesuvalgo jokios globalinės krizės ar akcijų nuosmūkiai. Bet tik ne per turistines firmas. Imk kuprinę ir nusipirk bilietą ten, kur labiausiai nori. Altajus, Baikalas, Indija, Iranas, Indonezija. Pažįstu merginą, kuri į Japoniją autostopu važiavo. Iki Vladivostoko tranzavo gal kokias tris savaites. Pažįstu dailininką, kuris sovietmečiu su 30 rub. kišenėje pavasarį išvažiavo autostopu po plačiąją Tėvynę ir grįžo tik rudenį su tais pačiais 30 rb.
Kiti varijantai:
2) Joga ir knygos apie jogą;
3) meditacija;
4) buvimas gamtoje: baidarės dviračiai pėsčiųjų žygiai;
5) muzika, bet ne popsas. Pageidautina intelektualus rokas, alterntyvus džiazas, world music etc.;
6) Kontrastinis dušas, bėgimas Vingio parke, maudymasis eketėje žiemą.
Kuo jautis senyn, tuo ragas kietyn!
Meskutis
Meskutis
Rašyti privačią žinutę

169 žinutės
( +4 )

man 22 metai studijuoju KTU inzinerija paskutiniam kurse, ir irgi galima sakyt nezinau tikslios savo vietos gyvenime ozingoff bandziau ieskoti darbo pasiulimu buvo bet vis neuzsikabinau arba neuzkabino... dabar labai domiuosi investavimu ir kazkiek esu sekmingai investaves ir beinvestuojantis turimi pinigai man suteikia ramumo.

Baisiausiai bijau dirbti ir gyventi nuo saskaitos iki saskaitos :con idomu butu isgirsti vyresniuju 40m ir daugiau, patarimu kaip gyventi ozingoff
www.vaistai.info
mozila
Rašyti privačią žinutę

241 žinutės
( +10 / -16 )

mesk velniop visas knygas apie saviitaiga, itaiga ir milijonieriaus mastyma,
perskaityk geriau Leonardo Coheno "Zavus nevykeliai", geriau buk zaviu nevykeliu(e), pats Leonardas Cohenas budamas 65 metu ir budamas sloves virsuneje (kalba eina apie ta pati dainininka Leonarda Cohena dainuojanti tokias tragiskas dainas)nezinojo koks jo gyvenimo tikslas ir praleido 5 metus dzeno vienuolyne plaudamas savo mokytojo marskinius
ir negalvok, kad yra kazkoks gyvenimo tikslas, pasaukimas ir bla bla, mesk velniop ta darba banke ir isbandyk kitus dalykus
Meskutis
Meskutis
Rašyti privačią žinutę

169 žinutės
( +4 )

tos visokios knygos kaip milijonieriaus mastymas sekmes universitetas kaip uzdirbti milijona ir pan labai blogai kaikuriuos veikia, cia vienas giminaitis ~50 metu tai jau gana solidaus amziaus skraido padebesiais tokiu knygu prisiskaites, bando kurti filmus, stato elektrines, kuria universitetus ir mokyklas, kuria traktorius, stato privacius kaleimus... Idejos gal ir grazios ir potencialios bet jas pramisti reiketu nemazai kapitalo ir pereiti biurokratizmo kelius :con
www.vaistai.info
tylisaule
Rašyti privačią žinutę

47 žinutės
( +6 / -2 )

tos visokios knygos kaip milijonieriaus mastymas sekmes universitetas kaip uzdirbti milijona ir pan labai blogai kaikuriuos veikia, cia vienas giminaitis ~50 metu tai jau gana solidaus amziaus skraido padebesiais tokiu knygu prisiskaites, bando kurti filmus, stato elektrines, kuria universitetus ir mokyklas, kuria traktorius, stato privacius kaleimus... Idejos gal ir grazios ir potencialios bet jas pramisti reiketu nemazai kapitalo ir pereiti biurokratizmo kelius :con
tose knygose yra neblogu principu ir ideju, taciau nekiekvienam. vercia susimastyti ir mastyti ka darai, bet kas perdaug, tas nesveika. tad dabar reikia susidomejima nukreipti kita kryptim, pvz i investavima. tik nuo ko cia pradeti. cia gvildenama gera ideja, del kursu pradedantiesiems, butu visai idomu ir naudinga.
Arta
Rašyti privačią žinutę

899 žinutės
( +75 / -17 )

tylisaule, jei "metaisi" tik del to, kad nezinai, nuo ko ir kaip pradeti investuoti, tai viena; jei apskritai "nerandi" saves, tai jau kas kita.
Pirmuoju atveju, tai cia jokios tragedijos nera, nes visi pradedantieji klausia, nuo ko pradeti. Nezinau, ar del to reikia tau kursu, ar kazkokiu ypatingu knygu. Nezinau, ar cia girtis ar ne, bet as isvis nesu perskaites nei vienos knygos ir nebuves nė vienuose kursuose (ir nesu ekonomistas). Taigi galima sekmingai issiversti ir be to, svarbiausia patirtis. Kadangi esi ekonomiste, tai manau tas bazines zinias, kurias as igijau palaipsniui, tu jau ir taip zinai. Nebent noretum ismanyti ir technine analize, nes jos gal ir nemoko univere. Bet kursuose to irgi neismoksi, tik susipazinsi, bet gal ir naudinga suzinoti kertinius dalykus, o paskui jau paciam gilintis, ten kur tavo manymu reikia. Jei investuoti, vadovaujantis fundamentaliais rodikliais, tai univeras to turbut jau ismoko : ). O kaip sakiau, svarbiausia patirtis, rinkos stebejimas, ziniu sekimas, rinkos jautimas, susitikinejimas su kitais panasiais investuotojais, ar kazkokie pokalbiai su makleriais. Is vienos puses tai duoda bendra supratima apie esama padeti, is kitos puses supranti, jog "ne sventieji puodus lipdo" ir net labai patyrusiems pasitaiko nelaimiu.

Jei apskritai nerandi saves gyvenime, tai tuomet gal tikrai rinktis kazka is snapo patarimu. Kitaip sakant reikia kazkaip pralauzt rutina. T.y., pasakyt sau, kad rytoj darysi ne tai, ka visada darai (ir kas gal nelabai patinka tau), o kazka kitko. Poryt galima vel izengt i rutina, bet uztat pati patirsi ir suprasi, kad rutina imanoma pralauzt. Pradziai jau vien uztenka tai zinoti! Taigi pabandyk saves paieskot; gal net ne ekonomika tavo pasaukimas, gal pasiryshi imt studijuot kazka kita, tik aisku jau reikia paciam zinoti, ko tikrai nori. Beje pagirtina, jog jau supranti, kad "dirbi ir dirbi" ir nieko daugiau. As budamas tokiu metu dar nesupratau, kad darboholizmas yra nieko gero
Skubėk iš lėto
Kukulis
Rašyti privačią žinutę

1 žinutės

Tylisaule, man - 44 metai. Kai turejau savo versla, nesijauciau finansiskai saugi. Visi pinigai sukosi versle. Svajojau tureti daug pinigu saskaitoj. Maniau, tada buciau laiminga, saugi. Kai sekmingai pardaviau versla, laiminga buvau tik puse metu. Pakeliavau, lankiau kursus ir seminarus kokius sirdis geide. Poilsis ir visi geri dalykai apkarto - norejosi veiklos. Manau, kad zmogui niekada nebuna ilgai gerai. Jam reikia dinamikos, ivairoves. Pinigai - labai geras dalykas, bet saviraiska ne maziau svarbi. Jeigu jautiesi blogai nebijok keisti savo gyvenimo. Ta teks daryti ne karta, jeigu nori patirti daugiau dziaugsmo.
Prikolas
Prikolas
Rašyti privačią žinutę

319 žinutės
( +16 )

Jei apie investavima - pasirasai VP sutarti, inesi kokius 5k i saskaita ir pradedi... Visa kita kazkaip savaime ateis

Jei siaip apie gyvenima... pradek nardyti Valanda po vaandeniu taip nerealiai atpalaiduoja smegenis Be to - bus tikslas investuoti teisingai (iranga besanus pinigus kainuoja)

O siaip tai gerai, kad panasus klausimai kyla Bet nieko - tuoj praeis Viskas susitvarkys
pinigai nekvepia
bloombergas
bloombergas
Rašyti privačią žinutę

634 žinutės
( +5 / -2 )

Ale visai idomia tema tylisaule uzvede Idomu paskaitinet ir suzinot,ne viena toks esi siam pasauly,besiblaskantis ir ieskantis savo vietos po saule...

Nerasysiu cia dabar "referato", apie savo gyvenima kas ir kaip tiesiog pasakysiu,kad kasdien mano galvoja sukasi mintys "ka man veikt gyvenime?..kur ir ka dirbti,kad butu idomu?..o gal isvis geriau nedirbti?.. tiesiog keliaut po pasauli viska metus?.. juk taip butu idomu pazinti ta "kita pasauli",kuris yra uz musu iprastos gyvenamos aplinkos... o dabar gyvenimas tarsi is anksto suplanuotas:mokykla,univieras,darbas,seima..pensija.. . Tad norisi pasielgt "ne taip,kaip reiketu" ar pan."
Tad ir blaskaus kaip drugys, iskrides i uzdara patalpa...

Gerai kad yra toks dalykas kaip investavimas :yes Cia beveik kaip opijus mano sielai
Rizikuoja tas, kas nežino ką daro. (W.Buffet)
Ledine
Ledine
Rašyti privačią žinutę

393 žinutės
( +3 )

svarbiausia yra išsiaiškinti, ko tu nori, ir kodėl tu nori būtent to. Kiekvienas žmogus unikalus, ir kiekvieno tikslai slypi už individualių motyvų. Vieni dirba dėl pinigų, kiti dėl galimybės juos išleisti taip, kad smagiau gyventi būtų. Tad jei dirbama, uždirbama, ir nežinoma kodėl - it's a problem.
Aišku, lengva pasakyti - žinok, ko nori.
Man irgi tik 21, ir tikrai prieš pora metų dar nežinojau, kurlink judėti. Betgi labai padėjo atmetimo būdą (dažnai naudojamas testuose). Atsirink ko tikrai nenori! Pvz. : nenoriu būti kirpėja; nenoriu dirbti viena; nenoriu uždirbti tiek, kad negalėčiau sau leisti padorių atostogų; nenoriu, kad mano veikla varžytų kūrybiškumą ir t.t..
Aš, pvz., irgi ekonomiką studijuoju. Bet dar prieš studijas pasakiau sau - tikrai nedirbsiu klientų aptarnavimo skyriuje; net jei man reikės nemažų investicijų, kad to išvengčiau

Investuok į save! Investuok į žinias, kol jauna - lankyk kursus, seminarus, įstok į kokią organizaciją, bendrauk.. pamažu pamažu atrasi save, apsibrėši savo tikslus - tiksliau, jie patys save apibrėž, kai apie tai per daug negalvosi

Tik prisijungę vartotojai gali dalyvauti forume. Prisijungti.


Techninė analizė

Prekybos statistika realiu laiku

Ekonominis kalendorius

Privatumo politika Reklama Kontaktai Paskolos RSS RSS
© 2006-2024 UAB All Media Digital