Tik prisijungę vartotojai gali dalyvauti forume. Prisijungti.

 

del stopu statymo

aj
Rašyti privačią žinutę

106 žinutės

sveiki visi .pasakykit kaip toli statot stopus .sakykim turiu 1000 sndk akciju po $55.45 ir ji pradeda vaziuoti zemyn kur butu jusu stopas?
Mindzio
Mindzio
Rašyti privačią žinutę

957 žinutės
( +55 / -24 )

Paprastai kur statyti stopus treideriai nusprendzia priklausomai nuo strategijos kuria vadovaujasi.. Buna ir taip kad nuostolis nuo stopu suveikimo yra didesnis nei nuostolis nuo 1 ar 2 poziciju didelio kritimo..

Trumpalaikio spekuliavimo atveju stopai statomi arciau, ilgalaikio toliau. As asmeniskai stopu isvis nenaudoju, o jei naudoju (retais atvejais) ne maziau 11% nuo uzdarymo kainos. :wink
Emini-Systems.com
sigiz
Rašyti privačią žinutę

204 žinutės
( +17 / -2 )

sveiki visi .pasakykit kaip toli statot stopus .sakykim turiu 1000 sndk akciju po $55.45 ir ji pradeda vaziuoti zemyn kur butu jusu stopas?
Stopus statau priklausomai nuo grafiko ir iejimo (pirkimo) tasko. Be intraday grafiko negaleciau pasakyti kur statyciau SNDK 55.45 stopa. Mano atveju dazniausiai jie buna ~1-2% ribose nuo iejimo tasko.
damonn
damonn
Rašyti privačią žinutę

180 žinutės

Stopus patartina deti zemiau palaimyko tasko. Jei krintanti rinka atsoks - viskas gerai, jei pramus palaikyma - stopas isgelbes tave nuo dideliu nuostoliu.
Budamas turtingu - būk dosnus.
grizli
grizli
Rašyti privačią žinutę

536 žinutės
( +19 / -19 )

O kiek zemiau , pastatysi stopa nuo palaikymo tasko ir kur tas taskas, turi nuspresti pats...
damonn
damonn
Rašyti privačią žinutę

180 žinutės

Nebutina paciam sukti galvos kur yra palaikymo taskas (tiksliau linija). Sitai nesunkiai gali rasti brokerio svetaineje. Taip pat gali pats nusistatyti (panaudodamas TA elementus).
Budamas turtingu - būk dosnus.
grizli
grizli
Rašyti privačią žinutę

536 žinutės
( +19 / -19 )

Teoriskai viskas grazu ir lengva, deja praktiskai nevisada taip iseina :no
aj
Rašyti privačią žinutę

106 žinutės

Stopus patartina deti zemiau palaimyko tasko. Jei krintanti rinka atsoks - viskas gerai, jei pramus palaikyma - stopas isgelbes tave nuo dideliu nuostoliu.
na dekingas uz atsakymus .o kur butu jusu stopas sakykim su 1000 QQQQ akciju kai palaikymo taskas yra $38.5 o buvau short at $38.62 ir ji sove staigiai virsu.tada ka darytumet?man idomi jusu nuomone
damonn
damonn
Rašyti privačią žinutę

180 žinutės

Shortinant patartina stop'a deti virs pasipriesinimo tasko. Ji galima rasti/nusistatyti taip pat kaip ir palaikymo taska.
Beje, palaikymo ir pasipriesinomo taskai buna keli, skirtinguose lygiuose. QQQQ dabartiniu atveju artimiausi pasipriesinimo taskai yra 38,85 ir 39,45 USD lygiuose. As asmeniskai manau (patariu neatsizvelgti i mano nuomone ir priimineti sprendimus paciam), kad antrasis pasipriesinimo taskas yra gana tolokai, o pimasi artokai, todel deciau stop'a mazdaug ant 39 USD ribos ir jei jau pramustu pirmaji pasipriesinimo lygi nebelaukciau antrojo pramusimo.
Bet tai tik mano asmenine nuomone ir spresdamas dar turetum atsizvelgti i tai, jog man 16 metu ir budamas toks jaunas dar nesu tobulai ivaldes TA subtilybiu.
Budamas turtingu - būk dosnus.

Tik prisijungę vartotojai gali dalyvauti forume. Prisijungti.


Techninė analizė

Prekybos statistika realiu laiku

Ekonominis kalendorius

Privatumo politika Reklama Kontaktai Paskolos RSS RSS
© 2006-2024 UAB All Media Digital