Tik prisijungę vartotojai gali dalyvauti forume. Prisijungti.

 

Del pirkimu/pardavimu

Paulinas
Rašyti privačią žinutę

110 žinutės

Sveiki. Norejau paklausti ar galima parduoti akcijas, kurias tarkim pirkau vakar, bet atsiskaitymo diena yra numatyto po keliu dienu? Jos jau kaip ir mano portfely, bet... Aciu labai
Aldasas
Rašyti privačią žinutę

114 žinutės
( +1 )

Turi omeny apskaitos diena? Zinoma galima, nors ir po 5min nuo pirkimo.
Paulinas
Rašyti privačią žinutę

110 žinutės

aciu taip ir galvojau, bet niekad is karto nepardavinedavau, tai suabejojau
Paulinas
Rašyti privačią žinutę

110 žinutės

ir dar vienas klausimas:blush jei pavedimas neivykdomas, tai komisiniu neskaiciuoja? klausiu, nes visi sandoriai ivyko iki siol...
Arta
Rašyti privačią žinutę

899 žinutės
( +75 / -17 )

aisku, neskaiciuojami
Skubėk iš lėto
Paulinas
Rašyti privačią žinutę

110 žinutės

aciu
Babkė
Babkė
Rašyti privačią žinutę

28 žinutės

Jus man paaiskinkit...MNF sian rodo kaina 8.20 Lt o Hanza parduoda sian po 8.59 Lt cia normalu ar kazka ne taip supratau :blush
Kai nori ieškai galimybių :), kai nenori ieškai priežasčių :((
Babkė
Babkė
Rašyti privačią žinutę

28 žinutės

Tai kiek man kainuotu dar tarkim toks variantas siandien nuperku akciju uz tarkim 10'000 LT po keliu dienu matau akcijos kyla tarkim iki kokiu 5% tai galiu iskart parduot ir pasiimt per kelias dienas 500 Lt pelna?????ir nuo jo moku 15% ar ne valstybei???
Man kainuoti sis mano gestas kiek???
1. uz pirkimo sandori kazkiek...
2. uz pardavima (moku ar ne???)
3. 15% (moku ar ne?)

Aciu
Kai nori ieškai galimybių :), kai nenori ieškai priežasčių :((
dainiuxxT
Rašyti privačią žinutę

254 žinutės

valstybei 15%.
pirkimas pardavimas nuo maklerio priklausomai. 0,3-0,5% nuo tranzakcijos vertės, jei per lietuviškus tarpininkus
http://eitne.lt
Babkė
Babkė
Rašyti privačią žinutę

28 žinutės

Kokiu budu siuo atveju sumokami valstybei 15% ???
Moku pati ar per deklaracijas metu gale??
Kai nori ieškai galimybių :), kai nenori ieškai priežasčių :((
dainiuxxT
Rašyti privačią žinutę

254 žinutės

iki kitų metų 05.01 privalai užpildyt deklaraciją VMI, ir susimoki pati. nebent... pasinaudoji legaliu būdu nemokėti mokesčių. o tokių būdų yra. Pvz perki akcijas A. per mėnesį jų kaina pakyla +20%. Parduodi jas. dar tarkime portfelyje turi akcijas B, kurios pirktos mažiau negu prieš 12 mėnesių. Ir jų kaina nuo pirkimo nukritusi pvz 15%. parduodi jas ir čia pat perki atgal. kaina bus +/- keli centai perkant parduodant, plius komisiniai. tačiau "patirtą" nuostolį galėsi atimti iš akcijų A pardavimo metu gauto pelno ir 15% mokėti tik nuo skirtumo. detaliau pasižiūrėk kažkur spekuliantų puslapyje yra tema.
http://eitne.lt
Babkė
Babkė
Rašyti privačią žinutę

28 žinutės

taip ir maniau del tos deklaracijos... jei "dirbi" tik pelningai susimoki valsybei..jei i minusa valstybe nekompensuoja (
kai gaunu dividendus is imones kur turiu akciju tai man automatiskai pervedant atskaiciuoja...taip patogiau
Kai nori ieškai galimybių :), kai nenori ieškai priežasčių :((
Blue Chips
Blue Chips
Rašyti privačią žinutę

15 žinutės

o jei nesumoki 15%?
Dont pick lemons
VZ
VZ
Rašyti privačią žinutę

1125 žinutės
( +173 / -28 )

gauni bauda susimoki kiek turejai susimoketi + delspinigius
Kiekvienas išleistas litas - neinvestuotas litas! Bet gyvenimas tai ne vien investavimas...
darys
Rašyti privačią žinutę

20 žinutės

o bauda kas nors mokejot?... nes as tik si menesi pabaigiau deklaracijas, tai iskart ir pervedziau vmi kiek ten priklause...
VZ
VZ
Rašyti privačią žinutę

1125 žinutės
( +173 / -28 )

man teko, bet senai 98 metais, uz laiku nedeklaruota turta.
Kiekvienas išleistas litas - neinvestuotas litas! Bet gyvenimas tai ne vien investavimas...
Rolka
Rašyti privačią žinutę

13 žinutės

Sveiki,

Aš noriu paklaust ar norint parduoti akcijas kurių neturi (shortinimas) reikia kokios papildomos sutarties? Turiu pasirases VP sutarti ir ja naudojuos tik niekad nebandziau shortint.

P.S. Naudojuosi Hansa banko paslaugomis
Nojus
Nojus
Rašyti privačią žinutę

4089 žinutės
( +294 / -312 )

jei makleris (šiuo atveju Hansa) teikia tokias paslaugas, tai reikia atskiros sutarties. paprasčiausiai paskambink savo makleriui ir paklausk. Svarbiausia paklausk apie procentus.
Nojaus laivą pastatė mėgėjas, O Titaniką - profesionalas...

Tik prisijungę vartotojai gali dalyvauti forume. Prisijungti.


Techninė analizė

Prekybos statistika realiu laiku

Ekonominis kalendorius

Privatumo politika Reklama Kontaktai Paskolos RSS RSS
© 2006-2024 UAB All Media Digital