Tik prisijungę vartotojai gali dalyvauti forume. Prisijungti.

 

O Viskas Prasidejo..

macho
Rašyti privačią žinutę

5 žinutės

Man 24 metai, o pradejau dometis pries kokia 1,5 metu: susikuriau Finastoj 4 virtualius portfelius, kur i kiekviena padejau po 1000 virtualiu litu. Uzdirbau 3-uose is 4 portfeliu. Vienam apie 250%, kituose maziau: po 20% ir pan. Domejausi siek tiek, bet nereguliariai, nes pinigu investicijoms neturejau. Dabar pries savaite bendradarbiu paragintas (pas mus cia uzsivede su investiciniais fondais), nusipirkau SEB Eastern Europe ex Russia (uz 1000Lt) ir Hansa Eastern Europe Real Estate Equity Fund (uz 2000Lt). Kolkas minuse, nes kritimas, bet tikiuosi kad pakils - juk iki siol neblogai kilo... Pries dvi dienas nusipirkau "Lifosos" akciju: pradzioj uz 1000Lt, o siandien dar uz 1000Lt. Aisq, perku pakilime, tai bishki neramina, bet lyg ir turetu kilti, sprendziant is finansiniu ataskaitu (nelabai suprantu as jas visgi), ir is istorijos (lygiai pries 2 metu kilo, paskui krito - reikejo pirkti anksciau kokiu menesiu... ). Taigi ziuresim kaip cia bus... Turiu is viso suinvestaves apie 5000Lt, siek tiek paskirstes, tai gal nekrisiu visai i minusa...
va toks
va toks
Rašyti privačią žinutę

662 žinutės
( +121 / -46 )

Oi macho macho...visko dar bus..ir kils ir kris,o,kad pradejai-gerai.O tai,kad kazkas pries2 metus kilo-joks rodiklis...
Baime mus sukausto, o tikejimas suteikia sparnus
Agu
Rašyti privačią žinutę

46 žinutės

Radai laiką kada investuoti - kai viskas i betą varo...
swaxas
Rašyti privačią žinutę

59 žinutės
( +8 / -9 )

Sveiki.Man 17 pradėjau domėtis nuo 15 metų.Beveik visą vasarą sunkiai dirbau, kad galėčiau pradėti investuoti ir štai(nors labai nelaiku)prieš mėnesį užpirkau Hansa Eastern Europe Equity Fund - E su juo dabar minuse sėdžiu:no .O 2007-08-17 užpirkau IVL 18,40 manau su ja turėčiau turėti bent šiekt tiek pelno.:yes
Senis
Senis
Rašyti privačią žinutę

269 žinutės
( +6 / -10 )

kilo... Pries dvi dienas nusipirkau "Lifosos" akciju: pradzioj uz 1000Lt, o siandien dar uz 1000Lt. Aisq, perku pakilime, tai bishki neramina, bet lyg ir turetu kilti, sprendziant is finansiniu ataskaitu (nelabai suprantu as jas visgi), ir is istorijos (lygiai pries 2 metu kilo, paskui krito - reikejo pirkti anksciau kokiu menesiu... ).
Tikiuosi spejai parduoti.
Ne visada taip bus
Senis
Senis
Rašyti privačią žinutę

269 žinutės
( +6 / -10 )

Man 42m.. Pradėjau investuoti pernai rupjūčio mėn. gale, labai palankus momentas buvo (pvz.: LFO - ~15Lt.), bet buvau visiškai nepasiruošęs, nei fundamentikoj, nei psihologiškai, tuo labiau TA - stiliui įšokau į upę ir kolkas plaukiu su ~20% pliusu, ačiū patogiam momentui.
Ne visada taip bus
Saras.bu
Rašyti privačią žinutę

10 žinutės

man 19m. pradejau dometis nuo 2007 09 01, dabar noriu pradeti investuoti ir ruosiuosi atsidaryti VP saskaita ir inesti pinigu, tada ir prasides visas smagumas. aisku sioje srityje dar nieko neismanau, bet ,manau, nesekmes - geriausias mokytojas
sadari
Rašyti privačią žinutę

1 žinutės

man 33m. pradejau priesh pusantru metu, ishklauses paskaita, kuria atskaite banko atstovas, paprashytas imones savininku (kurie ypac mumis rupinasi). Kadangi anksciau kazkiek tuo domejausi, nutariau, kad ne spekuliacijai, bet taupymui tai gan geras budas, nes shiaip - ...vis atsiranda "prioritetiniu" reikalu, kurie santaupas suvalgo! Na, kaip naujokui - pakolkas sekasi. (Kisau pinigus aklai, pirkdamas pigias akcijas be fondu aktyvus ir kas menesi pridedamas). Na, buciau iklimpes i minusa, bet prisipirkau kazkiek RST akciju - kas ishtrauke. Neatsilaikiau ir su atpigusiom Alytaus tekstiles akcijom paspekuliavau - ...uzdirbau 150Lt, ir dabar suku galva, kad reiks pildyt mokesciu deklaracija.
RytisKrs
Rašyti privačią žinutę

1 žinutės

sveiki,

investuoju jau 1.5 metų, daugiausia investiciniai f.
Dabar jau ir su akcijomis pradejau zaisti ontgetit. Siaip idomu kiek kas yra investavęs pinigėlių ir is kur.
Šiaip aš kažkaip kišau, kišau pinigus į fondus ir tik dabar pastebejau kad iš xxx tik xxx lt mano (paskolos, repo s. ir t.t.) net šiurpas paima kai pagalvoji ontgetit

man tuoj 25
va toks
va toks
Rašyti privačią žinutę

662 žinutės
( +121 / -46 )

:loveRyti
Europos sajungoje yra nepadoru klausineti,kas kiek uzdirba ir kokios sumos kur nors padetos.
P.S. O su vertybiniais popieriasis-nezaisk.
TAIKA
Baime mus sukausto, o tikejimas suteikia sparnus
Ustininis
Rašyti privačią žinutę

12 žinutės

Man 25 metai, pirma įkišau pinigus (prieš 8 mėnesius prisipirkau SASO, kol kas labai sėkmingai), o domėtis pradėjau prieš kokią savaitę.
Į akcijas bijau lįsti, kol nepadariau "namų darbų", tai dabar gilinuosi į šitą sritį. Norėjau paklausti, Jūsų nuomone, ar geriau kurti virtuaų portfelį, ar iš karto pradėti "realiam gyvenime" su mažomis sumomis? Jei realybėje, tai galėčiau maždaug nuo naujų metų pradėti, jei virtualiai - tuoj pat. Bet ar galima su virtualiu portfeliu per porą mėnesių kažką išmokti ir kažkokias išvadas pasidaryti? Kažkaip abejoju... Matau tik tą privalumą, kad galvoj labiau susigulės kas ir kaip (nes būsiu "priverstas" naudoti tik investuotojams suprantamus terminus ir pan.). Jei tema jau išdiskutuota, įmeskit, prašau, nuorodą. Ačiū.
va toks
va toks
Rašyti privačią žinutę

662 žinutės
( +121 / -46 )

Gerai,jei per ta laika ,kol zaisi virtualiai,rinkos kris-galesi pigiau apsipirkti,o jei kils-prarasi pelna.Taip,kad lazda cia su 2 galais.As tai siulau pradeti realiai.Tik is karto neisleisk visu grynu,o tai daznai tenka del to gailetis:wink
Baime mus sukausto, o tikejimas suteikia sparnus
qwerty10000
Rašyti privačią žinutę

8 žinutės

man 21 metai. Akciju birza susidomejau siu metu pradzioje. Po kokio menesiuko "googlinimo" ir kasdieniniu pasiskaitymu spekuliantai.lt atsidariau saskaita vienoje FMI ir imeciau pirmuosius litukus. Kol kas jokiu zymesniu rezultatu nepasiekiau nes ju realiai per tiek laiko ir nesitikejau... visa ta laika bandau aktyviai prekiauti omxv, omxt. buna pakilimu ir zinoma buna nuopoliu, bet po biski mokausi is savo klaidu. kol kas galima sakyti esu investaves i mokymasi
Muxa
Muxa
Rašyti privačią žinutę

5 žinutės

to Ustininis:
pradek su tikrais pinigais, tik mazais zingsniukais, kad skaudziai neapsiverst.. bo pats metas ieidinet--viskas eina dugnan --malonu ziuret,,ir apsipirkinet

Tik prisijungę vartotojai gali dalyvauti forume. Prisijungti.


Techninė analizė

Prekybos statistika realiu laiku

Ekonominis kalendorius

Privatumo politika Reklama Kontaktai Paskolos RSS RSS
© 2006-2024 UAB All Media Digital