Tik prisijungę vartotojai gali dalyvauti forume. Prisijungti.

 

Turiu klausima

trycas
Rašyti privačią žinutę

15 žinutės

Taigi galbūt kas nors galite man padėti ir žinote "aukštaitijos linas" bendroves arba dar ir turėjusi kita pavadinima "centro investicija", gal kas žinote kaip šitai bendrovei sekėsi ji bankrutavusi ar dar ir dabar gyvuoja tik turi kitokį pavadinimą ? Rado tėvai šios bendroves akcijų ir įdomu ar ji dar egzistuoja, ačiū jeigu kas suteiksite man informacijos.
mindau
Rašyti privačią žinutę

181 žinutės
( +8 )

Visa info ar veikia dar imone ar jau bankrutavusi gali surasti www.vpk.lt skyriuje rinkos dalyviai
Mazeikiu benzina perki - mane remi
trycas
Rašyti privačią žinutę

15 žinutės

Kaip supratau paskutinis akciju supirkimas buvo 2003 gruodi, o jeigu dar tu akciju turiu tai taip iseina jos nebevertingos ? Gal galit kas pakomentuoti sia situacija ?
siMS
siMS
Rašyti privačią žinutę

413 žinutės
( +5 )

jeigu dar nebankrutavo įmonė, gali bandyti skambinti makleriui ir pasakyti, kad nori parduoti, jei bus žmogus, kuris nori pirkti - įvyks sandoris
www.saltinis.eu
vytasam
Rašyti privačią žinutę

36 žinutės

"Aukštaitijos linu" akcijos buvo pakeistos i "Centro investicijos" akcijas ir "AL" likviduoti."Centro investicija" dar egzistuoja, randasi Kaune.Gali pasiskambinti jiems (tel Nr duoda informacija) ir išsiaiškinti dabartinę turimu akciju vertę ir jų perspektyvą ar galimybę parduoti.
Arta
Rašyti privačią žinutę

899 žinutės
( +75 / -17 )

Aukstaitijos linu akcijas keite i Centro investicija uz 4 AL duodant 1 CI akcija. Dabar uz 1 C.Investicijos akcija duoda keliasdesimt centu, bet abejoju ar verta parduot
Skubėk iš lėto

Tik prisijungę vartotojai gali dalyvauti forume. Prisijungti.


Techninė analizė

Prekybos statistika realiu laiku

Ekonominis kalendorius

Privatumo politika Reklama Kontaktai Paskolos RSS RSS
© 2006-2024 UAB All Media Digital