Tik prisijungę vartotojai gali dalyvauti forume. Prisijungti.

 

Tai kuria VP prekybos sistema pasirinkti...

Meskutis
Meskutis
Rašyti privačią žinutę

169 žinutės
( +4 )

Perskaiciau VP prekybos internetu sistemų palyginimas ir apsisuko galva ozingoff visos turi tam tikrau trukumu ir pliusu esu izbandes tik SEB virtualu portveli, bet ten nelabai patogu man ir daznokai luzta... Siaip galvoju gal JT arb Finasta pasirinkti, man idomu pagal naudojima kas kuria sistema daugiausia naudoja?
www.vaistai.info
Arian
Rašyti privačią žinutę

476 žinutės
( +53 / -29 )

Rekomenduoju LHV, gali viska sutvarkyti faxu. Margin trade, option'iai ir kiti privalumai, veikia puikiai, stabiliai, gali pirkti skandinavijos, vokieciu rinku akcijas.
Įsitaisykite sau piniginių, kurios nesusidėvi, kraukite nenykstantį lobį danguje, kur joks vagis neprieis ir kandys nesuės.
damonn
damonn
Rašyti privačią žinutę

180 žinutės

Meskutis, pabandyk virtualiu portfeliu paprekiauti pas visus tave dominancius brokerius. Isbandes savo kailiu galesi pasirinkti tau tinkamiausia.
Budamas turtingu - būk dosnus.
Meskutis
Meskutis
Rašyti privačią žinutę

169 žinutės
( +4 )

siaip domina tik LT kolkas, kad visi neduoda virtualiu pabandyti siaip galvoju apie JT
www.vaistai.info
dainiuxxT
Rašyti privačią žinutę

254 žinutės

prekybos pobudis?
jei tik pirksi/parduosi LT ir dar vidutiniam/ilgam laikotarpiui-imk hansa, nes ten komisiniai mažiausi. kai prisireiks užsienio vistiek kokį IB atsidarysi kitas pasirinkimo kriterijus-imk tam banke, kur turi daugiausiai paslaugų/kurio sistema tau patogiausia.
http://eitne.lt

Tik prisijungę vartotojai gali dalyvauti forume. Prisijungti.


Techninė analizė

Prekybos statistika realiu laiku

Ekonominis kalendorius

Privatumo politika Reklama Kontaktai Paskolos RSS RSS
© 2006-2024 UAB All Media Digital