Tik prisijungę vartotojai gali dalyvauti forume. Prisijungti.

 

Planas

soundesigner
soundesigner
Rašyti privačią žinutę

217 žinutės
( +5 / -1 )

Sveiki,
Ziuriu as siandien i ekrana ir graudu darosi (as cia apie lektuvus ir terorizma). Tiesa graudu ne del paties fakto, o del investuotoju nesveikos reakcijos ir kvailybes ribos. Ar tikrai sitas ivykis toks didelis kad visas pasaulis turi akmenu 1% zemyn?
(Siaip pats shorte sedziu ir siai minutei jau nemazai prilobau is to, o sakau tai tam, kad tai neatrodytu kaip guodimasis)
Taksistas
Taksistas
Rašyti privačią žinutę

565 žinutės
( +20 / -10 )

hmm, kodel pats planas buvo istrintas ?

http://addurl.tel
soundesigner
soundesigner
Rašyti privačią žinutę

217 žinutės
( +5 / -1 )

Man atrodo kad cia veikia vis tos pacios bejeges spec. tarnybos, kurios bijo zodzio terorizmas
Siaip zinutes istrinimas labai gerai iliustruoja vyraujanti be galo ribota prota visuomeneje.
Taksistas
Taksistas
Rašyti privačią žinutę

565 žinutės
( +20 / -10 )

bet aš spėjau perskaityti, ką gi man dabar daryti?
(Bandžiau komnandą Erase RAM bet neveikia).

http://addurl.tel
schaolinas
Rašyti privačią žinutę

53 žinutės
( +8 / -10 )

apie koki plana kalba eina?
Investuoti į vertybinius popierius pradėjau 2005 m. pavasarį.
Taksistas
Taksistas
Rašyti privačią žinutę

565 žinutės
( +20 / -10 )

planas buvo pashortinti gerai ir su popierinem bombom Heatrow aerouoste numushti akciju kursa.

http://addurl.tel
schaolinas
Rašyti privačią žinutę

53 žinutės
( +8 / -10 )

tuoj jumis susidomes anglu zvalgyba
Investuoti į vertybinius popierius pradėjau 2005 m. pavasarį.
soundesigner
soundesigner
Rašyti privačią žinutę

217 žinutės
( +5 / -1 )

Jo, bet mazo protelio administratorius ^la suprato, kad net apie tai net rasyti negalima
Dabar stebesim reiskini kuris vyksta labai daznai visuomeneje:
Administratoriai tyles apie fakta, kad buvo istrinta zinute. Tyles, kadangi puikiai supranta, jog istrinta be jokiu priezasciu, be jokiu sveiku argumentu. Taipogi, jeigu tyles, tai yra tikimybe, kad uzmirs visi viska greitai ir vel isivyraus ramybe.
Taciau... jeigu atsiras dar koks 30 postu sioje temoje, su kazkokiom vietiniu dalyviu nepasitenkinimo gaidelem, administratoriai nebegales tyleti ir tures isikisti. Norint nuraminti publika, istrinti posto nebeiseis, nes daug zmoniu bus jau ji skaite, todel paprasiausiai teks pacius aktyviausius ar aktyviausia tesiog isbaninti is puslapio ir viskas vel nurims.
TDar yra viena galimybe tiesa, jeigu administratorius nera jau toks idiotas, tai supras, kad saknis reikia rauti dabar, kol nevelu. T.y. istrinus ka tik mano parasyta zinute, paskui gal dar kelias, viskas vel nurims ir bus savo vietoje
Tai tipinis valdzios elgesys, kuri galima matyti daugelyje valstybiu.
Man tik smalsu is kur sitie spoguotais veidais administruojantis berniukai taip greitai ismoko zodzio laisves slopinimo pamoku?
Laukiam, ziurim, postinam
valius
valius
Rašyti privačią žinutę

207 žinutės
( +1 / -1 )

Man atrodo kad cia veikia vis tos pacios bejeges spec. tarnybos, kurios bijo zodzio terorizmas
Siaip zinutes istrinimas labai gerai iliustruoja vyraujanti be galo ribota prota visuomeneje.



Kadangi visuomenes protas yra be galo ribotas, tai pagalvok ka dabar padarys tie, kurie perskaite tavo plana
You will fight how you train
ciobats
Rašyti privačią žinutę

31 žinutės
( +7 )

Soundesigner, visiskai nesuprantu ko tu cia pradejai putotis. Tavo postringavimai apie popierines bombas man asmeniskai pasirode tikrai prastas ir lekstas humoras, atitinkantis antroko isprusimo laipsni. Todel ta "mazo protelio" teigini gali prisitaikyti sau. Visiskai pritariu admino sprendimui istrinti ta posto dali, kurioje destai visa savo kvaila schema. Sitas puslapis skirtas diskusijoms apie investicijas, o ne apie sabotazu rengimus. Galiausiai, tai ka tu parasei yra mazu maziausiai nekorektiska. Jau dabar penkiolikmeciai saunuoliai kaip tu (ar bent jau pagal tavo nurodyta schema veikiantys) telefonu sprogdina oro uostus, seimus, mokyklas.. nuo to labiausiai nukencia niekuo deti zmones, kurie negali laiku isskristi, dirbti savo darbo, gauna nereikalinga stresa.
Respect adminui
valius
valius
Rašyti privačią žinutę

207 žinutės
( +1 / -1 )

to soundesigner

Is zmogaus pasisakancio pries viesas rinkos prognozes tokio issisokimo tai tikrai nesitikejau :no

Nieko asmenisko, sorry
You will fight how you train
schaolinas
Rašyti privačią žinutę

53 žinutės
( +8 / -10 )

chebra, nesuprantu, kodel si duskusija issiplete? Aisku, sutinku, kad net ir apie popierines bombas siais terorizmo laikais nemoralu butu diskutuoti ar jomis gasdinti. Kazkam tai gali buti per daug skaudi tema, todel panasiu dalyku siulau vengti ir risti tema.
Investuoti į vertybinius popierius pradėjau 2005 m. pavasarį.
dainiuxxT
Rašyti privačią žinutę

254 žinutės

nu siūlyčiau sounddesigneriui vis tik grynai žmogiškai be jokių asmeniškumų atsiprašyti admino.
nesvarbu ar jis spuoguotas paauglys ar barzdotas 30metis. taip svaidytis bet kokiais žodžiais viešumoj mažų mažiausiai neišsilavinimo požymis. o del žinutės fragmento trynimo ar netrynimo tai čia kitas klausimas. man amerikoniška demokratija irgi nepatinka.
http://eitne.lt
Chikirap
Chikirap
Rašyti privačią žinutę

432 žinutės
( +86 / -82 )

uzdarykit tema kol dar nenusivaziavo i dideles lankas.
----------------------------------------------------------------------
Juoda Balta

Tik prisijungę vartotojai gali dalyvauti forume. Prisijungti.


Techninė analizė

Prekybos statistika realiu laiku

Ekonominis kalendorius

Privatumo politika Reklama Kontaktai Paskolos RSS RSS
© 2006-2024 UAB All Media Digital