Tik prisijungę vartotojai gali dalyvauti forume. Prisijungti.

 

Kur geriausia investuoti 500LT

Honda_Civic_Dxi
Rašyti privačią žinutę

4 žinutės

Sveiki, as esu naujokas investavime, tad noreciau paklausti kur geriau ar i investicinius fondus ar i akcijas investuoti 500LT.. Ar patikima investuoti i investicinius fondus? Kurie fondai patikimiausi? manau jus jau turite daug patirties ir galesite atsakyti
dodo
Rašyti privačią žinutę

24 žinutės

Sveiki, as esu naujokas investavime, tad noreciau paklausti kur geriau ar i investicinius fondus ar i akcijas investuoti

...manau geriausia butu jei pasiskaitytum bent paskutinio pusmecio labiau patyrusiu kolegu diskusijas,nuomones ir turetu butlengviau padaryt isvadas paciam.
Honda_Civic_Dxi
Rašyti privačią žinutę

4 žinutės

Kad ten istikruju labai sunku rasti tai ko nori..
siMS
siMS
Rašyti privačią žinutę

413 žinutės
( +5 )

na kolkas joks fondas registruotas lietuvoje nepasisavo lėšų, tad visi kolkas patikimi. o kur investuosi priklauso nuo tavęs. jei turi laiko ir noro, gali pradėti gilintis į akcijų biržą, kai suprasi, kad pramokai prekiauti, atrasi ir daugiau pinigų o jei neturi daug laisvo laiko, ir nori tik įdėti ir gyventi sau, dėk į fondus.
www.saltinis.eu
zhaltis
zhaltis
Rašyti privačią žinutę

209 žinutės
( +13 / -3 )

Na bent jau į akcijas investuoti tokios mažos sumos tikrai neapsimoka.
Aš niekada nesiginčiju su žmonėmis, kurių nuomonės negerbiu.
siMS
siMS
Rašyti privačią žinutę

413 žinutės
( +5 )

apsimoka, neapsimoka prie tokios sumos komisas sudaro 1%, o jeigu žmogus norės domėtis, tai įmetus tokia suma norės sužinoti kodėl krenta/kyla
www.saltinis.eu
zhaltis
zhaltis
Rašyti privačią žinutę

209 žinutės
( +13 / -3 )

Na tai neapsimoka. Komisą aš ir turėjau mintį.
Krentančioj rinkoj visiškam naujokui parankiau domėtis ir stebėti rinką, neįmerkus joje savo $.
Aš niekada nesiginčiju su žmonėmis, kurių nuomonės negerbiu.
mlnLT
Rašyti privačią žinutę

199 žinutės
( +29 / -4 )

Na tai neapsimoka. Komisą aš ir turėjau mintį.
Krentančioj rinkoj visiškam naujokui parankiau domėtis ir stebėti rinką, neįmerkus joje savo $.
Nenorint rizikuot pinigais, galima treniruotis valdant virtualų portfelį su menamais pinigais. Tokias paslaugas teikia kai kurie tarpininkai.
JuMis
JuMis
Rašyti privačią žinutę

145 žinutės

Investuok i fondus. Pasiziuresi kaip grafikelis kinta, pradesi dometis kodel/kas/kaip o toliau bus matyt. Fondo tau cia niekas neisrinks, pasiimk sarasa ir pasinagrinejes pasirink viena ar kelis.
-----
Būkit žmonės, laikykitės taisyklių - http://www.spekuliantai.lt/page.php?id=9
siMS
siMS
Rašyti privačią žinutę

413 žinutės
( +5 )

mlnLT, kad virtualus būtų taip pat kaip ir su tikrais $ kai virtualiam prekiauji, tai ir rizikuoti nebaisu
www.saltinis.eu
resident
resident
Rašyti privačią žinutę

268 žinutės
( +2 / -3 )

Siūlau užpirkt MNF, labai greit pradėsi domėtis ir politika, ir makroekonomika, ir artimųjų rytų konfliktais, ir TA, ir FA... - manau šiai dienai geriausia akcija/mokomoji priemonė
there is time to go long, time to go short, and time to go fishing
Honda_Civic_Dxi
Rašyti privačią žinutę

4 žinutės

aciu uz patarimus visiems.. bet manau kaip sake mlnlt "Krentančioj rinkoj visiškam naujokui parankiau domėtis ir stebėti rinką, neįmerkus joje savo $." rizikuodamas mokaisi daug greiciau manau ir daugiau nei paprastai stebint... nors cia tik mano durnos mintys
tcpip
tcpip
Rašyti privačią žinutę

156 žinutės
( +7 / -7 )

Durnu minciu nebuna,ZmogAu, turetum ismokti nenuvertinti saves, beje, jei nori buti geras investuotojas turi pasikeisti, jei savo mintis vadinsi "durnomis" realiai poelgiai taps durnais..
Kai zvelgi baimei i akis, itikink ja, kad esi stipresnis
Honda_Civic_Dxi
Rašyti privačią žinutę

4 žinutės

Na lyginant su jumis tai man cia reikia manau tik tyleti
bennito
Rašyti privačią žinutę

125 žinutės
( +1 )

nesijaudink, as jau daugiau nei pusmeti cia tik skaitineju, bet jau pradedu po bishki si bei ta suvokt, tik pasakyt dar nelabai ka turiu
NekilnojamasVisai
NekilnojamasVisai
Rašyti privačią žinutę

75 žinutės
( +1 / -1 )

Na manau dėk kiek negaila prarasti ir mokykis. Nieko cia neprigalvosi. O gal net ir pasiseks.
modestas
Rašyti privačią žinutę

166 žinutės

Kurie regionai šiuo metu yra labaiusiai patraukliausi?
vp
Rašyti privačią žinutę

169 žinutės

Visu pirma Baltijos salys (vis dar sparciausiai augancios ES), taip pat beveik visos naujosios ES nares, ir neatmesciau Rusijos (max 20 proc. portfelio).
gedasv
gedasv
Rašyti privačią žinutę

134 žinutės

Sveiki, as esu naujokas investavime, tad noreciau paklausti kur geriau ar i investicinius fondus ar i akcijas investuoti 500LT.. Ar patikima investuoti i investicinius fondus? Kurie fondai patikimiausi? manau jus jau turite daug patirties ir galesite atsakyti


As tau patarciau pradziai investuoti savo laiko pasiskaitant truputi literaturos apie investicijas, tipus, budus ir pan. Pasiskaityk birzos naujienas, analitiku nuomones, diskusijas ir pan. Tada susidarysi nuomone ir manau pats priimsi sprendima, kuris atitinka investavimo strategija ir norima rizikos lygi.
Gedas a.k.a gdz

n0 br41n n0 g41n


Global Investors Community. Making Money Instructions.
Prikolas
Prikolas
Rašyti privačią žinutę

319 žinutės
( +16 )

Jau ko ko, o makleriniu analitiku nuomones tai reikia labai stipriai israkineti po zodi, nes kitaip bus pzdc (cia nesenai buvo JT pavares su SRS neminint kitu variantu). As asmeniskai 2 metus sekiau rinka, paskui gal metus zaidziau su virtualiu portfeliu grieztai laikydamas, kad tai mano litai (nors vistiek ne tas pats), o paskui pradejau nuo keliu tukstanciu... Vienok esu paklauses viena karta DJ gerbiamu speku nuomones ir dar po siai dienai is minuso neislipu (su ta konkrecia pozicija). Taigi - turi galva ant peciu ne ka ne prastense nei turi kiti... ir nesiokis, jei kitaip panaudoti nesugebi Suma cia nevaidina roles, nes idejes 500 Lt. tuoj rasi ir dar, ir dar, ir dar... kol turesi 5'000, 10'000 ir t.t. (zinoma, jei ne tik nesiojiesi makaule ant peciu, bet dar ir tinkamai ja naudojiesi). Tskant nei pliuso, nei dividendu (cia reik atsakyti: k ciortu)
pinigai nekvepia

Tik prisijungę vartotojai gali dalyvauti forume. Prisijungti.


Techninė analizė

Prekybos statistika realiu laiku

Ekonominis kalendorius

Privatumo politika Reklama Kontaktai Paskolos RSS RSS
© 2006-2024 UAB All Media Digital