Tik prisijungę vartotojai gali dalyvauti forume. Prisijungti.

 

Kur geriausia investuoti 500LT

gedasv
gedasv
Rašyti privačią žinutę

134 žinutės

Jau ko ko, o makleriniu analitiku nuomones tai reikia labai stipriai israkineti po zodi, nes kitaip bus pzdc (cia nesenai buvo JT pavares su SRS neminint kitu variantu). As asmeniskai 2 metus sekiau rinka, paskui gal metus zaidziau su virtualiu portfeliu grieztai laikydamas, kad tai mano litai (nors vistiek ne tas pats), o paskui pradejau nuo keliu tukstanciu... Vienok esu paklauses viena karta DJ gerbiamu speku nuomones ir dar po siai dienai is minuso neislipu (su ta konkrecia pozicija)


Prikolas, gal tu ir teisus as Lietuvos analitiku nuomoniu neskaites perdaug, tik siaip pasiulyma dariau. As skaitau, kad reik viska paskaityti, o sprendima vis vien reik paciam priimti, nes gi ne kitu, o savo pinigus investuoji
Gedas a.k.a gdz

n0 br41n n0 g41n


Global Investors Community. Making Money Instructions.
Sopras
Rašyti privačią žinutę

17 žinutės

Hondai:
As sakyciau irgi esu naujokas bet bandau kabintis nagais..
500 mazoka net lietuvos birzai bent 1000 tai jau atpirks operacijos kasta 0.5% 5lt nes 500 investaves gausis kad uz operacija sumokejai 1%.
kai kalba tik paie tokius pinigus tai tiesiog paziurek kur ka nugirdes ar ka pats susigalvojes ir investuok i kokia akcija. na tarkim kad ir nukris ta akcija tai nedaug te prarasi..(viena savaitgali namie pasedesi ir atsipirks)
Bet kai jau idesi savo pinigus tai tikrai pradesi sekti kas kaip ir bandyt dometis.. o kai neinvestaves tai tik metysiesi prie ivairiu akciju ir apie jokia taip nieko ir nesuzinosi.
Mazi pinigai-mazas uzdarbis-mazas praradimas todel skaityk kad tai kaip tavo mokymosi investicija.. visu neprarasi niekaip o ten kad 50lituku nukris tai nemanau kad beda
Sekmes..
Sopras
Rašyti privačią žinutę

17 žinutės

Birza: tai dar vienas varikliukas kaip is maziau pinigu turinciu zmoniu istemti ir atimti pinigus

Tik prisijungę vartotojai gali dalyvauti forume. Prisijungti.


Techninė analizė

Prekybos statistika realiu laiku

Ekonominis kalendorius

Privatumo politika Reklama Kontaktai Paskolos RSS RSS
© 2006-2024 UAB All Media Digital