Tik prisijungę vartotojai gali dalyvauti forume. Prisijungti.

 

Investicijos į NT - Bulgarija

siaipzvejys
siaipzvejys
Rašyti privačią žinutę

559 žinutės
( +83 / -23 )

aiškiai ir ne vieną. ten net sistema tam dirba. atvykus į svetimą šalį, o ypač su sovietinia praeitim, reikia susipažinti su banditais, pareigūnais ir tik tada daryti sprendimus.
Per dvi su pusia dienos dvidešimt verslo susitikimų, dvi darbo vakarienės (kelios taures vyno), teisininkė ir vertėja ir t.t. leido pamatyti Bulgarija visai kitomis spalvomis, nei daugeliui užsieniečių.

Išvada viena - mes iš ateities, o tai leidžia garantuotai uždirbti nuo 3000 procentų...
10% žmonių valdo 90% pinigų. Visada pasitikslinu kur aš esu.
caps
Rašyti privačią žinutę

158 žinutės
( +20 / -6 )

to siaipzvejys.
Kokios butu nuomos kainos Sofijoje ir kokia nuomos aplinka, t.y. paklausa,apskritai ar bulgarai noriai nuomojasi, kokio ploto butai "einamiausi" nuomai, kokie rajonai...Mano taikinyje vieno kambario naujos statybos butas Sofijoje ilgalaikei nuomai.Taciau truksta ir ryzto ir info. Aciu uz atsakyma.
siaipzvejys
siaipzvejys
Rašyti privačią žinutę

559 žinutės
( +83 / -23 )

Kokios butu nuomos kainos ...
Kokios kainos Sofijoje nežiūrėjau, todėl nelabai ką galiu komentuoti. Niekada nesiorientuoju investuodamas į sostines arba tas vietas kur yra daug pirkėjų. Nes tokiu būdu tampi ne investuotojas, o spekuliantas. Būnant spekuliantų, reikia jau būti greitu, daug žinančiu ir panašiai. Investuojanat aš žinau fundamentalius pagrindus, kas ir kaip vyksta, čia visada yra laiko faktorius, čia nesuskubėsi. Yra išlaukimas. Bet gaunama nauda viską atperka.

Dabartiniu metu domėjausi miestais Klaipėdos dydžio nuo 150 - 250 tūkstančio gyventojų. Jie dar šiuo metu miegantys. 3 kambarių butas pačiam centre kainuoja su superiniu remontu iki 100.000 litų, o normalūs į kur aš investuosiu - 1 kambario butukai apie 20-30k litų su nuoma apie 200lt + komunaliniai.
10% žmonių valdo 90% pinigų. Visada pasitikslinu kur aš esu.
siaipzvejys
siaipzvejys
Rašyti privačią žinutę

559 žinutės
( +83 / -23 )

Visas Bulgarijos nekilnojamas turtas su nuomom, įvairiom kalbom , žemėlapiais ir t.t.

http://www.imot.bg/

Tikiuosi bus Jums naudinga.
10% žmonių valdo 90% pinigų. Visada pasitikslinu kur aš esu.
Ramusis
Rašyti privačią žinutę

12 žinutės

To siaipzvejys

Kaip planuoji administruoti savo turima NT bulgarijoje - t.y. ieskoti nuomininku, pasiimti pinigus ir t.t.
siaipzvejys
siaipzvejys
Rašyti privačią žinutę

559 žinutės
( +83 / -23 )

Kaip planuoji administruoti savo turima NT bulgarijoje - t.y. ieskoti nuomininku, pasiimti pinigus ir t.t.
Teks naudotis tarpininkais ir įsiskaičiuoti jų pavagiamus pinigus ir panašiai į projekto savikainą, kaip ateities pajamų netektis. Naturaliai vertinu tarpininkų veiklą, todėl nemanau, kad jie būtų nors kiek sąžiningesni nei standartiškai...
10% žmonių valdo 90% pinigų. Visada pasitikslinu kur aš esu.
Agata
Rašyti privačią žinutę

1492 žinutės
( +237 / -563 )

o normalūs į kur aš investuosiu - 1 kambario butukai apie 20-30k litų su nuoma apie 200lt + komunaliniai.
Kodėl būtent vieno kambario?Mano nuomone optimaliausi yra 2 kmb.Pirkimo kaina nedaug skiriasi,komunaliniai patarnavimai taip pat.O žmogaus gyvenimo kokybė žymiai geresnė - viename kambaryje gali miegoti ar vaiką migdyti,kitame dirbti.
Man kartą tokį patarimą davė vienas NT agentūros savininkas.Iki šiol galvoju,kad jis teisus.
Naudosi kreditą?Lietuvišką ar vietinį?
siaipzvejys
siaipzvejys
Rašyti privačią žinutę

559 žinutės
( +83 / -23 )

Kodėl būtent vieno kambario? Naudosi kreditą? Lietuvišką ar vietinį?
Pats likvidžiausias turtas mano galva, artimiausius du- trys metus. Vieną todėl, kad daugelio žmonių pajamos vos 200 eurų. Jaunimas dėl mažų pajamų labiau linkęs prasigyventi, nei vaikus gimdyti. Senų tėvų perkėlimas iš kaimo į miestą. O seniems žmonėms nelabai reikia didelio buto. Lęngvai išnuomojamas.
Dėl kreditų, planuoju už keturių savaičių skristi ir susitikti su visais esančių bankų atsakingais asmenimis. Man organizuoja rimtus susitikimus, tai mėginsiu išsiaiškinti apie visus teikiamus produktus, apie naujai ruošiamus teikti.
10% žmonių valdo 90% pinigų. Visada pasitikslinu kur aš esu.
Agata
Rašyti privačią žinutę

1492 žinutės
( +237 / -563 )

Bet ar ne geriau leisti pagyventi kad ir už tuos 200 lt dviejuose kambariuose.Juk pirkimo kaina 1 ir 2 kmb. nedaug skiriasi.Juk investuoji ne 2-3 metams,ir ne dėl nuomos.Kai NT kaina pasieks savo realią kainą ir žmonių pajamos susinormalizuos,2 kamb.bus ir likvidesnis,ir vertingesnis.
siaipzvejys
siaipzvejys
Rašyti privačią žinutę

559 žinutės
( +83 / -23 )

Nagrinėjausi mūsų bankų norą kredituoti verslo projektus Bulgarijoje. Jokių problemų tik į priekį. Ar finansuoti nekilnojamą turtą - vienareikšmio neigiamo atsakimo nėra, bet ir teigiamo taip pat, nes nėra gerų schemų.
Žiauru, bet nei vienas LT bankas nieko negali parekomenduoti iš Bulgarijos bankų, su kuo ir kaip ten pasidėlioti finansavimo taisykles.
Normaliai be svertų, kaip ir pelnas labai jau liesas gaunasi... reikia ieškoti pigių pinigų susikuriant svertus Bulgarijoje...
10% žmonių valdo 90% pinigų. Visada pasitikslinu kur aš esu.
siaipzvejys
siaipzvejys
Rašyti privačią žinutę

559 žinutės
( +83 / -23 )

2 kamb.bus ir likvidesnis,ir vertingesnis.
Manau ginčas bus bevaisis, nes kiekvienas savaip mato rinkas ir ar vieno ar dviejų kambarių butas - tik skonio ir noro reikalas...
10% žmonių valdo 90% pinigų. Visada pasitikslinu kur aš esu.
runner
Rašyti privačią žinutę

307 žinutės
( +132 / -344 )

Idomu, kaip tai atrodo, kai nuskrendi i Bulgarija ir nuejes i vietini banka paprasai paskolos busto pirkimui? nes kai pvz i Hansa esanti Vilniuje ateitu koks bulgaras ir paprasytu kredito isigyti bustui Vilniuje, tai nemanau, kad butu imanoma, juk reikia ir darbo uzmokescio (sodros duomenu) ir seimos sudeties ir kt info. O ka gales pateikti tas vargsas Bulgaras lietuvoje ir kas juo patikes? Ar ne tos pacios problemos ir ten lietuviu laukia? Pajamos tai lietuvoje, o butas ten ir finansavimo saltinis ten :blush
Zoo-Zoo
Rašyti privačią žinutę

33 žinutės

Visu pirma, Bulgarijoj niekas taip lengvai ir paprastai neduoda paskolu, nes realiai tu neturi kaip irodyti pajamu saltinio. Antra, ju palukanu normos nenormalios tikraja to zodzio prasme. Ten niekada negausit paskolos tokiomis salygomis kaip kad pas mus jas siulo bankai.
dariust
Rašyti privačią žinutę

194 žinutės
( +1 / -3 )

siaipzvejys, o kokiuose ciamiestuose po 20-30k Lt. 1 kambario buteliai kainuoja
dariust
Rašyti privačią žinutę

194 žinutės
( +1 / -3 )

Nu ziuriu visai idomus ten tas NT kad ir Varnoje galima uz 100-130k Lt. naujos statybos buta paimti netoli juros manau kad nebrangiai ka manot.
Zoo-Zoo
Rašyti privačią žinutę

33 žinutės

Labai nebrangu, manau.
Tik keista, kad dar yra tokiu kainu...
As kaip tik pries savaite grizau is Varnos, apziurejau tik ka pastatyta ir beveik uzbaigta savo butuka.(paskutines savo atostogu tris naktis nakvojau jau jameatisfied
Galiu pasakyti tiek, kad kokybe nekokia, nusivyliau, kvieciau kelis kartus statybinkus taisyti, lyginti ir t.t...pas mus Lietuvoj taip nedaro, pavadinkim "tiap liap" laikai jau senai praeje.
Bet...kai isvydau Golden Sands kurorte prabangius apartamentus, kuriu kaina 1 kw apie 3000-5000 euru, tai labai nudziugau ir tuo paciu nusiraminau- nes ju kokybe lygiai tokia pati kaip ir manojo "tiap liap". Tai tada as padariau isvada, kad "tiap liap" tai yra bulgaru statybinku standartas, ir nieko cia nepakeisi.
goga
Rašyti privačią žinutę

667 žinutės
( +62 / -30 )

Zoo-zoo
Tai tada as padariau isvada, kad "tiap liap" tai yra bulgaru statybinku standartas, ir nieko cia nepakeisi.


O galima tiksliau apie "tiap liap" ?
Reikalas toks, kad "tiap liap" visai ne Bulgarijoje maciau. Ir pasidariau isvada, kad tik LT per gilias krizes is statybininku reikalaudavo "ledines" apdailos.
Zoo-Zoo
Rašyti privačią žinutę

33 žinutės

"tiap liap"- reiskia kreivas sienas, atbirejusius dazus, sutrukinejusias sienas kur ne kur,o kai ateina uzlyginti, tai dazu atspalvis jau kazikodel truputka skiriasi. Bele kaip prikaltos duru staktos ( 50 vinuku privaryta...). 2 mmm linija skirianti siena ir lubas-pas mus ji ideali, o ten tiap liap.Cia, ka surasiau- smulkmenos, jas tuoj pat galima atitaisyti, tik skirtumas tas, kad pas mus yra suvokiama, kad padaryta nelabai gerai, o ten jie nesupranta, ko as kabinejuos.
Toks jausmas, kad tame bute buvo gyventa ,tarkim, kokie 3 metai...Va, kas yra tiap liap
Zoo-Zoo
Rašyti privačią žinutę

33 žinutės

Tokiu atveju Lietuva mane islepino tarkim "idealiais" busto statymo ir remonto darbais
O kas del tos linijos 2 mm skiriancios siena tarp lubu, tai net nezinau kaip aiskiau ir paaiskinti, cia smulkmena, bet jei pakeltum galva i virsu ir nukreiptum akis i pati sienos virsu,kur ji jau pasibaigia, kur jau sueina su lubomis, pamatytum ta grazia lygia plona plona juostele, kuri, manau neleidzia, kad sienos dazai uzsiteptu ant lubu.O ten, Bulgarijoj, sienos dazai vos vos uzeje ir ant lubu jau. Kaip minejau, smulkmena, bet as ja matau
O kas link jau pacio pastato konstrukcijos...as cia ziopla ir nieko nenusimanau.Kai buvau atvaziavus ziema, maciau sienas is plytu, daugiau nieko negaliu pasakytiozingoff

Apibendrinus, viskas su butu yra gerai,tragedijos nera, geri statybininkai, kad ateina ir pataiso bei palygina, bet apdaila anyway ne kokia, yra ko prikibti.
Mindakas
Mindakas
Rašyti privačią žinutę

728 žinutės
( +232 / -95 )

na statybu kokybe ir buvo viena is esminiu priezasciu, kodel as pries pusmeti atsisakiau minciu investuoti Bulgarijoje. Kazkaip baisiai pasirode ju "pavyzdiniai" butai. Tarp kitko manau kazkada ateis laikas (ir labai greitai), kada bus is esmes susirupinta kokybe. Dabar kai turbut kokie 60-70 proc. naujos statybos butu cirkuliuoja tik spekuliaciju rinkoje, niekam perdaud kokybe nerupi: visi perka "perpardavimui". Klausimas tik toks: o kaip i tokia kokybe reaguos galutiniai pirkejai - patys bulgarai - kurie ir tures gyventi tuose pasibaisetinuose namuose???

Tik prisijungę vartotojai gali dalyvauti forume. Prisijungti.


Techninė analizė

Prekybos statistika realiu laiku

Ekonominis kalendorius

Privatumo politika Reklama Kontaktai Paskolos RSS RSS
© 2006-2024 UAB All Media Digital