Tik prisijungę vartotojai gali dalyvauti forume. Prisijungti.

 

Investicijos į NT - Iškyrus Lietuvą

depis
Rašyti privačią žinutę

11 žinutės

Dauguma mananciu kad lietuvoje investavimas i NT jau nuvaziaves traukinys ar yra galvojanciu ar tuo uzsiiminejanciu pavizdziui investuot i naujai stojancias E sajungos salis kaip turkija ar panasiai.
depis
Rašyti privačią žinutę

11 žinutės

http://www.glo-con.com/index.php ir aisku nuvaziavus i issirinkta vieta galima butu rast daug pigiau
Chiortas
Rašyti privačią žinutę

136 žinutės
( +1 )

As kol kas tikrai dar negalvoju apie isejima i kitas rinkas...

Siaip norint gerai investuoti uzsienyje (ne siaip ant bangos augti) reikia ten tureti patikimu zmoniu ir zinoma nemazai pinigu.
Memento mori
zalias28
Rašyti privačią žinutę

895 žinutės
( +254 / -23 )

Neseniai per CNN rodė kaip Toyota su savo technologijom eina į statybas. T.y. neketina tiesiogiai kurti namų gamybos padalinio, bet tiekti "know how".
Sakyčiau, kad ir daugiau panašių žingsnių galim tikėtis. Ilgainiui per tuos 25 metus namo ir bendrai NT supratimas turėtų smarkiai pasikeisti, tiek vartotojų, tiek gamintojų galvose. Palaipsniui, manau, pereisim nuo statybos prie masinės gamybos... Tai atitiktų ir forecast'ą...
depis
Rašyti privačią žinutę

11 žinutės

Kuri salis jums patraukli kuri jusu manimu gali augti dideliais zingsniais
as manau Turkey ,United arab emirates,maybe Russian,reiktu dar pagalvot yra daugiau bet as ju nezinau,zinau kad Rusijoi zada 15-20% Amiratuose galima Investuot pav i apartamentus juos Atiduot i firmos rankas ji juos isnuomos Atsiperkamumas geresnis nei Lietuvoi pav apartamentus naujos staybos Dubai galima nupirkt apie 130000$ men nuoma 900$,o apie Turkija ar dar apie kokias salis kas ka zino pasidalinkit manau kad yra vietu patrauklesniu uz Lietuva. Gal skaiciai nevisai tikslus,labiau norejau tuo keliu diskusija pakreipt.
zalias28
Rašyti privačią žinutę

895 žinutės
( +254 / -23 )

Na nereikėtų pamiršt ir šiai dienai neįvertintų išsivysčiusių šalių tokių kaip Vokietija, kur pastaruoju metu sparčiai eina ir kuriasi nekilnojamojo turto fondai.

Galima būtų dar pasidomėt Makedonija ir Albanija. Šios šalys turi narystės ES perspektyvą. Kroatija - jau kainos užkeltos, kokiais 5 metais pavėluota.

Įdomių variantų tikriausia galima rasti Bulgarijos ir Rumunijos kalnuose ir pajūryje. Kažkur skaičiau, kad Budapešto senamiestis labai neįvertintas.

Moldova ir Ukraina - pastaruoju metu teko girdėti, kad kainos yra smarkiai užkeltos. Moldovoje per metus pakilo dvigubai (3kambarių butas Kišiniove iki 50kEUR). Kaip šaliai, kurios 80 proc. biudžeto sudaro įplaukos iš importo muitų tai labai daug. Ukraina - bent jau Kijeve kainos panašiai kaip ir Vilniuje. Teko skaityt ir apie jų diskusijas, kad burbulas tuoj sprogs, kad valstybė turi įsikišti ir riboti statybininkų pelno maržą...

Pietų Kaukazas (Armėnija, Azerbaidžanas, Gruzija) - visur kainos kyla per paskutinius metus. Gruzijoj ir Armėjoj dėl didelio kiekio juodų pinigų. Kainos Tbilisio senamiesty tokios pačios, kaip ir Vilniuj. Nors jis yra kelis kartus didesnis. Miegamieji rajonai ten baisūs, nesamonė būtų ten lysti. Pas armėnus senamiesčio nerasta, kainas užkėlė užsienio diaspora remianti giminaičius tėvynėj. Armėnų juk kaip žydų po visą pasauly pribarstyta. Azerai šiai dienai investicijų į NT prasme turėtų būti patraukliausi - per artimiausius 5 metus planuoja padidinti naftos gavybą 15 kartų. Jau dabar ten jaučiasi dideli pinigai, o ir kainos, kaip bebūtų keista, iš Kaukazo šalių yra labiausia įkandamos. Be to Baku juk pastatytas ant Kaspijos jūros kranto. Visur didžiulė problema - korupcija. Galima viską labai greitai prarasti. Reikia pažinčių ir didelių pinigų, žodžiu, su vienu namuku ar butu neprispekuliuosi. Kita didelė problema - stabilumas. Azerai su armėnais turėtų dar kartą ginklus suremt dėl Kalnų Karabacho (azerai čia greitai turėtų pasitvarkyt, nes jų karinis biudžetas viršija visą armėnų biudžetą, bet karui užsitęsus nafta ir pinigų įplaukos užtrūktų). Gruzinai turėtų netiesiogiai pakariaut su Rusija dėl Osetijos ir Abchazijos...

Iš kaimynų - manau, kad Lenkijoj galima rasti gerų sodybų variantų Mazūrų regione. Kaliningrade taip pat galima rast gerų variantų pajūry. Kainų augimo potencialas čia manyčiau yra tikrai didelis. Latvija, spėju, jau baigėsi, situacija kaip ir pas mus. Baltarusija - labai įdomu (dideli plotai, mažas gyventojų tankis...), bet kol kas nenuspėjama ateitis.

Na, o norint labai toli, tai gal dar galima pasvarstyt apie Argentiną. Bet geriausi variantai ten buvo prieš pora metų po finansinės krizės. Dabar viskas stojasi atgal į vietas, kartu su NT kainomis.

Nei vienu atveju, išskyrus kaimynus, apie pelną ir atsipirkimą per nuomą net nesvajočiau.

Na tiek savaitgalinių pasvarstymų...
Ramas
Rašyti privačią žinutę

160 žinutės

o kaip apie Olandijos NT?
martynas6s
Rašyti privačią žinutę

43 žinutės

cia Bulgarijos NT agenturos linkas. Gal kam pravers...
http://www.daoreal.com/li/index.html
http://www.bulgarianproperties.com/
Valdas
Rašyti privačią žinutę

427 žinutės
( +4 / -22 )

http://www.daoreal.com/li/index.html


Dao turi agenta Rygoje. bet ...
Mindakas
Mindakas
Rašyti privačią žinutę

728 žinutės
( +232 / -95 )

Senoji Europa atrodo tuoj prades griuti

http://www.rbcdaily.ru/2006/10/12/world/244313

Vadinasi naujos rinkos (rytu) prisipildys pinigu :yes
garett
garett
Rašyti privačią žinutę

57 žinutės
( +2 )

Keista... keiktis neleidzia, o va Lietuva is mazosios niekam neuzkliuva...
Even a dead cat will bounce if dropped from high enough!
Bulls make money; Bears make money; but Pigs get Slaughtered.
Ramas
Rašyti privačią žinutę

160 žinutės

apie Niderlandu NT nieko nezinome?
shvabra
Rašyti privačią žinutę

123 žinutės
( +7 / -4 )

Gal kas zinote apie investicijas Afrikoje?(i kokias šalis investuoja skandinavai)ir pan.
Mindakas
Mindakas
Rašyti privačią žinutę

728 žinutės
( +232 / -95 )

Gal kas zinote apie investicijas Afrikoje?(i kokias šalis investuoja skandinavai)ir pan.
I Egipta ir Tunisa investuoja daug kas. O olandai i PAR.
jura222
jura222
Rašyti privačią žinutę

1 žinutės

Gal kas galetu papasakoti apie investavimo i NT Rumunijoje galimybes bei perspektyvas???
Ramas
Rašyti privačią žinutę

160 žinutės

noriu pirkti NT Amsterdame.
Zoom
Zoom
Rašyti privačią žinutę

858 žinutės
( +107 / -96 )

to Ramas. Tai ir pirk. O aš noriu morkvinių kelnių. Gražu man
valkatos meluoja geriausiai.
spekulis66
spekulis66
Rašyti privačią žinutę

3 žinutės

Apie Rumunija zinoma tiek, kad kainos pajuryje yra vienais saltiniais panasios, kitais 20 % didesnes. Salis, 21 mil. gyv., patraukli darbo jega, nes i sia darbo rinka zvalgosi didziausiu pasauliu bendroviu galvos. Butu kainos sostineje (Bucharestas), kaip Vilniuje.

Galiu papasakoti apie investavima i Bulgarija, 8 mil. gyv.
Pvz. apie investicijas i zemes sklypus. Visu pirma ten dar nera tokiu zemes ukio paskirties keitimo suvarzymu, kaip pvz. Vilniuje. Tiesa, kad vis daugiau atsiranda biurokratiniu proceduru - Bulgaru valdininkai pradeda atrasti aukso gysla, bet jei trumpai - tai paskirties keitimas ant tiek paprastas, kad net sunku patiketi. Bulgaru vartojimas paremtas mada, nusimaus paskutines trumpikes, bet tures nauja busta, gera automobili. Juos zavi ivairus blizguciai, o siltas klimatas slopina paskutini atsakomybes jausma. Todel si salis patraukli iniciatyviems atejunams is saltesnio klimato. Salis turi labai daug potencialo.

Kalbant apie augimo vidurki, niekada nelyginkite salies augimo vidurkio, su augimu sostineje, bei, augimu pajuryje (Juodoji jura). Nes tame paciame pajuryje, priklausomai nuo konkretaus regiono, sklypo, uzdirbama, pesimisto akimis, 30-100 % i metus.

NT perkamas per isteigta juridini asmeni (procedura paprasta, viska padarome). Pardavus NT, nuo pelno, 10 % valstybei. Nuo 2007.01 salyje ivedamas 10 % pelno mokestis. Perleidziant NT objekta, valstybei reikia moketi 2 % nuo NT objekto "transfer fee". Uzsienietis ieskantis NT salyje - aukso versis, bukite ypac atsargus pasirasydami igaliojimus ar neaiskius dokumentus.

Zoom
Zoom
Rašyti privačią žinutę

858 žinutės
( +107 / -96 )

to spekulis66

nupirkti negudru. Tu man geriau paaiškink kaip po to pelningai parduoti.
valkatos meluoja geriausiai.
zvidas
zvidas
Rašyti privačią žinutę

416 žinutės
( +62 / -22 )

To spekulis66

Klausyk, o tu gal gali patarti, nuo ko reiktų pradėti Bulgarijoje NT ieškoti? Yra tų saitų, kur ir nuotraukos dadėtos ir kainos parašytos, dauguma apartamentų prie jūros dar tik statoma, kainos kiek skiriasi. Teko girdėt tokių atsiliepimų, kad nemažai sukčių tariamo NT pardavimu užsiima, ir užpuolus ant tokių, galima skaudžiai nudegti. Kai kurie puslapiai internete pas juos neatnaujinami gan ilgą laiko tarpą, tad suradus kokį patrauklį variantą, pasirodo, kad jis seniai parduotas jau. Mane domintų NT prie Juodosios jūros pakrantės. Kambarys arba du.
Galbūt žinai patikimus duomenų šaltinius, kad reikalai pajudėtų pagaliau.
Beje, gal žinai kaip ten su paskolomis? teko girdėt kad procentai nemaži. Ar LT pas mus kas nors teiktų tokią paskolą su NT užienyje užstatymu?

Tik prisijungę vartotojai gali dalyvauti forume. Prisijungti.


Techninė analizė

Prekybos statistika realiu laiku

Ekonominis kalendorius

DIENORAŠČIAI