Tik prisijungę vartotojai gali dalyvauti forume. Prisijungti.

 

Brazauskas pasitrauke

Marius
Marius
Rašyti privačią žinutę

227 žinutės
( +47 / -12 )

kiek verta mazeikiu nafta?
progress
progress
Rašyti privačią žinutę

96 žinutės
( +2 / -6 )

trumpai atsakysiu:
.. neabejotinai daugiau
Marius
Marius
Rašyti privačią žinutę

227 žinutės
( +47 / -12 )

as manau cia "atsakomyabes metimas" del mnf
Arta
Rašyti privačią žinutę

899 žinutės
( +75 / -17 )

proto bokstas Veselka dar 1999 m ivertino 7 mlrd Litu , tai dabar reiktu daugint gal bent is 3 :]
Skubėk iš lėto
kaimietis
Rašyti privačią žinutę

119 žinutės
( +8 / -4 )

visgi, zvilgtelesiu i MNF is kitos puses. ar jus nemanote, kad sois imones jokiu budu negalima lyginti su bet kuriuo langu gamintoju. nors dauguma garsiai keikesi, jog mazeikius konservai prakiso uz aciu, taciau ar turejome pasirinkima? MNF yra tiesiogiai priklausoma nuo naftos tiekejo, taip pat tiesiogiai priklausoma ir nuo pagaminto produkto pardavejo. toks gigantas kaip MNF negali gaminti tiek, kokia yra paklausa, ne, jis turi veikti kasdien be sustojimo ir polnym chodom. turi buti uztikrintas zaliavos tiekimas ir be jokios abejones produkcijos pirkejas. toliau. jau tada reikejo dideliu investiciju, nes MNF kaip ir ekranas, kaip ir snaige, kaip ir drobe, ir t.t. ir t.t. turejo buti atnaujinama, tobulinama, pritaikoma prie siandienos reikalavimu, kad benzinu butu galima prekiauti ne tik NVS. gaunasi, kad pirkejas turejo garantuot zaliavos tiekima, produkcijos realizacija, turet daug babkiu pervarkyt gamyba ir dar buti labai geruose santykiuose su rusais. ar jau toks saldus kasnelis ta MNF?
tokia mano nuomone
..daug kartu gailejausi del to, ka pasakiau, taciau ne karto del to, kad patylejau..
Tonis
Rašyti privačią žinutę

694 žinutės

to kaimietis :

Esu tavo pusėje. Iš MNF ilgalaikėje perpektyvoje nieko gero. Tai juk naftos perdirbimo gamykla valstybėje, neturinčioje naftos. Tačiau čia ilgalaikio investuotojo akimis. Bet spekuliacine prasme MNF akcijos yra pačios geriausios. Jos judaaaaaaa ! MNF spekuliantams pati geriausia akcija Lietuvoje. Kainos koridorius pakankamai platus, apyvartos pakankamai didelės. Tad judėjimas diapazone 8-11 Lt pakankamai geras ( OMX ir Lietuvos mąstais). Daug naujienų, daug nuomonių. To ir reikia spekuliacinei akcijai. Tad nežiūrint nieko, nežiūrint mano pesimizmo dėl ilgalaikių perspektyvų Lietuvoje, MNF akcija šiai dienai ant Marijos žemelės yra pati geriausia. Bandau būti objektyvus. Tikiuosi tai įvertins ir senas mano "draugužis" _kryzius.
MR
MR
Rašyti privačią žinutę

93 žinutės
( +1 / -1 )

kaimietis, man atrodo, kad pries parduodant MNF williamsui tikrai buvo pasirinkimas. Vis delto konservu politika buvo: bet kam tik ne rusui. O juk rusai tai nafta. Dar neaisku ar rusai butu buve blogesnis pasirinkimas. Turbut suveike ir tas faktorius, kad Williamsas buvo JAV kompanija.
Do not confuse brains with bull market ;)
akvara
akvara
Rašyti privačią žinutę

314 žinutės
( +65 / -19 )

kaimietis, man atrodo, kad pries parduodant MNF williamsui tikrai buvo pasirinkimas. Vis delto konservu politika buvo: bet kam tik ne rusui.
Būkim atviri: pasirinkimas buvo tik iš tų, kurie duos tinkamą "atkatą", ir tinkamai. Rusai buvo per daug artimi su AMB, galėjo išaiškėt "netinkamų aplinkybių". Manau, PR prasme tai buvo pats blogiausias pardavimas. Pridėjus dar ir LTK privatizavimą, viso to pasekmė - tai buvo paskutinis konservatorių valdžios periodas, ilgam.
ragainagai
Rašyti privačią žinutę

1210 žinutės
( +11 / -1 )

akvara, suprantu (ir pritariu) tau Brazauskas nepatinka, ... o konservatoriai irgi ? :blush

Tai kas lieka sitoje Marijos zemeje? Zuokola ir/ar panasus perbegeliai ar laikinos interesu grupeles/partijeles?

IMHO konservai bent jau visada vaizdavo vykda moralia politika ir niekada atvirai ant zmoniu nesiko kaip visi sekantys valdzioje po konservatoriu.

Balsavau ir balsuosiu as uz konservatorius, bet kaip neina mano balsas i dangu taip neina, nors tu skradziai
Kiekvienas yra investuotojas, bet tik investuotojai tai žino.
Martynas
Rašyti privačią žinutę

55 žinutės
( +2 )

As irgi jamu konservatorius!:yes
Martynas Ruokis - UAB InReal
Arta
Rašyti privačią žinutę

899 žinutės
( +75 / -17 )

kaimietis, tu visiskai teisus: aisku, kad geresnio pasirinkimo nebuvo. Galima tik diskutuot, ar ta pasirinkima galima buvo pagerint, bet tai nebutu keite esmes. Visa konservatoriu beda ta, kad yra tiesiog gero tono zenklas saipytis is sio pardavimo ir konservatoriu, siukstu papriestarausi - busi isjuoktas negyvai Uztat ir "dziaugiames" visokiom darbo partijom ir vis nesibaigiancia kairiuju valdzia. Ir ko gero dar ilgai galim "dziaugtis", skirtingai jau nuo prareginciu kitu postkomunistiniu saliu.
Skubėk iš lėto
Marius
Marius
Rašyti privačią žinutę

227 žinutės
( +47 / -12 )

O as manau, kad kas beprisestu prie sosto, tas ir darysis sau i kisene. As asmeniskai taip pat nepriestarauciau, jei man pasiulytu uz koki sandori procenta nuo sumos. Kaimanu salos tokiom saskaitom tinka.
akvara
akvara
Rašyti privačią žinutę

314 žinutės
( +65 / -19 )

Atrodo, reiks įkurti ir "Politikos" skyrelį Bent jau prieš rinkimus

akvara, suprantu (ir pritariu) tau Brazauskas nepatinka, ... o konservatoriai irgi ? :blush

Tai kas lieka sitoje Marijos zemeje? Zuokola ir/ar panasus perbegeliai ar laikinos interesu grupeles/partijeles?
Labai taikliai pastebėjai.
Socdemų stiprioji vieta buvo jų partinė drausmė. Man didelė mįslė, ką jie darys AMB pasitraukus. Konservatoriai ? O ką jie sugeba, be "amžinosios kortos" - rusofobijos ? Na, tiesa, už juos balsavau per Europarlamento rinkimus, tiksliau, už VL - geras jis žmogus, bet geriau tegu dirba ne Lietuvoje.

Ilgą laiką buvau už Zuokulą, kol jis nepradėjo akiplėšiškai pats savo įvaizdį gadintis. Matyt, valdžia gadina, o absoliuti valdžia (Vilniuje) gadina absoliučiai. Išbraukta.
Balsuočiau už "perbėgėlius", kurių mintims pritariu - Steponavičių, Masiulį, etc. Bet kad jie finansinės paramos neturės. Jei jie nesugeba net sau "atkato" susiorganizuot - tai kas norės į juos investuoti ? Pažiūrėkim, už kiek Petras pardavė savo įvaizdį - už 6k Lt. Ok,ok, pinigų vertė sąlyginė - už vieno m2 Vilniaus miegamaje rajone kainą(!). Na, ir dar galimybe pasivėžinti BėEmVė. Šššš... Mikutavičius ir tas, už padainavimą Katedros aikštėj brangiau ima.
Taigi, out of ideas. Bet iš kitos pusės - džiugu - vistik turim demokratiją, o ne Batiuškos ar Turkmėnbašy stiliaus valdymą. Blogiausiu atveju - patys kada nors nueisim valstybės pavaldyt
grizli
grizli
Rašyti privačią žinutę

536 žinutės
( +19 / -19 )

Idomu, ar AMB gavo is MNF pardavimo, ko norejo, ir isejo nusiramines, ar atvirksciai nieko negavo ir isejo isizeides..., bet kaip prasvito Kubiliaus veidas
KINGas
Rašyti privačią žinutę

65 žinutės

Iš MNF ilgalaikėje perpektyvoje nieko gero. Tai juk naftos perdirbimo gamykla valstybėje, neturinčioje naftos.
Visoje europoje, neturincioje naftos, yra naftos perdirbimo gamyklu. Naftos perdirbimo produktai, o ne nafta, turi buti arti vartotoju.
--------------------------------------
Risk assumption and spreading
resident
resident
Rašyti privačią žinutę

268 žinutės
( +2 / -3 )

Tonis
Tai juk naftos perdirbimo gamykla valstybėje, neturinčioje naftos


Žiūrėk plačiau - Tai juk naftos perdirbimo gamykla ES, o tai yra gardus kasnelis ne ES valstybėms turinčioms naftos.
there is time to go long, time to go short, and time to go fishing
Aris
Rašyti privačią žinutę

381 žinutės

Noreciau irgi isreiksti savo nuomone apie MAZN ir politika. Gal tikrai bus skyrelis.

Esu tikras, kad MAZN pardavimas nebuvo nacionaline tragedija. Mano samprotavimai:
a) Iki pardavimo viena diena atnesdavo 1 mln litu nuostolio. Po pardavimo palaipsniui gamykla eme dirbit pelningai, bristi is purvo;
b) Imone niekada nebuvo dovanota. Ji buvo PERSKOLINTA. Isleidziant euroobligacijas ir valstybei iki siol gaunant palukanas. To klausimo niekas niekada nepastebi ir neisiklauso. O veltui;
c) Tik sovietiniai rusai, palaiminti tam tikru savo strukturu, gali sugalvoti versla painioti su politika. Todel ir ankstyvuoju Williams laikotarpiu blokavo naftos tiekima. Williams padare tvarka ir pradejo imones modernizacija.
d) Zinau viena zinomos Vilniaus degalines savininka, kuris keikesi, kai atejo Williams, nes nebegalejo "papigiai" dalyvauti naftos vogime. Kiesui matant, jo sunui nukirto galva - matyt, kad isgautu kredito korteles koda.Arba kad nepavyko senu susitarimu del "papigiai" ivykdyti. Tai visu iki-williams istoriju atgarsiai. Ju pilna Lietuva. Taip, reikejo plauti ir vogti. Ar ne stebuklas - privati imone staiga is begalinio nuostolio ima dirbti pelningai. Privati. O kur garantija, kad visokie paleicikai ja dabartiniame stovyje palaikytu???kad pasiektu si lygi? Gal jus Rusijoj senai buvot?
e) Paziurekit kiek isleista knygu, televizijos laidu, kuriose Ruta Grineviciute ir Co. "objektyviai" skleidzia dezinformacija apie MAZN, o veliau ir liaupsina Uspacki. Kiek mesta piniginiu lesu is anapus, kad Lietuvoje butu prakeikta Williams istorija.
f) paklauskit dirbusius Williams laikais - visi prisimena, kaip visai gerus laikus. Net l.rytas rase, kad iseitiniu gaudavo 40 000 lt paprasti darbininkai (nesenuose straipsniuose apie streika).
g) Koks absurdas lyginti tiekimo ir perdirbimo klausimus!!! Tik zmones paveikti sovietine propagandos taip gali mastyti. Na, gerai Lietuva neturi naftos. Bet Lietuva neturi ir milijono kitu dalyku. Tam reikalingi normalus nepolitizuoti mainai. As isivaizduoju kas butu, jei Europoje tik Rusija gamintu gerus automobilius. Ir butu privatizuojama ne MAZN bet kokia nors automobiliu stiklu gamykla. Visi imtu rekti, kad atiduokim ta gamykla rusams, nes jie gamina autimobilius ir musu gamykla bankrutuos? Tai rasistine mintis, galvojant, kad lietuviai kazkodel nieko nesugeba?
h) manau, kad tik siame tinklalapy bus bent dalis zmoniu neprakeikianciu manes...I delfi net nerasau. Ten grineviciutes darbo laukas.
Jokiai partijai nepriklausau. Bet balsuoju uz konservatorius. Todel, kad suprantu, ko jie nori ir ka jie sako.
Vasia
Vasia
Rašyti privačią žinutę

451 žinutės
( +69 / -59 )

Ari,
Konservams tu cia reklamos veltui numetei.... atsiusciau tau Rasos Juknelevicienes reklaminius prospektus nuo praeitu rinkimu. Karta buvau Kaune pries rinkimus.... miriau is juoko. Prisirinkau tokiu liaudies sedevru.....

Pardavimas Wiljamsui (kompanija kuri zlugo del korupcijos ir klaidingos apskaitos JAV)- pasaulio geda, pardave uz 1 lt Kubilius, Lenkai pirks uz 4.2 mlrd. Jauti skirtuma ???
Kristi- tai kylti zemyn
KINGas
Rašyti privačią žinutę

65 žinutės

Williams isdure visus ir LT, ir savus in USA, ir galop beveik bankrutavo. Uz Williams nuostolius USA turetu grazint skola Lietuvai palankiais politiniais ir ekonominiais sprendimais.

p.s. palaikau konservus, liberalu sajudi.
--------------------------------------
Risk assumption and spreading
Aris
Rašyti privačią žinutę

381 žinutės

>> vasia psiskaityk apie 1 lita. O lenkai ir pirks todel, kad gamykla pastatyta ant koju. Kiekviena funkcija turi ne tik kaina. Dar vienas kintamasis yra laikas. Mano didiziausia svjone 1987 m, buvo gauti zaporozieti bent 2000. Paleicikas tuo tik dziaugtusi.

Tik prisijungę vartotojai gali dalyvauti forume. Prisijungti.


Techninė analizė

Prekybos statistika realiu laiku

Ekonominis kalendorius

Privatumo politika Reklama Kontaktai Paskolos RSS RSS
© 2006-2024 UAB All Media Digital