Tik prisijungę vartotojai gali dalyvauti forume. Prisijungti.

 

vartojamoji paskola investicinams vienetams

mmariusa
Rašyti privačią žinutę

95 žinutės

sveiki,
noreciau imti vartotojiska paskola investiciniu fondu vienetu pirkimui.tai mane domina kur sio metu palankiausios salygos imti vartotojiskai paskolai?gal kam teko ne per seniausiai susidurti.
kadangi esu dar studentas ir realios mano pajamos nera labai dideles,tai paskola butu apie 5-6tukstanciai.
o gal yra patrauklesniu variantu?

dekui uz info
lasas po laso
Sigas
Rašyti privačią žinutę

30 žinutės

Pasiimk paskola is universiteto studijoms, kuria reikes grazinti pasibaigus studijoms. Duoda berods apie 4000 Lt.
mmariusa
Rašyti privačią žinutę

95 žinutės

tik va problema,kad medicinos fake jos taip lengavi neduoda
gauna tik socialiai remtini...
senai buciau paemes..
lasas po laso
Gustas
Gustas
Rašyti privačią žinutę

261 žinutės

Ar lietuvos bankai duoda vartojamasias paskolas su mokejimo atidejimu - tarkim paskola 5 metams, o atidejimas 2 metams - per 2 metus moki tik procentus nuo paskolos, o per likusius 3 grazini visa paskola + like procentai?

Kiek zinau tokia galimybe skolintis yra tik berods busto lizingui.
Immediatism
damonn
damonn
Rašyti privačią žinutę

180 žinutės

To Gustas:

Daugelis banku giriasi atsizvelgimu i kiekvieno kliento pageidavimus. Manau butu galima susitarti, tik, zinoma bankas viska padarys taip, kad tikrai saves nenuskriaustu.
Budamas turtingu - būk dosnus.
klera
Rašyti privačią žinutę

5 žinutės

to Gustas
dabar prasidejo akcija kad gali atideti tik 2 men ty iki rugpj.moketi tik palukanas cia DNBNORD banke, o siap atidejimas daromas tik busto kredituose
ask for more
danas
Rašyti privačią žinutę

19 žinutės

Tiesa pasakius siuo metu teko susidurti su banko reklamos ir realybes neatitkimu. Snoras skelbia, kad suteikia vartojamasias paskolas, 4,9 palukanos, su atidejimu. Pateikiau visus dokumentus. Viskas tvarkoje, o vat atidejimo ir netaiko. Sprendimo motyvai: bankas taip nusprende. Gal yra salygu kurias turiu ivkdyti? Ne, tiesiog bankas taip nusprende. Eina jie peklon, 10 dienu praradau ( nes sprendimui priimti jiems reikia 7 darbo dienu).
GIRIS
Rašyti privačią žinutę

113 žinutės
( +32 / -14 )

Man irgi idomiai su snoru buvo. Sugunde zadomos mazos palukanos, nors siaip su Hansa draugauju. Nunesiau dokumentus paskolai. Jie isipareigojo per 5d.d. duoti atsakyma. Praejus kokioms 4d.d. paskambino, kad truksta keliu dokumentu. Tada praejo dar kokios 3d.d. Jokiu zinius. Kadangi kantrybe baigesi - padaviau dokumentus i hansa. Ten per 3 d.d. viska sutvarkem - gavau pinigus (nors hansai ir zinojo, kad ir snoriukui padaviau). Praejus dar kokiai savaitei paskambino is snoro ir pasake kad paskolos neduos. Priezasties nenurode..
Zhaibas
Rašyti privačią žinutę

417 žinutės
( +42 / -25 )

o SEB'as man sutvarke per 2 dienas, su 4.9 metiniu, zinoma be atidejimu. Bet paskolos isdavimo svarstymas kaip man buvo pasakyta, tebuvo tik nezymus formalumas.
klera
Rašyti privačią žinutę

5 žinutės

ateik i DnB NORD as ten per 24 wal pasiemiau,
ryte pridawiau dok o vakre jau turejau pinigelius, cia snekama apie ta pacia diena
ask for more
Laurynas
Rašyti privačią žinutę

7 žinutės

Jo as ir sakau eik i Norda dabar !!!!!!!!!! ten AKCIJA gayusi paskola uz 5.5 metiniu iki 20 000 Lt penkiu metu terminui PIGUMELIS

As jau taip padariau ir keliems metams sumeciau pigius pinigelius i fondukus.
Valkata
Rašyti privačią žinutę

84 žinutės

cia ne apie vartojamaja, sorry, bet gal bus idomu - buvo situacija, kai paskola gavau tik Sampo banke, 4 kiti pries tai aplankyti bankai atsisake. tai ne reklama! paskola grazinau, jei ka
berniokas
Rašyti privačią žinutę

41 žinutės

Na valkatoms sunku gaut paskolas

Joke. no offence :wink
Laurynas
Rašyti privačią žinutę

7 žinutės

Jo valkatoms neduoda ..... siap bet koks bankas duoda tik tiems kas turi pajamas : )


Tikrai rekomenduoju norda, nes pigiau negausi siai dienai, std. vartojimo palukanos apie 9 proc. ir kai kurie bankai duoda tik 3 m. laikotarpiui. Norde gausi 5 m., esme tama kad imi paskola 5 ir gaunasi maza men. imoka, o po kokiu 3 metu investiciju grazini pinigelius ir lieki pliuse, o esamas pajamas siaip meti i apyvarta.

Kiek zinau tai Sampo duoda tik 3m. vartojimo, tai ten neapsimoka, bet pas juos apsimoka investuoti, ben as rekomenduociau.
sandalas
sandalas
Rašyti privačią žinutę

233 žinutės
( +4 / -4 )

Sveiki, siandien ir as ejau i Hansa prayti dar vienos vartojamos 65k su 7procentais palukanu, praeitai metais is Nordo buvau gaves su 8,5proc. Bandysiu ideti i koki tai fonduka
www.tavoparduotuve.lt
siaipzvejys
siaipzvejys
Rašyti privačią žinutę

559 žinutės
( +83 / -23 )

to Sandalas - žiauru, tokių palūkanu kaip 7% mokėti, tai kaip savęs negerbti. Šiandien iš SEB gavau su 5,65% metinių (fiksuotos palūkanos)ir tai, kad skubėjau. Hanzai visada lupa, geriausiai Nord DB vartojamoms paskoloms.Realiai tokiai sumai optimali palūkanų suma yra tarp 5,00 - 5,50.
10% žmonių valdo 90% pinigų. Visada pasitikslinu kur aš esu.
Gustas
Gustas
Rašyti privačią žinutę

261 žinutės

As is SEB'o gavau 5 metams su 6% palukanom. Bet man idomu ar visi bankai vienodas formules naudoja apskaiciuodami tas palukanas - susidare toks ispudis kad SEB'o imokos didesnes nei kitur Galbut internete yra kokia patikima skaiciuokle ?
Immediatism
sandalas
sandalas
Rašyti privačią žinutę

233 žinutės
( +4 / -4 )

Na tai, kad tokias palukanas pasiule, tai su tokiom ir sutikau, kaip tai nesinorejo blaskytis per kitus bankus ir ieskoti geresniu salygu, beje i Hansa pervedami mano pinigai, matomi visi pinigu srautai ir t.t., tai tikriausiai einant i kita banka butu reikeje israsu is hansu ar dar kazko, o tai papildomas laiko gaisimas, kurio nelabai turiu, o jei paskaiciavus, tai per 5 metus gal kokius 5-6k ir daugiau permokesiu, bet jei pasiseks gerai investuoti tai per ta pati laikotarpi atsipirks su kaupu tos palukanos. Nu gal as optimistas
www.tavoparduotuve.lt
siaipzvejys
siaipzvejys
Rašyti privačią žinutę

559 žinutės
( +83 / -23 )

To sandalas: uždirbti reikia ne vien iš vilties, bet ir iš fakto. Greičiausias ir patikimiausias pelnas susidaro perkant, o ne parduodant. Nes liaudies išmintis byloja - viltis yra durnių motina, o motina savo vaikų nepalieka. Tikrai įžeisti nieko nenoriu.
Realiai norint gauti geras palūkanas, reikia daryti įdirbį, kuris susidėlioja per tam tikrą laiką ir greituko čia nebūna. Dabartiniu metu pigiausi bankai yra Nord DB & SEB, vėliau tik HB, Sampo , brangiausi Snoras. Bet iš Snoro gali gauti bet kaip...
10% žmonių valdo 90% pinigų. Visada pasitikslinu kur aš esu.
sandalas
sandalas
Rašyti privačią žinutę

233 žinutės
( +4 / -4 )

to siaipzvejys: vertinu tavo nuomone ir beabejo neisizeidziu. O del banku, tai DB man nebeduos, nes jau dave, VB nuolaidu palukanoms tikrai nepadarytu, nes nesu as jo klientas (beabejo reikia i dirbti, kaip sakei, patapti kliientu ir.t.t.) tai kas belieka... O tas laikas, kada reikes ideti cash manau ne uz kalnu, svarbu, kad saskaitoje guletu. Nu gal as vel klystu, patirties tame biznyje dar daug neturiu, todel vertinu kritiskas nuomones
www.tavoparduotuve.lt

Tik prisijungę vartotojai gali dalyvauti forume. Prisijungti.


Techninė analizė

Prekybos statistika realiu laiku

Ekonominis kalendorius

Privatumo politika Reklama Kontaktai Paskolos RSS RSS
© 2006-2024 UAB All Media Digital