Tik prisijungę vartotojai gali dalyvauti forume. Prisijungti.

 

Forex'o įrankiai Linux'ui

mula
Rašyti privačią žinutę

8 žinutės

Numanau, kad bendraminčių turėsiu mažai, bet vis tik pabandyt verta. Dėl pačios idėjos!
Taigi esu Linux vartotojas (konkrečiau Ubuntu) ir jame praleidžiu didžiąją dalį laiko. Turiu šalia ir Langus, bet jie tiktai tam, kad gaila išmest sumokėtus pinigus (lietuviškas bruožas). Neseniai labai susidomėjau būtent prekyba valiutomis ir dėmesio neketinu prarasti.
Bet turiu bėdų su pagalbinėmis Forex programomis. Bėdos tokios, kad Linux'ams jos nekuriamos, o bandant jas paleisti priverstinai ne itin stebuklai pavyksta. Tarkim, MetaTrader'is per Wine veiktų labai neblogai, jei ne faktas, kad nesimato nė vieno meniu mygtuko, tad naudojimas beveik bevertis. Iš dalies mano bėdas išspręst gali Java platformos (pavyzdžiui, Oanda), bet tik iš dalies, nes chart'inimas ir šiaip rimtesnis bandymas kažką bandyt analizuot sunkiai išeina.
Girdėjau, kad AmiBroker eina po Linux paleist, bet, kaip suprantu, jo paskirtis nelabai jau orientuota į valiutų rinką...

P.S. Jei kas žinot MetaTrader problemos sprendimą, būtų beveik idealus variantas.
^la
Rašyti privačią žinutę

1936 žinutės
( +244 / -33 )

OANDA, MGForex. Puikiai veikiančios Java platformos.

Dėl chartingo tu gali visada rinktis, kas tau svarbiau: idėja ar patenkinti poreikiai.
Common sense is not very common
mula
Rašyti privačią žinutę

8 žinutės

Pabandžiau MGForex, tai ten, galėčiau pasakyt, labai lėta Javos platforma. Dabar iš bėdos ir naudojuosi Oanda, nes daugiau nieko nelieka. Bet jau sakiau, client-side įranga yra lankstesnė, patogesnė ir galingesnė. Galų gale vien faktas, jog tai yra Java reiškia, jog PC tampa ant pusiau naudojimo ribos.

O dėl idėjos, tai tiesiog aš absoliučiai viską darau po Linux. Bookmark'ai, RSS, e-paštas, reikalingos ir naudojamos programos - žodžiu, tai, ko man reikia, sutvarkyta būtent taip, kad galėčiau čia kuo patogiau jaustis. Tuo tarpu Windows'ai yra reikalingi tik kritiniam atvejui ir iš esmės palikti merdėti. Nesu kažkoks atviro kodo nacis, tiesiog man Linux labiau (pa)tinka produktyviam darbui.
^la
Rašyti privačią žinutę

1936 žinutės
( +244 / -33 )

Prekiauju per javinę platformą. Veikia labai gerai ir greitai.
Naudoju Windows XP ir Pentium Mobile 1300 Mhz.

Chartingui naudoju Metatraderį.
Common sense is not very common
Taksistas
Taksistas
Rašyti privačią žinutę

565 žinutės
( +20 / -10 )

Rimtai prekybai pastatyciau specialu PC su win2k, o "produktyviam darbui" su Bookmark'ais, RSS, e-paštu galima passilikti prie Linux'o.

http://addurl.tel
Andrius_S
Andrius_S
Rašyti privačią žinutę

388 žinutės
( +1 )

Rimtai prekybai pastatyciau specialu PC su win2k,...
O kodėl ne winXP? - Pats naudoju win2k, bet šiaip įdomu, kokie motyvai vietoj winXP rinktis win2k?

Andrius_S
---------------------------------------------------------------------------------------
In the business world, the rearview mirror is always clearer than the windshield
Taksistas
Taksistas
Rašyti privačią žinutę

565 žinutės
( +20 / -10 )

Mano AMD 1600MHz (PR2000+) 512MB RAM perejus nuo W2K prie XP tapo tragišku stabdžiu. Bandžiau tuninti, išjunginėti servisus etc., bet rezultatas prastas.
Manau kad specializuotam PC, darbui su 1-2 programomis geriau W2K dėl našumo ir stabilumo.

http://addurl.tel
Arian
Rašyti privačią žinutę

476 žinutės
( +53 / -29 )

Cha cha matau lietuviska charakteri Vartote dideles sumas birzoje, bet neturite pinigu nusipirkti normalu darbo iranki ! Kas tai yra ? Tai yra ubago sindromas arba skurdziaus mentalitetas. Manau tai yra pasleptas atsakymas i daugeli klausimu
Įsitaisykite sau piniginių, kurios nesusidėvi, kraukite nenykstantį lobį danguje, kur joks vagis neprieis ir kandys nesuės.
Taksistas
Taksistas
Rašyti privačią žinutę

565 žinutės
( +20 / -10 )

Klausimas ar limuzinas (aka XP) yra geresnis darbo irankis uz sunkvezimi (aka W2K)

Sumos vartosi vienodai gerai ir su P5 9000MHz ir su kišeniniu PC.

http://addurl.tel
mula
Rašyti privačią žinutę

8 žinutės

Man atskiras terminalas būtų per didelė prabanga. Paprastas studentas tam neturi nei pinigų, nei vietos. O ir šiaip dar iš Forex pinigų neuždirbinėju, tik atkakliai stebiu ir mokausi.

O jeigu jau reiktų kalbėt apie pajėgumus, tai mano Pentium M 1.7 GHz su 512MB RAM labai puikiai paveža tiek Ubuntu, tiek Windows XP.
eziukas-ruke
Rašyti privačią žinutę

120 žinutės
( +3 / -4 )

vaiku darzelis =]]
dar ant macos arba beos pradekit treidinti.. =]
nu suprantu kai zmones ieskosi konors geresnio ant kiseniniu kompuku del pastovaus rysio su fx, o kam cia kankintis namuose?
oj studentai...
viska galima nusipirkti, viska galima parduoti, bet jei nera uz ka reikia vogti. =]]
tik vokit ne kompus, o windowsus
ir taip jau billas per daug saibu turi ir kiek girdejau valdzia is jo atimineja pinigus, nes pas ji per daug pinigu ir kazkokia tai ten rizika atsiranda..nu zodziu kazkas negerai (gal cia tik tam, kad pasisemti su kastuveliu =] ) ten tai nusemia biski..
$ yra niekas. troskulys yra viskas!
Rask viską ko reikia - didžiausias LT puslapių katalogas
mula
Rašyti privačią žinutę

8 žinutės

Man vogt nereikia, turiu ir legalius, tiesiog man jie nepatinka. Kadangi turiu labai neigiamą nuomonę apie piratavimą, tad tamstos požiūris, manau, yra mažų mažiausiai asiliškas.
Mindzio
Mindzio
Rašyti privačią žinutę

957 žinutės
( +55 / -24 )

Mano AMD 1600MHz (PR2000+) 512MB RAM perejus nuo W2K prie XP tapo tragišku stabdžiu. Bandžiau tuninti, išjunginėti servisus etc., bet rezultatas prastas.
Manau kad specializuotam PC, darbui su 1-2 programomis geriau W2K dėl našumo ir stabilumo.
Keista.
Pries pora metu naudojau P3-700 su Win 2K . Perejus prie WinXP darbas zymiai pagreitejo.. Dabar turiu Dell P4 -2.7Ghz , 1.5Gb RAM isvis jokiu problemu
Emini-Systems.com
fvmn
fvmn
Rašyti privačią žinutę

188 žinutės
( +33 / -22 )

Tarsi yra koks nors skirtumas po kuria operacine sistema prekiauti
Cia tas pats, kaip svarstyti su kokios spalvos batai begti maratona vietoj to, kad sistemingai treniruotis..
Taksistas
Taksistas
Rašyti privačią žinutę

565 žinutės
( +20 / -10 )

Tarsi yra koks nors skirtumas po kuria operacine sistema prekiauti
Cia tas pats, kaip svarstyti su kokios spalvos batai begti maratona vietoj to, kad sistemingai treniruotis..
Atsiranda zmoniu kurie nori maratona begti ne kaip vis - kojomis, o ant ranku. Stai ir iskyla klausimas, kokie sportiniai bateliai geriausi rankoms, ir kur ju gauti.

http://addurl.tel
jusc
jusc
Rašyti privačią žinutę

264 žinutės

fvmn :
Tarsi yra koks nors skirtumas po kuria operacine sistema prekiauti
Cia tas pats, kaip svarstyti su kokios spalvos batai begti maratona vietoj to, kad sistemingai treniruotis..
Atsiranda zmoniu kurie nori maratona begti ne kaip vis - kojomis, o ant ranku. Stai ir iskyla klausimas, kokie sportiniai bateliai geriausi rankoms, ir kur ju gauti.

Kas negeria sampano, tas nerizikuoja.
mula
Rašyti privačią žinutę

8 žinutės

O jeigu vieni bateliai spaudžia, yra žiauriai nepatogūs ir su jais visada iki kraujo prisitrinu nuospaudų?

Toks įspūdis susidaro, kad visi Linux vartotojai turėtų eit n***** su savo pingvinu, kol viskas veikia ant Windows'ų. Juk gi ekonomiką išmanot, monopolio kainą visuomenei prisimenat, ko dar reikia?
Be to, čia labai jau visi į offtopic'ą nuėjom. Aš neprašiau manęs atvest į doros kelią. Aš tiesiog domiuosi, ar yra kam pavykę paleisti gerą Forex įrankį, neskaitant Java platforminių, po Linux'u.
fvmn
fvmn
Rašyti privačią žinutę

188 žinutės
( +33 / -22 )

Na tokiu atveju, mano atsakymas yra labai paprastas - pasidaryk pats. Aisku tu sugaisi marias laiko darydamas dalykus, kurie jau yra padaryti, taciau bekurdamas ismoksi daug naujo ir rezultate turesi irankius, kurie tau nieko nespaus
mula
Rašyti privačią žinutę

8 žinutės

Tiesą sakant, šiandien Linux'o tvirtovė švenčia dar vieną pergalę! Atnaujintas Wine paleidžia MetaTrader su veikiančiais meniu ir be didesnių nesklandumų. Valio!
Tiesa, nebeveikia kita programa, bet čia nieko rimto. Svarbu, kad žinau, jog paleist įmanoma. Problema lyg ir tampa išspręsta.
eziukas-ruke
Rašyti privačią žinutę

120 žinutės
( +3 / -4 )

niekas cia nieko nesiuntineja nx.
del manes, kad ir ant beos sedekit..
man asmeniskai butu gaila laika aukoti privertinejant veikti programas..
as per ta laika geriau pasimokyciau jomis naudotis
o Jus kaip norit taip darykit
$ yra niekas. troskulys yra viskas!
Rask viską ko reikia - didžiausias LT puslapių katalogas

Tik prisijungę vartotojai gali dalyvauti forume. Prisijungti.


Techninė analizė

Prekybos statistika realiu laiku

Ekonominis kalendorius

Privatumo politika Reklama Kontaktai Paskolos RSS RSS
© 2006-2024 UAB All Media Digital