Tik prisijungę vartotojai gali dalyvauti forume. Prisijungti.

 

PTR nuostoliai

savass
savass
Rašyti privačią žinutę

96 žinutės
( +9 / -3 )

Sveiki,

paskelbtas viešas pranešimas, kad :
"PST šiemet pirmąjį ketvirtį patyrė 0,234 mln. litų konsoliduotų nuostolių, pernai tuo pat metu buvo uždirbta 1,434 mln. laitų konsoliduoto grynojo pelno." Daugiau: http://www.jt.lt/Analitika/Naujienos.aspx?FirmID=82&ID=42068

Ar kas numatėt nuostolius? Man PTR atrodė kaip viena iš perspektyviausių akcijų OMXV biržoje, atlaikė korekciją. Gal ką busių praleidęs?

savass
refresh
Rašyti privačią žinutę

6 žinutės

pirmas ketvirtis pas juos pastoviai buna prastas.
tik pernai taip gavosi kad pirma ketvirti projekta baige, del to 2005 1Q ir buvo pelningas.
PST savo pelnus parodys per likusius ketvircius.

bent vienas dalykas pas juos isaugo tai apyvarta.

bus idomu ziureti kaip kita savaite surgeuos rinka.

SUPREMA po 13.10 dideli kieki parsidave.
dabar tures proga atgal pigiau pasiimti.

asmeniskai manau kad PTR ilgalaikei perspektyvoj vaziuos i virsu.
Aris
Rašyti privačią žinutę

381 žinutės

Keletas poetiniu pamastymu...Esu PTR pirkes ir pardaves. Kazkaip itartinai atrodydavo, kad PTR kyla tomis dienomis, kai viskas raudonuoja, ir atvirksciai. Prisiminiau vingvestos zaidimus su vingiu. Fundamentiniai rodikliai turetu nebebut blogi... Pirkimai/pardavimai kazkaip dabar visai Lietuvoje nuvaziavo i emocini lygi. Kazkas kelia Vingi, po to visi atsistatydina, kazkokie pieninkai ZMP ar RSU parodo nevisai bloga pelna ir vis tiek krinta. MAZn pirma ketvirti nenuejo i minusa, nors Finasta tvirtino, kad sakes, kad nuostolis cia pat, kad marzu nebera visai jokiu.
Manau, mes visi praradom pasitikejima. PTR ,manau, dabar dirbtinai kazkas blogesnio rodoma, uzsakymu jie turi, po to parodys netiketai geresnius rezus; bet as dabar tikrai neskubesiu pirkti, net ir pakritus akcijai; del to, kad birzoje netikrumas, nepasitikejimas... Taigi "jeigu juroje atoslugis, tai kiek bekiltu pavienes bangeles, jos didelio potvynio nepadarys". Tiesiog reikia sulaukti kito potvynio. O jis pasak investuotoju ateina tada, kaip maziausiai tikiesi (Peter Lynch).
caps
Rašyti privačią žinutę

158 žinutės
( +20 / -6 )

Pirmas ispudis - minusas vis delto ne pliusas.Taciau kas susidures su statybu verslu, tai zino kad didziausios pajamos ateina pridavus objekta.Gali visus metus statyti pelninga objekta,patirdamas sanaudas ir gaves avanso, bet pelna turesi tik pridaves.Manau ,kad reikia ziureti kiek turima uzsakymu ,kurie metu gale gali virsti pelnu.
Dabartiniu atveju kazkas puls i tradicine tapusia panika, kazkas pabandys tuo pasinaudoti.
Panevezys(EKR,LIN,PTR Q1 rezai) valdo!!
G unit
Rašyti privačią žinutę

420 žinutės
( +12 / -29 )

Finansiniai rodikliai atitinka augima,kitais ketvirciais pasirodys dar didesnis pelnas. Nereikia cia gasdinti investuotoju.

PST apyvarta šiemet išaugs 78 proc. – iki 341 mln. litų, o pelnas prieš palūkanas, mokesčius, amortizaciją ir nusidėvėjimą (EBITDA) sieks 26,4 mln. litų. NT pletra + zemes sklypo pardavimas. Grynas pelnas metu pabaigoje iki 30mln litu.
Tie projektai niekur nedingo, sutartys pasirasytos uz tas sumas. Tai kas geriau zino jus ar valdybos pirmininkas. Ten, kad 1q maziau 1.5mln litu tai jau p..... ane.

PTR panasiai kaip su APRANGA 1q prasti ir tiek.
Scan m
caps
Rašyti privačią žinutę

158 žinutės
( +20 / -6 )

"NT pletra + zemes sklypo pardavimas".

G unit. O nebijai ,kad bus kaip su LIN NT vystymo projektais.Tuo labiau su tuo sklypu man panasi situacija kaip ir su Lifosos divais: kazkas kazka pasake ir kiti patikejo ,kad taip bus istikro.
Cia tik kaip samokslo teorija
G unit
Rašyti privačią žinutę

420 žinutės
( +12 / -29 )

Geriau visai nerasyk. Apie Lina neturiu net zodziu. Lifosos divus buvo patys isgalvoje spekuliai, kad mokes.
PTR valdybos nutarimas buvo del sklypo pardavimo. Manau dabar geriausia proga parduot uz gera kaina.

http://market.lt.omxgroup.com/?pg=news&news_id=204141
Scan m
bukanierius
Rašyti privačią žinutę

538 žinutės
( +60 / -45 )

G unit :
Geriau visai nerasyk. Apie Lina neturiu net zodziu. Lifosos divus buvo patys isgalvoje spekuliai, kad mokes.
PTR valdybos nutarimas buvo del sklypo pardavimo. Manau dabar geriausia proga parduot uz gera kaina.

http://market.lt.omxgroup.com/?pg=news&news_id=204141


apyvarta didejo o pelno nebuvo nes pasrasytos tokios sutartys kad sakykim "tarpiniai" darbai bei sanaudos yra dideles taip kad nebesugebama islaviruoti su pinigų srautais... planuoti nuostoliai (kzk negirdejau)ir pajamos tik 18 proc... jei ir 2q su kokiu 1 mln+ bus ragai
caps
Rašyti privačią žinutę

158 žinutės
( +20 / -6 )

G unit.
Kad tu manai ,jog dabar geriausia parduot uz gera kaina ,tai nereiskia kad ir PTR taip mano.Gal ta "geriausia" kaina bus tik kitais metais.
Ir nuo kada vienkartines pajamos ne is pagrindines veiklos vertinamos taip teigiamai.Juk niekas nesokineja is dziaugsmo, kai LJL parduoda laiva ar LEL tarsos leidimus.
Statybu verslas labai slidus.Nelaimesi keliu stambiu projektu ir ir visus metus gali likti ant ledo.Kitais metais gali is viso nebuti ka statyti.
Pasikartosiu - tai tik samokslo teorijos, savotiskas kvietimas issakyti nuomones.Ptr turiu ir dar pirksiu.
Tomce
Rašyti privačią žinutę

21 žinutės
( +4 / -3 )

Brangieji, o is kur jus istraukete, kad jusu matomas 1Q rezultatas apskritai atspindi kokias nors imones perspektyvas ir jos realia veikla. Apskaitayra labai slidus dalykas. Ir pajamos tikrai nebutinai apskaitomos kai priduodamas objektas ir sanaudos nebutinai apskaitomos kai jos patiriamos. Linkiu labai rezervuotai paziureti i imones pateikiama viena skaiciu - grynaji pelna. Kai bus bent jau atskaitomybe, bus galima daryti atsargias isvadas. O dabar... Tas skaicius yra niekas.
Discl. PST neturiu, neturejau ir artimiausiu metu tureti nesiruosiu. Be to isreiksta nuomone skirta ne tik PST bet visu kotiruojamu bendroviu skelbiamiems atskiru ketvirciu rezultatams.
bukanierius
Rašyti privačią žinutę

538 žinutės
( +60 / -45 )

Brangieji, o is kur jus istraukete, kad jusu matomas 1Q rezultatas apskritai atspindi kokias nors imones perspektyvas ir jos realia veikla. Apskaita yra labai slidus dalykas. Ir pajamos tikrai nebutinai apskaitomos kai priduodamas objektas ir sanaudos nebutinai apskaitomos kai jos patiriamos. Linkiu labai rezervuotai paziureti i imones pateikiama viena skaiciu - grynaji pelna. Kai bus bent jau atskaitomybe, bus galima daryti atsargias isvadas. O dabar... Tas skaicius yra niekas.
Discl. PST neturiu, neturejau ir artimiausiu metu tureti nesiruosiu. Be to isreiksta nuomone skirta ne tik PST bet visu kotiruojamu bendroviu skelbiamiems atskiru ketvirciu rezultatams.
Tomce, taip tu be abejo esi 100 proc teisus. BET kotiravimasis birzoje TURETU versti imone TEISINGAI vesti apskaita, ty planuojamus rezultatus/pelnus isdestyti taip kad minuso nebutu ir tiek. Ispareigojimus irgi. Manau geras pavyzdys yra Apranga tik jie teisingai isdesto mokejimus ir sutartis laike (sezonuose) TAI IR YRA TVARKINGAS PINIGU SRAUTU VALDYMAS
G unit
Rašyti privačią žinutę

420 žinutės
( +12 / -29 )

pernai metu pradzioja prognozavo 190mln apyvarta ir 8mln gryna pelna,kas isejo apyvarta 190mln, grynas pelnas 11mln.
Taip kad nereikia per daug isigast del siemet planuojamu 340mln apyvartos ir ebitda 26mln.

Kiek zinau pas juos savikaina mazesne 20% nuo apyvartos ir sanaudos 11-12% nuo apyvartos, tai toks pelnas ir gautusi apie ebitda 26mln.
Scan m
refresh
Rašyti privačią žinutę

6 žinutės

Pabandziau surasti info apie PST projektus. Laiko daug tam neskyriau, todel tikiuosi kasnors dar gales mane papildyti. Beje tikiuosi uz PR manes smarkiai nemusit.

2006 metų:

1) Viena didžiausių Lietuvos statybos bendrovių Panevėžio statybos trestas (PST) šių metų vasarį pradės statyti beveik 40 mln. litų vertės prekybinį ir komercinį centrą „BIG“ Vilniuje.
Dėl centro statybos ir montavimo darbų atlikimo PST pasirašė sutartį su bendrove “Baltijos investicijų grupė“. Projektą numatoma baigti šių metų rudenį.

2) Taip pat siais metais planuojama parduoti sklypą: "įvykusiame „Panevėžio statybos tresto“ (PST) akcininkų susirinkime buvo pritarta pasiūlymui parduoti bendrovei priklausantį 0,48 ha. sklypą Vilniuje, Šeškinės g. 4. Akcininkų sprendimu, sklypas bus parduodamas už ne mažesnę kaip 10 mln. litų kainą."
"Sandorį tikimasi sudaryti per pirmąjį 2006-ųjų metų ketvirtį."

Siek tiek veluoja.

3) AB Pnevėžio statybos trestas Kaliningrado laisvojoje ekonominėje zonoje pradėjo maždaug
20,5 mln. litų vertės projektą. Lietuvos įmonė pagal pasirašytą sutartį su Danijos
"C/O Caravelle" statys šaldymo įrengimų gamyklą.


2007 metų:

1) Viena iš didžiausių Lietuvoje statybų bendrovių „Panevėžio statybos trestas“ (PST) laimėjo konkursą atlikti Kėdainių nuotekų valymo įrenginių rekonstrukcijos darbus. Kėdainių savivaldybės skelbto konkurso metu buvo įvertina ne tik PST kvalifikacija bei patirtis, bet ir naudojamos technologijos. Projektas prasidės šių metų gruodį ir truks iki 2007 metų žiemos, jo vertė – daugiau kaip 19,6 mln. litų.

2) Šiaulių miesto savivaldybės užsakymu PST įgyvendins daugiau kaip 63,5 mln. litų vertės universalios arenos projektą. Arenos statyboms praėjusių metų lapkritį buvo gautas 41,6 mln. litų dydžio ES struktūrinių fondų parama.
Projektas prasidės 2005 metų gruodį ir truks iki 2007 metų pavasario.

3) AB “Panevėžio statybos trestas“ pasirašė sutartį atlikti Panevėžio nuotekų valymo įrenginių rekonstrukcijos darbus II etapas.
Projektas prasidės šių metų gruodį ir truks iki 2007 metų vasaros.
Projekto vertė – daugiau kaip 48,4 milijonai litų.

4) Viena didžiausių šalies statybų bendrovių „Panevėžio statybos trestas“ (PST) pasirašė sutartį su „Panevėžio energija“ dėl kombinuoto ciklo termofikacinės elektrinės statybos Panevėžyje. Sutarties vertė 97 mln.Lt.
Elektrinės projektavimo ir statybos darbus PST tikisi pradėti 2005 m. rugsėjo mėnesį. Darbus planuojama baigti 2007 m. kovo mėnesį.


Dar siek tiek PR:

1) PTR ruosiasi kotiruotis oficialiam sarase.

2) AB "Panevėžio statybos trestas" (PST) valdybos pirmininkas Vygantas Sliesoraitis lapkričio 21 d. įgijo teisę po metų nusipirkti 200 tūkst. bendrovės akcijų, mokėdamas už kiekvieną po 10 litų.
"Džiaugiuosi galimybe investuoti į vieną didžiausių ir seniausiai veikiančių statybos įmonių Lietuvoje. Tai stipri bendrovė, kurios ateitimi tikiu", - sako V. Sliesoraitis.

Discl.: PTR turiu. Planuoju dasipirkti.
refresh
Rašyti privačią žinutę

6 žinutės

beje idomu kada jie planuoja "Valdovu rumu" pabaiga?
Denisas
Denisas
Rašyti privačią žinutę

1346 žinutės
( +140 / -62 )

Jei PTR butu s...
tai jo akcijos kaina korekcijos metu nebutu ejus i virsu.
PTR turi daug akciju patys jo virsininkai, tai kad jiems pelnus permetineti is vieno i kita vieni niekai.

anyway...Kazkas dabar gerai uzpirks PTR, nes smulkieji jo turi daug. Ir pirmadieni matysime grazu PTR down!
Ekonomikos magistras
G unit
Rašyti privačią žinutę

420 žinutės
( +12 / -29 )

per paskutinius 7-8 menesius buvo gauti projektai uz

64mln,41mln,20mln,20mln,64mln,97mln,39mln viso mazdaug 340mln

www.jt.lt ptr naujienose susirast galima
Scan m
Justas
Rašyti privačią žinutę

10 žinutės

Patikslinciau Deniso post'a: matysime PTR down antradieni
mindau
Rašyti privačią žinutę

181 žinutės
( +8 )

Tarp kitko dabar neradau ant greito, bet man buvo kazkada iskilusi kazkada mintis ka reiskia PST 2006 prognozuojamas pelnas. Pagal paskutine 2006.04.28 apzvalga iseina, kad visgi mano abejones buvo taskas i taska - pelnas pries amortizacija, nusidevejimus ir palukanas, o ne veiklos prognozuojamas 2006 grynasis pelnas 26mln. O mano toki poziuri jaunuoliai labai sukritikavo, tai pasijutau lyg kaltas.. Na bet is kito spuses neturiu as PST kolkas, nors potencialo iseina isvelgt juose, tik va I q rezai tai suglumino
Mazeikiu benzina perki - mane remi
G unit
Rašyti privačią žinutę

420 žinutės
( +12 / -29 )

grynas mazdaug butu apie 20mln.
Scan m
leitenantas
leitenantas
Rašyti privačią žinutę

161 žinutės
( +8 / -2 )

Ar bus antradieni down ar nieko nebus,viskas priklauso nuo to, kokia kaina nori matyti Evli Group(Suprema ir kt.) ,turintis apie 30 proc PTR. Kas ilgesni stebejo PTR prekyba , pastebejo , kad SUP itaka sioje pozijoje labai didele.

Tik prisijungę vartotojai gali dalyvauti forume. Prisijungti.


Techninė analizė

Prekybos statistika realiu laiku

Ekonominis kalendorius

Privatumo politika Reklama Kontaktai Paskolos RSS RSS
© 2006-2024 UAB All Media Digital