Tik prisijungę vartotojai gali dalyvauti forume. Prisijungti.

 

Tinklapio vartotojų "juodasis sąrašas"

Amigo
Amigo
Rašyti privačią žinutę

812 žinutės
( +491 / -722 )

Klbi mes, o ne as? Tavo pinigeliai kuriuos vadini "kapitalas" viska pasako apie tavo "kietuma" nematau reikalo ASILUI yrodineti, kad jis ASILAS ir kuris kalba net ir uz kitus
Tai tik dabar supratai, kad prekyboje. Tai kokiem galam apie sus..... citavimus aiskini glusiau?
O jei dar perskaites dienrasti mokini, tai tu grynas tusciagalvis kuris kelia save kaip suda ant sakiu, o parodyti gali tik savo nupiepusi "kapitala" slepkis su savo pasididziavimu kloune
 


Paskutinį kartą redagavo: Amigo (2010-02-10 10:47)
Protingesnis gali tapti tik zaisdamas su stipresniu varzovu
smalsus
smalsus
Rašyti privačią žinutę

769 žinutės
( +75 / -88 )

Mano kapitalas uzdirbtas grynai mano rankomis, niekas man ju nedave, pradejau nuo nulio. Kol tu vietoj smaukais su savo "milijonais", gautais is teveliu, as darau pazanga. O tu tik impotentas, nieko nesugebi, tik kitus kritikuot ir teiseina. Sveikinu!
Zm
Rašyti privačią žinutę

121 žinutės
( +11 / -31 )

dvieju biciuliu pasnekesys tiesiog puosia investuotoju portalą, lankytojai susidaro labai puikią nuomonę apie šaunius investuotojus, kurių išmintimi galima pasinuodoti besiruosiant isleisti savo pinigelius
Amigo
Amigo
Rašyti privačią žinutę

812 žinutės
( +491 / -722 )

Dar karta yrodai, kad esi gryniausias ASILAS is kur tu zinai is kur mano pinigai ir ka jie daro?????? Vsio neirodinesiu daugiau tau kas tu toks, tau gyvenimas teisejas ir neuzilgo pats pajusi ant savo siknos. Graziai vaikas buvo parases, nesigincyk su Kvailiu, nes kiti gali nepamatyti skirtumu.
Atsiprasau forumo dalyviu, bet pasikartosiu, negaliu nutyleti, kaip tuscios vietos su savo achuje....... "kapitalais" pasijaucia reksmingi. Baigiau
Protingesnis gali tapti tik zaisdamas su stipresniu varzovu
Kitoks
Rašyti privačią žinutę

55 žinutės
( +7 / -10 )

Rusiškose pasakose durnius visada laimi... 
topl0305
topl0305
Rašyti privačią žinutę

268 žinutės
( +72 / -38 )

  Kur adminai? Metas "užbaninti" Bronių su Kristina "Juodojo sąrašo" konclageryje iki gyvenimo galo. Visos jų žinutės vien tik "spamas".
Nesupilk visos grietinės į vieną puodynę - gali tekti valgyti sausus blynus :)
Agata
Rašyti privačią žinutę

1492 žinutės
( +237 / -563 )

 Broniaus ir Kristinos joks NT nedomina.
Tai tik tokie vaikiški žaidimai - sumenkinti tinklapio autoritetą. Sudaromas vaizdas, jog čia renkasi tik kvailiukai.
Tik tie vaikai pagal amžių nėra vaikai.

Prisiminkit epizodą iš "Dvylikos kėdžių", kur Kisa, dvasinis tėvelis ir Benderis...Benderis meta batą "Konkuruojanti firma"

Bet tokie vaikai neišlieka istorijoje, net siauroje teritorijoje. Rimtų darbų savo gyvenimuose jie nenuveikia. Nepalieka ryškesnio pėdsako savais gyvenimais - tos dvi savybės nesuderinamos viename žmoguje.

Tik prisijungę vartotojai gali dalyvauti forume. Prisijungti.


Techninė analizė

Prekybos statistika realiu laiku

Ekonominis kalendorius

Privatumo politika Reklama Kontaktai Paskolos RSS RSS
© 2006-2024 UAB All Media Digital