Tik prisijungę vartotojai gali dalyvauti forume. Prisijungti.

 

Pokalbiai apie viską

Alfredukas
Rašyti privačią žinutę

355 žinutės
( +3 / -6 )

Nu ziuresim ar paliks sita tema ar ne,nes kiek rasai tai vienu istrina pasisakymus kitu palieka,kad ir ne i tema buna.O moderatoriui patarciau trint tik tuos pasisakymus kur yra keiksmazodziai.Nes kitaip niekam cia nebus idomu nei skaityt nei rasyt.
Alfredukas
Rašyti privačią žinutę

355 žinutės
( +3 / -6 )

O tik dabar pamaciau,kad gavau ispejima Tai juokas ima is tokiu ispejimu,gali man ju nesiuntinet nes is ju naudos 0
es_ne
es_ne
Rašyti privačią žinutę

52 žinutės

Nu tai kiek pradiniu inasu reikia sudegint norint perprast forex rinka?



As jau viena sudeginau
...lost and never to be found...
Alfredukas
Rašyti privačią žinutę

355 žinutės
( +3 / -6 )

As bent nesudeginau nei vieno inaso,bet tik todel,kad dar kokius 3 kart dasiunciau,kad isvengt margin call'o.Cia viskas buvo pradzioj,dabar tikiuos jau neprireiks dasiuntinet.
Pradedantiem patarciau pradzioj siust kokia 30% to ka planuoja investuot i forex.Kad butu kuo staigiai papildyt saskaita.
TALO
Rašyti privačią žinutę

540 žinutės
( +65 / -30 )

Alfredukas , o tu darai skubius pavedimus kad nesudegint saskaitos?

nes paprastas kiek zinau 2 dienas vaiksto, per tiek saskaita sudega....
Somas
Rašyti privačią žinutę

293 žinutės

Kažkaip kalbama, kad visi bent jau pirmą depą suvaro..
Tavo Alfredukas patarimas atidaryti pirmą depą tik su 30-ia % nuo to ką norėtum investuoti yra l. išmintingas, bet aš tą rezervą, kad staigiai papildyti atmetu. Manau, kad po suvarymo yra naudinga pailsėti..
Paradoksalu, bet aš pirmo realo nesuvariau, nes jis buvo ne mano.. O investuotojas tiesiog jį atsiėmė, nes pareiškė, kad neužkalu taip kaip ant mano demuškių matė... Pats ir suvarė.
Tiesa savo pirmą realą aš suvariau.. Bet ne greitai..
Einu bonkės.. Tuoj sugryšiu..

P.S. Gera tema. Laisvas bendravimas.. Bet sutarkim tada, kad čia ir kalbam apie viską o rimtesnėse temose rimčiau.. Būtų gerai, jei moderatoriui nereikėtų rimtų temų moderuoti, kai postina ne vakar atėję į forexą.
www.forexdreamland.com
Somas
Rašyti privačią žinutę

293 žinutės

Kad liežuviai atsirištų..

www.forexdreamland.com
meskalepeska
meskalepeska
Rašyti privačią žinutę

362 žinutės
( +40 / -1 )

maza parsinesei...
Visi pliusai turi savo minusų...
Somas
Rašyti privačią žinutę

293 žinutės

Ji toli stovi..
www.forexdreamland.com
Alfredukas
Rašyti privačią žinutę

355 žinutės
( +3 / -6 )

Talo ziurint nuo kada galvoji kad jau tau blogai gali baigtis.Siunciau paprastu pavedimu,bet tas isgelbejo saskaita(kuo labai dziaugiuos,nes turbut buciau jau spjioves i forex)
Mindzio
Mindzio
Rašyti privačią žinutę

957 žinutės
( +55 / -24 )

Nu tai kiek pradiniu inasu reikia sudegint norint perprast forex rinka?
As jau viena sudeginau
Manau individualiai. Priklauso nuo to kaip greit padarysi tinkamas isvadas
Emini-Systems.com
Somas
Rašyti privačią žinutę

293 žinutės

Ką manot apie mūsų forumo moderavimo kokybę?

Mano nuomonė tikriausiai jau daugeliui žinoma. Bet ir vėl turiu pastebėti, kad trinami postai, o senas(i) ne į temą postas vis dar paliktas..
Na, kad tai yra kvaila, tai turiu pasakyti yra mažiausiai..

Gal kas žinot kaip moderatoriui proto įkrėsti?
Na, suprasiu ir tuos kurie gal ateis jo ginti, bet prieš tai darant siūlau pasvarstyti faktus..

O šiaip jei išskiriami seniau čia ar kituose forumuose gyvenę žmonės ir galvojama, kad tai yra tiesiog puiku, juokinga, linksma, o kiti yra durni, tai galiu pasakyti, kad labiau tas išskiriantis žmogus atrodo durnas, o išskiriamasis atrodo skystas, nes be pagalbos ir paduodamų ramentų prapuls.
www.forexdreamland.com
kkestas
kkestas
Rašyti privačią žinutę

81 žinutės

Visiems rasantiems siulau saves paklausti ar tikrai ka rasau yra idomu ir naudinga kitiems. Cia ir man tinka. Ziurint i forumus atrodo, kad dar labaiu butu galim "pravalyti". Ivairus komentarai po viena zodi manau niekam cia neidomus.
Mindzio
Mindzio
Rašyti privačią žinutę

957 žinutės
( +55 / -24 )

Ką manot apie mūsų forumo moderavimo kokybę?
As tai manau kad musu forumai moderuojami gerai. Didesniu nusiskundimu neturiu del moderatoriu darbo. 8)

Tiesa pastebejau kad yra keletas reksniu pastoviai nepatenkintu bei siekianciu buti demesio centre bet kokiomis priemonemis. Taciau dauguma musu forumu dalyviu yra kulturingi ir subrende zmones. Aciu jiems
Emini-Systems.com
Somas
Rašyti privačią žinutę

293 žinutės

OK. Bet juk visi turi skirtingus poreikius ir esam skirtingų charakterių, amžiaus, profesionalumo lygio ir t.t.
Tokiam "sausam" informacijos poreikiui gal tika patenkinti kokia nors rimta analitika. Nežinau..
Bet forume žmonės turi poreikį ir mažiau sausiau bendrauti ir dalintis info visokia, savo nuomonėmis. Ir bla bla bla taip toliau..
O šiaip reikia patiems tikriausiai atsirinkti ką skaityti, o ko ne. ozingoff
...
www.forexdreamland.com
Somas
Rašyti privačią žinutę

293 žinutės

Somas :
Ką manot apie mūsų forumo moderavimo kokybę?
As tai manau kad musu forumai moderuojami gerai. Didesniu nusiskundimu neturiu del moderatoriu darbo. 8)

Tiesa pastebejau kad yra keletas reksniu pastoviai nepatenkintu bei siekianciu buti demesio centre bet kokiomis priemonemis. Taciau dauguma musu forumu dalyviu yra kulturingi ir subrende zmones. Aciu jiems

Bet moderuoji tu prastai...
Faktai yra.
Apie juos tu nekalbi ir išvadų nedarai.
Dirbtinai išskirinėji vienus nuo kitų, o tai ir yra prastas moderavimas. Vertas atstatydinimo.
www.forexdreamland.com
Alfredukas
Rašyti privačią žinutę

355 žinutės
( +3 / -6 )

Busiu prie reksniu ir norinciu but demesio centre-moderatoriai prasti.Mano patarimas-trint tik keiksmazodzius,nelyst kai kuriem postintojams i gera vieta ir jei kazkuris postintojas kita sarkastiskai pasiepia nesikist ir negasdint uzbaninimu.Nes atrodot ne kaip moderatoriai,o kaip vaiku darzelis.
Alfredukas
Rašyti privačią žinutę

355 žinutės
( +3 / -6 )

Seip idomu kur Tonis dingo.Ar uzpyko ir neraso,ar nekaip sekas.
TALO
Rašyti privačią žinutę

540 žinutės
( +65 / -30 )

50 baksu naujam depui tapo...
Mindzio
Mindzio
Rašyti privačią žinutę

957 žinutės
( +55 / -24 )

50 baksu naujam depui taupo...


Dekui Talo nu ir pralinksminai...
Emini-Systems.com

Tik prisijungę vartotojai gali dalyvauti forume. Prisijungti.


Techninė analizė

Prekybos statistika realiu laiku

Ekonominis kalendorius

Privatumo politika Reklama Kontaktai Paskolos RSS RSS
© 2006-2024 UAB All Media Digital