Tik prisijungę vartotojai gali dalyvauti forume. Prisijungti.

 

Pensiju fondo pasirinkimas

Grem
Rašyti privačią žinutę

25 žinutės

Sveiki,
taigi atejo laikas rinktis pensiju fonda. Kuria bendrove? Koki fonda? Galbut kazkas analizavo ir gali man atsakyti.
Kur yra taikomi maziausi mokesciai nuo imokos ir aptarnavimo mokesciai? Gal kas jau lygino ir turi visa tai?
Pajamingumo lygis - galbut dar per anksti apie ji spresti ir pagal ji rinktis.
kokie dar kriterijai... ? siaip galvoju apie rizikinga fonda.
Taksistas
Taksistas
Rašyti privačią žinutę

565 žinutės
( +20 / -10 )

kiek ziurejau konservatyvus fondai visus "uzaugintus" pinigus pravalgo.
Jei linkes rizikuoti - iki siol Finastos buvo pelningiausi.

http://addurl.tel
jp
Rašyti privačią žinutę

308 žinutės
( -2 )

Kol kas Finasta nesiskundziu ir as . Pasirinkau racionalios rizikos fonda. Po to pagal situacija galima bus pereiti ir i zemesnes rizikos fondeli.
Andrius_S
Andrius_S
Rašyti privačią žinutę

388 žinutės
( +1 )

Kol kas Finasta nesiskundziu ir as . Pasirinkau racionalios rizikos fonda. Po to pagal situacija galima bus pereiti ir i zemesnes rizikos fondeli.
Ir aš savo pensiją "Finastoje" kaupiu. - Kolkas jų aktyvaus investavimo (iki 50% į akcijas) ir racionalios rizikos (iki 100% į akcijas) pensijų fondai gerokai lenkia savo rezultatais kitus konkurentus.

Andrius_S
---------------------------------------------------------------------------------------
In the business world, the rearview mirror is always clearer than the windshield
Alv.
Rašyti privačią žinutę

113 žinutės
( +4 / -1 )

Gal galit kas ataskaitos pvz. is "Finastos " parasyti. As turiu "SEB" II pakopos pensija. Dabar ten yra apie 3000 litu, pelnas apie 240 Lt., o administravimas kainavo TIK 88 Lt. TOTALUS MONKES BIZNIS is tos pensijos. kaip yra kitur?
meskalepeska
meskalepeska
Rašyti privačią žinutę

362 žinutės
( +40 / -1 )

Esu pasirinkes cia jau auksciau mineta Finastos racionalios rizikos fonda. Skaiciai butu tokie:

Ataskaitinis laikotarpis: [2004-2005] metai;
Fondo verte pabaigoje: 132.3% nuo visu imoku;
Sumoketa komiso: 2.46% nuo visu imoku.

Jou !
Visi pliusai turi savo minusų...
echo
Rašyti privačią žinutę

65 žinutės

Turiu Hansa pensija 4. Deja, kolkas ju rezultatai nekokie. Metu pabaigoje sueis 3 metai ir turesiu galimybe pereiti kitur. Jei Hansa neparodys geresniu rezultatu, galbut pereisiu i Finasta ar dar kur nors.
loko
loko
Rašyti privačią žinutę

476 žinutės
( +26 / -13 )

2 echo
planuoju tą patį, nes man irgi sueis rudenį 3 metai, o CU pensija man atrodo per maža Manau rudenį finastiečiai sulauks nemažą antplūdį tokių, kurie sugalvos pakeisti fondą.
Если раньше за 1 доллар давали 1 евро, то теперь будут давать в морду
argonas
argonas
Rašyti privačią žinutę

36 žinutės

maziausi mokesciai yra finastoje, o didziausi berods buvo (pries pora metu) commersial union.
esu pasirinkes finastos racionalios rizikos pensijini fonda.
Vid0
Rašyti privačią žinutę

129 žinutės

Pensijų fondas yra ilgalaikė investicija. Džiaugiantis tuo, kad maksimalios rizikos fondas (esant ypač palankiomis praėjusių kelių metų investavimo sąlygomis !!!), priaugino neįtikėtinus kelis šimtus Lt daugiau, svarbu nepamiršt, kad pvz. po 20 metų, kai jūsų pensijų fonde bus sukaupta jau koks 100,000 Lt, maksimalios rizikos fondas panašiu procentu gali nuvažiuot ir žemyn, suvalgydamas toli gražu ne kelis šimtus Lt. Verta pagalvot apie tai, kad nereiktų kasmet bėgiot iš fondo į fondą... P.S. pats kaupiu SEB Pensija 2 fonde - savo laiku atrodė patrauklus...
Nemokamas sūris - tik pelėkautuose. Ir tai, dažniausiai, tik antrai pelei...
echo
Rašyti privačią žinutę

65 žinutės

Dabar mano fonde sukaupta dar nedaug, iki pensijos like gana nemazai laiko ir investavomo salygos palankios, manau galiu sau leisti rizikuoti ir renkuosi fondus is kuriu tikiuosi didesnes grazos. Taciau, panasu kad pvz Hansa fondu valdytojai visai nesistengia dirbti savo darbo. Nemanau, kad mazas fondo prieaugis rodo maza jo rizikinguma.
Kai investavimo salygos nebebus tokios palankios, bus daug sukaupta ir iki pensijos liks maziau kaip 10 metu - rinksiuosi nerizikingus fondus.
meskalepeska
meskalepeska
Rašyti privačią žinutę

362 žinutės
( +40 / -1 )

Vid0, esi zinoma teisus del PF rizikos, bet kol esu jaunas bei mano pensijinis portfelis gana kuklus, tai prioritetinis tikslas - maximali graza, net ir prisiimant pakankamai didele rizika. Kai portfelis tebus solidesnis ir pagrindinis tikslas bus apsaugoti ji nuo infliacijos - keisim ir PF'a
Visi pliusai turi savo minusų...
Vid0
Rašyti privačią žinutę

129 žinutės

Pasižiūrėjus į http://www.vpk.lt/uploads/PF%20II%20mokesciai.xls
mokesčių prasme Parex pensijos atrodo gan patraukliai su savo 0%, bet šiaip - Finastos fondų paketas, ko gero - geriausias pasirinkimas šiai dienai, įvertinant nemokamą vaikščiojimą tarp jų skirtingo rizikingumo fondų, mažus mokesčius ir neblogą pajamingumą. Reiks pagalvot apie perbėgimą pas juos...
Nemokamas sūris - tik pelėkautuose. Ir tai, dažniausiai, tik antrai pelei...
Grem
Rašyti privačią žinutę

25 žinutės

VidO, pasenusi info. Uzeik cia: http://www.parexinvest.lt/p2.php - turto administravimo mokestis 1 proc. parex. O apie graza nerandu..
povilas-100
Rašyti privačią žinutę

56 žinutės

Gal kas žinot, kada pervedami pinigai iš sodros į pensijų fondą?
siMS
siMS
Rašyti privačią žinutę

413 žinutės
( +5 )

03-15; 06-15; 09-15; 12-15
www.saltinis.eu
silver
silver
Rašyti privačią žinutę

177 žinutės

o butina isbut 3 metus kad pereit i kitos bendroves fonda? mane kol kas irgi netenkina CU darbas jei isbusiu 3 metus ar reiks moketi koki nors mokesti pereinant pas kitus?
aciu
neskubekite sekti paskui minia - tai gali buti laidotuviu procesija
kryzius
kryzius
Rašyti privačią žinutę

214 žinutės
( +34 / -38 )

Silver: siaip siuos klausimus turejai uzduoti valdytojui pires pasirasydamas sutarti. O dabar dar paprasciau, paziuresi i sutarti ir pamatysi, kad tas isejimo mokestis nera toks jau "mazas" Gerbiami spekuliantai, skaitykit po kuo pasirasinejat!
sunkiausia yra nieko neveikti
OXE
Rašyti privačią žinutę

58 žinutės

Silver: siaip siuos klausimus turejai uzduoti valdytojui pires pasirasydamas sutarti. O dabar dar paprasciau, paziuresi i sutarti ir pamatysi, kad tas isejimo mokestis nera toks jau "mazas" Gerbiami spekuliantai, skaitykit po kuo pasirasinejat!
siaip jau negarantuoju, bet daugumoje keiciant viena karta i metus yra 0,2% perejimo mokestis, tai kad visai nebaisus manau. Aisku reikia ziureti kaip yra is tikruju.
silver
silver
Rašyti privačią žinutę

177 žinutės

jo perskaiciau 0.2 %
o kokia tvarka perejimo?
kur kreiptis? i nauja bendrove ar pirma iseit is senos?
aciu
neskubekite sekti paskui minia - tai gali buti laidotuviu procesija

Tik prisijungę vartotojai gali dalyvauti forume. Prisijungti.


Techninė analizė

Prekybos statistika realiu laiku

Ekonominis kalendorius

Privatumo politika Reklama Kontaktai Paskolos RSS RSS
© 2006-2024 UAB All Media Digital