Tik prisijungę vartotojai gali dalyvauti forume. Prisijungti.

 

Akcijos

banas
Rašyti privačią žinutę

70 žinutės
( +10 / -4 )

to geliantis
Parasai emeila. Tipo esu tas ir tas, prasau pervesti pinigus i tokia tai sasakita, tokiame banke ir kita diena pinigai jau turetu buti. Kitas reikalas, jei pervedineji ne i savo saskaita. Tada atrodo reik rasyt prasyma. Jeigu nori grynais pasiimti, tada nezinau.
TNT
Rašyti privačią žinutę

88 žinutės
( +4 / -3 )

Nebūtina rašyti emailą, užtenka paskambinti į Finastą ir paprašyti pervesti pinigus
Egidijus R
Egidijus R
Rašyti privačią žinutę

648 žinutės

to Banas. Nesuprantu, ar tu cia kas antra diena tuos pinigus nusiimineji, kad cia tokios problemos. Gal tu noretum net, kad as uz tave, parasyciau email ir nurodyciau i kokia saskaita tavo pinigelius pervesti
Akciju birzoje pinigai is nekantriuju plaukia pas kantriausius.
banas
Rašyti privačią žinutę

70 žinutės
( +10 / -4 )

to Egidijus R
Problemos? Man jokiu problemu, tik zmogus klause, o as jam atsakiau. O jei neturi ka pasakyti - patylek.
Freezyy
Freezyy
Rašyti privačią žinutę

210 žinutės

To banas
Nezinau,bet bent jau man tai reikia visada norint parduot visas akcijas reikia zmonos sutikimo.. Atseit nusipirkt gali ir be jos sutikimo,o vat parduot jau reikia jos suitikimo,nes tipo bendras turtas ir t.t nepatogus sitas dalykas,bet ka jau padarysi,nedaznai tokiu dalyku reikia,juk kai prekiauji internetu nereikia jokiu sutikimu, o kai nori visiskai parduot ir atsiimt Ė tada jau reikia sutikimo..
Tikekis geriausio,ruoskis blogiausiam. :)
signer
Rašyti privačią žinutę

6 žinutės

To Freezyy
Manau del zmonos sutikimo paprasciau pasirasyti ir pasitvirtinti jos igaliojima parduoti, ikeisti bendroje nuosavybeje esancius vp, keletui metu i prieki. Toks igaliojimas reikalingas ir bankui atsidarant vp saskaita.
dzukas
Rašyti privačią žinutę

130 žinutės
( +3 )

freezyy, sutikimo arba reikia, arba nereikia... nera taip, kad kartais reikia, o kartais nereikia... nunesi igaliojima, pasirasyta zmonos, ir problema isspresta
Zhaibas
Rašyti privačią žinutę

417 žinutės
( +42 / -25 )

VytautasPlunksnis :
Naujomis Synergon Holding akcijomis galima prekiauti nuo trečiadienio, 23 dienos.
Kad prekiauti reikia jas tureti...
Gal kas zino kada Finasta malones ideti papildomu Synergon akciju??? Nes kaip supratau prekyba jau vyksta...
Godo
Rašyti privačią žinutę

22 žinutės

Laba diena, klausimeli ir as, pradedancioji investuotoja turiu:
kaip cia us GPM, jei as per metus padarau pvz 10 akciju pirkimo-pardavimo operaciju, tai reik deklaruoti kiekviena atskirai, ar tiesiog bendra metu kapitalo ugtelejima?
TNT
Rašyti privačią žinutę

88 žinutės
( +4 / -3 )

Reikia deklaruoti bendras visų metų išlaidas ir pajamas (kurios susidarė perkant-parduodant akcijas tais metais) ir, žinoma, pajamų ir išlaidų skirtumą (pelną)

http://www.spekuliantai.lt/forums.php?m=posts&q=771&d=0
Martelis1
Martelis1
Rašyti privačią žinutę

427 žinutės
( +35 / -40 )

As turiu klausima noriu paleisti 150k litu i fondus noreciau i FMI, esu kaimietis ukininkas su ukininko pazymejimu . O klausimas toks kur man reiktu vaziuoti FMI saskaita atsidaryti Klaipeda arciausiai kurioje vietoje tai galeciau padaryti gal yra zinanciu dekoju uz atsakyma.
Aciu
Didž.Gerb.Kolega
Kas nedirba tas nevalgo, darbininkų valgyklose :wink
nn
Rašyti privačią žinutę

15 žinutės

finasta.lt arba kaip as siauliu banke gali uz grynus/gal ir pavedimu

Tik prisijungę vartotojai gali dalyvauti forume. Prisijungti.


Techninė analizė

Prekybos statistika realiu laiku

Ekonominis kalendorius

Privatumo politika Reklama Kontaktai Paskolos RSS RSS
© 2006-2024 UAB All Media Digital