Tik prisijungę vartotojai gali dalyvauti forume. Prisijungti.

 

Keli klausimai apie investicijų fondus.

3m4ntaz
Rašyti privačią žinutę

4 žinutės

 Sveiki, perdaug  nesileisiu į detales, rašau trečią kart nes vis pakimba pc.
Kaip taikomas gyventojo pajamų mokestis investuotojams į investicijų fondus?
Konkrečiau, gaunant virš 500€ per metus valstybė "nuvagia" 15% pelno ,tačiau kas nutiktų jei aš norėčiau reinvestuoti šią sumą?

Kitas klausimas kiek "nuvagiama" pardavus investicijų fondo vienetus? Jei aš nusipirkau 500€ vertės vienetų ir pardaviau juos už 100€ man bus atskaityta 90€ ar 15€?

Kitas klausimas ar yra geriausias laikas pirkti fondo vienetus ar visiškai nesvarbu? Jei neklystu fondo vieneto pardavimo kaina svyruoja .ar čia kaip su akcijomis?

Dar kitas klausimas ar fondo vieneto kaina bent kiek priklauso nuo investuotojų elgesio, ar tik nuo pelno gauto fondui perparduodant investicinį portfelį?
Nojus
Nojus
Rašyti privačią žinutę

4089 žinutės
( +294 / -312 )

Mokesčiai bus nuskaitomi nuo tos dalies, kuri yra virš 500€.

Jei pirkai už 500€, o pardavei už 100€, tai patyrei 400€ nuostolius. Jiems mokesčių nėra.

Žinoma, kad neapsimoka pirkti kai kaina viršuje. Išeitis - periodinis investavimas.

Investuotojai ir nulemia kainą. Kai jie perka, kaina kyla, kai jie parduoda, kaina krenta.

Nojaus laivą pastatė mėgėjas, O Titaniką - profesionalas...
3m4ntaz
Rašyti privačią žinutę

4 žinutės

 Bet tada kažkaip kvailokai gaunasi sakykim investicijų fondą sudaro 50 investicinių vienetų priklausančių Petrui ir 50vnt. Jonui  viso fondo kaina šiuo metu 100€ jei neskaičiuosim visų jų sumokamų mokesčių , tai taip išeina kad jei Petras pardavė savo 50vnt už 50€ tai Jono 50vnt dabar jau kainuos <50€?  kažkaip nepagaunu logikos man lygtai tokiu atveju išeina taip kad fondas nusisavina investuotojų pinigus nors yra jau yra išlaikomas iš jų mokesčių?
Nojus
Nojus
Rašyti privačią žinutę

4089 žinutės
( +294 / -312 )

  Jei Petras pardavė už 50€, tai ir Jono vienetų vertė 50€. Ir ne mažiau.
Fondai visada nuskaito procentą, patvirtintą jo taisyklėse.
Nojaus laivą pastatė mėgėjas, O Titaniką - profesionalas...
3m4ntaz
Rašyti privačią žinutę

4 žinutės

Citatos pradžia Nojus  
    Jei Petras pardavė už 50€, tai ir Jono vienetų vertė 50€. Ir ne mažiau.
Fondai visada nuskaito procentą, patvirtintą jo taisyklėse.
Citatos pabaiga
Aišku kaip ir viską supratau.
3m4ntaz
Rašyti privačią žinutę

4 žinutės

 Tarpkitko nepaisant pelno mokesčio ir fondo mokesčių, ar taikomi dar kokie mokesčiai fondų ar šeip vertybinių popierių įsigijimui-pardavimui?
mortenvermund
Rašyti privačią žinutę

5 žinutės

 banklån rente nordea bank boliglån rente danske bank udlånsrente rentesats danske bank http://www.bank-i-danmark.dk rentesatser
tuanboyhn
Rašyti privačią žinutę

32 žinutės

 The information in this article is very helpful to me. I've been looking for them for so long. http://autogroup.com.vn/

Tik prisijungę vartotojai gali dalyvauti forume. Prisijungti.


Techninė analizė

Prekybos statistika realiu laiku

Ekonominis kalendorius

Privatumo politika Reklama Kontaktai Paskolos RSS RSS
© 2006-2024 UAB All Media Digital