Tik prisijungę vartotojai gali dalyvauti forume. Prisijungti.

 

Investuoti - nuo ko pradėti?

eglelink
Rašyti privačią žinutę

3 žinutės

Sveiki visi,

bandžiau ieškoti esamos temos, kuri atsakytų į mano klausimus, bet, kaip suprantu, čia kiekvienas klausia, kas jam įdomu, tai ir aš taip pasielgsiu.

Reikalas toks, kad noriu pradėti investuoti, bet nežinau, kur geriausia, todėl nutariau pašmirinėti forumuose ir pasklausinėti patyrusių investuotojų: visi juk kažkada nuo kažko pradėjote.

Pradėjau kalbą su traderiais: jie siūlo dividendines akcijas. Ką manot apie tai? Ar tinkama pradžia naujokui, susigūžiančiam vien nuo žodžio "rizika"? 

Dar durnas klausimas (nepykite niekas), ar forumai traders.lt ir spekuliantai.lt iš esmės skiriasi kaip nors pagal investavimo rūšis? Traderiai mano šitą klausimą ignoravo
Darriusk
Darriusk
Rašyti privačią žinutę

438 žinutės
( +48 / -17 )

 Nesiskiria.

Tik traders.lt jų daugiau negu čia.



 
Forexe žinau viską :D
Agata
Rašyti privačią žinutę

1492 žinutės
( +237 / -563 )


" Dar durnas klausimas (nepykite niekas), ar forumai traders.lt ir spekuliantai.lt iš esmės skiriasi kaip nors pagal investavimo rūšis?"

Is esmes tai tas pats. Tik spekuliantai buvo pradininkai. Pavadinimas ir man pradzioje reze aki, taciau is tiesu tai yra protingas ir normalus pavadinimas. Nueik i lotynu kalba, ten rasi visa esme.

Tik cia kvailystes su naujomis temomis. Vienam klausimui uzvedama nauja tema - pvz parduodu glaudes. Nupirko kas, nenupirko...? Na mums gi nera svarbu.

Taciau galima pasirinkti koki nors viena temos pavadinima, kur pastebi protingesnius zmones, ir tada ten ir skaityti, ir rasyti.

Tai vadinasi prisitaikymas prie aplinkos... ( ). Na, kaip kai kurie kirminai pvz yra rudi ir visai tokios pat formos, kaip medzio saka. Nebuvo kur dingti, norejo islikti, prisitaike ir isliko...  ( )

Agata
Rašyti privačią žinutę

1492 žinutės
( +237 / -563 )

"Forexe žinau viską "

 

Narcizizmas? ( )

Man taip pat kartais taip atrodo.

Bet kaskart uzduodu sau ta pati klausima, kuri dabar uzdaviau tau.

O atsakymas, manau, yra labai paprastas - viskas yra judejime. Maksimum, ka gali pasiekti - tai pajauta. Tada telieka minimum darbelio, tiksliau, rimtesnio darbo, kad atstatytum zinias. Nes net zinios sioje srityje yra judejime...

Kai pasieki pajauta, nebereikia sau priekaistauti, kad, tarkim... tam tikra laika leidi sau sioje srityje tinginiauti. Net is sportinio intereso neuzmeti akies i esama lentelese situacija (as labiau megstu lenteles, kur viename vaizde yra ir visi kiti judejimai), bet pries uzmetant pagalvoji - ar pamatysiu tai? Ir pamatau tai. Nezinau, koki zenkla uzdeti, ar , ar

Siuo metu viskas kaip ir aiskiai eina. Tiksliau - niekas neina O  EUR/USD - kaip ir numaciau.

O jei niekas neina, tai verciau skirti laika Franklino Ruzvelto biografijai. O ten isties daug atsakymu siais klausimais. Tik ne tiesioginiais atsakymais - mestu mane lauk savo zymiuoju banu sliux uz savo rastu minciu isdestyma.

As esu tikra, kad ir Ruzvelta sliux uzbanintu visiems laikams - uzdejes titula "nepageidaujamas".

Juk neklausytu jo reikalavimu rasyti i tema.

eglelink
Rašyti privačią žinutę

3 žinutės

 Na gerai, kad jau pradėjo vyksti kalba, tai kibinu toliau (vis tiek tema atsiduria pirmam lape, gal taip prisiviliosiu atsakymų). 

Agata, filosofinis - lyrinis intro man labai patiko Biografijų skaityti nesiruošiu, bet čia tik todėl, kad biografijos mane atbaido taip pat kaip ir žodis "rizika" ir kiti baisūnai, bet, kaip investuojant rizikos neišvengsi, taip neišvengsi ir to, kas buvo, t.y. pasaulio biografijų sudėties.

Taigi vagi. Į klausimą dėl spekuliantų skirtumo nuo traderių ištraukiau, riedam toliau.

Tai kaip jums tas traderių pasiūlymas susidėti su dividendinėm akcijom, ar geriau bandyti tą peer to peer lendingą, kurį čia visai neseniai išgooglinau, bet visi irgi ausis suglaudę nieko nesako ir nekomentuoja...





 
SetaS
Rašyti privačią žinutę

101 žinutės
( +8 / -14 )

 Dividendinės akcijos geras pasiūlymas. Pasiūlyčiau dar paprastus fondus susipažinimui.
Agata
Rašyti privačią žinutę

1492 žinutės
( +237 / -563 )

Kodėl parašytas tekstas išnyko?
Akimirksniu.


Paskutinį kartą redagavo: Agata (2014-07-19 14:45)
eglelink
Rašyti privačią žinutę

3 žinutės

Agata, nežinau, bet aš neturiu galių ištrinti. 



SetaS, o ką laikytum paprastais fondais? 

 
Nojus
Nojus
Rašyti privačią žinutę

4089 žinutės
( +294 / -312 )

Citatos pradžia eglelink  
 
Reikalas toks, kad noriu pradėti investuoti, bet nežinau, kur geriausia, todėl nutariau pašmirinėti forumuose ir pasklausinėti patyrusių investuotojų: visi juk kažkada nuo kažko pradėjote.
Citatos pabaiga
Visi pradėjom nuo VP sąskaitos atidarymo FMĮ bendrovėje.
Perskaityk gerą straipsnį:
http://www.spekuliantai.lt/straipsniai/mokomieji/investavimo-abc/straipsnis/19/kaip-pradeti-prekiauti-akciju-birzoje

Nojaus laivą pastatė mėgėjas, O Titaniką - profesionalas...

Tik prisijungę vartotojai gali dalyvauti forume. Prisijungti.


Techninė analizė

Prekybos statistika realiu laiku

Ekonominis kalendorius

Privatumo politika Reklama Kontaktai Paskolos RSS RSS
© 2006-2024 UAB All Media Digital