Tik prisijungę vartotojai gali dalyvauti forume. Prisijungti.

 

Tema tiems, kuriuos išmetė iš traders.lt

Agata
Rašyti privačią žinutę

1492 žinutės
( +237 / -563 )

Gal išties pribrendo laikas tokiai temai. Mes patys tai pamatome, nes išmeta pranešimą Bet nežinome, kas dar išmestas. Nebijokime prisipažinti, patys save įrašykime į tą "gėdos stulpą". Bent aš tuos nikus pradėsiu skaityti rimčiau.

Nes kam gaišti laiką, skaitant tą patį per tą patį. Jei išbanino - reiškia žmogus protingesnis. Verta jo mintis paskaityti.

Agata
Rašyti privačią žinutę

1492 žinutės
( +237 / -563 )

Aš tai pamačiau kažkokius skaičius prie savo niko. Pagalvojau - programuotojas gerai dirba, kažką vėl naujo išmąstė. O pasirodo - išbanino ( ).

Nė nesupratau, už ką?

Na vieninteliu klausimu tvirčiau pasisakiau - Cezaris, Markas Antonijus ir Augustas. Pasisakiau, jog labiausiai vertinu Augustą. Na man taip atrodo Protingiausiai ir mąsė, ir veikė. Ir še tau - banas

Taigi, kitos priežasties nežinau. Tai kas gi tai per bausmė, jei nubaustasis net nesupranta, už ką nubaustas?

Taigi - aš esu šiai minutei pirma ant šio gėdos stulpo.

Tikiuosi, kad ir kiti nepasikuklins, apie tai parašydami. O ne tik traders.lt - "buvo išjungtas garsas".

Arba pajuokaus ten. Humoras geras vaistas.

Agata
Rašyti privačią žinutę

1492 žinutės
( +237 / -563 )

sliux: "Didžiausias Agatos minusas ne tas, kad šneka ką galvoje, o tai kad jis laksto per visas temas ir visiškai ne į temą bando filosofuoti, taip atmušdama norą kitiems forumo dalyviams ką nors rašyti į temą."

Ar tu, sliux, nesusimaišei, pasirinkdamas specialybę? Pradinių klasių mokytoju tau reikėjo tapti. Būtum savo vietoje. O dabar?

Nors aš pradinėse klasėse turėjau užsienio kalbų mokytoją - vyrą. Jis mane suformavo gan didele dalimi tokia, kokia esu iki šiol. Tėtis, suprantama, aukčiausiai už visus. Bet ir mokytojas gebėjo asmenybę formuoti.

Bet lygiagrečiai mačiau ir prastus to mano amžiaus pedagogus. Prie tokių priskirčiau tave.

Ne vaikiškos pedagokikos tinklapį valdai. Suvok tai. Čia turi rinktis protingesni ir už tave, ir už mane. O tu užstrigai ant savo gebėjimų ir gabumų. Nuo tos vietos - šnai visus.

Negi įsivaizduoji esantis gabiausiu iš gabiausių? Na net aš matau tavo ribotumą. Bet yra ir už mane protingesnių. Tai ką mato jie?

Niekad neateis į tavo tinklapį. O kenčiame visi. Visa Lietuva, o tai mano Tėviškė.

oleglt
Rašyti privačią žinutę

93 žinutės
( +12 / -9 )

artiste
Agata
Rašyti privačią žinutę

1492 žinutės
( +237 / -563 )

"sliux
Didžiausias Agatos minusas ne tas, kad šneka ką galvoje, o tai kad jis laksto per visas temas ir visiškai ne į temą bando filosofuoti, taip atmušdama norą kitiems forumo dalyviams ką nors rašyti į temą. Taigi banas ir dabar ir daug kartų praeityje jei buvo išrašytas už forumo šiukšlinimą, o ne už nuomonės reiškimą."


Filosofija ir psichologija valdo pasaulį, sliux.

O ne tavo tvarka forumuose į temą.
Gal kada nors tai suprasi. O kol ne - tai visi tik tvarkingai taikys rašyti į temą, kad neišbanintum, bet tiek ir tos naudos iš tokių tavo tvarkų. Žinai, nuo tokių tavo skrupulingų tvarkų nė vienos rimtesnės idėjos iš tavo tinklapio nepavyko paskutiniu metu sugeneruoti. Todėl jis realiai tapo tuščiu.

Filosofija ir psichologija - tai ne vien lorpak sri sri. Ir visų kitų tavo tinklapyje liečiamų temų pagrindas bei pradžių pradžia yra filosofija ir psichologija. Tik subtilesniam lygyje. Gal kiek užslėptam, nematomam lygyje.

O kadangi diskusijos tavo traders.lt yra neįmanomos, tai ir tinklapio vertė lygi nuliui. Juk mintys ir žinios yra reikalingos kažkam naujam sugeneruoti, naujai minčiai ar idėjai. O tai nebeįmanoma. Taigi dar iš inercijos vyksta rašymas vardan rašymo. Bet jei iš tų pelų nėra grūdų... ko gi to vertė?


Paskutinį kartą redagavo: Agata (2014-05-05 23:03)
20140101
Rašyti privačią žinutę

3 žinutės

Labai prašau bent trumpai atsakyti į mano klausimus
1. ar prekiauti Forex'e galima tik per tarpininkus, ar galima tiesiogiai. Jei galima tiesiogiai, tai adresu forex.com. ar čia taip pat tarpininkai?
2. kas bus, jei atidarau poziciją (pradedu lošti) forex'e, kai tarkim Euras kainuoja 3,4563 po to nukrenta iki 3,4560, po to vėl pakyla iki 3,4566.ir tada uždarau poziciją. Euras mano lošimo laiku buvo nuvetėjęs, nors vėliau vėl pakilo.ar aš patyriau nuostolius, kai jis nukrito, ar tik išlošiau, kadangi poziciją uždariau kai pakilo?
Ačiū
Nojus
Nojus
Rašyti privačią žinutę

4089 žinutės
( +294 / -312 )

1. Gali tiesiogiai. Eini į bet kurį banką ir keiti valiutą. Forex.com ir kiti panašūs nėra jokie tarpininkai.
2. Jei prie 3,4560 tavo pozicija nebus uždaryta dėl margin call'o, tai uždaręs prie 3,4566 gausi pelną.

 
Nojaus laivą pastatė mėgėjas, O Titaniką - profesionalas...
20140101
Rašyti privačią žinutę

3 žinutės

Ačiū už atsakymą, mane domina tai, ar laimėjus kažką aš forex.com turėsiu sumokėti kažkokią dalį?ar reikia mokėti mokesčius LT gavus pelną?
Nojus
Nojus
Rašyti privačią žinutę

4089 žinutės
( +294 / -312 )

Be abejo, mokesčiai valstybei mokami.
Nojaus laivą pastatė mėgėjas, O Titaniką - profesionalas...
Agata
Rašyti privačią žinutę

1492 žinutės
( +237 / -563 )

Ne kartą esu rašiusi, jog labai vertinu Emilį Zola. Tačiau tuo ir baigdavosi...

Dabar čia po truputį, kartais gal po daug ( ) įmesiu citatas iš jo knygos "Moterų laimė". Tik... skaičiau ją ne dabar, o praėjusį rudenį. Smulkmenos ir kai kurie veikėjai jau išblėso, pasimiršo.

Tačiau vėl pakėliau šią skaitytą knygą. Tik tam, kad sudėliočiau chronologiją genealogijoje ir laike. Skaičiau "Plasano užkariavimas" ir "Abato Murė nuodėmė". Tai aišku, kad taip gavosi, kad skaičiau "aukštyn kojomis" Na, tiek to - pirma vėliau gimę, vėliau - anksčiau gimę... Svarbu vėliau sujungti į visumą Laikmečius, kraujomaišos poveikį, kas anksčiau ar vėliau gimęs... t.y. kas yra kieno tėvas ar sūnus, dėdė ir t.t.

Turiu tokį tikslą gyvenime - perskaityti visas jo parašytas knygas. Po truputį judu į priekį, bet vis gaunasi padrikai Na, bet jei tik tiek bėdų tebūtų.

Taigi, pakako perbėgti per savo pažymėtas vietas, ir lyg tik ką skaityta knyga...

Čia netrina, nebanina, todėl visada iš bet kur galėsiu dėl malonumo permesti akimis, o tuo pačiu ir kiti, jei kam pasirodys įdomu.

"Moterų laimė" - čia jums ne apie moteriškes, garbūs spekuliantai ir treideriai Ir aš taip buvau pagalvojusi, todėl vėlokai, lyginant su kitomis jo knygomis, ir skaičiau.

Tai - mūsų realybė. Mūsų, ne tik moterų, laimė - prekybos centrai Pirmosios užuomazgos. Jau XIX a pabaigoje... o skaitai, lyg apie šiandien...

Ir dar - teko padaryti dar vieną atradimą ( ) - nieko naujo mūsų Žemėje po šia Saule !

Bet liko neaišku - ar mūsų prekybos centrų pradininkai per vėlai perskaitė Emilį Zola, ar perskaitė ir įvykdė, ar tiesiog patys visai nepriklausomai sugeneravo jau buvusias mintis iš naujo ( ).

Kas gero, kas blogo tada ir dabar? Kiekvienas pasidarysime savo išvadas.

Agata
Rašyti privačią žinutę

1492 žinutės
( +237 / -563 )

„Ji prisiminė moterį, klojant šių rūmų pamatus sutikusią mirtį, jai darėsi baugu, jai ir šviesos tartum krauju raudo, paskui mezginių baltybė ją nuramino, širdyje įsikūrė viltis, visiškas tikrumas susilaukti džiaugsmo, tuo tarpu tyškančių lašų purslai atšaldė rankas ir apmalšino jos karštinę, kilusią dėl kraustymosi į naują gyvenimo vietą.“


Agata
Rašyti privačią žinutę

1492 žinutės
( +237 / -563 )

„Prieš eidami apžiūrėti įmonės, kaip kiekvieną rytą, juodu dar ėmėsi sutvarkyti kai kurias smulkmenas. Juodu peržiūrėjo naują potvarkį, ką tik Murė sugalvotą pardavimams žymėti. Jis buvo pastebėjęs, kad išėjusios iš mados, susenusios prekės yra išparduodamos tuo greičiau, kuo daugiau duodama pardavėjams procentų nuo jų kainos, šiuo reiškiniu jis pagrindė naują prekiavimo būdą. Jis įvedė tokią tvarką, kad nuo šiol būtų suinteresuoti apyvarta visi pardavėjai, kad ir ką parduodami – jiems turėjo būti mokamas tam tikras procentas nuo kiekvieno audeklo gabaliuko, nuo kiekvieno parduoto daiktelio. Tas it skruzdėlyną sujudino visą prekybos darbuotojų pasaulį,tarnautojai ėmė dėl tų nuošimčių smaugtis tarpusavy, šeimininkas iš to luposi pelną. Toji kova tapo pelningiausiaja priemone šeimininko rankose, organizaciniu principu, kurį jis nuolat taikė praktikoje. Jis kiršino aistras, pjudė žmones vienus prieš kitus, leido stambiajam ėsti smulkųjį, o pats tuko nuo tų ėstynių. Kvito pavyzdys buvo patvirtintas: viršuje, šaknelėje ir nuplėšiamajame talonėlyje, buvo vieta įrašyti parduotuvės skyriui ir pardavėjo numeriui, abiejose buvo kolonėlės žymėti metrų kiekiui, artikului ir kainai, pardavėjas turėjo tik pasirašyti talonėlį ir atiduoti į kasą. Tuo būdu labai palengvėjo kontrolė: pakanka tik sugretinti talonus, kasos nusiųstus į atsiskaitymo biurą, su šaknelėmis, likusiomis pas pardavėjus. Tad pardavėjai kas savaitę atsiima savo nuošimčius, savo premijas, be jokių paklaidų.

-Dabar mus mažiau apvaginės,- patenkintas tarė Burdonklis. –Čia jūs puikiai sugalvojote.

-O aš mąsčiau šią naktį dar apie kitą dalyką,- dėstė Murė. –Taip, mano mielas, šią naktį, per tą vakarienę... Aš ketinu atsiskaitymų biuro tarnautojams skirti nedideles premijas už kiekvieną klaidą, kurią jie ras talonuose, tikrindami su šaknelėmis... Suprantat, mes nuo šiol būsime ramūs, kad jie nepraleis nė vienos klaidos nepastebėję, greičiau išras klaidas net ten, kur jų nebus.

Jis nusijuokė, o Burdonklis tik žiūrėjo į jį ir gėrėjosi. Šitas naujas kovos už būvį panaudojimas jį sužavėjo: Murė buvo valdymo mechanikos genijus, jis sugalvojo organizuoti įmonės veiklą taip, kad, panaudodamas kitų žmonių apetitus, galėtų ramiai tenkinti savo paties apetitą. Jis dažnai sakydavo: jei nori išspausti iš žmonių viską, ką tiktai jie gali, ir dar net jų dorą pakutenti, turi visų pirmiausia padaryti taip, kad jie susidaužtų kaktomuša su savo poreikiais.“


Agata
Rašyti privačią žinutę

1492 žinutės
( +237 / -563 )

„-Vadinasi, nuspręsta,-kalbėjo jis toliau, -jo kaina bus penki frankai šešiasdešimt... Jūs žinote, kad tai yra beveik pirkimo kaina.

-Taip, taip, penki šešiasdešimt, -gyvai pritarė Murė, -nors aš, jei būčiau vienas, pardavinėčiau su nuostoliu.

Skyriaus vedėjas skaniai nusijuokė.

-O man tai nė nebereikia geriau... Tada parduotume trigubai daugiau, o mano vienintelis interesas- kad kuo daugiau suplauktų į kasą...

Tačiau Burdonklis liko rimtas, lūpas sučiaupęs. Jis gaudavo procentus nuo bendrojo pelno, tad mažinti prekių kainas jam nebuvo naudinga. Išties jo vykdomos kontrolės tikslas buvo prižiūrėti įkainius, kad Butmonas, sekdamas vien savo noru daugiau parduoti, neimtų pardavinėti su per mažu pelnu. Kita vertus, Burdonkliui vėl kilo nerimasčių: tų reklamos kombinacijų esmės jis niekaip negalėjo suvokti. Jis įsidrąsino ir paprieštaravo taip:

-Jei mes atiduosim po penkis šešiasdešimt, tai bus vis tiek kaip parduoti su nuostoliu, kadangi reikės atgauti išlaidas, o jų yra apsčiai... Visur šitą medžiagą pardavinėtų po septynis frankus.

Murė užsidegė. Jis pliaukštelėjo delnu per šilką, nervingai sušuko:

-Na, tik aš tą žinau ir kaip tik dėl to noriu pateikti dovaną mūsų pirkėjoms... Iš tikro, mano mielas, jūs niekad nežinosit, kokios yra moterys. Supraskit gi, juk jos plėš tą šilką viena kitai iš rankų!

-Be abejonės, -įsiterpė kompanjonas, vis dar nenusileisdamas, -ir kuo jos daugiau plėšysis, tuo mes daugiau turėsim.

-Nuostolio turėsim keletą santimų nuo šito artikulo, taip, žinoma. O kaip bus toliau? Pamanykit, kokia bėda! Juk mes sutrauksim pas save visas moteris ir turėsim jas savo valdžioje, o jos, suviliotos, pakvaišusios, išvydusios stirtas mūsų prekių, tuštins savo kapšus nė nebeskaičiuodamos! Visas gudrumas, mano mielas, - tai jas įkaitinti, uždegti, o tam reikia prekės, kuri visas vilioja, kuri padaro sukrečiantį įspūdį visai klijentūrai. O jau tada galėsit parduoti ir kitas prekes tomis pat kainomis, kaip bet kur kitur, ir moterys tikės, kad pas jus jas pirko pigiau. Taip antai mūsų „Auksinė oda“, toji tafta po septynis penkiasdešimt, -juk ji visur pardavinėjama po tiek pat, o moterys mano daug išlošusios, jei gauna jos nusipirkti pas mus, ir ji puikiausiai atlygins „Paryžiaus laimės“ nuostolius... Jūs pamatysit, pamatysit!

Jis darėsi iškalbus.

-Supraskite gi! Aš noriu, kad „Paryžiaus laimė“ per savaitę padarytų perversmą rinkoje! Tas šilkas – tai mūsų koziris, ir jis, niekas kitas, išgelbės mus ir duos mums reikalingą postūmį. Visi kalbės tik apie šitą fajį, žydri ir sidabriniai ruožiukai bus pažįstami nuo vieno Prancūzijos krašto ligi kito... ir jūs pamatysit, kiek bus verksmo ir dantų griežimo mūsų konkurentams. Smulkiesiems prekybininkams vėl bus sparnas pakirstas. Visi tie šlamštininkai stimpa nuo reumato savo drėgnose krautuvėlėse, ten ir galą gaus!”


Agata
Rašyti privačią žinutę

1492 žinutės
( +237 / -563 )

“Murė dėjosi klausąs, ką sako Burdonklis ir Robino, bet jam baisiai patiko, kad jo darbu susižavėjo ta vargana mergaitė, -taip, ir markizei patinka, kai į ją su stačiokišku geismu pasižiūri pravažiuojąs vežikas.”


Agata
Rašyti privačią žinutę

1492 žinutės
( +237 / -563 )

“Baronas Hartmanas, pasekęs Murė mostą, žiūrėjo į tas ponias pro atdaras duris. Jis klausėsi viena ausimi jų kalbų, o tuo tarpu Murė, užsidegęs noru įtikinti jį, karščiavosi dar labiau, aiškino jam, kaip moderniškai prekiaujama mados naujienomis. To prekiavimo būdo esmė – be paliovos ir kuo greičiausiai leisti į apyvartą kapitalą, pinigai turi būti pakeisti prekėmis kuo didžiausią skaičių kartų per metus. Taip antai, šiais metais jo kapitalas, viso labo tik penki šimtai tūkstančių frankų, buvęs apverstas keturis kartus ir davęs pajamas – du milijonus frankų. Pelną padidinti dešimteriopai esą visiškai lengva, nes, tikras dalykas, ilgainiui kapitalas apsiversiąs ir penkiolika, ir dvidešimt kartų kai kuriuose skyriuose.

-Matote, pone barone, tai ir visa mechanika. Ji labai paprasta, bet reikėjo ją sugalvoti. Mums nebūtina, kad pats apyvartos kapitalas būtų didelis. Mūsų vienintelis rūpestis – kuo greičiau nusikratyti supirktomis prekėmis, o į jų vietą pirkti kitas, ir kiek sykių įvyksta toji kaita, tiek sykių kapitalas duoda pelną. Tokiu būdu mes galime tenkintis mažu pelnu, o kadangi mūsų bendrosios išlaidos siekia didelius skaičius, ligi šešiolikos nuošimčių, ir kadangi mes parduodami neimam daugiau kaip dvidešimt procentų pelno, tai mes uždirbam daugių daugiausia keturis procentus, tačiau tie keturi procentai išaugs ilgainiui į milijoną, jei tik mes operuosim tikrai dideliais prekių kiekiais, ir vis naujais, ir naujais… Jūs sekate, ką sakau, tiesa? Juk visai aišku.

Baronas vėl palingavo galvą, jis, kuris leisdavosi į drąsiausias kombinacijas, kurio rizikingiausi žygiai tebebuvo minimi dar nuo tų laikų, kai tik vos ėjo bandymai įvesti dujų apšvietimą, užsispyręs laikėsi prieš Murė įrodinėjimus.

-Suprasti tai aš suprantu, -patikino jis. –Jūs parduodate pigiai, kad galėtumėte parduoti daug, ir parduodate daug, kad galėtumėte parduoti pigiai. Visas svarbumas – parduoti, bet aš ir vėk grįžtu prie to paties klausimo, kam jūs parduosit? Kokiu būdu jūs tikitės nuolat išlaikyti tokią milžinišką apyvartą?”


Agata
Rašyti privačią žinutę

1492 žinutės
( +237 / -563 )

“-Žinote, -tarė pagaliau Murė, kai jau vėl galėjo netrukdomas kalbėti, -parduoti galima viską, jei tik moki parduoti. Čia yra mūsų pergalės laidas.

Ir jis su provansiečio polėkiu, karštai, vaizdingai ėmė piešti, kaip vyksta naujosios prekybos procesas. Visų pirma – prekių sankaupa, vienoje vietoje neregėtai dideli prekių kiekiai yra galybė, ji veikia pirkėją, o prekės, būdamos šalimais, vienos kitas palaiko ir paremia, niekad nebūna, kad prekės užsigulėtų, kiekvienas sezonas išreikalauja, kas jam priklauso, pirkėja eina nuo prekystalio iki prekystalio, ir ją vis labiau ima noras pirkti – čia jinai paima medžiagos, ten siūlų, dar tenai manto, apsirengia visa, ir dar paskui randa, ko visai nesitikėjo, ir ją apgali geismas įsigyti nereikalingų gražių niekučių.”


Agata
Rašyti privačią žinutę

1492 žinutės
( +237 / -563 )

“Daugiau Murė išgarbino tvirtai nustatytas kainas. Didžioji revoliucija mados naujienų prekyboje kaip tik ir kilusi iš šito atradimo. Ir jeigu baigia mirti senovinė prekyba, smulkioji prekyba, tai kaip tik dėl to, kad ji negali atsilaikyti kovoje dėl žemų kainų, nes prekių kainas būtinai turi rodyti publikai. Šiais laikais konkurencija vyksta pačios publikos akyse – pavaikščiojai palei vitrinas ir žinai visas kainas, kiekviena krautuvė jas mažina, tenkinasi kuo mažiausiu pelnu, jokio sukčiavimo dabar nebegali būti – nebeįmanoma pralobti, kaip kitados, kada pirklys, tykojęs prisitykojęs, nulupdavo už kurį nors audeklą dvigubai, negu jis vertas, -dabar turtą krauna eilinės, kasdienės operacijos, reguliarus pelno nuošimtis, nustatytas visoms prekėms, yra praturtėjimo laidas – tai geras pardavimo funkcionavimas, juo labiau, kad pardavimas pasidarė visiškai viešas. Argi tai nėra nuostabi naujovė? Ji apvertė aukštyn kojomis visą rinką, ji perdirbo Paryžių, nes yra sukurta iš moters kūno ir kraujo.

-Aš turiu savo valdžioje moterį, o visa kita man – pašvilpt, -brutaliai prisipažino jis, įkarščio pagautas.”


Agata
Rašyti privačią žinutę

1492 žinutės
( +237 / -563 )

“Taip tad aukščiau visų jau minėtų faktų, pačioje viršūnėje atsidūrė moters eksploatacija. Viskas yra nukreipta į šį tikslą – ir nepaliaujama kapitalo apyvarta, ir prekių sukaupimo sistema, kainų nupiginimas, kuris pirkėjas patraukia, ir be užprašymų kainos, kurios jas ramina, jog nepermokės. Tai dėl moters rungiasi dabar prekybininkai, tai moterį jie stengiasi pagauti į nuolatinius savo spąstus, sudarinėdami jai progas išleisti pinigus, o dar pirma apkvaišindami ją prekių parodomis. Jie žadina naujus jos geismus, jie apstato ją nesibaigiančiomis pagundomis, kurioms ji neišvengiamai turi pasiduoti – pirma ji perka, ko reikia gerai šeimininkei, paskui ją pagauna koketuojant, o galiausiai jau ją ėste ėda švaistymo aistra. Didindami pardavimą, darydami prabangą visiems prieinamą, jie per savo įmones tampa baisiu išlaidumo veiksniu, jie griauna namų ūkius, jie eina ranka rankon su mados pamišimu, kuris tolydžio vis brangiau atsieina.”


Agata
Rašyti privačią žinutę

1492 žinutės
( +237 / -563 )

“Taip tad Murė net pro žvilgančio galantiškumo lukštą kartais parodydavo nuožmius žydo nagus – jis būtų įmanęs pardavinėti moterį kaip prekę: jis statė jai šventovę, jis liepė, kad jai smilkalus smilkytų legionas pardavėjų, jis kūrė naujo kulto ritualą, jis galvojo tiktai apie moterį, jis be paliovos išradinėjo jai vis didesnes ir didesnes pagundas, o paskui, kai jau moters kišenės ištuštintos ir nervai ištąsyti, jis už jos nugaros niekina ją, nors to ir neparodo, -taip, kaip vyras niekina meilužę, kuri buvo tokia kvaila, jog jam atsidavė.

-Tai štai. Turėkite savo valdžioje moteris, -tarė jis patylomis baronui, išdidžiai juokdamasis, -ir jūs galėsite parduoti visą pasaulį.”


Agata
Rašyti privačią žinutę

1492 žinutės
( +237 / -563 )

“Ljenaras nekęsdavo didžiojo išpardavimo dienų, nes nuo darbo jam sopėdavo rankas, ir jis visaip taikydavo išsisukti – kad nereikėtų pasitempti, tėvas pinigų duodavo, uždarbis jam buvo niekis, jis krutėjo tiktai tiek, kad neišgrūstų pro duris.”



Tik prisijungę vartotojai gali dalyvauti forume. Prisijungti.


Techninė analizė

Prekybos statistika realiu laiku

Ekonominis kalendorius

Privatumo politika Reklama Kontaktai Paskolos RSS RSS
© 2006-2024 UAB All Media Digital