Tik prisijungę vartotojai gali dalyvauti forume. Prisijungti.

 

Pasiulymai forumui

simons
Rašyti privačią žinutę

3 žinutės

Sveiki,
cia as esu naujokas, siuo metu domiuosi spekuliavimu ir greitai pradesiu prie to praktikuotis su virtualiais pinigais.
Man labai patiko sis forumas, taciau keliu dalyku cia pasigedau. Manau, kad cia reiktu sekmes dienorasciu, kur zmones galetu papasakoti istoriju is ju patirties kaip jiems pasiseke. Tai labai motyvuoja kitus. Virsuje radau dienorasciai taciau ten prirasyta daug ko ne ir tema.,;o
Taip pat forume truksta prisistatymo ir pasiulymu siam tinklapiui temu, bet jos nera tokios butinos.

Orbis
Orbis
Rašyti privačią žinutę

519 žinutės
( +13 / -15 )

Yra nemazai knygu, kuriose aprasytos sekmes istorijos. Motyvuoja (kur nemotyvuos, kai taip pagrazinta, tiek kurybos, o realybe yra toli grazu nuo to, kas parasyta knygoje). Taciau vargu ar tai pades tau paciam pacioje prekyboje. Spekuliuot deja nustojo dauguma po krizes, kai atbyrejo 99% spekuliantu. Pamenu tais laikais darbe net slaveja buvo investavusi i rusijos fondus ir man gyresi kad kyla..kyla..
simons
Rašyti privačią žinutę

3 žinutės

 Kai tai nutinka zmonems kuriuos zinai arba kurie is tos pacios bendruomenes, tai motyvuoja kitaip. Plius tai labiau itikina nei knygos. Pats sakote, kad ten daug kurybos. Zinoma pades. Motyvacija visais laikais padejo visose srityse.
Gal nekaltinkim krizes. Jei su ja negalime susistaikyt, tai turime tai keisti vienas is dvieju.
Ir dabar daug kas tebeinvestuoja ir daug kas praturteja. O ta kas buvo tais laikais, siandien galima panaudoti tik pasimokymui ka daryti ir ko nedaryti, taciau tie laikai nebesugriz, tad reikia ziuret i prieki

Tik prisijungę vartotojai gali dalyvauti forume. Prisijungti.


Techninė analizė

Prekybos statistika realiu laiku

Ekonominis kalendorius

Privatumo politika Reklama Kontaktai Paskolos RSS RSS
© 2006-2024 UAB All Media Digital