Tik prisijungę vartotojai gali dalyvauti forume. Prisijungti.

 

Time trading?

Turbavykas
Turbavykas
Rašyti privačią žinutę

398 žinutės
( +2 / -5 )

Sveiki,

Ar iseina efektyviai prekiaut pasinaudojus laiku skirtumu? Pvz paziuret kas pakilo Europoj ir uzsipirkt USA? Gal kokiu straipsniu sia tema yra? Koks potogiausias budas surast akcijas kurios prekiaujamos ir Europoj ir USA. Kazkaip stock screener tokio funkcionalumo neturi. Dabar bandau po viena isrinkinet.

a.
kafka
kafka
Rašyti privačią žinutę

357 žinutės
( +29 / -3 )

kiek as ziurejau frankfur birza, tai dauguma ju yra ir NYSE birzoje. Tai jei pastebesi, kad europoje kilo, gali is kart paziureti ar tokia akcija yra NYSE. Bet toks budas manau tikna tik dienos prekybai... Ir tai nera taisykle, kad kils ir NYSE. Negali zinoti, kas jiems susvies
www.investuotojas.eu
Turbavykas
Turbavykas
Rašyti privačią žinutę

398 žinutės
( +2 / -5 )

Ziuriu kolkas lygtai ir veikia bet viena didziule problema ir nezinau sprendimo Jei Europoj akcija pakilo, USA ji atsidare su gapu i virsu o toliau bevei nekilo... Tai kaip man pasinaudoti tokia padetim nes vistiek negaliu pigiai nusipirkt... Gal yra kokiu ideju?
dainiuxxT
Rašyti privačią žinutę

254 žinutės

nu tai gal amerikes treideriai irgi ne durniukai ir ziuri kokios kainos europoj vartos vienas is sprendimu-EU stocks indices forbidden for yankeez
http://eitne.lt
Mindzio
Mindzio
Rašyti privačią žinutę

957 žinutės
( +55 / -24 )

Ziuriu kolkas lygtai ir veikia bet viena didziule problema ir nezinau sprendimo Jei Europoj akcija pakilo, USA ji atsidare su gapu i virsu o toliau bevei nekilo... Tai kaip man pasinaudoti tokia padetim nes vistiek negaliu pigiai nusipirkt... Gal yra kokiu ideju?
palauk korekcijos arba pirk dienos pabaigoj, kai gapas uzsipildys
Emini-Systems.com
Turbavykas
Turbavykas
Rašyti privačią žinutę

398 žinutės
( +2 / -5 )

palauk korekcijos arba pirk dienos pabaigoj, kai gapas uzsipildys
Cia jokauji turbut?
jusc
jusc
Rašyti privačią žinutę

264 žinutės

Ziuriu kolkas lygtai ir veikia bet viena didziule problema ir nezinau sprendimo Jei Europoj akcija pakilo, USA ji atsidare su gapu i virsu o toliau bevei nekilo... Tai kaip man pasinaudoti tokia padetim nes vistiek negaliu pigiai nusipirkt... Gal yra kokiu ideju?
o tai US aftermarket'e negali tu akciju isigyt po ju kilimo EU..?
Kas negeria sampano, tas nerizikuoja.
Turbavykas
Turbavykas
Rašyti privačią žinutę

398 žinutės
( +2 / -5 )

Turbavykas :
Ziuriu kolkas lygtai ir veikia bet viena didziule problema ir nezinau sprendimo Jei Europoj akcija pakilo, USA ji atsidare su gapu i virsu o toliau bevei nekilo... Tai kaip man pasinaudoti tokia padetim nes vistiek negaliu pigiai nusipirkt... Gal yra kokiu ideju?
o tai US aftermarket'e negali tu akciju isigyt po ju kilimo EU..?


Nu galima bandyti bet nelabai suprantu as to pre market ir after market tradingo. Ten kainos crazy ir spreadas didelis ir daugeliui akciju prekyba nevyksta tik orderiai stovi.
Mindzio
Mindzio
Rašyti privačią žinutę

957 žinutės
( +55 / -24 )


Nu galima bandyti bet nelabai suprantu as to pre market ir after market tradingo. Ten kainos crazy ir spreadas didelis ir daugeliui akciju prekyba nevyksta tik orderiai stovi.


pabandyk GTC+ , GTD+ Limit pavedimus ir viskas gausis :wink
Emini-Systems.com
Turbavykas
Turbavykas
Rašyti privačią žinutę

398 žinutės
( +2 / -5 )

pabandyk GTC+ , GTD+ Limit pavedimus ir viskas gausis :wink
Tai buvau viena kart nusipireks. Bet kiek ziuriu kainos pre market buna dar didesnes nei regular hours nors ir su gapu i virsu atsidaro diena.
Mindzio
Mindzio
Rašyti privačią žinutę

957 žinutės
( +55 / -24 )


Turbavykas

Tai buvau viena kart nusipireks. Bet kiek ziuriu kainos pre market buna dar didesnes nei regular hours nors ir su gapu i virsu atsidaro diena.


Jei taip tai Shortink o diena su pelnu uzdarysi. :wink
Emini-Systems.com
Turbavykas
Turbavykas
Rašyti privačią žinutę

398 žinutės
( +2 / -5 )


Turbavykas

Tai buvau viena kart nusipireks. Bet kiek ziuriu kainos pre market buna dar didesnes nei regular hours nors ir su gapu i virsu atsidaro diena.
Jei taip tai Shortink o diena su pelnu uzdarysi. :wink

Reikes pabandyt, nors jau ne karta buvau pashortines kylancia akcija...
O tu turi kokios patirties su pre market training. O tai man bet IB kaikuriom akcijom ten rodo vos ne 2x ask price, bid price 30% mazesne. Kas cia do stebuklai?
damonn
damonn
Rašyti privačią žinutę

180 žinutės

To Turbavykas:

Nejau manai , kad ten Rokiskio alternetyvus gyventojai sedi kurie leidzia pasiziureti kiek kas rytoj kainuos ir nusipirkti siandien?

Nepavyks isnaudoti sio faktoriaus...deja, bet birza pernelyg tobula, kad darytu tokias klaidas. Bandymas pasinaudoti laiko skirtumu nepavyks, nes dar reikia kainu skirtumo, kuri galima numatyti, bet tai jau grynai investicinis elementas su savu rizikos laipsniu.
Budamas turtingu - būk dosnus.
Mindzio
Mindzio
Rašyti privačią žinutę

957 žinutės
( +55 / -24 )

O tai man bet IB kaikuriom akcijom ten rodo vos ne 2x ask price, bid price 30% mazesne. Kas cia do stebuklai?
Toks jau tas premarket. Kainos svyruoja placiame diapazone..
Emini-Systems.com

Tik prisijungę vartotojai gali dalyvauti forume. Prisijungti.


Techninė analizė

Prekybos statistika realiu laiku

Ekonominis kalendorius

Privatumo politika Reklama Kontaktai Paskolos RSS RSS
© 2006-2024 UAB All Media Digital