Tik prisijungę vartotojai gali dalyvauti forume. Prisijungti.

 

Prekės iš Kinijos.

Justas_ar
Rašyti privačią žinutę

2 žinutės
( -1 )

Sveiki, turiu galimybę gauti prekių iš Kinijos. Kaip žinia, ten viskas gaminama ir parduodama pigiau nei Lietuvoje ar kitose Europos šalyse. Todėl siūlausi būti prekių tiekėju Jūsų parduotuvėje. Tikiuosi atsiras tokių žmonių, kuriems tai aktualu.
KAPAI
Rašyti privačią žinutę

15 žinutės
( +2 )

O kokios rūšies prekės?
Justas_ar
Rašyti privačią žinutę

2 žinutės
( -1 )

Tai gali būti higienos prekės, kvepalai, kompiuteriai ar kompiuterių detalės, elektronika, laikrodžiai etc... Kaip ir sakiau: Kinijoje gaminama viskas.
gadycaaa
Rašyti privačią žinutę

1 žinutės

Sveikas,Justai,kas del prekiu mane domina prekes,parasyk man i email,viska smulkiau,isvardink svetaines su katalogais is ko butu imanoma rinktis,kokia kaina man parsiunti,viska smulkiai ir aiskiai. Esu susidomejes begalo sia veikla is Kinijos. dekui [email protected]
adacka1
Rašyti privačią žinutę

9 žinutės
( -1 )

Sveikas,

parasyk ir man i PM, mane domina sezonines, nedideliu apimciu prekes po 200-300vnt per siunta. [email protected]
Kursas
Rašyti privačią žinutę

1 žinutės

Sveikas,
domina kiteboarding prekes, jos visos gaminamos Kinijoje
jei turi galimybiu, brukstelk [email protected]
Norge/LT
Norge/LT
Rašyti privačią žinutę

327 žinutės
( +34 / -38 )

Jei nesunku ir man i e'maila numesk smulkia info apie savo paslaugas
[email protected]
isolated
Rašyti privačią žinutę

87 žinutės
( -2 )

Jei nesunku salygas apie paslaugas permesk i pm arba [email protected]

Taip pat visiems rasantiems cia:
kadangi uzsakymai gali buti skirtingo dydzio, galim ziuret, gal kooperuotis apsimoketu keliem pirkejam vienu metu, taip pasidalinant siuntimo islaidas


Paskutinį kartą redagavo: isolated (2012-08-26 22:39)
Sometimes up, sometimes down
This time up http://www.tvarkau.lt
Andrius888
Rašyti privačią žinutę

2 žinutės

Mane sudomino pasiulymas. Atsiusk daugiau info apie savo prekes bei kainyna i emaila. [email protected]
adacka1
Rašyti privačią žinutę

9 žinutės
( -1 )

Istikruju gal atsirastu norinciu kooperuotis? Uzpildyt konteineri savom prekem dalimis, visiem pigiau iseitu nei naudotis kokios expres delivery kompanijom..
isolated
Rašyti privačią žinutę

87 žinutės
( -2 )

Citatos pradžia adacka1  
  Istikruju gal atsirastu norinciu kooperuotis? Uzpildyt konteineri savom prekem dalimis, visiem pigiau iseitu nei naudotis kokios expres delivery kompanijom.. Citatos pabaiga
uzmesk akis i virsu, ...
Sometimes up, sometimes down
This time up http://www.tvarkau.lt
adacka1
Rašyti privačią žinutę

9 žinutės
( -1 )

Citatos pradžia isolated  
 
Citatos pradžia adacka1  
  Istikruju gal atsirastu norinciu kooperuotis? Uzpildyt konteineri savom prekem dalimis, visiem pigiau iseitu nei naudotis kokios expres delivery kompanijom.. Citatos pabaiga
uzmesk akis i virsu, ...
Citatos pabaiga
na uzmeciau, ir pats pirmasis nieko neatsako i zinutes, o visi po juo buve kaip matau iesko tarpininko ir kuratoriaus siuo atveju o ne partnerio
dainiakass
Rašyti privačią žinutę

1 žinutės

labas. mane domintu treningai,kedai,maikutes vienu reisu mane domintu parsisiusti 50 ir daugiau vienetu parasyk smulkiau kiek kainuotu parsiuntimas ir panasiai [email protected] dekui

rasabasa
Rašyti privačią žinutę

2 žinutės

 labas. noreciau parsisiusti didesni kieki skirtingu drabuziu ( apie 100 vnt.) pradziai, veliau, kaip seksis... noreciau issamesnes informacijos, nes sitoj srity visai "zalia" [email protected]
Llvydas
Rašyti privačią žinutę

35 žinutės
( +1 / -3 )

keistas skelbimas kazkoks... visi susidomeje, kurie po 1zinute yra issiunte.
sekmes versle visiems 
trinkelinis
Rašyti privačią žinutę

1 žinutės

Labas mane domintu bizuterijos sertifikatai ir kiti dokumentai kad galeciau prekiauti LT
Gal ka nors zinot apie tai ?
[email protected]

rasabasa
Rašyti privačią žinutę

2 žinutės

 Nieko cia keisto. Tiesiog noriu pabandyti atsidaryti versla, ieskau, kaip tai padaryti. Visus taskus ant i lyg ir  sudeliojau. isskyrus tarpininka. Beieskodama radau sita svetaine, tai ir uzklausiau. Ar cia rasyti turi tiktai verslininkai? Bet, atrodo, nieks nepades man siuo klausimu... Gaila.
Llvydas
Rašyti privačią žinutę

35 žinutės
( +1 / -3 )

issamesne info tai Justas suteiks cia jo skelbimas.  Jeigu net neatraso i savo patalpinto skelbimo klausimus, vadinas pasitiket tokiu tikrai neverta. sekmes visiems.

Tik prisijungę vartotojai gali dalyvauti forume. Prisijungti.


Techninė analizė

Prekybos statistika realiu laiku

Ekonominis kalendorius

Privatumo politika Reklama Kontaktai Paskolos RSS RSS
© 2006-2024 UAB All Media Digital