Tik prisijungę vartotojai gali dalyvauti forume. Prisijungti.

 

R. Kiyosaki aktyvu kurimo filosofija

Chiortas
Rašyti privačią žinutę

136 žinutės
( +1 )

to kaimietis

Nu siaip tai as ir rasiau kad neapsimoka pirkti NT vartojimo reikmems...

Taip pat norejau pasakyti kad geru aktyvu gali tapti netgi omega laikrodis... jei mokesi ji tinkamai naudoti...

Kazkaip man atrodo kad cia niekas manes nesuprato:con
Memento mori
Andrius_S
Andrius_S
Rašyti privačią žinutę

388 žinutės
( +1 )

O kalbant apie vartojimo prekes kaip bustas ar pan. Siulyciau pagalvoti kaip Jus investuotumet i imone, kuri vietoj to kad suktu pinigus versle su 10 proc. metine graza ir turi potenciala augti, nusipirko sau patalpas, kurias pries tai nuomojosi ir dabar tures moketi paskola 30 metu.
Jei įmonei skolos bei palūkanų grąžinimo mėnesinės įmokos + NT amortizacija bei mokesčiai sudaro mažesnę sumą, nei prieš tai nuomotas NT, tai tokį įmonės žingsnį laikyčiau tik teigiamu.

Andrius_S
---------------------------------------------------------------------------------------
In the business world, the rearview mirror is always clearer than the windshield
Chiortas
Rašyti privačią žinutę

136 žinutės
( +1 )

Bet koks butu tokio turto pelningumas (grynas pelnas / is viso turto)??
Tu realiai turetum isigijes turta, kuris tau nenestu pelno. Be to jei imtum banko paskola ofisui pirkti turetum islaikti nuosavo kapitalo rodikli, tokiu atveju netektum skolinimosi galimybes apyvartinems lesoms ar kitoms investicijoms.
Memento mori
Litas
Rašyti privačią žinutę

4 žinutės

Laba diena, spekuliantai, cia mano pirmas postas. Dziugu, kad egzistuoja toks puslapis.

Apie Kijosaki. Taip, tai tikru tikriausias popsas. Gan drasios mintys ir gan direktyviai persamos. Labai lengvai suprantamas rasymo stilius, todel knygos prieinamos ir suprantamos neisprususiam zmogui. Cia manau, yra siu knygu yda. Pazistu keleta zmoniu, kurie net darbus mete paskaite knyga apie tecius.
Mano galva, skaityti ir vertinti viska reiketu labai kritiskai. Aprasymai KAIP reiketu kazka daryti, kaupti aktyvus ir pan. gali veikti arba neveikti priklausomai nuo laiko, vietos ir situacijos. Kas man patiko ir buvo naudinga yra tai, jog jis motyvuoja, skatina dometis ir mokytis. Sutinku su mintim, kad didziausias aktyvas yra kopustas, kur saugo kad i kakla neprilytu.

Maciau truputi diskutavot apie gyvenimo filosofija ir malonumo atidejima. Ar verta kaupti aktyvus, kazko issizadet del ateities? As galvociau taip: viskas yra reliatyvu. Pobrangis hobis gali atimti galimybe kazka nuveikti kai busi vyresnis, taciau ar neatsitiks taip, kad prisiminimai apie praityje patirtus isgyvenimus bus daug didesnis turtas nei galimybe kazka nuveikti dabar. Reikia skaiciuot, vertint, planuot, bet saves skriaust nereiketu, na nebent jei dar esi visai jaunas ir manai kad spesi pasidziaugt gyvenimu truputi veliau.
Mindux
Mindux
Rašyti privačią žinutę

83 žinutės

Kalbant apie Kijosaki...seip pats kelias jo knygas perskaiciau ir iskarto pradejau dometis kad jis per vienas, kad visiems tokius patarimus duoda?Ar jis tikrai rimtas verslininkas - milijonierius?Pasirodo suzinojau ir nemazai faktu atradau, kad oficialiai jis nera joks super investuotojas i nekilnojama turta!O pirmoji jo parasyta knyga susilauke "best sellerio" pasiekimo tik del to kad dirbo su viena "multi level marketingo" imone!!!Del to ja ir ispirko tokiu tirazu, pagal veikiancias minetose imonese ideologijas - auksciau esanciu IBO patarimu vadovaujasi zemiau esantys, ir t.t.
Taigi perskaicius bet kokia knyga, kurioje mokoma investavimo ir kitu verslo gudrybiu, manau pirmiausia reikia pasidometi kas ja parase: rimtas multimilijonierius ar apsisaukelis, o tada galima daryti kaskokias isvadas ar vertingi knygoje patarimai ir ar verta jais pasinaudoti...!
Sekmes bendraminciai!
Jeigu bijai - nedaryk, jeigu darai - nebijok!...(Čingischanas)
Wilidza
Wilidza
Rašyti privačią žinutę

26 žinutės
( +2 )

Nesutinku su Mindux.
vien verta tas knygas paskaityti, nes Kijosakis bent jau sugebejo iskilti kaip tokiu seminaru lektorius (apie turtus nezinau). ir nesakyk, kad visos mintys jo yra tikras sh, vien todel, kad jis ne multimilijonierius. kodel jis ne toks - jo asmenines priezastys. Tegul buna apsishaukelis ir skurdzius, bet jo zodziai, kuriuos mes perskaiteme - vercia susimastyti. man paciai butu idomu suzinoti, kai neturedamas nieko (netgi busto ir darbo) jis iskilo iki tokiu aukstumu (kaip aprasyta knygoje).
O del minciu knygose, deja jis raso apie lb siaura srity pirmoje knygoje, ir tarsi leidzia suprasti, kad jei neinvestuoji ir negauni didziausios grazos - esi niekas. taciau tai jo taisyklės ir kiekvienam musu reikia susikurti savas taisykles ir savas startegijas. Ir nereikia visko priimti kaip uz gryna piniga. Knygose yra daug geru minciu ir tik nuo taves priklauso kaip ir kuriomis pasinaudosi.
Martynas
Rašyti privačią žinutę

55 žinutės
( +2 )

Tai na ir kas, kad jis oficialiai nera joks super investuotojas i NT. Brazauskas irgi oficialiai toks nera Apskritai, milijonieriui geriausia to turto oficialiai isvis "netureti", apie tai ir pats Kiyosakis kazkurioje knygoje buvo paminejes. Tikraja padeti zino pats Kiyosakis ir (gal?) jo zmona

Anyways, man asmeniskai jo knygos dave labai dideles motyvacijos, pakeite mastyma apie pinigus, del to pradejau dometis ir investuoti akciju birzoje. Labiausiai is visu ideju patiko pati paprasciausia: pirk aktyvus, venk pasyvu... Gyvenam ne amerikoje, taisykles kitos, tad galvok savo galva, ka toliau pasirinksi.

Trecios knygos kol kas neskaiciau, taciau ja priimsiu kaip motyvacinio pobudzio, ir man nesvarbu ar jis koks valkata ar milijonierius
Martynas Ruokis - UAB InReal
APRO
APRO
Rašyti privačią žinutę

38 žinutės
( +5 / -7 )

http://www.fsm.lt/zaidimai.html

idedu nuotoda kiosakio zaidimams
ieskau partneriu globaliniui verslui: kreipkites
Litas
Rašyti privačią žinutę

4 žinutės

I domi nuoroda . Nelabai rimtai man kazkaip cia ta mokykla pasirode. Kaip kiti manot? Kazkas panasaus man cia i Kijosakio fankluba. Paskaityt keleta knygu paprastam pilieciui, zaliam finansuose ir ekonomikoj, visai idomu - privercia susimastyt. Nu bet cia jau man kazkaip keistai atrodo ozingoff.

Milijonierius Kijosakis ar ne neaisku, nu bet sitas prekinis zenklas 'richdad' ir eile su juo susijusiu produktu, tai sakyciau gan galingi ir pelno autoriams tikrai atnese. Teigiu, nes va katik panarsiau iternete, uzklydau i www.richdad.com. Be to pries pora menesiu teko pakeliaut po Europa tai ne vienoj saly ir ne viena kalba jo knygu maciau (konkreciau - UK, Airijoi, Belgijoi, Latvijoi knygynu languose isstatytos buvo).
Mindux
Mindux
Rašyti privačią žinutę

83 žinutės

Jei kam idomu suzinoti siek tiek daugiau apie Kijosaki ir "+" ir "-" :

Nuoroda - R. Kijosakio kritika:
http://www.johntreed.com/Kiyosaki.html

Nuoroda - R. Kijosakio atsakymas i auksiau pamineta kritika:
http://www.mastermindforum.com/kiyosakiresponsetoreed.htm

p.s. O seip Kijosakio knygos geros tuo, kad bent privercia didziaja dali zmoniu susimastyti apie savo finansus ir gyvenimo tikslus.
Jeigu bijai - nedaryk, jeigu darai - nebijok!...(Čingischanas)
Gazikas
Gazikas
Rašyti privačią žinutę

71 žinutės

Ačiū. Įdomu ir tai, kad tai beveik kaip 6 dienų kelionė gaunasi

Tik prisijungę vartotojai gali dalyvauti forume. Prisijungti.


Techninė analizė

Prekybos statistika realiu laiku

Ekonominis kalendorius

Privatumo politika Reklama Kontaktai Paskolos RSS RSS
© 2006-2024 UAB All Media Digital