Tik prisijungę vartotojai gali dalyvauti forume. Prisijungti.

 

euro bankrotas

modestas67
Rašyti privačią žinutę

16 žinutės
( +4 )

Tarkim graikijoje defoltas, italijoje problemos, kaip ir kitose salyse. Ir nutariame Eurozona panaikinti(nemaisyti su Europos sajunga-EU) t.y atsisakyti euro.
Kaip tokiu atveju elgiamasi su atidarytomis pozicijomis forexe? jeigu pas mane buvo short EURUSD tai ji nukris pora tukstanciu pipsu ir as galesiu uzdaryti pozicija, ar visos pozicijos kazkaip likviduosis?
Kas isisvaizduoja?
llaaiimmaa
Rašyti privačią žinutę

50 žinutės
( +2 )

neisivaizduoju, bet manau toks dalykas per viena nakti tikrai neivyktu. Gal butu pranesta, kad nuo kazkada tai naikinama tokia valiutu pora ir jei iki to laiko neuzdarai - uzdaroma automatiskai ir viskas.
Bet cia neimanomas dalykas. O jei kokia viena Graikija, dar kokia valstybe pasitrauktu us eurozonos - tai cia dar ne tragedija.
O tu cia siaip bloga sapna susapnavai ar skaitei kazkur kazka ?

pralobimas
Rašyti privačią žinutę

21 žinutės
( +1 )

Nemanau,kad cia tik del sapno ar kazko paskaitymo.Situacija nera gera ir niekas nezino,kas yra galvojama daryt ar daroma.Vokieciai yra disciplinuoti ir jiems labai nepatinka PIIGS saliu elgesys (aisku kyla klausimas kur jie buvo seniau ir kodel nieko tada nedare).Daugelis galvoja kas gali atsitikt su turimais pinigais ir kur geriausia juos investuoti i ka keisti ir pan.Lietuvoje apie tai beveik nekalbama,tik dziaugiamasi ekonomikos atsigavimu
modestas67
Rašyti privačią žinutę

16 žinutės
( +4 )

Na cia gal kaip pavyzdys apie eura, nes as prekiauju ivairiomis egzotinemis valiutmis, ten daug paprastesne fundamentali analize, tai yra poras itakoja tik vienos valiutos naujienos, pvz.: EURUSD iseina abieju valiutu naujienos ir neaisku kaip reaguos rinka. Tuo tarpu EURTRY, itakoja tik EUR naujienos, nes apie turkija naujienu nera
Tai man idomu kas nutiktu bet kokios egzotines valiutos defolto atveju (lygiai taip kai ir Euro problemu atveju, jeigu is Euro zonos iseitu graikija, italija, portugalija... ir kt. )
O perskaiciau as tik tiek, kad eurozona dar galetu kaip nors isgelbeti Graikija (kurios vis tiek laukia defaultas, nes uzsienio skola pasieke tokia riba, po kurios statistiskai-istoriskai, visada veliau ar anksciu ivyksta defoltas), bet eurozona nepatemps problemu Italijoje kurios ekonomika per didele gelbejimui. Tai susirupinau, kas nutiktu su euru.
Pas mane daug poziciju susijusios su Euru, uzdaryti ju nenoriu, nes swopas teigiamas. (Oandoj labi graziai swapas kiekviena nakti prisiskaiciuoja)

Paskutinį kartą redagavo: modestas67 (2011-07-16 11:44)
m_arijus
m_arijus
Rašyti privačią žinutę

27 žinutės
( +4 )

Eura galetu panaikinti tik karas ar maras, o ne kazkokios salyginai mazos Graikijos problemos.
llaaiimmaa
Rašyti privačią žinutę

50 žinutės
( +2 )

Citatos pradžia modestas67  
  Na cia gal kaip pavyzdys apie eura, nes as prekiauju ivairiomis egzotinemis valiutmis, ten daug paprastesne fundamentali analize, tai yra poras itakoja tik vienos valiutos naujienos, pvz.: EURUSD iseina abieju valiutu naujienos ir neaisku kaip reaguos rinka. Tuo tarpu EURTRY, itakoja tik EUR naujienos, nes apie turkija naujienu nera
Tai man idomu kas nutiktu bet kokios egzotines valiutos defolto atveju (lygiai taip kai ir Euro problemu atveju, jeigu is Euro zonos iseitu graikija, italija, portugalija... ir kt. )
O perskaiciau as tik tiek, kad eurozona dar galetu kaip nors isgelbeti Graikija (kurios vis tiek laukia defaultas, nes uzsienio skola pasieke tokia riba, po kurios statistiskai-istoriskai, visada veliau ar anksciu ivyksta defoltas), bet eurozona nepatemps problemu Italijoje kurios ekonomika per didele gelbejimui. Tai susirupinau, kas nutiktu su euru.
Pas mane daug poziciju susijusios su Euru, uzdaryti ju nenoriu, nes swopas teigiamas. (Oandoj labi graziai swapas kiekviena nakti prisiskaiciuoja)
Citatos pabaiga
Bet juk Amerikos padetis niekuom ne geresne. Skaiciais vien remiantis - tas pats defoltas. Bet praktiskai tai neimanoma man atrodo. Ar gali Amerika nuvertinti doleri, taip nusirasyti skolas ir susigalvoti nauja valiuta??  Tas pats ir su Eurozona. Skolos piigs'o bus nurasytos, uzsides jos minusa galinga ir visi gyvens toliau. NA gal bus ismestos is eurozonos, nauju luzeriu nepriims i eurozona (tokiu kaip Lietuva).
O kas tada nutikstu su visom piigs salim - jei visom defoltas?? Visos bankrutuoja ? Ir kas tada ??? 
Nelabai as suvokiu - kas tas salies bankrotas? 
MAn atrodo taip - issidauzys visu valdanciu instituciju langus, issirinks nauja valdzia,  parsiduos turta koki turi valstybe, nurasys skolas ir gyvens toliau. 
pinkiaiii
Rašyti privačią žinutę

320 žinutės
( +61 / -69 )

skolas niekada niera nurasomas po bankrota,pasikeic tik grazinima salygas,salis renkas kada ir kiek mokes ir viskas.Be to kad graikija bankrutuotu reiketu jiems pirmiausia vel sava valiuta ysivest,o tas ymanoma, kad sukeltu panasia reakcija kas dabar vykst Baltarusijoj,cia tik viens is galimu scenariju.

Tik prisijungę vartotojai gali dalyvauti forume. Prisijungti.


Techninė analizė

Prekybos statistika realiu laiku

Ekonominis kalendorius

Privatumo politika Reklama Kontaktai Paskolos RSS RSS
© 2006-2024 UAB All Media Digital