Tik prisijungę vartotojai gali dalyvauti forume. Prisijungti.

 

Klausimas

DovydasMilius
Rašyti privačią žinutę

17 žinutės
( -2 )

Silpnėjantys JAV ekonominiai rodikliai leido EUR/USD valiutų porai pakeisti ,,meškų" sentimentus į ,,bulių". Vakar euro kilimo nepristabdė net Fitch agentūros sumažintas Graikijos reitingas iki CCC. Agentūra pagrindė reitingo sumažinimą dėl aiškios pagrįstos finansinės programos nebuvimo. Fitch taip pat perspėjo apie galimą reitingo mažinimą Italijai. EUR/USD pora kilo iki 1,4281 ir čia sulaukė pasipriešinimo. šiuo metu kaina pristojusi ties 200 dienų slankiuoju vidurkiu. Artimiausias palaikymas ties kaina 1,4204, pasipriešinimas 1,4281. Kaip suprsti ta palaikyma ir pasipriesinima? 
Nojus
Nojus
Rašyti privačią žinutę

4089 žinutės
( +294 / -312 )

 Visa informacija yra čia:
http://www.investopedia.com/articles/technical/061801.asp#axzz1S5mtj1yj
Nojaus laivą pastatė mėgėjas, O Titaniką - profesionalas...
vardenis
Rašyti privačią žinutę

6 žinutės

Prie to pacio noreciau issiaiskint pora klausimu,jeigu temos autorius nesupyks.
1.Kaip sumazint duota depozita ant demo saskaitos MT4 platformoj.Pvz as gaunu 100k,o noriu prekiaut tik su 1k.
2.Kaip lotas suristas su svertu?Ar tai ne tas pats?As suprantu sverto principa,bet kaip suprast kaip tas lotas apskaiciuojamas,zinau tik tai kad kuo jis didesnis tuo rizika didesne.Gal galetumet pateikt koki pavyzdi?
Dekui is ankstto
Paskutinį kartą redagavo: vardenis (2011-07-19 15:52)
vardenis
Rašyti privačią žinutę

6 žinutės

1 standartinis EURUSD kontraktas (lot) yra lygus 100 000 USD.

Kas galit paaiskint,kodel tada turedamas 100k demo depozita,man leidzia pirkt uz 8 lotus?Juk tureciau turet 800k,kad galeciau sudaryt 8 lotu kontrakta,ar ne?Tarp kitko svertas 1:100,tai galbut del to man leidzia?Jeigu tada teisingai mastau,minimalus svertas turetu buti 1:8 kad leistu sudaryt 8 lotu kontrakta?

Prasau pagalbos
vardenis
Rašyti privačią žinutę

6 žinutės

Bandau pats sau atsakyt i klausima.Taigi tarkim turiu 2k depozita ir nuriu atlikti sandori EUR/USD kurio verte butu 1 lotas.Taip iseina,kad man be sverto nera galimybiu tai padaryt kadangi 1loto dydis yra 100k.Ar teisingai tada mastau,kad man reiktu bent jau minimum 1:50 sverto?
Bent jau atsakykit kas nors TAIP ar NE

Dekui

Tik prisijungę vartotojai gali dalyvauti forume. Prisijungti.


Techninė analizė

Prekybos statistika realiu laiku

Ekonominis kalendorius

Privatumo politika Reklama Kontaktai Paskolos RSS RSS
© 2006-2024 UAB All Media Digital