Tik prisijungę vartotojai gali dalyvauti forume. Prisijungti.

 

Apklausa: kokie veiksniai Jus skatina prekiauti vp biržoje?

MatasM
MatasM
Rašyti privačią žinutę

918 žinutės
( +127 / -43 )

Sveiki,

Taigi, kokie yra veiksniai, kurie masina žmones tapti naujais vertybinių popierių rinkos dalyviais?
Beabejo pagrindinė priežastis yra pinigai, tikėtinas didelis pelnas. Tačiau manau yra ir kitų priežasčių.
Manau šios apklausos rezultatai bus įdomūs ir naudingi ne tik man, bet ir kitiems spekuliantams.
Matas Macijauskas
www.ntspekuliantai.lt
pink
pink
Rašyti privačią žinutę

685 žinutės
( +138 / -33 )

Azarto/adrenalino poreikis.
I kazino zmona neleidzhia, o VP rinkoje dar ir uzdirbu

Manau, kad ne vienas ash toks

Shiaip tai net nezhinau, kuri priezhastis yra pagrindine pelnas ar azartas

Dar viena sugalvojau, nors tai gal ne priezhastis, o pasekme - tobulejimas kitoje srityje, kuri nera tavo specializacija, akirachio pletimas ir tt.
The market can stay irrational longer than you can stay solvent
gsmserv
gsmserv
Rašyti privačią žinutę

103 žinutės
( +4 )

1. aisku, pinigai...
2. azartas
VZ
VZ
Rašyti privačią žinutę

1125 žinutės
( +173 / -28 )

va, savaitgali buvau su zmona apsiprekinti prekybos centre, batai, smotkes visa kita, ir zinot ka, ogi supratau, kad man tik prekyba birzoj teikia malonuma :blush
Ir jei atvirai, tai pinigai svarbu, bet ju norisi daugiau tik tam, kad dar akciju nusipirkti zodziu, kaip hobis - laisva minute, laisva kapeika nukreipta jos didenybei birzai.

P.S. vis delto kasdieniu savo poreikiu neatsisakau
Kiekvienas išleistas litas - neinvestuotas litas! Bet gyvenimas tai ne vien investavimas...
pink
pink
Rašyti privačią žinutę

685 žinutės
( +138 / -33 )

Matai, galetum ir tu savo motyvus mestelti
The market can stay irrational longer than you can stay solvent
ragainagai
Rašyti privačią žinutę

1210 žinutės
( +11 / -1 )

azartui - NE! , streso ir taip kasdien pakanka, todel jo neieskau kur nepametes

TIK PINIGAI kaip asmens laisves, pilnavertiskos egzistencijos garantas

man ju nereikia daug, tik tiek, kad galeciau ... pamirsti pinigus ir ... birza

birza - purvinas uzsiemimas. ji zmonijai (ekonomikai) naudinga tiek pat, kaip naudingas gamtoje plesrunas - atliekantis reguliavimo ir sveikos atrankos vaidmeni (zudydamas silpniausius) ...

ozingoff pavariau as cia

bet tai (mano) tiesa , nes mano vertybes kitos, o birza ir pinigai tik priemones joms puoseleti
Kiekvienas yra investuotojas, bet tik investuotojai tai žino.
mattux
Rašyti privačią žinutę

164 žinutės
( +16 )

Kodel as tapau nauju vertybiniu popieriu rinkos dalyviu? Idomus klausimas, nes niekad pats nesusimasciau, vis delto pabandysiu juos isvardyti: pirmas veiksnys-turejau laisvu pinigu, kuriuos reikejo kazkur paslept nuo infliacijos, antras-lobizmas, kuri kol kas musu birzoj nelabai pavyksta igyvendyt, trecias-adrenalinas, kurio nesitikejau... , ketvirtas-socialine priklausomybe, pokalbiai su bendraminciai, ateityje gal laa ar kt. penktas-nebesugalvoju, sestas-nebera

p.s sekmes Matui rasant bakalaura...
Denisas
Denisas
Rašyti privačią žinutę

1346 žinutės
( +140 / -62 )

Patinka uzdirbti pinigus, naudojantis galva ir rizikuojant. Akciju rinkoje save relizuoju. Tam tikra prasme esu losejas...
Ekonomikos magistras
Shmugel
Rašyti privačią žinutę

505 žinutės
( +215 / -104 )

Kai pries mazdaug pusantru metu patapau "vertybinių popierių rinkos dalyviu", pagrindinis motyvas, zinoma, buvo susizerti kruva $ nieko nedarant (tsakant, nedirbant juodo darbo) Dideles kruvos taip ir nesusizeriau, bet minuso irgi sumoj neapturejau. Is pradziu buvo baugu ir kinkos virpejo ypac spaudziant "buy" knopke. Azartas atejo veliau. O kai jis atejo, pasidare sunkiau spaust "sell" knopke. Dar ir dabar nesu iki galo atsikrates "strategijos" sedet su krentanciom akcijom ir sakyt sau, kad jau rytoj jos tikrai prades kilt. Bet progresas jau yra ir tokiu atveju vis maziau. Siuo metu matyt tik azartas ir islaiko mane VSE, bo apie pelna paskutiniais menesiais sunku butu kalbeti Bet kad ir krentancioj rinkoj, kazkaip maloniau prekintis birzoj, nei Maximoj
VM
Rašyti privačią žinutę

61 žinutės

Prekybai biržoje tinka visi kriterijai, kurie tinka mėgėjiškai žvejybai.
1. Pirmas postūmis pradėti - kai kitas pagavo "va tiekkkk...", tai kodėl man nepabandžius, negi aš prastesnis.
2. Po pirmųjų pabandymų - vieni nusivilia ar nepagauna "cinkelio" - meta šį užsiėmimą. Kiti "užsikabina", dažnai visam likusiam gyvenimui.
3. Tas pats uzsiėmimas suteikia skirtingas galimybes: vieniems - pailsėti nuo darbo, žmonos, pabūti vienam su savimi, kitiems - pabūti su bendraminčiais, tretiems - atrasti kažką naujo, ketvirtiems - adrenalino, penktiems- ....
4. Pirminis tikslas - pagauti (uždirbti)va tiekkk.... tampa antraeiliu, trečiaeiliu ir t.t., t.y. didžioji dauguma prisimena pradinį tikslą ir jo siekia, tačiau pagrindine dominante tampa pats PROCESAS kaipo toks.
5.Pradinės investicijos (įrankiai, apranga, masalai, literatūra ir t.t.) atsiperka tik vėliau arba visai neatsiperka.
6. Pradinė proceso stadija - "bandau taip, bandau kitaip" palaipsniui pereina į labiausiai priimtiną taktiką, remiantis nuosava strategija.
7. Reziume - 90 proc. malonumo teikia pats veiksmas, 10 proc. - rezultatas.
O gerą rezultatą didžiąja dalimi nulemia patirtis ir KANTRYBĖ.

P.S. O investavimą į fondus palyginčiau su mokama žvejyba tvenkiniuose -procesas lyg ir tas pats, bet tikrai ne tas pats.
Taksistas
Taksistas
Rašyti privačią žinutę

565 žinutės
( +20 / -10 )

be auksciau isvardintu priezasciu, galima pamineti dar viena - i aktyvus investuota suma yra apsaugota nuo to kad ja paversti pasyvais - nauju automobiliu pvz.

http://addurl.tel
tamsus
tamsus
Rašyti privačią žinutę

90 žinutės
( +13 / -1 )

o kur dar malonumas apsiprekinti su nuolaida
mozila
Rašyti privačią žinutę

241 žinutės
( +10 / -16 )

mane tai skatina godumas, esu godus pinigams, be to ypac patinka zaidimas
vilkas-zuikis, cia tenka pabut abieju kailyje, kai parduodi zenite buni vilkas, zuikiai susiperka tavo akcijas, kai akcijos nukrenta, o tu praziopsojai, tuomet-viskas apsivercia ir tu jau zuikio vietoje
meninna
meninna
Rašyti privačią žinutę

40 žinutės
( +9 / -3 )

1. Dar vidurinej vieno mokytojo suformuota nuomone, jog investavimas turi but neatskiriama gyvenimo dalis (jokiu budu ne tikslas )
2. Del siokiu tokiu ekonominiu ziniu sazine neledzia pinigu kojnej laikyt.
3. Nuolatinis tobulejimas ivairiose srityse, didejantis ziniu bagazas.
4. Azartas, kurio ir as nesitikejau..- cia jau kazkas is priklausomybiu psichologijos srities..
daugiau nesumastau...
Smile- tomorrow will be worse:p
Bertas
Rašyti privačią žinutę

559 žinutės
( +29 / -10 )

Investuoju norėdamas padauginti pinigus. Dabartinis pereinamasis laikotarpis reikalauja juos apsaugoti nuo nuvertėjimo ir išlaikyti status quo su kai kuriais pokyčiais rinkoje. O nusipirkti/parduoti VP yra paprasčiau nei, tarkim, NT. Pati gi prekyba/procesas jokio malonumo man neteikia - esu labiau humanitarinės pakraipos žmogus. Nors ekonomika, ypač makro - valstybės finansai mane visada domino.
Kitas dalykas - akcijos tai kažkas, ko pirkti niekada negaila . Mėgstu prasmingą išlaidavimą . O dabar jau apskritai pamiršau, kur dar galima išleisti pinigus...
kato
Rašyti privačią žinutę

55 žinutės

1. pirmiausia smalsumas. Tada dar nebuvo galimybes internetu prekiaut, reikejo per makleri. Ir niekas nepasake, kad galima bandyt demo. Bet buvo privatizacija ir is turimu 2k pavyko visa buta baldais apstatyt...
2. taigi antra - pinigai
3. pranasumas pries kazino - cia viska asmenishkai valdai, del blogo sprendimo gali kaltint tik save, taciau adrenalino gauni pakankamai
4. net pas nepajunti, kaip seki pagrindines ir ne tik pagrindines ekonomikos naujienas, neskausmingai igyji nauju ziniu, kas pravercia tiesioginiam darbe
5. ir pritariu auksciau rashiusiems - sitas procesas pakeicia poziuri i pinigu isleidima. Kai uzsinoriu kokio neracionalaus pirkinio, tai pirmiausia konvertuoju ji i akcijas, kurias galeciau uz ta suma isigyt. Paprastai noras isigyti ta pirkini praeina savaime...
Mindzio
Mindzio
Rašyti privačią žinutę

957 žinutės
( +55 / -24 )

Dirbdamas imoneje esi priklausomas nuo daugelio nuo taves nepriklausanciu faktoriu tokiu kaip virsininko ar jo zmonos nuotaika, klientu igeidziai, ir t.t ir t.t.

Finansu rinka suteikia laisves, leidzia priimti tik nuo taves priklausancius sprendimus. Cia pats sau ir bosas ir pavaldinys.
Emini-Systems.com
danasgaz
Rašyti privačią žinutę

9 žinutės

1. Pinigai, kuo daugiau ju, tuo daugiau "laisves" gyvenime. Tuo daugiau galimybiu buti geru zmogumi, rupestingu Sunum, Vyru,Tevu ir t.t.
2. Hobi (2-as pagal svarba). Galimybe tobuleti toj srityje, zengti toliau, pazinti daugiau. patinka dirbti savo galba.
3. Galimybe skirti lesu Hobiui Nr. 1 (OLDTIMER'iams)

Na, bet kolkas ....... ir "Zalias miskas", ir Raudonas kursas

tiek

P.S
Jokio azarto. Tik ikyrus klausimas KODEL? Turbut Paaiskinimas "Naujokas" tiktu.
Inteligent
Rašyti privačią žinutę

328 žinutės

Labiausiai skatina :"studentisko biznio salygos"-darbas be komandos,greitos,dideles,likvidzios apyvartos,lengva apskaita ir mokesciai,
neitiketini" pelnai", "vizijos".
Stabdoupratimas-studentavimas neamzinas,reikes tapti profesonalu
Andrius_S
Andrius_S
Rašyti privačią žinutę

388 žinutės
( +1 )

Pradinis mano kapitalas investavimui, sukauptas dirbant samdomą darbą. Anksčiau ar vėliau (kai kam ir išvis niekada ) ateina supratimas, kad daugiau uždirbti gali tik arba išnaudodamas kitus samdinius (būdamas vadovu stambioje įmonėje ar kurdamas savo verslą), arba investuodamas. Investavimas irgi tam tikra prasme yra dirbančiųjų, toje įmonėje, kurios akcijas įsigyji, išnaudojimas.

Pabūti samdomu vadovu jau teko garbės, tačiau ir šie "marškiniai" jau išaugti... Deja, bet mano turimas kapitalas dar per mažas kurti stambų verslą, o kurti smulkų versliuką - nelabai siejasi su mano gyvenimo vizija.

Taigi, investavimas lieka kaip ir vienintelė išeitis ...


Andrius_S
---------------------------------------------------------------------------------------
In the business world, the rearview mirror is always clearer than the windshield

Tik prisijungę vartotojai gali dalyvauti forume. Prisijungti.


Techninė analizė

Prekybos statistika realiu laiku

Ekonominis kalendorius

Privatumo politika Reklama Kontaktai Paskolos RSS RSS
© 2006-2024 UAB All Media Digital