Tik prisijungę vartotojai gali dalyvauti forume. Prisijungti.

 

PADEKIT,PREKIAVIMAS PER NESIOJAMA DELNINUKA KOMPIUTERI AR PER MOB TELEFONA.

Doncex
Doncex
Rašyti privačią žinutę

37 žinutės
( +3 / -3 )

 SWEIKI ESU FOREX VALIUTOS EURUSD PREKYBOS DAYTRADERIS,PREKIAUJU 15 MINUCIU LAIKO INTERVALE PAGAL BANGU ANALIZE,SISTEMA PAREMTA SUPPORT,RESISTANCE LYGIAIS IR BANGU ANALIZE.
 
PREKIAUJU PER METATRADER4 PLATFORMA,NOREJAU PAKLAUSTI GAL KAS PREKIAUJATE PER MOBILUJI TELEFONA ARBA PER APPLE IPAD NESIOJAMA DELNINUKA KOMPIUTERI?
 
AR EITU PARSISIUSTI METATRADER 4 PLATFORMA IR ISIKELTI I PVZ APPLE IPHONE AR I APPLE IPAD NESIOJAMA KOMPIUTERI AR EITU ISIKELTI PLATFORMOS FAILUS SU INFORMACIJA?
 
GAL KAS ZINOTE KIEK MAZDAUG LAIKO BATERIJA KOKIO APPLE IPAD NESIOJAMO DELNINUKO KOMPIUTERIO?
 
UZ  ISSAMESNE VERTINGA INFORMACIJA BUTU ATLYGINTINAS ATSAKAS,PRASAU PARASYKIT AR PATARKIT KAS SUSIDURE YRA SU TOKIA AR PANASIA SITUACIAJA.
 
GAL KAS PREKIAUJATE JAU PER MOBILUJI TELEFONA AR PER NESIOJAMA DELNINUKA KOMPIUTERI, FOREXE AR AKCIJOMIS?
 
 
GALIT PARASYTI IR I EMAILA [email protected]
 
swarbiausia wisada laiku sustoti nes godulys ir nezinojimas gali prazudyti sekmes visiems:)
vaidas7777
vaidas7777
Rašyti privačią žinutę

466 žinutės
( +77 / -163 )

  As taip pat galvoju susirasti telefona, bet kiek skaiciau mt4 yra mokamas telefonams. neaisku, bet reikia windowsu palaikymo telefone jei nori pigiau. Atrodo neblogai. Tik tiek. Jei rasi ko daugiau dalinkis cia.
savass
savass
Rašyti privačią žinutę

96 žinutės
( +9 / -3 )

Vyrai, is jusu zinuciu aisku, kad prekyba jums daugiau hobis nei irankis uzsidirbti duonai ar daugiau. Vengiu dalinti patarimus, ypac jei ju nepraso. Visgi paklausykit manes ir meskit ta ideja su telefonais. Galiu ant pirstu suskaiciuoti treiderius, kurie uzdirba FX rinkoje, ir nei vieno, kuries prekiautu delninukais, telefonais, po palme ar autobuse.

Doncex
Doncex
Rašyti privačią žinutę

37 žinutės
( +3 / -3 )

 Ne visada prie pc buni,kartais buna geru progu ir jas praleidi
pas mane strategija ne scalpingo.
 man uztenka prekiauti buystop,sellstop orderiais butu labai patogu.

Radau pas admiralmarkets brokeri galima parsisiusti failus su informacija ir isikelti i ismanuji telefona toki kaip apple iphone 8gb 3gs ar ipad delninuka pc.
Tiek kad kiek man brokeris rase negalima isikelti net moving avarage paprastos prekiaujant telefonu tai kiek keblumu sudaro,bet viska galima apeiti kitu budu

buna tik tuscias grafikas be jokiu indikatoriu man indikatoriu dvieju praktiskai reiketu 3 moving avarage "darkonui"
ir cci (63) daugiau nieko kito nereikia,visa kita suprantama ir seniai atidirbta

Bandysiu nusipirkti apple iphone 3gs 8gb/16gb ir prekiauti per si mob tel.
reikia tik programine iranga plattformai normalia parsisiusti,nieko,rasim,parsisiusim
Jei kas turi minciu,nesidrovekit,komentuokit

Nors matau kaip visada lietuviu forumai labai skurdus tokia informacija








swarbiausia wisada laiku sustoti nes godulys ir nezinojimas gali prazudyti sekmes visiems:)
vaidas7777
vaidas7777
Rašyti privačią žinutę

466 žinutės
( +77 / -163 )

  Patikėk savass uždirbti forex man labai labai lengva, po 5 metų praktikos ir kiekvieno normalesnio seminaro. Netgi laikantis tik MM uždirbti labai lengva, tik suma turi būti didelė. O telefonu geriau, nereikia laukti kol kompas užsikraus, gali visą laiką stebėti, veikti akimirksniu.
Arnas_IT
Arnas_IT
Rašyti privačią žinutę

215 žinutės
( +15 / -34 )

Citatos pradžia savass  
  Vyrai, is jusu zinuciu aisku, kad prekyba jums daugiau hobis nei irankis uzsidirbti duonai ar daugiau. Vengiu dalinti patarimus, ypac jei ju nepraso. Visgi paklausykit manes ir meskit ta ideja su telefonais. Galiu ant pirstu suskaiciuoti treiderius, kurie uzdirba FX rinkoje, ir nei vieno, kuries prekiautu delninukais, telefonais, po palme ar autobuse.
 
Citatos pabaiga

aš tai nesuprantu kuom tau trukdo, kad žmonės prekiaut nori per telefoną ar tai kažką panašaus. Tau gi nuo to visiškai niekas nesikeičia.. Kad tu kažkaip mąstai ar galvoji, dar nereiškia, kad visi žmonės irgi tokie patys.

Vilius01
Rašyti privačią žinutę

34 žinutės
( +4 )

Na, nelabai tas ipad yra "delninukas", nusipirk 10" ekrano nesiojama kompa ir bus issprestos problemos, be to, dar ir pigiau kainuoja ir yra 100 kart funkcionalesnis. Tas iPad reikalingas nebent, kad kazkam parodyti ir siaip zaidimams. Sutinku, kad stiliovas ir fainas daiktas. Bet praktinio pritaikymo ribose niekaip nematau, kaip jis galetu permusti nesiojama kompa. Na, o prekyba telefonais, kiek esu susidures, tai labai nefuncionali, taip pat interneto greitis labai lagina, paskaiciavau, kad mob. tlf. sugaistu min dvigubai daugiau laiko ieskodamas finansines informacijos, pridekit poveiki akims ir sunkumas ijungti/isjungti kompa tampa niekiniu. Na, jei zmogus teseka tik viena treida, uztektu ir mobilniko.

vaidas7777
vaidas7777
Rašyti privačią žinutę

466 žinutės
( +77 / -163 )

  Va, va, o jeigu užsinorėsi dar TA užsiimti ant delninuko...
amc
Rašyti privačią žinutę

1 žinutės

Na, kiek suprantu, tai mt4 yra windows programa tai Apple produktuose neturetu veikt. Forex.com siulo spec programa iPhonui. Pats turiu HTC HD2. MT4 puikiausiai veikia. Vienintelis minusas - liniju nepribraizysi. Nepatogu.
Taip pat gerai eikvoja baterija. standartines uztenka max pusei dienos. bet iseitis yra. kursus galima gaut is interneto, o kai pradeda niezteti nagus kazka padaryt, prisijungi prie MT4. Labai patogu tikrai kai sedi kine su merga kokia
vaidas7777
vaidas7777
Rašyti privačią žinutę

466 žinutės
( +77 / -163 )

  Ne, kol kas matyt nedabrendau tokiem fintams. Pasenau...
savass
savass
Rašyti privačią žinutę

96 žinutės
( +9 / -3 )

Citatos pradžia Arnas_IT  
 
Citatos pradžia savass  
  Vyrai, is jusu zinuciu aisku, kad prekyba jums daugiau hobis nei irankis uzsidirbti duonai ar daugiau. Vengiu dalinti patarimus, ypac jei ju nepraso. Visgi paklausykit manes ir meskit ta ideja su telefonais. Galiu ant pirstu suskaiciuoti treiderius, kurie uzdirba FX rinkoje, ir nei vieno, kuries prekiautu delninukais, telefonais, po palme ar autobuse.
 
Citatos pabaiga

aš tai nesuprantu kuom tau trukdo, kad žmonės prekiaut nori per telefoną ar tai kažką panašaus. Tau gi nuo to visiškai niekas nesikeičia.. Kad tu kažkaip mąstai ar galvoji, dar nereiškia, kad visi žmonės irgi tokie patys.
Citatos pabaiga

Man tikrai netrukdo . Tiesiog tam, papulti į tuos 5 % kurie iš prekybos uždirba, reikia įdealių darbo sąlygų. Tarp jų ir tinkama aplinka bei įranga. Bet, aš puikiai suprantu, kad kai kam tai tik žaidimas.


Paskutinį kartą redagavo: savass (2011-05-12 15:31)
klez
Rašyti privačią žinutę

2 žinutės

     
 
GAL KAS PREKIAUJATE JAU PER MOBILUJI TELEFONA AR PER NESIOJAMA DELNINUKA KOMPIUTERI, FOREXE AR AKCIJOMIS?
 
 
 
 
Citatos pabaiga
Sveiki,
Darbe neturiu galimybės prieiti prie interneto, todėl pradėjau naudoti mobilų telefoną prekybai akcijomis.  Naudoju Nokia N70 su OperaMini, prekiauju per SEB banko platformą. Prekyba paprasta, jei prekiauji paruošęs namų darbus, tačiau gerokai sunkiau jei bandai "gaudyti bangas". Ypatingai po oficialių pranešimų. Pilnai įkrautos baterijos užtenka vienai dienai. Neabejoju, kad su IPAD viskas būtų gerokai paprasčiau.
Beje, su FOREX nesusidedu, kol kas tik su Vilniaus ir Talino biržomis.

Eat or die.
vaidas7777
vaidas7777
Rašyti privačią žinutę

466 žinutės
( +77 / -163 )

  Kiek tas čiūdas kainuoja? Ir skaitosi kaip išmanusis?
klez
Rašyti privačią žinutę

2 žinutės

Citatos pradžia vaidas7777  
    Kiek tas čiūdas kainuoja? Ir skaitosi kaip išmanusis? Citatos pabaiga
Nemanau, kad rasi kuriam nors salone, nebent padėvėtą skelbimų portaluose už 50lt.
Dėl išmanumo tai išmanusis, labai išmanusis Kartais ir už patį vartotoją išmanesnis.
Charakteristikos čia: http://www.nokia.lt/produktai/telefonai/nokia-n70/technines-savybes


Eat or die.
mazn
Rašyti privačią žinutę

251 žinutės
( +13 / -27 )

Sveki
Kai neturiu priėjimo prie kompo,  akcijų prekybai naudoju HTC mobiliaką. Prekiauju per Swed banko platforma. HTC turi JAVA, todėl visa prekyba, kaip prie kompo, tik sumažintam formate. Puiki alternatįyva, ir prie jūros gulėdamas gali prekiauti.
Trorly
Rašyti privačią žinutę

1 žinutės

Sveiki, 
Jau kaip keleta menesiu naudoju iTrader su brokeriu UWCFX, esu patenkinta, nes ne visada turiu laiko prisesti prie kompiuterio,be to paprasta naudotis bet kokiu metu... tik vienas is nemaloniu dalyku, kad telefonas labai greitai nusesta  
http://uwcfx.com/trading/platforms/index.html galite pasiziuret daugiau, o tai tingiu verst


Tik prisijungę vartotojai gali dalyvauti forume. Prisijungti.


Techninė analizė

Prekybos statistika realiu laiku

Ekonominis kalendorius

Privatumo politika Reklama Kontaktai Paskolos RSS RSS
© 2006-2024 UAB All Media Digital