Tik prisijungę vartotojai gali dalyvauti forume. Prisijungti.

 

Kur pradeti investuoti. Kas gali patarti ar padeti. Turiu atliekama nemaza sumele, noriu pradeti investuoti.

mantas0
mantas0
Rašyti privačią žinutę

547 žinutės
( +37 / -43 )

seni, papuoliai ant buliu bangos, tie tavo 42k su tokiu poziuriu gali likti mizerni, pasidomek kas yra ekonominiai ciklai ir kuriame esi,uz tad ir jautiesi guru, nes cia nei pirkti nei parduoti nereikejo, sekme. aisku puikus rezultatas, sekmes taip toliau
I tapati upes vandeni antra karta neibrisi.
ramaskassas
Rašyti privačią žinutę

48 žinutės
( +3 / -37 )

Citatos pradžia mantas0
 

 
seni, papuoliai ant buliu bangos, tie tavo 42k su tokiu poziuriu gali likti mizerni, pasidomek kas yra ekonominiai ciklai ir kuriame esi,uz tad ir jautiesi guru, nes cia nei pirkti nei parduoti nereikejo, sekme. aisku puikus rezultatas, sekmes taip toliau
 
Citatos pabaiga

Nes toks aš dar senas
Kaip tik dabar studijuoju apie juos. Dėkui už palinkėjimus
Juodaragis
Juodaragis
Rašyti privačią žinutę

1610 žinutės
( +163 / -68 )

Su tokia suma pradėti investuoti, tai tas pats, kas įsipirkti į WSOP būnant fishu ir tikėtis patekt į pinigus su beginers luck.

Jei jau turi tokią galvą, kuri leido sukaupti tokį kapitalą, manau, sugalvosi kaip ir toliau sėkmingai jį augint. Tik nepamiršk tokio dalyko, kad tie metiniai +20%, gali visai nesudėtingai pasidaryti -20%. Sėkmės ir lauksim apsiperkant OMXV.
Now is always the most difficult time to invest
mantas0
mantas0
Rašyti privačią žinutę

547 žinutės
( +37 / -43 )

tavo manymu investuoti 50k omxv yra mazai? as drisciau papriestarauti, tokiai sekliai rinkai pirmam pabandymui netik kad gana bet ir nemazai, 5 pozicijos po 10k , labai neblogai.ir jei reiks staigiai issitraukti litukus bus pakankamai nesunku.
I tapati upes vandeni antra karta neibrisi.
Juodaragis
Juodaragis
Rašyti privačią žinutę

1610 žinutės
( +163 / -68 )

Ne mazai, o LABAI daug, ypač jei nežinai kaip kas veikia. Bet kaip kitaip sužinosi jei nepabandysi...
Now is always the most difficult time to invest
smalsus
smalsus
Rašyti privačią žinutę

769 žinutės
( +75 / -88 )

Citatos pradžia ramaskassas
 

 

 
   
     
Spekuliavimas tolygus ivestavimui. Tik štai kai nesinori prarasti, paprasčiausiai parduodu. O paskui ir vėl perku, tik tąkart - daugiau. Tiesą pasakius, spekuliuoju nuo 2009 vasario. Ir nė karto neprašoviau. Kaip paaiškinti? Paprastai. Realiai nieko neprarasdavau, nes jeigu šaudamas nepataikydavau ir kursas krisdavo žemyn, paprasčiausiai tik sugaišdavau laiko. O ateidavo metas, kai ir vėl iš minuso akcijos kilo į pliusą. Tad ir sakau kitiems, kad neverktų Jeigu vadovausies emocijomis, tuomet tikrai prarasi daug pinigėlių. O tokių čia, kaip pastebėjau, yra daug.
Beje, tu esi teisus sakydamas, kad pažaisti yr įdomu. Man taip pat patinka šis žaidimas. Ir jis tikrai nėra pavojingas, jei neskubi parduoti, kai prašauni Ir mažiau skubėti reiktų.
Beje, kas liečia pelną, Tai va, 2009 vasarį investavau 5700 lt. Per du metus papildomai įnešiau dar 3400 lt. Taigi, mano investuotų pinigų suma yra 9100 litų. Spėkit kiek esu sukaupęs Dabar turiu 42899.67
Paskaičiuokite patys vid. metinį pelną. Ir dar kažkas man pasakoja savo nudegimų istorijas
Sėkmės
Citatos pabaiga
Jo jo, reikejo tau pradet trader'io karjera 2007-2008 m. ir painvestuoti i akcijas to meto kainomis (tais laikais akcijos buvo vadinamos pigiomis, perspektyviomis, besimetanciomis ant asfalto) ir palaukti, kol kaina iseis i padoresni pliusa  Turbut "sugaisdamas laiko" butum jau ir praziles.. Be to, pasiskaiciuok dar karta uzdirbta pelna, nes tavo matematiniai sugebejimai bei 1941 % pelnas is SNG neramina..

Paskutinį kartą redagavo: smalsus (2011-03-22 09:32)
Digitaly
Rašyti privačią žinutę

3 žinutės

Labai daug įvairių vertinimų, o kai kurie tiesiog kelia šypseną Aš rekomenduoju visada vadovautis savo galva. Šiaip manau labai gera proga investuoti i Japonija, apie tai byloja ir W.Buffet'as http://verslas.delfi.lt/business/wbuffetas-regi-investiciju-i-japonija-galimybes.d?id=43412013 Rinktis akcijas pačiam yra prasmės kai išmanai FA (fundamentalią analizę), todėl tavo atveju geriausia būtų indekso fondas tarkim http://www.google.com/finance?q=ewj kurio metinis valdymo mokestis yra kiek daugiau nei 0,5%. Kuo gerai indeksas? Indeksas seka visa rinką, yra likvidus, gerai divesrifikuotas, todėl nukentėsi tik tada, jei bus krizė visoje rinkoje. Jei nesi paranojikas ir mastai blaiviai be perdėtų emocijų, manau suprasi, kad daugelis naujienų yra tik iš serijos "galbūt" arba "jeigu". Spekuliuoti be atitinkamų žinių manau yra beprotybė ir anksčiau ar vėliau prives prie bankroto. Kaip kai kurie teisingai pastebėjo, kuo aukštesnė graža, tuo didesnė nuostolio tikimybė. Investavimas yra rizika, nepamirsk to. Tikėtina, kad Japonijos kilimas kaip tik ir atnestų tau geidžiamų 20%, todėl ir parašiau. Aš kaip nepatyręs sau tokį variantą kaip tik ir svarstau, o čia tiesiog garsiai dalinuosi savo mintimis. Nesakau, kad taip daryk, tiesiog noriu pasakyti, kad mastytum pats. IMHO
P.s dalis mano pinigu jau guli http://www.google.com/finance?q=slv, nes manau, kad sidabras dar neįvertintas. Laikas parodys Sėkmės tau.

Paskutinį kartą redagavo: Digitaly (2011-03-22 09:41)
stiprusnervai
Rašyti privačią žinutę

5 žinutės
( -1 )

ramaskassas
jei sie skaiciai yra tiesa:
Beje, kas liečia pelną, Tai va, 2009 vasarį investavau 5700 lt. Per du metus papildomai įnešiau dar 3400 lt. Taigi, mano investuotų pinigų suma yra 9100 litų. Spėkit kiek esu sukaupęs Dabar turiu 42899.67

Tai uzvirinai galima, "respect"!
Paskutinį kartą redagavo: stiprusnervai (2011-03-22 11:01)
ramaskassas
Rašyti privačią žinutę

48 žinutės
( +3 / -37 )

Citatos pradžia smalsus
 

 
Citatos pradžia ramaskassas
 

 

 
   
     
Spekuliavimas tolygus ivestavimui. Tik štai kai nesinori prarasti, paprasčiausiai parduodu. O paskui ir vėl perku, tik tąkart - daugiau. Tiesą pasakius, spekuliuoju nuo 2009 vasario. Ir nė karto neprašoviau. Kaip paaiškinti? Paprastai. Realiai nieko neprarasdavau, nes jeigu šaudamas nepataikydavau ir kursas krisdavo žemyn, paprasčiausiai tik sugaišdavau laiko. O ateidavo metas, kai ir vėl iš minuso akcijos kilo į pliusą. Tad ir sakau kitiems, kad neverktų Jeigu vadovausies emocijomis, tuomet tikrai prarasi daug pinigėlių. O tokių čia, kaip pastebėjau, yra daug.
Beje, tu esi teisus sakydamas, kad pažaisti yr įdomu. Man taip pat patinka šis žaidimas. Ir jis tikrai nėra pavojingas, jei neskubi parduoti, kai prašauni Ir mažiau skubėti reiktų.
Beje, kas liečia pelną, Tai va, 2009 vasarį investavau 5700 lt. Per du metus papildomai įnešiau dar 3400 lt. Taigi, mano investuotų pinigų suma yra 9100 litų. Spėkit kiek esu sukaupęs Dabar turiu 42899.67
Paskaičiuokite patys vid. metinį pelną. Ir dar kažkas man pasakoja savo nudegimų istorijas
Sėkmės
Citatos pabaiga
Jo jo, reikejo tau pradet trader'io karjera 2007-2008 m. ir painvestuoti i akcijas to meto kainomis (tais laikais akcijos buvo vadinamos pigiomis, perspektyviomis, besimetanciomis ant asfalto) ir palaukti, kol kaina iseis i padoresni pliusa  Turbut "sugaisdamas laiko" butum jau ir praziles.. Be to, pasiskaiciuok dar karta uzdirbta pelna, nes tavo matematiniai sugebejimai bei 1941 % pelnas is SNG neramina..
 
Citatos pabaiga

Soryy, parašysiu tau, kaip nesuprantančia kitaip - per du mėnesius padidinau savo turimus pinigus 19,41%
Dabar jau aišku?
llaaiimmaa
Rašyti privačią žinutę

50 žinutės
( +2 )

 GAlima patarti investuoti i svietima. Paties saves. Niekas nepatars kur investuoti. Tik nuosava galva.
Darriusk
Darriusk
Rašyti privačią žinutę

438 žinutės
( +48 / -17 )

Citatos pradžia ramaskassas
 

 
Paskaičiuokite patys vid. metinį pelną. Ir dar kažkas man pasakoja savo nudegimų istorijas
Sėkmės
Citatos pabaiga
Sėkmės istorijų nedaugiau negu nudegimų. Tik sėkmės istorijos daugiau reklamuojamos.

Investavime garantijų nėra. Žinau ne vieną, kuris per pastaruosius 5 metus turėjo ir daugiau kaip 100% metinio pelno ir 50% nuostolio. Visaip būna. Svarbu nepasiduoti euforijai, kai pelnas auga ir nepervertinti savo sugebėjimų .

 


Paskutinį kartą redagavo: Darriusk (2011-06-13 11:05)
Forexe žinau viską :D

Tik prisijungę vartotojai gali dalyvauti forume. Prisijungti.


Techninė analizė

Prekybos statistika realiu laiku

Ekonominis kalendorius

Privatumo politika Reklama Kontaktai Paskolos RSS RSS
© 2006-2024 UAB All Media Digital