Tik prisijungę vartotojai gali dalyvauti forume. Prisijungti.

 

"Lietuvos akcijų rinkos gidas"

musMiro
Rašyti privačią žinutę

13 žinutės
( +6 )

SEB luksio filiale pasake kad akciju gido neturi.. bet dave knygute apie NSEL 30 indekso fonda. Trumpa 2005m ataskaita. kaip suprantu cia ne tas;\0
qwaldis
Rašyti privačią žinutę

158 žinutės
( +6 )

cia ta pati ir bus, paziurek ant virselio turi buti parasyta mazesnem raidem - LIETUVOS AKCIJU RINKOS GIDAS, ir nupiestas portfelis.
Marius
Marius
Rašyti privačią žinutę

227 žinutės
( +47 / -12 )

cia ta pati ir bus, paziurek ant virselio turi buti parasyta mazesnem raidem - LIETUVOS AKCIJU RINKOS GIDAS, ir nupiestas portfelis.
ta plona deja yra tik apie nsel 30 "trumpa 2005 metu ataskaita"
Irmas
Rašyti privačią žinutę

15 žinutės

Seip kas nors is spekuliantu turintis skeneri ir ta knygute galetu padaryti gera darba t.y. pagaminti elektronine pvz. pdf versija. Manau butu daug kam naudinga..
loko
loko
Rašyti privačią žinutę

476 žinutės
( +26 / -13 )

gavau vakar ir aš tą knygutę. Visai patiko. Tik banke nelabai norėjo duoti, nes čia atsieit skirta tik investuotojams į NSEL30 fondą. Pasakiau, kad duotų kaip banko klientui, tai davė, bet norėjo dar japoniškų obligacijų įsūdyti - atsisakiau
Если раньше за 1 доллар давали 1 евро, то теперь будут давать в морду
mattux
Rašyti privačią žinutę

164 žinutės
( +16 )

loko
Knygute pasiiemei Siauliuose? man ir sake, kad tik to fondo klientams, paskui man taip siule tik pensiju fondu isigyt
loko
loko
Rašyti privačią žinutę

476 žinutės
( +26 / -13 )

2 zalias
taip aš iš Šiaulių.
Šiaip nemėgstu į SEB'ą vaikščioti, dėl to anksčiau pardaviau savo NVS fondą, nes mūsų mieste banko darbuotojams visos operacijos su VP tarsi stebuklas , mažiau nei per valandą neapsisukdavo, tai dabar viską tvarkau per VP maklerį. O dėl knygos nusprendžiau, kad verta pasivaikščioti darbo metu
Если раньше за 1 доллар давали 1 евро, то теперь будут давать в морду
Agec
Rašyti privačią žinutę

3 žinutės

Seip kas nors is spekuliantu turintis skeneri ir ta knygute galetu padaryti gera darba t.y. pagaminti elektronine pvz. pdf versija. Manau butu daug kam naudinga..
As manau, kad pati FMI turetu is maketavusiu zmoniu (leidyklos) gauti pdf
Mario
Rašyti privačią žinutę

181 žinutės
( +1 )

Turiu atliekamu. Kam is Kauno reikia, kreipkites: [email protected].
Donciavass
Donciavass
Rašyti privačią žinutę

17 žinutės

Praita savaite pasiemiau kaune vilniaus banke nereikejo net prasyt patys pasiule
Megstu kas patinka o ne tai kas privaloma

Tik prisijungę vartotojai gali dalyvauti forume. Prisijungti.


Techninė analizė

Prekybos statistika realiu laiku

Ekonominis kalendorius

Privatumo politika Reklama Kontaktai Paskolos RSS RSS
© 2006-2024 UAB All Media Digital