Tik prisijungę vartotojai gali dalyvauti forume. Prisijungti.

 

mokesčiai VMI ir SODRA

Koklas
Rašyti privačią žinutę

4 žinutės
( +4 )

Priimtas įstatymas atgaline data, kad pajamos iš 2010 m. prekybos vertybiniais popieriais yra priskiriamos individualiai veiklai. Deklaruojant, reikės pildyti V priedą. Tiek jau to, mokėjome 15%, tai dabar mokėsime tą patį, tik iškyla grėsmė papulti SODRA'i, o ji dar paims apie 28% (reikia dar pasitikslinti). Gal kas dar žinote apie tai? Be to VMI prisikabins, kodėl neregistravom IDV. Jei gausime registruoti individualią veiklą, vėl kyla klausimas dėl PVM mokėtojo statuso (100 tūkst. Lt)!!! Kažkoks balaganas gaunasi.
Nojus
Nojus
Rašyti privačią žinutę

4089 žinutės
( +294 / -312 )

 Apie kokį įstatymą kalba?
Nojaus laivą pastatė mėgėjas, O Titaniką - profesionalas...
Koklas
Rašyti privačią žinutę

4 žinutės
( +4 )

Čia eina kalba apie gyventojų pajamų mokesčio įstatymo pakeitimus. Buvau trumpam VMI seminare. Aišku, visa tai turi būti tęstinė veikla, bet kuris iš mūsų per mėnesį neperka ir neparduoda po keletą kartų. Dėl to ir sakau.
Apie PVM galima atmesti mano parašymą.
Nojus
Nojus
Rašyti privačią žinutę

4089 žinutės
( +294 / -312 )

 Kur rasti tuos pakeitimus?
Nojaus laivą pastatė mėgėjas, O Titaniką - profesionalas...
Progmaker
Rašyti privačią žinutę

13 žinutės
( +4 / -1 )

http://www3.lrs.lt/pls/inter2/dokpaieska.showdoc_l?p_id=388782 <- Gyventojų pajamų mokesčio įstatymas
Neradau, kad ką tokio rašytų...
Nojus
Nojus
Rašyti privačią žinutę

4089 žinutės
( +294 / -312 )

 Kiek prekiauju, tiek tą IDV ir kabina. Įstatyme tai jau seniai įrašyta, niekam čia nenaujiena...
Nojaus laivą pastatė mėgėjas, O Titaniką - profesionalas...
Koklas
Rašyti privačią žinutę

4 žinutės
( +4 )

2010-10-25 R-10109 Viešas paaiškinimas

http://mic.vmi.lt/generatepdf.do?id=1000088783

MIC nuoroda:

http://mic.vmi.lt/documentspublic.do?&id=1000007589#tr1000007589 :

DEŠINĖJE:

Kuriais atvejais laikoma, kad gyventojas vykdo VP pardavimo individualią veiklą?

Ar galima, apmokestinant gyventojo VP pardavimo individualios veiklos pajamas, pasirinkti pajamų mokesčio tarifą?

Kaip apmokestinamos sutuoktinių pajamos, kai abu sutuoktiniai vykdo VP pardavimo individualią veiklą?

Kaip apmokestinamos sutuoktinių pajamos, kai vienas iš sutuoktinių vykdo VP pardavimo individualią veikla?

Ar VP pardavimo individualios veiklos pajamoms taikoma GPMĮ 17 str. nustatyta lengvata?
Nojus
Nojus
Rašyti privačią žinutę

4089 žinutės
( +294 / -312 )

 Taoi viskas tas žinoma. Mane sudomino tas tavo "Priimtas įstatymas atgaline data". Va ir pasidarė įdomu, koks čia šiemet naujas įstatymas priimtas...
Nojaus laivą pastatė mėgėjas, O Titaniką - profesionalas...
Rob
Rašyti privačią žinutę

4 žinutės


"Vertybinių popierių įsigijimo data nustatoma pagal gyventojo pateiktą vertybinių popierių įsigijimą pagrindžiantį dokumentą"is VMI

Prekiaujant per ub platforma yra dvi datos: sandorio data ir atsiskaitymo data. Kuri skaitosi isigijimo data?
bachas
Rašyti privačią žinutę

43 žinutės
( +3 / -8 )

Atsiskaitymo.

Nojus
Nojus
Rašyti privačią žinutę

4089 žinutės
( +294 / -312 )

 atsiskaitymo
Nojaus laivą pastatė mėgėjas, O Titaniką - profesionalas...
kermoshius
Rašyti privačią žinutę

2 žinutės
( +1 )

Citatos pradžia Nojus
 

 
 Kiek prekiauju, tiek tą IDV ir kabina. Įstatyme tai jau seniai įrašyta, niekam čia nenaujiena... Citatos pabaiga

Jei ne paslaptis, ar prikabino kada nors?
Rob
Rašyti privačią žinutę

4 žinutės

Kaip supratau, jeigu atsiskaitymo data yra 2010-02-13 reiskia rytoj pardaves akcijas nebemokesiu 15%?
Nojus
Nojus
Rašyti privačią žinutę

4089 žinutės
( +294 / -312 )

Citatos pradžia Rob  
  Kaip supratau, jeigu atsiskaitymo data yra 2010-02-13 reiskia rytoj pardaves akcijas nebemokesiu 15%? Citatos pabaiga
T+3 taisyklė. Pagal mane gaunasi, kad jau trečiadienį ar ketvirtadienį galėjai parduoti ir nemokėti  15%.

Nojaus laivą pastatė mėgėjas, O Titaniką - profesionalas...
Nojus
Nojus
Rašyti privačią žinutę

4089 žinutės
( +294 / -312 )

Citatos pradžia kermoshius  
 

Jei ne paslaptis, ar prikabino kada nors?
Citatos pabaiga
Man vis praslysdavo. Dabar vėl deklaravimas artėja. Vėl žiūrėsim...
Nojaus laivą pastatė mėgėjas, O Titaniką - profesionalas...
Rob
Rašyti privačią žinutę

4 žinutės

O placiau galiu kur suzinoti apie T+3 taisykle?
Nojus
Nojus
Rašyti privačią žinutę

4089 žinutės
( +294 / -312 )

Citatos pradžia Rob  
  O placiau galiu kur suzinoti apie T+3 taisykle? Citatos pabaiga
Tai viena iš pagrindinių investavimo kertinių akmenų. Kaip be šito pradėjot investuoti?
Paskutinį kartą redagavo: Nojus (2011-02-13 21:27)
Nojaus laivą pastatė mėgėjas, O Titaniką - profesionalas...
Rob
Rašyti privačią žinutę

4 žinutės

Kaip paradejau? Labai paprastai.Po 2009 metu duobes pradejau palaipsniui pirkti akcijas ir fondus aisku ilgam laikui, kadangi maciau kaip ir visi, kad rinkos kyla. Kai ka pardaviau jau nesulaukes metu. Kai ka pirkau. Skaiciau Jusu foruma, bet su T+3 taisykle nesusiduriau(deja).
bachas
Rašyti privačią žinutę

43 žinutės
( +3 / -8 )

T+3 taisykle tau reikalinga suzinoti tikslia data kada isigijai ar netekai VP.Reiskia,kad ivykus sandoriui po 3 darbo dienu tampi ju seimininku arba netenki teisiu i jas.
Tomas.D
Rašyti privačią žinutę

14 žinutės
( +1 )

Pradejau prekiauti nuo 2010 metu, todel siemet teks pildyti deklaracija. Esu zalias ir turiu klausimu, gal kas atsakys, busiu dekingas. Prekiauju tik Vilniaus birzoje.
1. Is poros imoniu gavau dividendus...
1.1.  Ar nuo ju mokesciai jau nuskaiciuoti?
1.2. Ar pajamos is dividendu mazins mano NPD?
2. Nepraejus metams pardaviau pirktas akcijas ir gavau pelno...
2.1. Ar skaiciuojant pelna is jo atimami komisiniai mokesciai (VP pirkimo ir pardavimo)?
2.2. Jei komisinis mokestis 4 LTL, viena karta pirkau 100 akciju +4 LTL ir kita karta pirkau 100 +4 LTL, paskui 150 akciju pardaviau +4 LTL, kiek komisinio mokescio turiu atimti is pelno?
2.3. Ar pajamos gautos spekuliuojant akcijomis mazins mano NPD?
2.4. Zinau, kad turiu moketi 15% pelno mokesti, ar reikia dar 6% moketi sodrai (kazkur skaiciau)?
Is anksto dekoju uz atsakymus

Tik prisijungę vartotojai gali dalyvauti forume. Prisijungti.


Techninė analizė

Prekybos statistika realiu laiku

Ekonominis kalendorius

Privatumo politika Reklama Kontaktai Paskolos RSS RSS
© 2006-2024 UAB All Media Digital