Tik prisijungę vartotojai gali dalyvauti forume. Prisijungti.

 

Pasiūlymai Spekuliantų tinklapiui

Agata
Rašyti privačią žinutę

1492 žinutės
( +237 / -563 )

Citatos pradžia cvinglis  
  O gal... nuo principų turėjimo/neturėjimo Citatos pabaiga
Gan prasmingas postas. Bent aš jį įsidėmėjau.
Agata
Rašyti privačią žinutę

1492 žinutės
( +237 / -563 )

Citatos pradžia cvinglis  
  O gal... nuo principų turėjimo/neturėjimo Citatos pabaiga
Gan prasmingas postas.
Bent aš jį įsidėmėjau.

Agata
Rašyti privačią žinutę

1492 žinutės
( +237 / -563 )

Na juk meta ne į tą puslapį...  Aš net pakartojau postą.

Na juk visiškas marazmas....

Bandymas tave ir mane nuo to atgrasinti...  (  DD  )
cvinglis
cvinglis
Rašyti privačią žinutę

91 žinutės
( +12 / -1 )

Išsisukinėji nuo klausimo?
Negražu...
Agata
Rašyti privačią žinutę

1492 žinutės
( +237 / -563 )

Na man visai nepatinka. Meta visai į kitą puslapį.

Ši žinutė bus tik kaip eksperimentas.
Rimčiau rašyti kol kas nesiryžtu.
Bet aš greit įvaldau bandymus, todėl nekompleksuokim.
Agata
Rašyti privačią žinutę

1492 žinutės
( +237 / -563 )

Aš - ne.
Tau konkretus klausimas. Ne apie kosmosą. Vakar rašei Traders.lt apie IVL.


Agata
Rašyti privačią žinutę

1492 žinutės
( +237 / -563 )

Citatos pradžia Agata  
 
Citatos pradžia Agata  
  Buvo sukurta, veikė - " visos vartotojo parašytos žinutės".
Dabar rodo tik vieną paskutinį lapą, į kitus lapus neperverčia - grąžina vis į tą patį pirmąjį lapą.
Citatos pabaiga
Mano prašymas pasimetė tyruose.
Kaip sakoma...."belskis, ir bus atidaryta".
Aš vis kantriai laukiu...

Bandžiau kitais būdais susirasti, įvesdavau į paieškos turinį...bet net šį forumą susiradau sunkiai. Įvedus "pasiūlymai tinklapiui", išmesdavo - nėra...nėra...nėra.
Bet aš savo akimis mačiau, kad yra. Man dar niekada gyvenime lovos stulpas nėra pavirtęs į šmėklą ar vaiduoklį, todėl nusprendžiau tęsti paieškas per ..... google...radau. Parašiau, paprašiau.

Taigi, tikiuosi. Tai nuoširdus prašymas.

Jei reikalausi - durys neatsidarys, bet jei paprašysi...jos turi atsidaryti. Aš visada tuo tikėjau...
Citatos pabaiga

Amigo
Amigo
Rašyti privačią žinutę

812 žinutės
( +491 / -722 )

Tau kaip ir oponentai net nereikalingi, linksminiesi pati su savim ..... kaip tu sau pati neatsibosti ?
Protingesnis gali tapti tik zaisdamas su stipresniu varzovu
Agata
Rašyti privačią žinutę

1492 žinutės
( +237 / -563 )

Dantis užkalbinėjantys oponentai tikrai nereikalingi. Klausimą ar temą visad pakelsiu į priekį, palaukusi, kol baigsit tą savo primityvų triuką.

O tu traders lt atlik tą funkciją už mane.
Būsiu išties tau dėkinga.

P.S. Tave po kiek laiko išmes, pradės dėti anoniminius banus. Bet būk tvirtas. Kai tik grąžins žodžio laisvę, tęsk savo misiją.


Paskutinį kartą redagavo: Agata (2011-11-30 19:11)
Agata
Rašyti privačią žinutę

1492 žinutės
( +237 / -563 )

Amigo, na pažaiskime tokį vaikišką žaidimėlį. Tavo puštalietai man nebaisūs, kaip ir tau. Kaži ar bešauna, nors reikėtų pabandyti. Labai saugiai.
Kodėl tituliniame lape yra tiek daug laisvos vietos, o tau reikia kažkur giliai knistis, kad kažką susirasti?
Šis klausimas , jį atsakant, tuo pačiu bus ir kaip mažytė proto treniruotė.
Atsakymo laukiu.
Agata
Rašyti privačią žinutę

1492 žinutės
( +237 / -563 )

Aš senokai stebiu šį tinklapį - kas prisijungęs ir tt...tt.
Mano humoristiniai niuansai neturėtų žeisti.

Galėčiau dar nuotaikos praskaidrinimui įmesti  meno siurrealizmą.
Aš nuoširdžiai juokiausi, o kaip sureaguosi tu, aš juk nežinau.
Amigo
Amigo
Rašyti privačią žinutę

812 žinutės
( +491 / -722 )

Jei nori su zmogum pasikalbeti, tai pradziai mesk visus savo bajeriukus i sona, o tada pabandyk konkreciai pasakyti/parasyti tai ko nori paklausti, o ne tai ka tu viena tik zinai. A to as tavo kalbos nesuprantu, kodel akiniai aprasoje prie 52 proc santykines dregmes, ar akiniu remelio kojele negali itakoti temperaturos perduodamos nuo ausies i akiniu dioptrijas ir to pasekoje padidinti stiklo temperatura, del ko galetu padideti santykinis oro dregnumas. Jei supratai, tai fizika mokinaisi, jei ne tai intelekto koeficentas dzin, nes gyvenimo kokybe daznai itakoja charakterio savybes. Ir kazkur girdejau, "niekada nesigincik su durnium, nes zmogai gali nepamatyti skirtumo tarp jusu" . As nesakau tau, kad tu durne, bet ..... paskaicius ka tu rasai kyla itarimu del tavo ekstazes/eskezes lygio. Nenoriu su tavim diskutuoti, nes tu neturi tam sugebejimu (aisku cia tik mano nuomone)
Gal tu kokia ateive as nezinau, gal del to as itaves ir nesuprantu
Paskutinį kartą redagavo: Amigo (2011-11-30 20:10)
Protingesnis gali tapti tik zaisdamas su stipresniu varzovu
Agata
Rašyti privačią žinutę

1492 žinutės
( +237 / -563 )

Man iškyla toks klausimas - kodėl vis atrodo, jog tinklapis nusivažiavęs, vos keli asmenys būna prisijungę. Visad toks pirmas įspūdis. Bet kai prisijungi, kažkodėl išgaruoji...neatsijungęs.
Cirko triukai???
Agata
Rašyti privačią žinutę

1492 žinutės
( +237 / -563 )

Citatos pradžia Agata  
 
Citatos pradžia Agata  
 
Citatos pradžia Agata  
  Buvo sukurta, veikė - " visos vartotojo parašytos žinutės".
Dabar rodo tik vieną paskutinį lapą, į kitus lapus neperverčia - grąžina vis į tą patį pirmąjį lapą.
Citatos pabaiga
Mano prašymas pasimetė tyruose.
Kaip sakoma...."belskis, ir bus atidaryta".
Aš vis kantriai laukiu...

Bandžiau kitais būdais susirasti, įvesdavau į paieškos turinį...bet net šį forumą susiradau sunkiai. Įvedus "pasiūlymai tinklapiui", išmesdavo - nėra...nėra...nėra.
Bet aš savo akimis mačiau, kad yra. Man dar niekada gyvenime lovos stulpas nėra pavirtęs į šmėklą ar vaiduoklį, todėl nusprendžiau tęsti paieškas per ..... google...radau. Parašiau, paprašiau.

Taigi, tikiuosi. Tai nuoširdus prašymas.

Jei reikalausi - durys neatsidarys, bet jei paprašysi...jos turi atsidaryti. Aš visada tuo tikėjau...
Citatos pabaiga
Citatos pabaiga
Užmigę ant laurų...???
Agata
Rašyti privačią žinutę

1492 žinutės
( +237 / -563 )

Citatos pradžia Agata  
  Buvo sukurta, veikė - " visos vartotojo parašytos žinutės".
Dabar rodo tik vieną paskutinį lapą, į kitus lapus neperverčia - grąžina vis į tą patį pirmąjį lapą.
Citatos pabaiga
Tiek ilgai nebuvimas jokio atsakymo - nei taip, nei ne - skatina natūralų smalsumą. Ir vis daugiau klausimų iškyla:

1. Ar trūksta finansavimo ištaisyti tokią elementarią programavimo klaidą, juolab, kad ji atsirado vėliau. Anksčiau ši funkcija veikė. Bet gi reklamų šmėsčioja pakankamai, tai neturėtų...

2. Ar tai elementarus apsileidimas?

3. Ar išmirė visi? (mačiau tokį fantastinį filmą, kas sukelia panašias asociacijas   )

4. Negi išties sąmoningai norima, kad žmonės negalėtų gauti žinių?

Mano prašymo/noro motyvas visai paprastutis ir natūralus. Juk žmogus, klausydamas/skaitydamas atsižvelgia ne vien į tai, ką girdi/skaito, bet ir į tai, iš ko girdi/skaito. Juk žmogus ne papūga ar bezdžionė, kad viską iš eilės kartotų ar pamėgdžiotų. Na bent jau aš taip galvoju, kad evoliucijos bėgyje žmogus kiek atitrūko nuo išvardintų subjektų.

MINDOZA45
Rašyti privačią žinutę

19 žinutės
( -2 )

SVEIKI  KAIP SU SNORO NEISPLATINTOS EMISIJOS PIGAIS.... TURBUT NEVIENAS ESAT IMERKES..
MINDOZA45
Rašyti privačią žinutę

19 žinutės
( -2 )

GAL KAS ESAT SNORO INVESTUOTOJU ASOCIACIJOJ ..AR YRA SANSU NORS KIEK ATGAUTI PAVOGTU LITŲ??????
Agata
Rašyti privačią žinutę

1492 žinutės
( +237 / -563 )

Po paraliais!!!
Nojau,
bent tu parašyk, jog NE !

Ir bus ramybė.
Agata
Rašyti privačią žinutę

1492 žinutės
( +237 / -563 )

Paprašyk leidimo iš kolegos diplomatiškai, apeliuodamas į dalyvio psichologinį nestabilumą, ir viskas paprastai bus išspręsta.
Tu galėsi parašyti atsakymą.
Ir ar jis bus -TAIP, ar - NE, juk ne tai esmė.

Aš vis dar galvoju, jog nuo bezdžionių evoliucijos bėgyje mes kažkiek pasislinkome.
Agata
Rašyti privačią žinutę

1492 žinutės
( +237 / -563 )



Paskutinį kartą redagavo: Agata (2011-12-12 00:06)

Tik prisijungę vartotojai gali dalyvauti forume. Prisijungti.


Techninė analizė

Prekybos statistika realiu laiku

Ekonominis kalendorius

Privatumo politika Reklama Kontaktai Paskolos RSS RSS
© 2006-2024 UAB All Media Digital