Tik prisijungę vartotojai gali dalyvauti forume. Prisijungti.

 

Per ka investuoti i Forex

Zemutis
Rašyti privačią žinutę

1 žinutės

Investavimo suma nuo 100 $ iki 500$, pirmenybe jai imanoma naudoti Visa Virtuon. Gal galetumete patarti kokia kompanija.
zigruss
Rašyti privačią žinutę

6 žinutės


 Iš tikrųjų, per ką investuoti į forex?
Kas imtųsi prekiauti iš mano sąskaitos, jei sutartume, laikyčiau, kad per jį investuoju. 
Kas norėtų tartis?
Edas6
Edas6
Rašyti privačią žinutę

28 žinutės
( +1 / -1 )

O kuo nori prekiauti?
Valiuta. fjuceriai ?
zigruss
Rašyti privačią žinutę

6 žinutės

 Aha!
 Galvoju...
 Edas6, gal mūsų pokalbį derėtų tęsti už šio forumo ribų, dėl to, jei aš imsiu klausinėti kas yra fjuceriai... 
 Gerai, tęskime čia... Taip bus naudinga man, tuo atveju, jei kas nors įsijungs ir pasakys savo nuomonę - kuo vis dėlto būtų naudingiau imtis prekiauti, valiuta ar fjuceriais.
  
Klausimas visiems - Kuo norėti, kad Edas6 prekiautų iš mano sąskaitos, valiuta ar fjuceriais?
pinkiaiii
Rašyti privačią žinutę

320 žinutės
( +61 / -69 )

As galeciau prekiaut tava saskaita,per diena galeciau padvigubint arba visa saskaita y minusa  (juokauju).
Seip patarciau geriau paciam prekiaut,pradek su demo,o jei nori realaus skonia pirk mikro lotais ir ziurek kas gausis.nes kitu atveju jei tam kuris prekiaus seksis tai viskas gerai bus,bet skaityk jei viskas eisis ne kaip planuota kaip jausies kai tas zmogus puse tava saskaitas sudegins ? jei nebus panikas priepoliu tai pirmyn :] nes bendrai pagalvojus tokia patirtis y nauda abiejoms pusems nes kazkas ismoks ne vien prekiaut bet ir protingai valdyt ir investuot ne sava pinigus
Darriusk
Darriusk
Rašyti privačią žinutę

438 žinutės
( +48 / -17 )

Citatos pradžia zigruss
 

 
Kas imtųsi prekiauti iš mano sąskaitos, jei sutartume, laikyčiau, kad per jį investuoju. 
Kas norėtų tartis?
Citatos pabaiga
Siūlyčiau gerai pastudijuoti tai, į ką nori "lysti". Paprekiauti tavo pinigais kiekvienas gali. O ar tu gali juos prarasti be skausmo ?
Forexe žinau viską :D
zigruss
Rašyti privačią žinutę

6 žinutės

 
 Matyt atostogų metas...

Dariussk, sutinku, kad paprekiauti mano pinigais kiekvienas gali, tačiau ne kiekvienas nori. Be to jei net nori, turiu jam tai leisti. Šiai minutei turiu sąrašą iš dviejų treiderių:
1. pinkiaiii
2. Dariusk
3.
Jei daugiau norinčių nebus, turėsiu rinktis kažkurį iš šio sąrašo. Depozitas pradžiai galėtų būti maždaug toks, arba dvigubai didesnis negu minimas pirmoje žinutėje. 

Kokių būtų pasiūlymų dėl atrankos organizavimo? 






 Dar... Dėl "skausmo", juk skaudėtų abiems, ir tam kas prarado pinigus, ir tam kas prarado atlyginimą ir darbą






Darriusk
Darriusk
Rašyti privačią žinutę

438 žinutės
( +48 / -17 )

Na, prarasti 100 $ neturėtų būti baisu. Svarbiau, kad pats suprastum kur "lendi" ir tinkamai susidėliotum savo rizikos ir lūkesčių parametrus.
Galiu tik pasakyti savo nelabai populiarią nuomonę: forex'e pinigai uždirbami nelengvai.
Forexe žinau viską :D
pavlidze
Rašyti privačią žinutę

65 žinutės
( +14 / -16 )

Zigruss. Kai prie siulomų pinigų valdymui pridėsi dar 2-3 nulius. Manau tavo sąrašas pradės daug greičiau pildytis
Masterforex-V.lt - Forex Treidingo Akademija
zigruss
Rašyti privačią žinutę

6 žinutės

 Mano trys nuliai... Tu priprekiauji du... Tada mastom, ką darom toliau, pavlidze
pavlidze
Rašyti privačią žinutę

65 žinutės
( +14 / -16 )

Citatos pradžia zigruss  
   Mano trys nuliai... Citatos pabaiga
net IŠ TOLO neįdomu

O šiaip, jei rimtai, zigruss siūlyčiau panaršyt internete.
Paieškot "standartinių" treideris/investuotojas santykių pavyzdžių. Ir tada jais remiantis bandyt siūlyt savo santykių variantą (bent rimčiau atrodys)


Paskutinį kartą redagavo: pavlidze (2010-07-08 21:19)
Masterforex-V.lt - Forex Treidingo Akademija
bmx
Rašyti privačią žinutę

16 žinutės

Citatos pradžia zigruss
 
  Dar... Dėl "skausmo", juk skaudėtų abiems, ir tam kas prarado pinigus, ir tam kas prarado atlyginimą ir darbą
 
Citatos pabaiga

Paparastai, jei prekiautojas naudojasi svetimais pinigais ir asmeniskai neprisiima atsakomybes uz saskaitos praradima, tada jis tuo gali pasinaudoti.  Greta yra atidaroma tokia pat saskaita ir tuo pat metu vykdomi mazesnes apimties priesingi orderiai. Sudegus jusu saskaitai, treideris uzdirba pinigus savo saskaitoje, apie kuria nieko nezinote. Pranesa, kad nepasiseke prekyba, ir viskas uzmirstama. Priesingu atveju, jei viskas sekasi, treideris pasiima "atlyginima" is jusu saskaitos ir padengia savo nuostolius bei taip pat gauna pliusa.

Todel reiktu gerai pamastyti, ar verta patiketi savo pinigus kazkam kitam, jei tai tikrai nera patikimas zmogus.

Altek
Rašyti privačią žinutę

3 žinutės

Dideminė prekyba, tarpininkavimo paslaugos: www.mcpaltek.com
xtreem
xtreem
Rašyti privačią žinutę

76 žinutės
( +7 )

Citatos pradžia Altek  
  Dideminė prekyba, tarpininkavimo paslaugos: www.mcpaltek.com Citatos pabaiga
Kas cia do puslapis :-) ? Nemaciau meniu punkto FOREX :-)))) 
Prekyba FOREX rinkoje siejasi su žymia nuostolių rizika ir negali būti tinkama visiems investuotojams. Hipotetiniai rezultatai nerodo, kad galimi pasiekti tokie pat realūs rezultatai, o praeities rezultatai negarantuoja tokių pat ateities rezultatų. Visą informaciją naudokite įvertindami savo galimybes rizikuoti.
Thief
Rašyti privačią žinutę

1 žinutės

Citatos pradžia xtreem  
 
Citatos pradžia Altek  
  Dideminė prekyba, tarpininkavimo paslaugos: www.mcpaltek.com Citatos pabaiga
Kas cia do puslapis :-) ? Nemaciau meniu punkto FOREX :-)))) 
Citatos pabaiga
svarbu reklaminti
Edas6
Edas6
Rašyti privačią žinutę

28 žinutės
( +1 / -1 )

Citatos pradžia zigruss  
   Mano trys nuliai... Tu priprekiauji du... Citatos pabaiga
  Hm tu gal nesupranti, čia daugelis nevarto po 1-2 k Lt, kalba eina nuo 10 k, jei tokia suma gali skirti galima kažką mastyti.

 Kažkur (lygtais FPA) skaičiau, prekyba valiuta panašei kaip turėti 50k ir elgtis su jais kaip su 5 žaliais, bet kokios emocijos tave sužlugdo ir t.t.




zigruss
Rašyti privačią žinutę

6 žinutės

 
 Dar yra vienas, man patinkantis, sąrašas:

Vytis
911turbo
Mozyrobe
mpaukste
kashis
monikute
sapfir
imadze
besttrader
Kinskis
psichinis
diuska33
Arunce
Zaltys 
giveget
someone1
Dankanas
Gurua
...

gal kas iš jūsų imtųsi pažaisti... Kaip su demo

Forexabc
Forexabc
Rašyti privačią žinutę

146 žinutės
( +3 )

Citatos pradžia zigruss  
   
 Matyt atostogų metas...

Dariussk, sutinku, kad paprekiauti mano pinigais kiekvienas gali, tačiau ne kiekvienas nori. Be to jei net nori, turiu jam tai leisti. Šiai minutei turiu sąrašą iš dviejų treiderių:
1. pinkiaiii
2. Dariusk
3.
Jei daugiau norinčių nebus, turėsiu rinktis kažkurį iš šio sąrašo. Depozitas pradžiai galėtų būti maždaug toks, arba dvigubai didesnis negu minimas pirmoje žinutėje. 

Kokių būtų pasiūlymų dėl atrankos organizavimo? 






 Dar... Dėl "skausmo", juk skaudėtų abiems, ir tam kas prarado pinigus, ir tam kas prarado atlyginimą ir darbą




Citatos pabaiga
 
Siulyčiau tau diversifikuoti savo investicija. Tai vienintelis budas minimalizuoti riziką. Jei atsiras į treideriai ar į robotai, tu kiekvienam duok po 100 USD. Daug mazesnis šancas, kad visi vienu metu pralaimės.
Atmik vieną, čia tu turi savęs visų pirma žiūrėti, kad tau butų gerai, o tas kas treidins su tavo USD, jam turi būti gerai, tik tuo atveju, jei jis uždirbs.

antras momentas, neikam neduok pinigųm jokiu būdu. Atsidaryk geriau pats kelias sąskaitas savo vardu, ir duok prisijungimus. Čia patarimas

Sėkmės

P.S. Jei domina norsvienas iš šių robotų, ar investavimas į juos, kreipkis: https://www.myfxbook.com/portfolio


Paskutinį kartą redagavo: Forexabc (2010-07-22 10:56)
FOREXabc komanda
Magster
Rašyti privačią žinutę

2 žinutės

Sveiki,
padekyte issirinkti kuri brokeri pasirinkti. Renkuosi tarp MIG investments ir FXBroker(FXPro).
pavlidze
Rašyti privačią žinutę

65 žinutės
( +14 / -16 )

Gal tai pades

Nemokamos profesionalios konsultacijos, renkantis brokeri
Masterforex-V.lt - Forex Treidingo Akademija

Tik prisijungę vartotojai gali dalyvauti forume. Prisijungti.


Techninė analizė

Prekybos statistika realiu laiku

Ekonominis kalendorius

Privatumo politika Reklama Kontaktai Paskolos RSS RSS
© 2006-2024 UAB All Media Digital