Tik prisijungę vartotojai gali dalyvauti forume. Prisijungti.

 

atpirkimo sandoriai

rupintojelis
Rašyti privačią žinutę

5 žinutės

Sveiki,
iskilo toks klausimas: tarkime "repuoju" fondo investicinius vienetus 6 menesiams ir uz juos dar perku investiciniu vienetu, pasibaigus terminui dar pratesiu sutarti 6 men... viso gaunasi repo sanderis 12 menesiu ir jiem pasibaigus reikia atpirk kas buvo ikeista.
Tam kad atpirkt reiktu parduot naujai pirktus vienetus, bet jiem iki 366 dienu termino (norint ishvengt pajamu mokescio) dar turetu buti like 2-3 dienos (jos nusimeta kol ivykdomas pirkimas ir ispirkimas).
Tai kaip tokiais atvejais elgiamasi, ar buna kad atpirkimo sandoris dar pratesiamas porai dienu?
USE THE FORCE...
VZ
VZ
Rašyti privačią žinutę

1125 žinutės
( +173 / -28 )

Klausimas ar uzrepuotos akcijos repo sandorio galiojimo metu buna iseliminuotos is mano portfelio ir iskrenta is FIFO eiles, o veliau atpirkus grizta i savo vieta?
Sakykim repuoju akcijas A (1000 vnt) ir uz gautus pinigus velgi perku tos pacios imones A akcijas (500 vnt), veliau neislaikes 366 dienu parduodu dali akciju pirktu uz repuotus pinigus (400 vnt) ir moku 15 % nuo pelno (nes parduoti repuotu juk negaliu, jos ne mano sandorio metu). Tada atperku savo akcijas ir turiu 1100 vnt. 1000 is pirmo pirkimo ir 100 is antro pirkimo. Veliau parduodant akcijas pirma bus pardavinejamos tos is 1000 vnt. (tuo paciu ju isigijimo data laikant pirkimo data, o ne atpirkimo data) ir tik veliau 100 vnt is antro pirkimo?

Tada galima tokia situacija. Sakykim pirkau akciju su savikaina 2 Lt. praejus 10 men. kaina 10 Lt (nu cia taip pasvajojant ), ir vyksta idomus svyravimai, kuriuose as noreciau sudalyvauti, bet nenoriu liesti tu su 2 Lt savikaina, nes uz dvieju men sueis metai ir pardavus nereiketu moketi pelno mokescio. Tada as uzrepuoju tas savo akcijas pirktas po 2 Lt, jos iskrenta is mano portfelio as tada perku po 10 Lt tos pacios imones akcijas jas parduodu, zodziu, zaidziu. Tada po dvieju men uzdarau repo sandori ir atperku savo akcijas pirktas po 2 Lt, ir jas parduodamas nemoku pelno mokescio, nes repo sandoris man nepakeicia ju isigijimo datos.

Iki siol tai tokiai situacijai kiek zinau, atsidarinedavo saskaitas kitu vardu, kad galetu paspekuliuoti. Ar esat kas bande mano aprasyta metoda? Nekyla nesklandumu su mokesciais?
Kiekvienas išleistas litas - neinvestuotas litas! Bet gyvenimas tai ne vien investavimas...
VZ
VZ
Rašyti privačią žinutę

1125 žinutės
( +173 / -28 )

gerbiamieji, nejaugi niekas nerepuojat? :blush
Kiekvienas išleistas litas - neinvestuotas litas! Bet gyvenimas tai ne vien investavimas...
bloombergas
bloombergas
Rašyti privačią žinutę

634 žinutės
( +5 / -2 )

repuojam repuojam tik jau labai idomi schema pas tave,VZ

as darau taip: uzrepuoju akcijas A, perku akcijas B(arba A,tik mazesni kieki). islaikau akcijas tiek,kad gauciau pelna,kuris mane tenkina laikotarpis gali but ir menuo,ir pusmetis ar metai... na,kartais pelno ir nebuna... Va,paskui parduotu visas tas akcijas,pirktas uz repuotus pinigus,ir atperku ka buvau uzrepines.O uz grynus perku ka nors kita..
as va taip darau..
beje,kartais skolintus pinigus pirktos akcijos pasirodo man geresnes nei tos,kurios ant repo sedi,tai tada parduodu uzrepintas akcijas,grazinu skola,o likusia suma vel investuoju
Rizikuoja tas, kas nežino ką daro. (W.Buffet)
VZ
VZ
Rašyti privačią žinutę

1125 žinutės
( +173 / -28 )

velniai nemate tu schemu tai tik vienas is variantu galetu buti optimizuojant moketinas sumas VMI.
O siaip tai va man aktualiausias klausimas, ar uzrepuotos akcijos repo sandorio galiojimo metu iskrenta is FIFO eiles, o veliau atpirkus grizta i savo vieta? Kiek suprantu taip ir yra, bet noriu su tuo susidurusiu asmenu patvirtinimo Kai saka jei jau lipsiu i ta upe tai noriu zinoti visas duobes ir seklumas.
P.S. o jei sakykim turiu 1000 akciju, o repuoju 500 tai repuojasi pirmiau pirktas 500 ar veliau pirktas 500?
Kiekvienas išleistas litas - neinvestuotas litas! Bet gyvenimas tai ne vien investavimas...
erka
Rašyti privačią žinutę

49 žinutės
( -1 )

Kiek paciam teko aiskintis (ir po to atitinkamai elgiausi deklaruodamas) tai mokestiniu - VMI - poziuriu repuojamos akcijos nepakeicia nuosavybes, ty traktuojamos kaip tavo paties ir tokiu budu neiskrenta is FIFO eiles. Taip laikoma todel, kad repo sutartyje yra irasyta nuostata privalomai susigrazinti nuosavyben akcija po tt laiko.
Tokiu budu yra erdve taktiniams veiksmams su repuotomis akcijomis - noredamas fiksuoti jomis nuostoli/pelna - perki ir iskart parduodi to tikerio akcijas.
Amonas
Rašyti privačią žinutę

1 žinutės

Gerai, dabar pasirodysiu visiskai naujokas, bet toks ir esu, tai ka reiskia tas repavimas akcijomis ar kazkas pan. rasiu sitame puslapyje, o gal kas parasys ka nors
Nojus
Nojus
Rašyti privačią žinutę

4089 žinutės
( +294 / -312 )

Gerai, dabar pasirodysiu visiskai naujokas, bet toks ir esu, tai ka reiskia tas repavimas akcijomis ar kazkas pan. rasiu sitame puslapyje, o gal kas parasys ka nors
Yra ir Forume, ir straipsniuose.
Nojaus laivą pastatė mėgėjas, O Titaniką - profesionalas...
Nojus
Nojus
Rašyti privačią žinutę

4089 žinutės
( +294 / -312 )

Ir uždarau šią temą, nes yra lygiagreti šiuo metu forume: "del repo..."
Nojaus laivą pastatė mėgėjas, O Titaniką - profesionalas...

Tik prisijungę vartotojai gali dalyvauti forume. Prisijungti.


Techninė analizė

Prekybos statistika realiu laiku

Ekonominis kalendorius

Privatumo politika Reklama Kontaktai Paskolos RSS RSS
© 2006-2024 UAB All Media Digital