Tik prisijungę vartotojai gali dalyvauti forume. Prisijungti.

 

Plus 500. Patarimai naujokams.

3NRY
Rašyti privačią žinutę

3 žinutės
( +2 / -3 )

 Dabar taip loxai, prekiauju metus su plus500, nera problemu, kokiu jus ten nesamoniu prisigalvojat tai xz, arba jus idijotai arba axujeni aktoriai, jeigu turit klausimu del plus500 mano skype - ProMast3r911, nesakau kad pasakysiu savo taktikas tiesiog galesiu biski padeti, patarsiu kur statyti, o kur nestatyti ir kaip reguoti y rinkos naujienas, pasakysiu kodel tik 5% zmoniu uzsidirba. As beja esu vienas ish tu 5% kad ir mano shitame rashyme yra gramatiniu klaidu ar ten keiksmazodziu, bet man visiskai poxui ishtiesu, kazkas sugalvojo, kad keiktis yra blogai, parodai savo intelekto lygi, kaip noriu taip kalbu, neprivalau klausytis kazkokiu Atsmaukzalupariu kurie visa tai sugalvojo ir kurie sedi nemoka net pinigu pasidaryti ish rinkos, nesikeikiat ir vistiek esat bomzai, wtf? Rinka juda pagal informacija o ne informacija pagal rinka, ta isiminkit.





Paskutinį kartą redagavo: 3NRY (2012-07-29 22:15)
Remigijus4444
Rašyti privačią žinutę

85 žinutės
( +38 / -50 )

O taip berneli tu teisus, ir nera cia ko vaidinti

Jeigu jums užtenka pinigų, vadinasi trūksta vaizduotės
pinkiaiii
Rašyti privačią žinutę

320 žinutės
( +61 / -69 )

Citatos pradžia 3NRY  
   Dabar taip loxai, prekiauju metus su plus500, nera problemu, kokiu jus ten nesamoniu prisigalvojat tai xz, arba jus idijotai arba axujeni aktoriai, jeigu turit klausimu del plus500 mano skype - ProMast3r911, nesakau kad pasakysiu savo taktikas tiesiog galesiu biski padeti, patarsiu kur statyti, o kur nestatyti ir kaip reguoti y rinkos naujienas, pasakysiu kodel tik 5% zmoniu uzsidirba. As beja esu vienas ish tu 5% kad ir mano shitame rashyme yra gramatiniu klaidu ar ten keiksmazodziu, bet man visiskai poxui ishtiesu, kazkas sugalvojo, kad keiktis yra blogai, parodai savo intelekto lygi, kaip noriu taip kalbu, neprivalau klausytis kazkokiu Atsmaukzalupariu kurie visa tai sugalvojo ir kurie sedi nemoka net pinigu pasidaryti ish rinkos, nesikeikiat ir vistiek esat bomzai, wtf? Rinka juda pagal informacija o ne informacija pagal rinka, ta isiminkit.



Citatos pabaiga
vien del to kad prekiauji su plus500 paroda kad tu net ne 99.99% prekiaujanciu priklausai,nes tava vargani pinigai toliau ju bustines saskaitas nekeliauj ka jau sneket apie tikra prekyba.
Amigo
Amigo
Rašyti privačią žinutę

812 žinutės
( +491 / -722 )

Naujokai nepradekite su plus500 , ten apgaudineja, daugiau info dienrasciuose.
Protingesnis gali tapti tik zaisdamas su stipresniu varzovu
Llvydas
Rašyti privačią žinutę

35 žinutės
( +1 / -3 )

plius500 ir yra tikra prekyba. viskas ten normalu, niekas nieko neapgaudineja, pinigai ismokami per tris dienas.pats prekiauju.. duoda gerus svertus, jei nusimanai, gali pakelt piniga.. yra affiliate programa, geri komisiniai.. moki itikinet zmones, kurk versla.
Kas ka vadinat tikra prekyba? pasakysiu, ji ta kur zmones investuoja didelius pinigus be jokiu svertu, jei turi milijona, gali pradet. dziaukites kad yra tokie kaip plus500, neturintys milijono gali prekiauti kaip su 5milijonais. tik sverto deka rizikuoja 50 kartu daugiau negu tie kurie perka be sverto. 
ir is vis kas per genijai cia raso tuos komentarus? 
Amigo >> kokiuose info dienorasciuose dar

p.s is plus500 turiu pliuso apie 2000svaru gbp.
Amigo
Amigo
Rašyti privačią žinutę

812 žinutės
( +491 / -722 )

Sudmaliu kontorele, kotiruojamu irankiu kainos skiriasi sitoje nesamoneje ir normaliose kontorose. O del dienrasciu .... atsimerk....,  arba esi slaptas lenku agentas pasiustas apipiesti gelytemis melagiu kontora.

EUR/USD kursas skiriasi ant 5 pipsu, va toks pigus nepatikimas melagiu kioskas
Paskutinį kartą redagavo: Amigo (2013-02-11 19:08)
Protingesnis gali tapti tik zaisdamas su stipresniu varzovu

Tik prisijungę vartotojai gali dalyvauti forume. Prisijungti.


Techninė analizė

Prekybos statistika realiu laiku

Ekonominis kalendorius

Privatumo politika Reklama Kontaktai Paskolos RSS RSS
© 2006-2024 UAB All Media Digital