Tik prisijungę vartotojai gali dalyvauti forume. Prisijungti.

 

Nauja jaunu ekonomistu/teisininku organizacija

RCY
RCY
Rašyti privačią žinutę

27 žinutės

 Sveiki. Ne kartą teko skaityti ir girdėti, kad šiuo metu visuomenė nepasitiki dabartine valdžia ir žmonės nėra patenkinti jų veikla. Ateis rinkimų metas, o vėl galėsime balsuoti už tuos, kurie sėdi prie to pačio lovio kaip ir dabar. 

DELFI.lt radau komentarą, kad reikia formuoti naują organizaciją (o gal net ir partiją), kurią sudaro jaunieji teisininkai, ekonomistai ir kiti pasireiškę jauni žmonės. Tad iškilo klausimas:

Ar balsuotumėte už jaunus žmones, kurie vos prieš porą metų baigę universitetus, tačiau su begale idėjų, į lietuvos seimą?
Gali mane pamokint? Visada prasom
Vytukas1
Rašyti privačią žinutę

33 žinutės
( +3 / -1 )

Pats daznai pagalvoju apie tokia organizacija, ar net partija kaip pats pasakei. Jei seime sedi Antanai, Karaliai ir visokie kitokie, be issilavinimo, tai, manau, kad energingas jaunimas turetu bent pora kedziu gaut  
RCY
RCY
Rašyti privačią žinutę

27 žinutės

Na, kas dar pasisakys? 
Gali mane pamokint? Visada prasom
wolas
wolas
Rašyti privačią žinutę

14 žinutės
( +1 / -1 )

NE
RCY
RCY
Rašyti privačią žinutę

27 žinutės

 Wolas, kodėl?
Gali mane pamokint? Visada prasom
algyz
Rašyti privačią žinutę

1 žinutės
( +1 )

mano manymu, lietuvos issigelbejimas ir yra butent kritine mase tokiu zmoniu. jaunu, nepriklausomu, dar nespejusiu isisaknyti i sia supuvuse sistema. Pavieniai iniciatyvus zmones vos tik ateina i politika iskart buna suesti... Gal ta iniciatyva galetu buti is uzsienio grizusiu jaunu zmoniu. neseniai pabaigusiu mokslus ir igije siek tiek patirties.balsuociau
arvisdu
Rašyti privačią žinutę

70 žinutės
( +18 / -29 )

o kam jiem eit į seimą, jei turi gerų idėjų ir noro geriau tegul eina į verslą.
Į  politiką turėtu eiti jau subrendę , įgiję patirties.
Mano nuomone amžiaus cenzas turėtu būti nuo 35m.


Paskutinį kartą redagavo: arvisdu (2010-03-22 21:04)
RCY
RCY
Rašyti privačią žinutę

27 žinutės

 avrvisdu, nemanai, kad 35m. žmonėms terūpės vienintelis dalykas - susikrauti kuo didesnį kapitalą ir paprasčiausiai nekreipti dėmesio, kad aplinkui sumaištis. 
Gali mane pamokint? Visada prasom
DonceGG
DonceGG
Rašyti privačią žinutę

29 žinutės
( +1 / -1 )

Citatos pradžia RCY
 

 

Ar balsuotumėte už jaunus žmones, kurie vos prieš porą metų baigę universitetus, tačiau su begale idėjų, į lietuvos seimą?
 
Citatos pabaiga

kaip jie kandidatuos ?
Nevenk iš savęs pasijuokti, bet niekada nedrįsk savimi abejoti !
Vytukas1
Rašyti privačią žinutę

33 žinutės
( +3 / -1 )

DonceGG, na kaip ir visi kiti. Rinkimines kampanijos ir t.t.
DonceGG
DonceGG
Rašyti privačią žinutę

29 žinutės
( +1 / -1 )

jei i kokios nors egzistuojancios partijos sudeti, tai iskart galiu pasakyt kad jokios naudos nebus..
Nevenk iš savęs pasijuokti, bet niekada nedrįsk savimi abejoti !
Amigo
Amigo
Rašyti privačią žinutę

812 žinutės
( +491 / -722 )

Keistas klausimas. O ka jaunieji teisininkai ir ekonomistai maziau megsta skanu maista ir gera gyvenima uz senuosius??? I valdzia turi patekti tokie zmones kurie jau persisotine gero gyvenimo ir tikrai nori palikti savo gera varda ateinanciom kartoms. O ateje nauji su tusciom kisenem turi nauju ideju, kaip is isvogtos salies surasti nauju pasipelnymo budu. Kaip antai: Parduosim Vilniaus savivaldybe, o po to atiduosim kai kam skolas ir ja nuomosimes, neatsimenu tiksliai, bet uz kokius tai 10 mln. per metus (tik), va cia tipo naujos idejos
Protingesnis gali tapti tik zaisdamas su stipresniu varzovu
RCY
RCY
Rašyti privačią žinutę

27 žinutės

Žinoma, tiek jaunas tiek vyresnis ieškos būdų kaip daugiau "užsikalti", bet kiek matome, kiek kas dabar ateina seimą net nesuvokia, ką jame reikia veikti. O seimūno  alga jaunam žmogui manau pakankamas atlygis už įdėtą darbą. Šiuolaikinė valdžia per daug konservatyvi, kad darytų radikalius pasikeitimus tiek verslo ar mokslo sektoriuje. Amigo, abejoju ar nepatiktų, jei būtų sumažintas pelno mokestis, bet padidinta apyvarta. Manau, tau, kaip investuotojui, tikrai tai būtų nuostabu.

Gali mane pamokint? Visada prasom
RCY
RCY
Rašyti privačią žinutę

27 žinutės

 Ir šiaip jei būtų steigiama nevyriausybinė organizacija, gal žinote į kokius asmenis ir kompanijas reiktų kreiptis, prašant paramos?
Gali mane pamokint? Visada prasom
tadaushas
Rašyti privačią žinutę

5 žinutės
( +2 )

Politikoje ne taip paprasta. Visokie Antanai ir Karaliai pateko todel, kad kazkam naudingos nemastancios galvos, kurios daro tai, kas jiems pasakyta.

Noro kazka kurti ir kazka daryti yra turbut pas kiekviena bent kiek mastanti pilieti. Taciau norint kazka pakeisti, reikia imti ne tik Seima, bet ir teismus, stt, vsd ir kitas organizacijas. Politikoj tiek daug visokiu povandeniniu sroviu, kad naujus ir ambicingus labai lengvai gali pasalinti. Kitaip tariant, cia galioja patarle: "nauja sluota gerai sluoja, bet senoji zino visus kampus"  
RCY
RCY
Rašyti privačią žinutę

27 žinutės

 Tadaushas, teisingai pasakyta ;]
Gali mane pamokint? Visada prasom
danyla
Rašyti privačią žinutę

39 žinutės
( +7 / -1 )

ech.. jeigu tai is tiesu jaunas ir iniciatyvus jaunimas, tai jis neklausia kitu "ar jie nori, kad jis padarytu gera darba savo saliai?" jis tiesiog ima ir daro, nes turi pakankamai pasitikejimo savimi ir tuo ka daro

o tas kuriam reikia nuolatinio patvirtinimo, kad jis elgiasi teisingai, tai visai nesvarbu ar yra jaunas ir ar yra baiges ekonomika ar teise - jis yra zmogus be savo nuomones, zmogus kuriuo lengva manipuliuoti ir kuri lengva valdyti. Musu visas seimas pilnas tokiu zmoniu. ir pora zmoniu turinciu siek tiek smegenu visa sita populistu armija manipuliuoja ir vercia juos daryti ka jiems reikia. todel, kad jeigu tu esi zmugus, kuris klausi kitu nuomones, tai tu toks busi visur. tiek cia forume, tiek gyvenime, tiek seime. Ir kai balsuosi uz mokesciu istatyma, tu klausi draugo, ar jis mano, ar sitas istatymas yra teisingas, ir tau tikrai neuzteks drasos nubalsuoti uz nepopuliaru, bet reikalinga istatyma - nes juk tau svarbu ka kiti apie tai galvoja

good luck seime

Tik prisijungę vartotojai gali dalyvauti forume. Prisijungti.


Techninė analizė

Prekybos statistika realiu laiku

Ekonominis kalendorius

Privatumo politika Reklama Kontaktai Paskolos RSS RSS
© 2006-2024 UAB All Media Digital