Tik prisijungę vartotojai gali dalyvauti forume. Prisijungti.

 

Kitokia rūbų, avalynės, akses. e-parduotuvė

RCY
RCY
Rašyti privačią žinutę

27 žinutės

Turiu puikią idėją e-parduotuvei, kurioje būtų pardavinėjama avalynė, rūbai, aksesuarai, tad tereikia investuotojo, kuris skirtų lėšų tinklalapio sukūrimui.

Atrodo, kad tokiu e-shopų jau pilna ir daugelis bankrutuoja. Ko mano idėja skiriasi nuo kitų e-parduotuvių?
Čia prekės būtu pardavinėjamos kitų e-parduotuvių, tiesiog nukreiptume atitinkamą rūbą į atitinkamą svetainę. Reiškiasi jokių prekių nereiks pirkti/parduoti. Pačioje svetainėje būtų neįprastas rūbų pavaizdavimas, kurio pagalba, manau, susilauktumėme didelio lankytojų skaičiaus.

Pelnas. Tikrai pelnas būtų ne iš reklamos, o iš mūsų paslaugomis besinaudojančių e-parduotuvių.

Kas susidomėjote ir galvojate, kad galite skirti 2000Lt, svetainės įkūrimui susisiekite.
Dėl skolinimosi manau skiriate 2000Lt, ateityje iš pelno Jums skirsime atitinkamą procentą, kad padengti paskolinimą, o paskui, kai pilnai bus gražinta skola, apie 10% pelno, kiekvieną mėnesį.

Galite išreikšti savo nuomonę čia.

Daugiau informacijos
[email protected]
Tel.:  +37062203086



 
Gali mane pamokint? Visada prasom
Nojus
Nojus
Rašyti privačią žinutę

4089 žinutės
( +294 / -312 )

 Sena kaip pasaulis idėja. "Affiliate" vadinasi. Čia ne esmė.
Klausimas:
Kaip tos kitos parduotuvės sužinos, kad tai tavo klientas ir kad tau reikia komisą mokėti?
Kas tas "neįprastas rūbų pavaizdavimas", kad vartotojai rinktųsi? Internete milijonai "neįprastų" vaizdų.
Kaip dar bus promoitinama e-parduotuvė?
Nojaus laivą pastatė mėgėjas, O Titaniką - profesionalas...
RCY
RCY
Rašyti privačią žinutę

27 žinutės

Tokios programos kaip "google analytics" parodo iš kokio puslapio ateina klientai, bet tai nebūtina. Jei kitos e-parduotuvės pamatys, kad klientų skaičius padidėjo, manau, supras, kad jie neatėjo "iš dangaus".

Puslapyje bus vaizduojamos visų norinčių parduotuvių prekės, tačiau kurios norės, kad jų prekės būtų vaizduojamos "neįprastu" būdu, gaus susimokėti.
Gali mane pamokint? Visada prasom
Nojus
Nojus
Rašyti privačią žinutę

4089 žinutės
( +294 / -312 )

 Tai jei gerai supratau, tavo tinklapio pajamos bus iš to, kad kitos e-parduotuvės reklamuos savo prekes?

Nojaus laivą pastatė mėgėjas, O Titaniką - profesionalas...
RCY
RCY
Rašyti privačią žinutę

27 žinutės

 Taip
Gali mane pamokint? Visada prasom
ead
ead
Rašyti privačią žinutę

171 žinutės
( +21 / -18 )

Puikios idėjos internete nesimėto O dėl taviškės idėjos pasisekimo, tai dar suabejočiau
Tas, kas nori praturtėti per dieną, bus pakartas per valandą.
Leonardas da Vinčis
RCY
RCY
Rašyti privačią žinutę

27 žinutės

 ead, nepaimk už piktą, bet tokie pasakymai "subeajočiau" dar labiau mane skatina  teks palaukt kol vasarą iš štatų parsivešiu pinigėlių, teks pačiam meginti laimę ;]

Tik kad va, daugelis programuotojų atsisakė  suprogramuoti mano norimą puslapį, tad teko į VVU šiandieną važiuoti, žinoma, todėl kaina ir siekia +2k. Na, gal iki vasaros atsiras norinčių investuoti.
Gali mane pamokint? Visada prasom
ead
ead
Rašyti privačią žinutę

171 žinutės
( +21 / -18 )

 Bet jei jau taip tada tiki savo idėja, tai ką tik labai kvailai padarei pasidalindamas, padovanodamas ją kitiems čia. Kai kam gal visai nekainuos tos svetainės sukūrimas, kai kas galės į tą investuoti daugiau nei 2k, kai kas tiesiog norės gal pabandyt šia idėją, nepavyks, nieko nepraras ir tu jau gali būt pavėlavęs po tos vasaros 
Tas, kas nori praturtėti per dieną, bus pakartas per valandą.
Leonardas da Vinčis
Nojus
Nojus
Rašyti privačią žinutę

4089 žinutės
( +294 / -312 )

Citatos pradžia RCY  
   Taip Citatos pabaiga
Kaip pritrauksi vartotojus į tinklapį, kad tau mokėtų už reklamą. Niekas nemokės vien už idėją gerai pavaizduoti prekes.
Nojaus laivą pastatė mėgėjas, O Titaniką - profesionalas...
RCY
RCY
Rašyti privačią žinutę

27 žinutės

 Tokio prekių pateikimo, kaip žadama, Lietuvos interneto platybėse neradau. Kadangi sakiau, kad prekės vaizduojamos visos, o "neįprastai" tik susimokėjus, svetainės, kurių prekes talpinsiu, įsidės mano reklaminius skydelius. O +50 svetainėse patalpintų reklamų pradžiai nėra blogai. 

Kaip rašoma "partizaniniame marketinge" - stengtis prekę patekti ko siauresniam ir  tikslesniam vartotojų ratui. 
Gali mane pamokint? Visada prasom
deivisss
deivisss
Rašyti privačią žinutę

2468 žinutės
( +223 / -121 )

Nenoriu numušti jaunatviško entuziazmo, bet kaip jau ir prieš tai keletas spekuliantų pasisakė - idėja tikrai nenauja (švelniai tariant). Tokių ir panašių projektų labai daug, vienur kainos lyginamos, kitur apskritai visos įmanomos prekės iš n gamintojų/prekiautojų sudėtos ir viską gali užsisakyt per vieną eshop'ą ir pan.; Vardų neminėsiu, bet mūsų mažoj rinkoj ši vieta yra jau gana užimta. Čia 2k viso projekto sąmata, ar tik dalis? Jeigu dalis, tai kokia? O jeigu manai, kad su tiek kažką pavyks pasiekt, tai apskritai kyla klausimas ar bent kažkiek nusimanai šioje srityje į kurią bandai lįst.



Ką jau kalbėt apie projekto "privalumą", tokį kaip "neįprastas prekių pavaizdavimas". Na, padarysi tu ten tą nuotraukų sukinėjimą, artinimą su efektais ir neva 3D (nors ir čia klausimas, iš kur gausit nuotraukas, kad tą pavyktų padaryt, patys fotografuosit ir redaguosit, ar prašysit tai daryt partnerių? - tokiais fintais nieko nenustebinsi šiais laikais, nes paprasčiausiai žmonės ieško ne to.
Siūlau pasidomėt apie konkurentus, kas, ką ir kaip jau yra padarę, su kokiom investicijom įėjo į rinką ir kokias pozicijas dabar užima. Nors lyg neužsiminei, ar projektas tik LT rinkai skirtas, ar čia su 2k investicijom bandysit užkariaut pasaulį.
Natural born loser.
RCY
RCY
Rašyti privačią žinutę

27 žinutės

 Tikrai daug teko domėtis dėl e-parduotuvių, o ypač dėl jų nesėkmių. Ir kaip supratau didžiausias minusas yra siauras prekių asortimentas bei maža reklama. Dažniausiai sukurtos svetainės taip ir paliekamos, galvojama, kad toliau vyks pirkimas/pardavimas, nebežiūrint ką daro konkurentai, kaip pasisuko rinka, todėl mažės apyvarta, kol galiausiai ateis diena, kai atsidarius svetainę bus matomas užrašas "Parduodama e-parduotuvė".

Kadangi savo svetainėje vaizduočiau visų norinčių prekes, asortimento pasirinkimu pranokčiau konkurentus. Taip pat vienas iš svarbiausių elementų - bendravimas su klientais. Ar daugelyje svetainių galima palikti komentarus prie prekės ar parašyti per skype ir daugiau pasiteirauti dėl prekės ar prekės atkeliavimo iki durų. O dėl reklamos pradžioje, minėjau ankstesniame komentare.

Kadangi prekės bus vaizduojamos iš daugelio e-parduotuvių, sunku sugalvot kaip palengvinti vartotojams pirkimą, kad nereiktų kiekvienoje svetainėje registruotis. Jei turite bent kokių pasiūlymų, būtų įdomu juos išgirst.

Sulaukiau nemažai kritikos, bet taip dar tik geriau. Ir dar, deiviss, ar matėte nors vieną e-shopą Lietuvoje, kad būtų galima suderinti kelnes su marškinėliais ar batais?

O jaunatviškas entuziazmas tarsi mažas varikliukas, kuris stumia į priekį. Bet ir su tomis e-parduotuvėmis kaip ir su investavimu - kol neįkiši savo santaupų, tol tikrovės nesuprasi. Tad stengiuosi, kad tas galimas nudegimas būtų kuo mažesnio laipsnio.

Nors ir iš *ūdo vaško neišspausi, bet pamėginti verta.
Gali mane pamokint? Visada prasom
sandalas
sandalas
Rašyti privačią žinutę

233 žinutės
( +4 / -4 )

http://vup.lt tuo paciu principu padarytas, apjungta apie 100 e-shopu,  prekiaujama (nukreipiama) ne tik rubais. Kiek teko bendrauti su sio projekto ikurejais, rezultatai is reklamos minimalus, srautas virs 2k/day. I projekta ideta tikrai ne 2k Lt kaip ponas planuojat, su tokiais pinigeliai ner net ko pradeti, beje kokia juridine ar fizine verslo forma visas sitas reikalas butu daromas?
www.tavoparduotuve.lt
RCY
RCY
Rašyti privačią žinutę

27 žinutės

 Sandalas, tarkim vup.lt daugelyje rubu net nera nuotrauku, bet ne cia esme. Ar teko nors karta matyti, kad galetumei susiderinti batus, kelnes ir tarkim megztini?
Gali mane pamokint? Visada prasom
ead
ead
Rašyti privačią žinutę

171 žinutės
( +21 / -18 )

Nesuprantu aš, kas gali internetinėse parduotubėse pirkt kokius batus, kelnes ar megztinį? Pagal mane tokie dalykai niekad neatstos parduotuvių, kur gali pasimatuot, apžiūrėt norimą rūba,. Būna po parduotuves visą dieną vaikštai, matuojies ir nieko nenusiperki, nes tiesiog nerandi nieko tinkamo, o tai ką kalbėt tada apie pirkimą internetu. Pirkt batus, rūbus internetu galima tik tuo atveju, jei žinai konkrečiai, ko nori, pavzydžiui pamatei batus parduotuvėje, pasimatavai, patiko, ateini namo, internete susirandi tokios pat firmos batus ir nusiperki juos pigiau nei galėjai parduotivėj. Tad pagal mane ta galimybė derinti batus, kelnes ir megztinį neduoda jokio privalumo, jei jau ką pirksiu, tai žinosiu iškart
Tas, kas nori praturtėti per dieną, bus pakartas per valandą.
Leonardas da Vinčis
deivisss
deivisss
Rašyti privačią žinutę

2468 žinutės
( +223 / -121 )

Norėjau tą patį parašyt kaip ir ead. Kam man pirkt LT eshop'e kartais net keletą kartų brangesnį rūbą, jeigu aš pigiau jį galiu užsisakyt iš kito pasaulio krašto? Taip pat įdomu kas ir kaip tuos rūbus derins? Gal pats esi dizaineris? Ir lieka atviras klausimas - nuotraukas iš kur trauksit? Liepsit partneriams patiems jas darytis, kad pas jus gražiau atrodytų?  Kažkaip labai miglotai tokia vizija atrodo, LT rinka rūbų eshopams per maža, nebent kažkokias stebuklingas kainas pasiūlytų, be to, dabar investuot į tai kažin ar kas norės, visiems užtenka problemų ir su realiom parduotuvėm.

Kas dėl komentarų, na, tiesą sakant jau nemažai laiko verdu šioj srity, ir teko prisiliest tiek prie paprastesnių, tiek prie didesnių projektų, tai galiu pasakyt faktą: komentuoti žmonės nelabai linkę. Nes ir projektuose, kurie generuoja tikrai nemažus (LT mastu) lankytojų ir klientų srautus, komentarai po prekėmis dažniausiai yra retas atvejis. Žinoma, tikrai yra pavyzdžių, kur komentarų būna nemažai, tačiau ten reikia pažiūrėt į auditoriją - jeigu po "mobiliakais" paaugliai nemažai diskutuoja, tai realiai mažai ką reiškia, nebent pliusas google'o akyse. Tik tiek.

Iš esmės iniciatyva gera, tuo labiau, jeigu sugebėsi kažką veikiančio ir negriūvančio padaryt už 2k + savo laiko investavimas, tai bus labai šaunu, ir rizika ne tokia didelė, ne milijonai čia gi. Bet visgi siūlyčiau dar gerai išsikristalizuot savo idėją, gerai apgalvot, susidaryt planą ką ir kaip darysi, kiek ir ko gali prireikt projekto eigoje, kokius tikslus (etapais) išsikeli, ir kaip juos įgyvendinsi. Taipogi pasidaryk kažkokią analizę, ar reikalingas toks produktas, ar apskritai kažkas pirktų rūbus iš LT eshop'ų. Pažaidimui (o gal ir ne visai) gali padaryt anketą su klausimais ir atlikt apklausą, vis kažkokį įspūdį galėtum susidaryt.

Ai, dar pamiršau. Jeigu jau nuspręsi, kad reikia daryt, visų pirmiausia susirask bent keletą partnerių, kurie sutiktų bendradarbiaut, ir tik po to kažką rimto daryk, nes beieškodamas partnerių gali daug sužinot apie tai, ar reikalingas tu jiems esi, ar ne. Ir apskritai apie rinką gal paprotins šiek tiek.


Paskutinį kartą redagavo: deivisss (2010-03-17 20:54)
Natural born loser.
Zhaibai
Rašyti privačią žinutę

1 žinutės

Jep, RCY, klausyk pastaruju dvieju pasisakymu autoriu, nes tai tiesa Tiesa ir tai, kad tu tikrai nudegsi, jei bandysi igyvendint sita ideja. Bet, galimai geroji viso sito reikalo puse yra ta, kad susipazinsi su verslo aplinka, salygomis, principais ir pan. Gal sekantis blynas gausis geresnis Sekmes
RCY
RCY
Rašyti privačią žinutę

27 žinutės

Dėkui, kad apšviečiat, padedat susidaryti geresnį vaizdą Pilnai supratau, kad su +2k taip lengvai neprasisuksiu, tad teks mėginti kaip ir verslo planelį pasirašyti, viską paskaičiuoti, gal tikrai pats suprasiu, kad neverta net pradėti. Pamėginti visą laiką suspėsiu, tačiau patirtis - geras dalykas. 

Bet žinot, kartais net ir paprastumas yra genialumas. Pamėginsiu šį mėnesį viską išsianalizuoti ir pranešiu, ką naujo sužinojau. 
Gali mane pamokint? Visada prasom
Tommix
Rašyti privačią žinutę

1 žinutės

 Ideja - VISISKAI 100% nuostolinga. Galiu 100% garantuoti-nebus jokio pelno.


1. lietuvoj nera rubu eshopu normaliu -tad nebus kas perka paslauga.
tas pats ir su aksesuarais.,

2. 80% priklauso nuo google pageranko-tad idomu ar sugebesi uzkelti ji ant tiek, akd butum pirmam 5tuke pagal raktazodzius.

3. jokie pardavejai nemokes tau. Kodel? - nes as zinau. pats turiu LYGIAI toki pat tinklapi tik jis ne rubu, o VISKO.
RCY
RCY
Rašyti privačią žinutę

27 žinutės

Citatos pradžia Tommix  
  .


1. lietuvoj nera rubu eshopu normaliu -tad nebus kas perka paslauga.
tas pats ir su aksesuarais.,

.
Citatos pabaiga
Tommix, va, būtent, Lietuvoj nėra normalių eshopų (rūbų), bet ir pilnai tikiu, kad nieko daug geriau galiu nesukurti nei eilinė e-parduotuvė. Tommix, gal gali pasakyt kiek laiko užsiimi šiuo dalyku ir kada paskutinį kartą įdiegiai kažką naujo?
Gali mane pamokint? Visada prasom

Tik prisijungę vartotojai gali dalyvauti forume. Prisijungti.


Techninė analizė

Prekybos statistika realiu laiku

Ekonominis kalendorius

Privatumo politika Reklama Kontaktai Paskolos RSS RSS
© 2006-2024 UAB All Media Digital