Tik prisijungę vartotojai gali dalyvauti forume. Prisijungti.

 

Saskaita Interactive Brokers

Medvedukas
Medvedukas
Rašyti privačią žinutę

35 žinutės
( +3 / -2 )

Pagaliau susiruosiau ir atsidariau saskaita Interactive Brokers. Pasirinkau juos del maziausiu komisiniu. Be to per juos galima investuoti ne tik USA, bet ir pvz Svedijoje.
Pats saskaitos atsidarymo procesas uztruko pora savaiciu. Pirmiausia uzpildziau kruva visokiu popieriu, sutikimu, pasizadejimu ir priesaiku (on-line). Taip pat visa info apie save, kuo uzsiimu,kiek uzdirbu ir tt ir pan. Nezinau, ar as asmeniskai ar gal kad is LT, o gal ten tokios rutinines proceduros, bet dar gera savaite susirasinejau su IB klerku ir teikiau papildoma info apie savo veikla: esu PR konsultantas tai jiems buvo baisiai idomu, kas mano klientai ir pan. Pasakiau, kad nesakysiu ir pasikarkit. Tai mazesnis klerkas mano info persiunte pas didesni, o didesnis nieko neklausinejes viska patvirtino. Zodziu, kartais reikia moketi atsispirti biurokratizmui net ir USA. Dabar pervedziau pinigelius ir laukiu, kada ijungs terminala. Bendras ispudis del registracijos proceso islieka labai teigiamas. Is tiesu, dziugu, kai technologijos leidzia net ir sedint tokiam uzkampy kaip LT nebuti priristam prie vietiniu kontoreliu ir tureti saskaita normalioj brokerinej normaliom salygom 

Bites visada teisios.
dee
Rašyti privačią žinutę

82 žinutės
( +16 / -8 )

 OK
zilva
zilva
Rašyti privačią žinutę

232 žinutės

Sekmes prekyboje.
maske
Rašyti privačią žinutę

13 žinutės

o nuo kiek $ galima pradet normaliai prekiaut jav nes ten kaip suprantu komisiniai eina nuo akciju skaiciaus

Medvedukas
Medvedukas
Rašyti privačią žinutę

35 žinutės
( +3 / -2 )

Minimali suma saskaitai 10000 usd. Komisas 0,005 (puse cento!) akcijai min 1 (vienas!) usd per sandori.
Bites visada teisios.

Tik prisijungę vartotojai gali dalyvauti forume. Prisijungti.


Techninė analizė

Prekybos statistika realiu laiku

Ekonominis kalendorius

Privatumo politika Reklama Kontaktai Paskolos RSS RSS
© 2006-2024 UAB All Media Digital