Tik prisijungę vartotojai gali dalyvauti forume. Prisijungti.

 

Kaip pradeti?

outvalue
Rašyti privačią žinutę

1 žinutės

sveiki,
gal galetumete parekomenduot kokia nors literatura apie investavimus, akciju birzas ir pan. Suprantat esu visiskai zalias todel butu idomu suzinot daugiau apie sia, vis populiarejancia sriti.
Dekoju
Turbavykas
Turbavykas
Rašyti privačią žinutę

398 žinutės
( +2 / -5 )

Prisijung i yahoo grupe. Eik i failai poto Literatura. Ten visai neblogos yra. Nezinau kokia kalba skaitai kad rekomenduot. O ten tai visokiom yra.
Clondeo
Rašyti privačią žinutę

60 žinutės

siaip sia tema pasikapstyk forume "pagalba naujokams"

o pradzia mano nuomone turetu buti tokia:

Eini uz 10 lt atsidarai VB VP saskaita ir susikuri viena ar kelis virtualius portfelius, stebi prekyba, analizuoji. Pastoviai pasiskaitineji www.spekuliantai.lt naujienas, straipsius, dienorascius.

prisiregistruok prie spekuliantu yahoo newsgroupo - gausi didziaja dali naujienu.

toliau - literatura pradedant "Investuotojo ABC" ir baigiant tehnine analize

Sekmes.
chamas

262 žinutės
( +47 / -4 )

netgi nemokamai atidarys, tik daryk. O uz sutaupytus pinigus nusipirkt 2 telekomo akcijas
va ir pradziamokslis
bukanierius
Rašyti privačią žinutę

538 žinutės
( +60 / -45 )

Bei galvok vertink savo galva o ne kitu spekuliantu.

Persiskaityk paskutiniu 3 metu naujienas ziurek kaip ir kada kokioj pozicijoj ir kokios naujienos itakojo kaina.

Vertink perspektyvas ir dalyvauk forumuose.

Ir skaityk kiek turi laisvo laiko jei neturi skaityk naktimis
mirro
Rašyti privačią žinutę

1 žinutės

Sweiki,ekonomikos srityje esu dar gana zalias tad noreciau paklaust
ka reiskia tas "virtualius portfelis"?
Beto noreciau dar kai ko paklaust,tarkim as noriu investuot sawo turimus kokius 10000 LT i telecoma kur as tureciau kreiptis? ir kiek as gauciau
dividentu(palukanu)?Ir ar as juos gauciau nuo tos dienos atskaiciavus metus
ar nuo tos dienos iki siu metu pabaigos?

Dekuj uz ats..
siMS
siMS
Rašyti privačią žinutę

413 žinutės
( +5 )

virtualus portfelis - tai panašiaip kaip tikra VP sąskaita tik skirtumas tas kad prekiauji virtualiai - netikrais pinigais, isivedi pinigu kiek nori, perki ka nori, nesvarbu yra ar nėra pasiūlos.Kitaip tariant tai puiki vieta pradėti mokytis.
Norint pirkti LTK akcijų galimi du variantai:
1) atsidaryti VP sąskaita ir pačiam nusipirkti
2) paskambint makleriui ir paprašyt kas jis nupirktų, bet ir čia pradžioj reikia atsidaryti VP sąskaita.
kiek dividendų gausi tai dar neaišku, nes LTK nepaskelbė kiek jų mokės.
O juos gautum šiais metais jeigu spėtum nusipirkti akcijų iki įskaitinės datos(data kai surašomi visi asmenys turintys akcijų ir kuriems priklausys dividendai)

corrected
www.saltinis.eu
Turbavykas
Turbavykas
Rašyti privačią žinutę

398 žinutės
( +2 / -5 )

Beto noreciau dar kai ko paklaust,tarkim as noriu investuot sawo turimus kokius 10000 LT i telecoma kur as tureciau kreiptis?
Paprasciausiai aiskinant tai nueik i banka(koki Hanza ar VB), geriau i koki didesni filiala ir ten turetu atidarytu vertybiniu popieriu(VP) saskaita ir viska paaiskinti ir galesi pirkti.
chamas

262 žinutės
( +47 / -4 )

dividendai
viliux
Rašyti privačią žinutę

1 žinutės

Sveiki, jei teisingai supratau kursai pradedantiesiems vyks ir balandzio menesi. Ar gali butu suzinoti kur ir kada?
Marijus_s
Rašyti privačią žinutę

111 žinutės
( -2 )

sveiki na ok katik prisiregistrinau as cia viskas ciki dabar turiu toky klausimuka... turiu as ysijunges hanza.net ar galiu dabar nupirkti kokiu akciju ar man dar reikia kurnors eiti? ir dar vienas klausimas.... kame cia biznis? kiek pastebejau tai dividendai tai ten kruopos vos 1 procentas nuo investuotos sumos.... labai dekui kaip jau pastebejote zalias esu
siMS
siMS
Rašyti privačią žinutę

413 žinutės
( +5 )

Jeigu turi VP sąskaitą ir pinigų joje, gali pirkti kai bus birža atidaryta.
Ne visur 1%, LTK lyg sudarė ~6%. O šiaip ne dėl dividendų investuojama, jie tik papildomos pajamos, kadangi tu tik dabar prisijungei, o dabar tas metas kai skirstomi dividendai tai tau taip atrodo kad čia labai svarbu. o šiaip: centas po cento ir litas
www.saltinis.eu
kkestas
kkestas
Rašyti privačią žinutę

81 žinutės

LTK nepaskelbė kiek jų mokės.
corrected
LTK zada moketi po 0.16 lt dividendu vienai akcijai, o galejo juk zymiai daugiau
Taksistas
Taksistas
Rašyti privačią žinutę

565 žinutės
( +20 / -10 )

ir dar vienas klausimas.... kame cia biznis?
Pasiziurek akciju kainu grafikus ir Tu pastebesi kad buna laikotarpiu kai ju kaina kyla, štai čia ir yra biznis - nupirkti pigiai, parduoti brangiai.

O nuspresti kurią akciją ir kada pirkti ir kada parduoti - čia jau menas.
Jei esi ne "prie meno", galima tapti ilgalaikiu ivestuotoju - kai kurios akcijos keleto metu begyje kyla.

http://addurl.tel
siMS
siMS
Rašyti privačią žinutę

413 žinutės
( +5 )

pažiūrėk kokios datos įrašas ir tada sakyk
www.saltinis.eu
Marijus_s
Rašyti privačią žinutę

111 žinutės
( -2 )

na dekui pabandysiu susigaudyt kas cia vyksta reiks giliau paknisti siaip as hanza net turiu pasijunges bet ten man nieko neleidzia daryti reikia dar kaskokia sutarty banke pasirasyti tai ryt reix y banka nueiti o tada bandyt ir ziuret kas is to iseis...
kaimietis
Rašyti privačią žinutę

119 žinutės
( +8 / -4 )

padekit kas nors, lyg ir uzsiregistravau i yahoo groups, bet kazkodel nerandu ko ieskau. mane domina literatura, kaip ja pasiekti?
..daug kartu gailejausi del to, ka pasakiau, taciau ne karto del to, kad patylejau..
meninna
meninna
Rašyti privačią žinutę

40 žinutės
( +9 / -3 )

padekit kas nors, lyg ir uzsiregistravau i yahoo groups, bet kazkodel nerandu ko ieskau. mane domina literatura, kaip ja pasiekti?
Files>Literatura>Literatura.html
Smile- tomorrow will be worse:p
artas
artas
Rašyti privačią žinutę

1238 žinutės
( +166 / -54 )

reikia laukti, kol patvirtins grupes savininkas
kaimietis
Rašyti privačią žinutę

119 žinutės
( +8 / -4 )

dekoju uz pagalba, jau laukiu apie 15 min.
lauksiu dar...
..daug kartu gailejausi del to, ka pasakiau, taciau ne karto del to, kad patylejau..

Tik prisijungę vartotojai gali dalyvauti forume. Prisijungti.


Techninė analizė

Prekybos statistika realiu laiku

Ekonominis kalendorius

Privatumo politika Reklama Kontaktai Paskolos RSS RSS
© 2006-2024 UAB All Media Digital