Tik prisijungę vartotojai gali dalyvauti forume. Prisijungti.

 

distribucijos teises/importas

spekulis
Rašyti privačią žinutę

96 žinutės
( +10 / -2 )

Galima tapti kazkokio gamintojo oficialiu ir isskirtiniu (vieninteliu) atstovu salyje, o galima ir ne isskirtiniu. Tai jei tu neisskirtinis tai koks tikslas juo tapti jei gali tiesiog trade pagrindu importuoti is jo prekes?

dekui 

spekulis
Rašyti privačią žinutę

96 žinutės
( +10 / -2 )

Tarkim yra firma, kurios prekes noriu platinti Lietuvoje, bet isskirtines distribucijos negauciau, tik paprasta. Tai koks man tikslas (kokie privalumai???) imti paprasta distribucija, jei as galiu is ju tiesiog paprastai pirkti prekes didmena ir cia paskirstyt? 
sisiuks07
Rašyti privačią žinutę

248 žinutės
( +33 / -28 )

ir ka cia tokio iskirtinio , mums , papuasams pasiulysi - golpswagen. Maxima- apie viska pagalvojo

spekulis
Rašyti privačią žinutę

96 žinutės
( +10 / -2 )

Kaip smaikstu, atsakysiu tik todel, kad turiu 10 min laiko, kuri galiu kazkur prasvaistyt:
Ne preke isskirtine, o isskirtines tos prekes distribucijos teises. Pvz kokio nors neisskirtinio sokolado su issikrtine etikete, kurio jau maxima tau kaip tau papuasui pasiule , isskirtines distributoriaus teises Lietuvoje.
Ir antra net ne isskirtines teises, o NEisskirtines distribucijos teises ir klausimas kuo jos skirtusi nuo to, kad as tiesiog paprastai is ju importuosiu ir cia tieksiu minima preke.

Klausimas ne smaikstuoliams, o tiem kas gali normaliai atsakyti 
GalvokSavoGalva
GalvokSavoGalva
Rašyti privačią žinutę

15 žinutės

Distribucijos teisės yra apsidraudimas, kad ant to regiono tik tu vienas gali tuo produktu prekiauti.
Distribucijos teisių neturėjimas yra tas pats, kas vežti Twiks į gariūnų turgų ir pardavinėt.
spekulis
Rašyti privačią žinutę

96 žinutės
( +10 / -2 )


"kad tik tu vienas gali tam regione prekiaut" tai ir yra ISSKIRTINIO (ar kaip ten vadinasi) distributoriaus teises. Bet yra ir tiesiog distributoriaus teises, tai yra ne tik tu vienas tam regione jas turi. Tai va klausimas yra kuo jos skiriasi nuo tiesiog importo.


Citatos pradžia GalvokSavoGalva
 

 
Distribucijos teisės yra apsidraudimas, kad ant to regiono tik tu vienas gali tuo produktu prekiauti.

 
Citatos pabaiga
Shogun
Rašyti privačią žinutę

6 žinutės

Jei tarkim impotruoji Cocacola bonkas, atsidares savo kioska jas ir pardavineji.Jei turi distributoriaus teises, Cocacola bonkas pardavineji Cocacola kioske, bet uz kampo tokius pacius kioskus turi atsidare Petras ir Jonas, o jei esi isskirinis distributorius, tavo Cocacola kioskas yra vienintelis
 
spekulis
Rašyti privačią žinutę

96 žinutės
( +10 / -2 )

Aisku, dabar dar tuo paciu kitas klausimas kaip su marketinginiais pinigais? Vienos kompanijos ju skiria, kitos ne. Man neramu del tokio dalyko jei tarkim nieko neskiria ir as reklamuoju ta prekes zenkla Lietuvoje uz savo lesas, po kiek laiko zenklas jau gerai isuktas ir tada man pasako - ate, mes perduodam distribucija kitai kompanijai.  (Mano darbas ir mano pinigai reklamai nueina perniek, kita kompanija rasko vaisius)
Ar pagristai nerimauju? 
sisiuks07
Rašyti privačią žinutę

248 žinutės
( +33 / -28 )

Citatos pradžia spekulis  
  Aisku, dabar dar tuo paciu kitas klausimas kaip su marketinginiais pinigais? Vienos kompanijos ju skiria, kitos ne. Man neramu del tokio dalyko jei tarkim nieko neskiria ir as reklamuoju ta prekes zenkla Lietuvoje uz savo lesas, po kiek laiko zenklas jau gerai isuktas ir tada man pasako - ate, mes perduodam distribucija kitai kompanijai.  (Mano darbas ir mano pinigai reklamai nueina perniek, kita kompanija rasko vaisius)
Ar pagristai nerimauju? 

Analogas , kuomet Brunza prekiavo wolksvagenais LT . Gamintojas rekomendavo pasistatyt salona , o paskui dure - perdave distribucija Moler grupei . Buvusiam- barankoms patrupino pinigelio truputi.
Citatos pabaiga

Doncikaz
Doncikaz
Rašyti privačią žinutę

1104 žinutės
( +72 / -63 )

Citatos pradžia spekulis  
  Aisku, dabar dar tuo paciu kitas klausimas kaip su marketinginiais pinigais? Vienos kompanijos ju skiria, kitos ne. Man neramu del tokio dalyko jei tarkim nieko neskiria ir as reklamuoju ta prekes zenkla Lietuvoje uz savo lesas, po kiek laiko zenklas jau gerai isuktas ir tada man pasako - ate, mes perduodam distribucija kitai kompanijai.  (Mano darbas ir mano pinigai reklamai nueina perniek, kita kompanija rasko vaisius)
Ar pagristai nerimauju? 
Citatos pabaiga

Tam yra sutartys. Sutartyje turi nusimatyti ar marketingines lesos ir koks ju kiekis bus skirtas. Ar tai priklausys nuo:
- pardavimu
- pardavimu augimo
- zinomumo didninimo (ataskaitos buna rinkos tyrimai)
- partneriu skaiciaus suradimo per tam tikra laika
t.t.

Jei lesos nera skiriamos sutartyje turi nusimatyti:
- sutarties nepratesimo atveju gauti dotacija (ale sutartis 3 metu, o tu marketingui leidi bapkes, tai tam tikra suma turi buti numatyta padengimui).
- pagal ES direktyva jau ir ant LT galioja CK punktas, pagal kuri vienintelis platintojas (ar siaip platintojas) turi teise i kompensacija, kuri lygi tavo tiekejo gaunamai naudai (t.y. jei jis ir toliau gauna nauda is tavo atliktu veiksmu).

Zodziu pasitark su juristais arba viska nusimatyk sutartyse. As simple as that.

Arba gali pasirasyt standartine sutarti ir tiketis, kad nebusi isdurtas Daug sutarciu per savo gyvenima esu mates ir pasirases ir toli grazu nei viena nebuvo "lygiaverte"  Budavo arba viena arba kita salis daugiau ar maziau isduriama. Be to paprasciausiai nebutu verslo

__________________________________
~~~ Remember... Remember.. The fifth of November ~~~
spekulis
Rašyti privačią žinutę

96 žinutės
( +10 / -2 )

Nustebau kai suzinojau, kad net didieji Lietuvos gamintojai turi distributorius Lietuvoje. Kodel jie patys negali paskirt keletos zmoniu siai uzduociai tokioje mazoje Lietuvos rinkoje?  Kam jiems samdyt distributorius, juk cia ne koks ypac sudetingas darba, kad pati imone negaletu to padaryt.
Ar cia gali buti verslo nisa? tarkim pasiulyt kokiai mazesnei Lietuvos  imonei platinti jos produkcija Lietuvoje?
spekulente
Rašyti privačią žinutę

5 žinutės

Gal kas zino is savo patirties ar yra labai sunku parduoti preke distribiutoriui? Na turiu omenyje ar distribiutoriai noriai imasi importuotos prekes (sakykim retos arba kuria isvis Lietuvoje neprekiaujama) platinimu? Ir ar tiesa,kad sutartimi distributorius įsipareigoja savo vardu ir lėšomis pirkti iš gamintojo (tiekėjo) prekes (paslaugas) ?? Nes kazkaip paskaitinejus imoniu uzsiimanciu distribiucija internetinius puslaius susidare ispudis ,kad jos tiesiog atsakingos uz prekes isveziojima  galutiniam vartotojui ,kuri tu kaip tiekejas turi jau tureti...
Gal galit kas tai issamiai paaiskinti..


Paskutinį kartą redagavo: spekulente (2010-02-28 16:47)
KarolisMak
Rašyti privačią žinutę

4 žinutės

 Bet kiek daug visgi yra tokių, kurie nėra pasirūpinę distribucija ir neturi patento. Mokesčių nemoka ir visiems dzin, niekas nesugaudys kas kur kokius šokoladus pardavinėja... nukrypau. Spekulente, manau, kad distribucija teikianti įmonė atsakinga tik už pervežimus ir važtaražčius...
pralobimas
Rašyti privačią žinutę

21 žinutės
( +1 )

 Del distribucijos. Jei esi isskirtinis,tai turbut vienintelis ir produktas patenkantis i tavo salies rinka eis tik per tavo rankas,busi kaip didmeninkas is kurio visi kiti norintys tuo produktu prekiauti pirks. O neisskirtinis,tai reiskia tokiu bus ir daugiau,todel produkto srautas pasiskirstys tarp visu distributoriu. Paprasciausias atstovas esi vienas vienintelis arba vienas is keletos.

Tik prisijungę vartotojai gali dalyvauti forume. Prisijungti.


Techninė analizė

Prekybos statistika realiu laiku

Ekonominis kalendorius

Privatumo politika Reklama Kontaktai Paskolos RSS RSS
© 2006-2024 UAB All Media Digital