Tik prisijungę vartotojai gali dalyvauti forume. Prisijungti.

 

UAB. Pirkimas ar steigimas?

ManKac
Rašyti privačią žinutę

8 žinutės

Sveiki,

Nusprendžiau ir aš pasinaudoti čia esančių protingų žmonių patarimais. Žodžiu situacija tokia: Draugas pirko veikiantį UAb'ą, mokėjo 10k. Man iškilo klausimas, kodėl jis ją pirko, juk tą 10k galėjo panaudot kaip įstatinį kapitalą ir įkurti naują UAB'ą. Jis UABo veiklą iš pagrindų restruktūrizavo ( dabar užsiima visai kita veikla). Klausiau jo, kodėl pirko, o ne steigė tai atsakė, kad UAB įsteigtas prieš 3 metus- tai vienintelė priežastis. Ar tikslinga tik dėl to pirkti, o ne steigti? Ar trys metai- verti 10 k? dar minėjo, kad ir svetainė yra sukurta, bet ta svetainę aš neprastesnę galiu padaryti per kelias dienas. ar tie 10 k neišmesti į balą?

Geras/Blogas
Rašyti privačią žinutę

1251 žinutės
( +164 / -210 )

A man vardas uab svarbiau but, p/l, balansas.Ar skolu ner,kap sutaria su klijientais/kredytoriais.tik teigiamas ydirbis svarbu, a tau tektu viska is naujo daryt

Prokuristas
Rašyti privačią žinutę

12 žinutės
( +1 / -4 )

Steigti UAB ne tik 10k litų kainuos. Dar steigimo išlaidas reikia pridėti. Plius, gerai pažymėta, kad perkant veikiantį UAB, perimi ir jo vardą bei galimus klientus (jeigu pirkinys patikrintas). Iš esmės nuo situacijos priklauso, ką geriau pasirinkti.

ManKac
Rašyti privačią žinutę

8 žinutės

Na taip. Bet tie 10 k- įstatinis kapitalas. tu jų nesumoki kažkam kitam, vėliau juos galėsi panaudot. O steigimas UAB bent ankščiau buvo keli šimtai LT + visokie biurokratiniai mokesčiukai. Tačiau šiuo atveju: įmonė iš pagrindų keičia veiklą- o tai reiškia, kad seni klientai dingsta- reikia naujų jau ieškotis. Įmonė- be skolų, nepaėmusi jokių kreditų ir nesuteikusi, o tai lygiai taip pat, kaip ir ka tik įsteigta. + negalima pakeisti pavadinimo- o jame atsispindi įmonės veikla, kuria ankščiau užsiiminėjo, tarkim firmos pavadinimas Autotransportas, o veikla- kojinių siuvimas . Žinoma, kiekvienas atvejis skirtingas, tačiau aš su jumis norėčiau padisjkuoti apie šį konkrečiai, nes aš asmeniškai nesuprantu ar neižvelgiu jo pirkimo prasmės

ManKac
Rašyti privačią žinutę

8 žinutės

..o kas dėl įdirbio ar firmos vardo ar "stažo", tai šiuolaikiniame informaciniame pasaulyje kiekvienas norintis lengvai gali sužinoti ar firma buvo reorganizuota ar keitėsi savininkai ir dar ka tik nori apie ją. O kas nenori sužinoti, tai tam ir nerūpės ar ji turi ir ar turėjo kada nors skolų ir kiek laiko ji egzistuoja.

sisiuks07
Rašyti privačią žinutę

248 žinutės
( +33 / -28 )

Citatos pradžia ManKac  
 

..o kas dėl įdirbio ar firmos vardo ar "stažo", tai šiuolaikiniame informaciniame pasaulyje kiekvienas norintis lengvai gali sužinoti ar firma buvo reorganizuota ar keitėsi savininkai ir dar ka tik nori apie ją. O kas nenori sužinoti, tai tam ir nerūpės ar ji turi ir ar turėjo kada nors skolų ir kiek laiko ji egzistuoja.

Citatos pabaiga

 

Senas UAbas jau yra pvm mokėtojas. gal turi gera kreditu istorija . faktoringo linijas. Kas naujokui šiuo metu patikėtu koki piniga ? O jei ir patikėtu tai kokiom salygom ir už kokias palūkanas ?

ManKac
Rašyti privačią žinutę

8 žinutės

Na taip, apie ką ir rašiau, tas, kieno tu prašysi  kokio pinigo puikiai matys kad įmonės savininkai pasikeitę, kad veikla pakeista. Jie supras, kad tai faktiškai nauja įmonė.

Zm
Rašyti privačią žinutę

121 žinutės
( +11 / -31 )

Yra statistika: per pirmus 3 metus bankrutuoja 80 % naujai steigtu imoniu

pats turiu imone steigimui be laiko isleista apie 2500 -2700 litu, taigi minusuok nuo 10000 lieka 7300 nepamirks sveitaine yra kuri kad ir prasta  apie 1000 kainuoja jau lieka 6300

plius laikas menuo ( per menesi gali uzsidirbti likusius 6300 gal ir daugiau ) minimum PVM kodo gavimas sutarrtys naujas pasirasineti komisijai destyti kad bus apyvartos ir tau jo reikia, pirmi klientai ziuri i tave nepatikliai kol dar neturi PVM kodo.

Plius visur kitur ku eisi ir pasakysi kad imone gyvuoja 3 metus, ziures i tave palankiau; IT paslaugos, komunikacijos, ofiso nuoma ir t.t. plius bankai laikosi nuomones kol imonei 3 metu nesuejo , ji potenciali bankroto admnistratoriaus kliente

ManKac
Rašyti privačią žinutę

8 žinutės

Plius visur kitur ku eisi ir pasakysi kad imone gyvuoja 3 metus, ziures i tave palankiau; IT paslaugos, komunikacijos, ofiso nuoma ir t.t. plius bankai laikosi nuomones kol imonei 3 metu nesuejo , ji potenciali bankroto admnistratoriaus kliente

Tas jūsų žodis "pasakysi". Jei aš sudarinėčiau sandėrį su kokia įmone, aš viską apie ją išsiknisinėčiau, manai, kad pasakysi kad imone gyvuoja 3 metus niekas nepatikrins kaip yra iš tikro, kad tai, kaip minėjau, faktiškai nauja įmonė? o ypač bankai, kurių tu prašysi kredito, pasakęs, kad "gyvuoji" jau 3 metus

Zm
Rašyti privačią žinutę

121 žinutės
( +11 / -31 )

Neskaitai kas parasyta

aiskiai parasiau kad laiko sutaupysi ir is tu 10000 beveik ir neliks nieko,

Jeigu imone naudojasi internetine bankinikyste per tarkim pastovu viena banka, vykdo apyvartas sega algas ir t.t

kad ir pasikeitus valdziai akcininkams, tu nuejes su tokia istorija gali pasiimti kredita, ar faktoringa ar dar koki biesa. Manes visur klausineja kiek imone gyvuoja, netgi Tele 2 buvau sutarty rasiau sakau gyvuoju nuo 2006 nauja sutarty duok 2 metam telefonsu ir gerus planus, cia smulkmena, bet tokiu smulkmenu daug islenda per metus

ManKac
Rašyti privačią žinutę

8 žinutės

Na ok, kažkiek pakeitėt nuomonę, nesu toks kategoriškas dabar. bet viskgi, manau, kad jeigu nesi dar to daręs, tai steigiant bent pirma imonę, reikėtų pereit tuos kelius, kurių nėra nusiperkant. Bent tam, kad žinotum kas kaip.

Zm
Rašyti privačią žinutę

121 žinutės
( +11 / -31 )

Nu nebent del to, kad zinotum pats kas kaip yra ir iskur, bet kai pirma jau uzsilenkines, tai tada jau galesi pirkti kita nes jau busi isbandes viska )) aisku juokais

sekmes versle

Iiveta
Rašyti privačią žinutę

1 žinutės

 Man uab atidarymas atrodo labai sudėtingas procesas. Gal kas galite kažką iš asmeninės patirties papasakoti apie tai? Būsiu dėkinga.
Nojus
Nojus
Rašyti privačią žinutę

4089 žinutės
( +294 / -312 )

Samdai profesionalus ir tau viską sutvarko. Paslauga nebrangi.
Nojaus laivą pastatė mėgėjas, O Titaniką - profesionalas...
Guarana94
Rašyti privačią žinutę

2 žinutės

Jo, geriau konsultuokites su specais ir rinkites įmonės steigimo paslaugas, nes antraip rizikuojate sudegti. 
makalio11
Rašyti privačią žinutę

2 žinutės

 Įsisteigę įmones nepamirškite ir tinkamai tvarkyti buhalterine apskaita
Vitalijus3
Rašyti privačią žinutę

6 žinutės

 tikrai priklauso dar nuo tos įmonės, nes ji gali būti nesutvarkyta, tai tuomet bus ir steigti reičiau bei lengviau
Lirilija
Rašyti privačią žinutę

16 žinutės

 Na bet jeigu esate nenaujokas versle ir suprantate darbo principus, tai gerai ir pirkti juk tą įmonę, jeigu kas atsitiktų ne taip kaip norėjote galėtumėt ir parduot ją vėl. Juolab kai dabar daugelis parduoda įmonę vien dėl to, kad nežino, kaip sutvarkyti bėdas. Tad jei turite vadybinių bei marketinginių savybių visada galite atkurti verslą  

 
Laura.as
Rašyti privačią žinutę

1 žinutės

 Aš įmonę steigiau pati, nes jau turėjau patirties. Tačiau kreipiausi į profesionalus, kurie padėjo optimizuoti veiklą. [url=http://www.terrait.net/] IT paslaugos [/url] suteiktos itin kokybiškai.
Paskutinį kartą redagavo: Laura.as (2017-04-14 16:10)
seoemail
Rašyti privačią žinutę

47 žinutės
( +4 )

Mano nuomone, tai tik STEIGIMAS, kadangi tada atsiranda galimybė viską pradėti nuo nulio, be jokių praeityje pridarytų problemų, galinčių tempti verslą dar daug metų po to.

Mano rekomendacija: http://pelningas.lt/uab-steigimas/

 
Rolten.lt - kokybiškos paslaugos

Tik prisijungę vartotojai gali dalyvauti forume. Prisijungti.


Techninė analizė

Prekybos statistika realiu laiku

Ekonominis kalendorius

Privatumo politika Reklama Kontaktai Paskolos RSS RSS
© 2006-2024 UAB All Media Digital