Tik prisijungę vartotojai gali dalyvauti forume. Prisijungti.

 

Ka pasirinkti? (VP prekyba)

sisiuks07
Rašyti privačią žinutę

248 žinutės
( +33 / -28 )

Tai gal pakentek iki Naujuju - viskas turetu keistis , visos platformos naujoi birzoj

po_biski
Rašyti privačią žinutę

368 žinutės
( +257 / -119 )

Citatos pradžia Darijus
 

 
Citatos pradžia ENERGetics  
 

Finasta renkantiems DEMESIO.

Norint atsidaryti VP saskaita reiks isigyti kodu generatoriu kainuojanti apie 49 lt.

Tai papildomos islaidos. Deje jie nesiskaito su senais klientai taip pat vercia isigyti kodu generatoriu, nors anksciau sekmingai prisijungineti buvo galima su kodu kortele.

Tai jiems is mano puses DIDELIS minusas ir su klientu nesiskaitymas.

 

Citatos pabaiga

Kodų generatorių davė, bet 49 Lt. nenuskaitė. Gal čia tik man kaip senam klientui nuolaidą padarė

Platforma paprasta, aiški, maksimaliai informatyvi ir svarbiausia ganėtinai stabili. Komisiniai tik  0,25 proc. + 1,5Lt.   už sandorį.  Aš vienbalsiai aš už Finastą.

Didžiausias ir vienintelis Finastos trūkumas, kad internetu prekiauti galima tik OMXB. Jei dar leistu JAV būtų ideali.

 

Citatos pabaiga

Nu komisiniai tai kosmosas.Už 4000Lt sandorį 11,50Lt komisinių...košmaras.
 

akumas
Rašyti privačią žinutę

13 žinutės
( -2 )

Citatos pradžia sisiuks07
 

 

Tai gal pakentek iki Naujuju - viskas turetu keistis , visos platformos naujoi birzoj

Citatos pabaiga

Kad labai SEB sunervino, nu bet ko gero teks paklausyti tavo patarimo
 

smalsus
smalsus
Rašyti privačią žinutę

769 žinutės
( +75 / -88 )

Siek tiek nuvyle Ukio internetinio banko platforma - teikiant pavedimus uztrunka mazdaug 10 sekundziu (Swedbanke pavedimus pateikdavo per pora sekundziu), be to, gan letokai varto puslapius Bet siaip, daug daug geriau uz Swedbanka..

AlgirdaZ
AlgirdaZ
Rašyti privačią žinutę

20 žinutės
( +4 / -2 )

Citatos pradžia po_biski
 

 
Citatos pradžia Darijus
 

 
Citatos pradžia ENERGetics  
 

Finasta renkantiems DEMESIO.

Norint atsidaryti VP saskaita reiks isigyti kodu generatoriu kainuojanti apie 49 lt.

Tai papildomos islaidos. Deje jie nesiskaito su senais klientai taip pat vercia isigyti kodu generatoriu, nors anksciau sekmingai prisijungineti buvo galima su kodu kortele.

Tai jiems is mano puses DIDELIS minusas ir su klientu nesiskaitymas.

 

Citatos pabaiga

Kodų generatorių davė, bet 49 Lt. nenuskaitė. Gal čia tik man kaip senam klientui nuolaidą padarė

Platforma paprasta, aiški, maksimaliai informatyvi ir svarbiausia ganėtinai stabili. Komisiniai tik  0,25 proc. + 1,5Lt.   už sandorį.  Aš vienbalsiai aš už Finastą.

Didžiausias ir vienintelis Finastos trūkumas, kad internetu prekiauti galima tik OMXB. Jei dar leistu JAV būtų ideali.

 

Citatos pabaiga

Nu komisiniai tai kosmosas.Už 4000Lt sandorį 11,50Lt komisinių...košmaras.
 

Citatos pabaiga


 

Nu jo daugoka, o jei po 1000 lt sandoris tai 2,5 lt + 1.5lt tai tik 4 lt. Siaip po kiek buna Jusu vidutinis sandoris? Nes manau mano pradzioj tai nevirsys 1000lt, nes ketinu pradeti su 2000 3000 lt (nes tiek turiu nenaudojamu pinigu su kuriais galeciau "pazaist", veliau, jei seksis gal ir dadeciau daugiau)

 

 

To smalsus, o tai ka stam ukio banke geriau yra , jei sakai, kad ir pervedimas letesnis ir puslapius leciau varto lyginant su ukio?

Adraudimas.lt - automobilio draudimas internetu
smalsus
smalsus
Rašyti privačią žinutę

769 žinutės
( +75 / -88 )

AlgirdaZ, Ukio banke geriau nei Swedbanke, nes mazesni komisiniai, bei rodo, kas pirko - pardave, dar vienas pliusas, kad atsaukia pavedima greiciau (Swedbanke apie minute atsaukinedavo).

Darijus
Rašyti privačią žinutę

618 žinutės
( +36 / -17 )

Citatos pradžia ENERGetics  
 

O kaip tau dave kodu generatoriu be sutarties? Ir neprase pervesti pinigu ar sake kad nuskaitys nuo sasakitos?

O komisinis sutartyje nurodytas?

Pasitikrink pinigu judejima, gal nuskaite nuo VP saskaitos?


 

Citatos pabaiga

Kodų generatorių davė su sutartim, bet pinigų nenuskaitė.

Tai komisinis nurodytas sutartryje.

Ne visada bus taip...
Darijus
Rašyti privačią žinutę

618 žinutės
( +36 / -17 )

Citatos pradžia po_biski  
 

Nu komisiniai tai kosmosas.Už 4000Lt sandorį 11,50Lt komisinių...košmaras.
 

Citatos pabaiga

O ne košmaras tai čia kokie? Kur čia gerokai pigiau ima?

Ne visada bus taip...
Vitalijumas
Vitalijumas
Rašyti privačią žinutę

82 žinutės

kas ta kita platforma jaigu dabar akciju prisipikes uz litus turi, tai kas joms nutiks kitais metais?

Akcijom taip pat galioja Niutono visuotinas traukos desnis :)
marisimo
Rašyti privačią žinutę

39 žinutės
( +3 / -1 )

Citatos pradžia Darijus
 

 
Citatos pradžia po_biski  
 

Nu komisiniai tai kosmosas.Už 4000Lt sandorį 11,50Lt komisinių...košmaras.
 

Citatos pabaiga

O ne košmaras tai čia kokie? Kur čia gerokai pigiau ima?

Citatos pabaiga

Ne košmaras yra tris kartus mazesni komisiniai 4 Lt. vietoj 11,5 Lt. už 4000 Lt. sandorį Ūkio banke pvz.
 

Darijus
Rašyti privačią žinutę

618 žinutės
( +36 / -17 )

Marisimo,

O kaip platforma ir pavedimų vykdymas UKB (gar reiks pabandyti ) ?

 

Tiesa pasakius neagituoju nei už, nei prieš Finastą ar kitą tarpininką. Kelis bandžiau (UKB dar ne), padariau savo pasirinkimą.  Kiekvienas renkamės tinkamą sau. Svarbu, kad tik būtų iš ko rinktis

Ne visada bus taip...
ENERGetics
Rašyti privačią žinutę

109 žinutės
( +21 / -29 )

Citatos pradžia Darijus
 

 
Citatos pradžia ENERGetics  
 

O kaip tau dave kodu generatoriu be sutarties? Ir neprase pervesti pinigu ar sake kad nuskaitys nuo sasakitos?

O komisinis sutartyje nurodytas?

Pasitikrink pinigu judejima, gal nuskaite nuo VP saskaitos?


 

Citatos pabaiga

Kodų generatorių davė su sutartim, bet pinigų nenuskaitė.

Tai komisinis nurodytas sutartryje.

Citatos pabaiga

Tai del kodu generatoriaus pasiseke tau
 

O kaip del komisiniu pagal sena  sutarti yra 0.55% kai VP saskaitoje  nuo 10.t - 50 t. lt

0.45% kai VP saskaitoje nuo 50t. - 200 t. lt.

Tai pas tave nurodyta 0.25% tai kiek turi buti VP saskaitoje Lt.?

Darijus
Rašyti privačią žinutę

618 žinutės
( +36 / -17 )

ENERGetics,

>1000000Lt.

Iš tikrųjų čia eina kalba ne apie sąskaitos dydi, o apie padarytą apyvartą nuo sutarties pasirašymo dienos. O prasukti milijoną galima ir su 1000Lt sąskaitoje.

Ne visada bus taip...
marisimo
Rašyti privačią žinutę

39 žinutės
( +3 / -1 )

Citatos pradžia Darijus
 

 

Marisimo,

O kaip platforma ir pavedimų vykdymas UKB (gar reiks pabandyti ) ?

 

Tiesa pasakius neagituoju nei už, nei prieš Finastą ar kitą tarpininką. Kelis bandžiau (UKB dar ne), padariau savo pasirinkimą.  Kiekvienas renkamės tinkamą sau. Svarbu, kad tik būtų iš ko rinktis

Citatos pabaiga


 

Negaliu agituoti ir as, nes isbandes esu tik SEBo ir Ukio platformas, i Uki perejau del maziausiu komisiniu prekiavimui Baltijos birzose, mano akiai lengvesne ir paprastesne SEBo platforma, o del pavedimu vykdymo greicio, tai man Ukis patinka net labiau, SEBas pakibes yra daug daugiau kartu, plius informaciniai pranesimai labai daznai Ukyje atsiranda anksciau nei SEBe, bet kaip minejau, esminis skirtumas yra komisiniu dydis ir VP saugojimo mokesciai.

Sekmes renkantis! 

Norge/LT
Norge/LT
Rašyti privačią žinutę

327 žinutės
( +34 / -38 )

Citatos pradžia smalsus
 

 

AlgirdaZ, Ukio banke geriau nei Swedbanke, nes mazesni komisiniai, bei rodo, kas pirko - pardave, dar vienas pliusas, kad atsaukia pavedima greiciau (Swedbanke apie minute atsaukinedavo).

Citatos pabaiga

Kvailas gal klausimas-o pavedimo atsaukima kainuoja?
smalsus
smalsus
Rašyti privačią žinutę

769 žinutės
( +75 / -88 )

Citatos pradžia Norge/LT
 

 
Citatos pradžia smalsus
 

 

AlgirdaZ, Ukio banke geriau nei Swedbanke, nes mazesni komisiniai, bei rodo, kas pirko - pardave, dar vienas pliusas, kad atsaukia pavedima greiciau (Swedbanke apie minute atsaukinedavo).

Citatos pabaiga

Kvailas gal klausimas-o pavedimo atsaukima kainuoja?
Citatos pabaiga
Nekainuoja, nebent pavedimas bus dalinai ivykdytas, tada ims 0,1 % nuo sandorio sumos arba min 4 Lt.
Norge/LT
Norge/LT
Rašyti privačią žinutę

327 žinutės
( +34 / -38 )

Aciu,Smalsus.

Tik prisijungę vartotojai gali dalyvauti forume. Prisijungti.


Techninė analizė

Prekybos statistika realiu laiku

Ekonominis kalendorius

Privatumo politika Reklama Kontaktai Paskolos RSS RSS
© 2006-2024 UAB All Media Digital