Tik prisijungę vartotojai gali dalyvauti forume. Prisijungti.

 

kur investuot 30000-40000lt(variantai)

ara
Rašyti privačią žinutę

66 žinutės
( +15 )

buvau as tuose bankuose nemokamai konsultuotis. ten tik vadinasi konsultacija, o is tikro tai savo produktus tie bankai ir ju konsultantai parduoti nori ir dar taip agresyviai bent jau mane spausti bande... O is tu banku produktu paanalizavus isaiskeja, kad bankas laimi VISADA, o rizika visa tavo, o jai uzdirbtu ka nors akcijos tai liuto dalis bankui lieka vistiek, bent man tai tie visoki indeliai su akcijomis susieti, obligacijos, fondai tai netiko... mano pinigai, mano rizika, tai ir uzdarbis mano turi buti...neuzkibk ant tu "konsultaciju"

ugnius
Rašyti privačią žinutę

857 žinutės
( +300 / -178 )

Citatos pradžia ara
 

 

buvau as tuose bankuose nemokamai konsultuotis. ten tik vadinasi konsultacija, o is tikro tai savo produktus tie bankai ir ju konsultantai parduoti nori ir dar taip agresyviai bent jau mane spausti bande... O is tu banku produktu paanalizavus isaiskeja, kad bankas laimi VISADA, o rizika visa tavo, o jai uzdirbtu ka nors akcijos tai liuto dalis bankui lieka vistiek, bent man tai tie visoki indeliai su akcijomis susieti, obligacijos, fondai tai netiko... mano pinigai, mano rizika, tai ir uzdarbis mano turi buti...neuzkibk ant tu "konsultaciju"

Citatos pabaiga


 

 

kad jie pardavinėja savo produktą ir parodo jį tik iš geriausios pusės - tai faktas.

bet kad žmogus iš Norvegijos, mažai žinantis, kur dėti pinigus, galėtų pasinaudoti konsultacija neperkant produkto - tai kodėl ne?

tik patarimas, Norge/LT - kai jau klausinėsi to banko darbuotojo, apsimesk kaip įmanoma didesniu durneliu ir uždavinėk kuo daugiau kvailų klausimų, prasidedančių žodeliu "kodėl?"  ir jokiu būdu nepalik asmeninio telefonu, nurodyk geriau kokį ežį, nes paskui skambinės labai įkyriai ir dažnai.


Paskutinį kartą redagavo: ugnius (2009-11-09 18:36)
-------------------------------------------------

15% užtenka.

____________________________

W.B.: “When it's raining gold, reach for a bucket, not a thimble.”
meszka
Rašyti privačią žinutę

183 žinutės
( +48 / -53 )

daryk savo biznį ir nesuk galvos!

crankshaft
Rašyti privačią žinutę

4 žinutės

O jeigu padėt indėlį litais 10 metų? Tiesiog dėt, kol dar didelės palūkanos, nes, mano manymu, tokių didelių indėlių palūkanų jau niekada nebus. Net jeigu ir būtų netyčia devalvacija, tai vis tiek padėjus tokį indėlį būtų daug uždirbta, nes vis tiek devalvacija daugiausia būtų -30%, o greitai pakiltų litas ir iki -20 % buvusios vertės. Turint galvoje, kad per dešimt metų uždirbtum kažkur iš viso 241% (jei metų palūkanos 9,2%), tai tokia devalvacija beveik nieko nereiškia. O jei nebūtų devalvacijos, tai ir gauni ~241%.  Nemanau, kad įsivedus eurą, bus galima bankui keisti tas palūkanas savavališkai - kokios buvo padedant indėlį, tokios ir bus iki galo.

Disclaimer: galutinį sprendimą priimate jūs galvodami savo galva.

ead
ead
Rašyti privačią žinutę

171 žinutės
( +21 / -18 )

Citatos pradžia crankshaft
 

 

O jeigu padėt indėlį litais 10 metų? Tiesiog dėt, kol dar didelės palūkanos, nes, mano manymu, tokių didelių indėlių palūkanų jau niekada nebus. Net jeigu ir būtų netyčia devalvacija, tai vis tiek padėjus tokį indėlį būtų daug uždirbta, nes vis tiek devalvacija daugiausia būtų -30%, o greitai pakiltų litas ir iki -20 % buvusios vertės. Turint galvoje, kad per dešimt metų uždirbtum kažkur iš viso 241% (jei metų palūkanos 9,2%), tai tokia devalvacija beveik nieko nereiškia. O jei nebūtų devalvacijos, tai ir gauni ~241%.  Nemanau, kad įsivedus eurą, bus galima bankui keisti tas palūkanas savavališkai - kokios buvo padedant indėlį, tokios ir bus iki galo.

Disclaimer: galutinį sprendimą priimate jūs galvodami savo galva.

Citatos pabaiga

Ką tu žinai, kad bus su litu po 10 metų? Nieks nežino, kas bus po metų, o ką kalbėt jau apie 10. Gal nieko nevertas bus litas tada jau

 


Paskutinį kartą redagavo: ead (2009-11-09 20:11)
Tas, kas nori praturtėti per dieną, bus pakartas per valandą.
Leonardas da Vinčis
MILI60
Rašyti privačią žinutę

8 žinutės

Man atrodo,jog dabar pats netinkamiausias laikas savo bizniui pradėt, visiška velniava mokesčių sistemoje neaiški situacija pasaulio rinkose žada didelę riziką investuojant į akcijas ir pan. Gal vis tik saugiausia tai įdėt terminuotam indėliui, jei ignoruot lito devalvacijos tikimybę.Kitas klausimas į kurį banką dėt, palūkanos pas visus dabar gana panašios lietuviški liliputai gal ir didesnės rizikos, bet gal valstybė jiems neleis sužlugti , kad išvengt panikos rinkoje o jei į žlugimą patrauks ką nors iš didžiūjų kurių apyvartos keletą  kartų viršina LR metinį biudžetą tai jau tikrai bus šakės...O gal galimą tikrai į mišką ar į žemę investuot, bet neaišku ar kai tų pinigų reikės bus pakilusi kaina,ar iš viso bus galima tai bent be nuostolio parduot.

MiW

 
modestas67
Rašyti privačią žinutę

16 žinutės
( +4 )

Na as kadangi neturiu laiko labai smulkiai dometis akcijomis, isigijau keleta obligaciju platinamu SEB'o. Nesenai buvo kinija su garantuotmis kasmet 8% palukanomis ir po triju metu pelnas nuo akciju. o siandien isejo obligacijos su brazilijos kompanijomis irgi panasios salygos. Pasidomekit obligazijomis, kad galvos neskaudetu.

Norge/LT
Norge/LT
Rašyti privačią žinutę

327 žinutės
( +34 / -38 )

Citatos pradžia ead
 

 
Citatos pradžia crankshaft
 

 

O jeigu padėt indėlį litais 10 metų? Tiesiog dėt, kol dar didelės palūkanos, nes, mano manymu, tokių didelių indėlių palūkanų jau niekada nebus. Net jeigu ir būtų netyčia devalvacija, tai vis tiek padėjus tokį indėlį būtų daug uždirbta, nes vis tiek devalvacija daugiausia būtų -30%, o greitai pakiltų litas ir iki -20 % buvusios vertės. Turint galvoje, kad per dešimt metų uždirbtum kažkur iš viso 241% (jei metų palūkanos 9,2%), tai tokia devalvacija beveik nieko nereiškia. O jei nebūtų devalvacijos, tai ir gauni ~241%.  Nemanau, kad įsivedus eurą, bus galima bankui keisti tas palūkanas savavališkai - kokios buvo padedant indėlį, tokios ir bus iki galo.

Disclaimer: galutinį sprendimą priimate jūs galvodami savo galva.

Citatos pabaiga

Ką tu žinai, kad bus su litu po 10 metų? Nieks nežino, kas bus po metų, o ką kalbėt jau apie 10. Gal nieko nevertas bus litas tada jau

 

Citatos pabaiga

Dar rudeni,buvau su reikalais uzsukes i SEB,tai jie jau tada man pasiule det indeli metams,ir pasiule apie 10% metiniu palukanu...Siaip,kol cia sedziu,tai vis pametu tuos pinigelius,2-3men "ant" procentu,bet cia zabova,ir tiek...Gal sakau kokia idarbinimo agentura steigt,ale kai pasidomejau,tai popierizmo nesveikai,istatymuose turi nardyt kaip zuvis vandeny,dar licenzija reiktu gaut,jei nori dirbt svariai,ir firmos vardas butu svarus...
 

ara
Rašyti privačią žinutę

66 žinutės
( +15 )

Noreciau paklaust ar turite ziniu ir galimybiu padeti kokia tai preke i norvegija eksportuot ir ten pardavinet, esu nuziurejas viena dalyka toki, norvegams jis patikt turetu...

Geras/Blogas
Rašyti privačią žinutę

1251 žinutės
( +164 / -210 )

2 ara, daug kas norvej tiktu.pazurek kokios kainos.jei varysi juodai, kap tauta daro, navaras garantotas

Norge/LT
Norge/LT
Rašyti privačią žinutę

327 žinutės
( +34 / -38 )

Citatos pradžia ara
 

 

Noreciau paklaust ar turite ziniu ir galimybiu padeti kokia tai preke i norvegija eksportuot ir ten pardavinet, esu nuziurejas viena dalyka toki, norvegams jis patikt turetu...

Citatos pabaiga

Pabandyk paklausineti cia- www.norvegijoslietuviai.com
 


Tik prisijungę vartotojai gali dalyvauti forume. Prisijungti.


Techninė analizė

Prekybos statistika realiu laiku

Ekonominis kalendorius

Privatumo politika Reklama Kontaktai Paskolos RSS RSS
© 2006-2024 UAB All Media Digital