Tik prisijungę vartotojai gali dalyvauti forume. Prisijungti.

 

Pagalbos

Savs
Rašyti privačią žinutę

73 žinutės
( +4 )

Pas Saxo gali atsidaryti ir be Orion.

Sekmes !

[email protected]
Rašyti privačią žinutę

7 žinutės

Savs dekui uz demesi

Kokiu principu tai atlikti,arba tiksliau kaip padaryti taiTupejau 2,5 m. fonduose Sampo ir jokios dinamikos irt.t. Pridziuvau prie kompo..............Man truksta informacijos ir patirties

Aciu

Savs
Rašyti privačią žinutę

73 žinutės
( +4 )

http://www.saxobank.com/en/Pages/default.aspx

Siame puslapy galesi pasikeist i rusu k.


Paskutinį kartą redagavo: Savs (2009-12-02 16:44)
lemis
lemis
Rašyti privačią žinutę

56 žinutės
( +5 / -14 )

Sveiki, gal ir ne visai prie temos as cia rasau, bet... susuigyncijom su draugu, norejau paklausti: tarkim per siuos metus is vieno vertybinio popierio uzdirbau 3000Lt, po to nupirkau kita akcija ir is jos uzfiksavau nuostoli 4000Lt, tai ar man teks moketi GPM uz siuos metus, jei reziume gavosi 1000Lt nuostolis?

 

ACIU!!!

Nojus
Nojus
Rašyti privačią žinutę

4089 žinutės
( +294 / -312 )

 Ne.

Nojaus laivą pastatė mėgėjas, O Titaniką - profesionalas...
Intel
Rašyti privačią žinutę

3 žinutės

Citatos pradžia Toji
 

 

Sveiki, norejau pasiteirauti, gal kas gali padaryti fundamentalia analize? PRASAU LAAABAI REIKIA PAGALBOS. Cia mokslams, siaip visada viska pasidarau pati, bet cia jau ne mano sritis...:///

P.S. uz atlikta darba bus atlyginta

atrasykite kas galite, ten tikrai nedaug laiko Jums, kaip tokiems ekspertams, uztruks: zodziu yra nurodymai pagal kuriuos turiu pirmiau fundamentalia analize pasidaryti, o po to technine...

Taip kad laukiu atsiliepimu, ir pasisakymu.

Ir jei kas padesit, tikrai nebetersiu jusu forumo...))

Aciu uz supratima...

Citatos pabaiga

Gal kas sutiktu atlikti si darbeli ir man, zinoma, taip pat uz atlygi?
 

mcrep
Rašyti privačią žinutę

53 žinutės
( +15 / -24 )

Swki,

gal galite nurodyti saltinius, kur galeciau dometis zemes ukiu, grudu rinkos kaina ir pan.

aciu

pradedantysis
Rašyti privačią žinutę

1 žinutės

Sveiki,

Norejau pasiteirauti, gal kas zinote, kaip skaiciuojama uzdarojo investicinio fondo kapitalizacija? Ar taip pat kaip atvirojo, t.y. investiciniu vienetu skaiciu dauginant is jų rinkos kainos? Bet jeigu tais vienetais neprekiaujama biržoje, kaip tada nustatoma rinkos kaina?

Is anksto dekui uz suteikta informacija

po_biski
Rašyti privačią žinutę

368 žinutės
( +257 / -119 )

Citatos pradžia mcrep
 

 

Swki,

gal galite nurodyti saltinius, kur galeciau dometis zemes ukiu, grudu rinkos kaina ir pan.

aciu

Citatos pabaiga

http://www.versloaplinka.lt/news.php
 

Rolly
Rolly
Rašyti privačią žinutę

10 žinutės

Sveiki
Norėjau paklausti.2007m. mamos vardu atsidariau investicinę sąskaitą.Užpirkau keletą fondu,akciju.Visi jie išlaikyti daugiau negu metus.Prieš keletą dienų mama paliko šį pasaulį .
Klausimas:
Ar paveldejus vertybinius popierius reiks juos vėl metus išlaikyti,kad pardavus nemokėti pajamų mokesčio?
Dėkui.
Nojus
Nojus
Rašyti privačią žinutę

4089 žinutės
( +294 / -312 )

Greičiausiai nereikės mokėti. Klausk VMI, normaliai viską paaiškins.
Nojaus laivą pastatė mėgėjas, O Titaniką - profesionalas...
Valdas
Rašyti privačią žinutę

427 žinutės
( +4 / -22 )

Citatos pradžia Rolly  
 
Ar paveldejus vertybinius popierius reiks juos vėl metus išlaikyti,kad pardavus nemokėti pajamų mokesčio?
 

Citatos pabaiga
Jei saskaitas valdai internetu PATS - imk ir parduok, nebent butu n+k paveldetuju, o jei esi tik pats, nebus kam skusti tavo veiksmu.  Paveldeti pinigus bus paprasciau, nei paveldeti vertybinius popierius - popierelius reiks perrasyti kitu vardu - ir gali buti, vmi tai traktuos kaip pirkima/pardavima su nuline savikaina.

is kitos pozicijos - klausk pas makleri, kuris valdo Tavo vertybinius popierius - kaip bus, nes VMI, reikes protingai ir teisingai paklausti, kad suprastum atsakyma.

dzukelis
Rašyti privačią žinutę

8 žinutės

 
 
Laba diena.Labai prasau zmoniu kurie ismano skolinimasi vekseliniu budu paaiskinti ar imanomas toks budas pasiskolinti pinigu .. kai pirmiausia pasirasomas skolos vekselis .paskui suradus pirkeja jis yra parduodamas ir tik tada pervedami pinigai i saskaita??? ar tai realu ar tai apgaule apgaule ... Aciu uz atsakyma.  Pvz :
Paskola isduodama iki metu vekseliniu pagrindu, palukanos 5% i men +
adminstravimo mokestis 3% mokamas viena karta 1,5% (min 300lt) avansu
(rengiama rizikos ataskaita, grazinimo planas ir t.t.)
nuo grazintinos sumos ir 1,5% kai jau gaunate pinigus. Pasirasomas
vekselis, paso kopija patvirtinama pas notara, finansinio tarpininkavimo
sutartis, tada vekselis parduodamas. Kai jis parduotas jus gaunate
pinigus. Procedura uztrunka nuo 5d iki 3sav nuo tada kai gaunam
vekseli pardavimui Priklausomai nuo darbu
sisiuks07
Rašyti privačią žinutę

248 žinutės
( +33 / -28 )

Citatos pradžia dzukelis  
 
 
 
Laba diena.Labai prasau zmoniu kurie ismano skolinimasi vekseliniu budu paaiskinti ar imanomas toks budas pasiskolinti pinigu .. kai pirmiausia pasirasomas skolos vekselis .paskui suradus pirkeja jis yra parduodamas ir tik tada pervedami pinigai i saskaita??? ar tai realu ar tai apgaule apgaule ... Aciu uz atsakyma.  Pvz :
Paskola isduodama iki metu vekseliniu pagrindu, palukanos 5% i men +
adminstravimo mokestis 3% mokamas viena karta 1,5% (min 300lt) avansu
(rengiama rizikos ataskaita, grazinimo planas ir t.t.)
nuo grazintinos sumos ir 1,5% kai jau gaunate pinigus. Pasirasomas
vekselis, paso kopija patvirtinama pas notara, finansinio tarpininkavimo
sutartis, tada vekselis parduodamas. Kai jis parduotas jus gaunate
pinigus. Procedura uztrunka nuo 5d iki 3sav nuo tada kai gaunam
vekseli pardavimui Priklausomai nuo darbu

Tai tavo paskolos verte 60metiniu + visokiu kitu pridetiniu islaidu....ir kaip tu planuoji grazinti , ar tau uzteks pajamu . Turto , kaip matosi nera. Kur zadi naudot ta paskola.... gal pagalvok ,pradziai savo galva
Citatos pabaiga

dzukelis
Rašyti privačią žinutę

8 žinutės

Paskolos suma nera didele,kaip ir issimokejimo laikotarpis ,tad praradimas ne toks jau ir didelis... Taciau mane domintu pats paskolos suteikimo procesas. Nesu susidures su tokiu skolinimosi budu,todel atrodo itartinai.. Tad buciau labai dekingas jei kas nors paaiskintu apie si buda ir ar aplamai realus toks skolinimosi budas..Aciu
P.sulcas
Rašyti privačią žinutę

5 žinutės

Sveiki, noriu pasiteirauti ar verta rinkti savaites/menesio/ketvircio/metu akcijos kainas, ieskoti kiekvieno periodo kainos vidurkio, bei vidurines reiksmes. Poto stebeti ar matosi tendencija kilimo/kritimo, bei tai parodytu akcijos kainos fluctuation (lietuviškai berods kaita). Taip pat, standartini nuokrypi (standard deviation) nuo vidurkio. Jeigu tendencija pasiteisintu, tuomet sekancia savaite/menesi/ketvirti tiesiog laukti kol kaina nusileis nuo tikimosi kainos vidurkio per standartini nuokrypi ir pirkti akcija. Si ideja realiai paremta grynai statistiko analize, taciau itraukus apyvartos rodikli pavyktu dar patikslinti spejima. Noriu isgirst kiek tai yra nerealu Pats suprantu, kad yra daugybe rodikliu itakojanciu kaina, bet tai galetu buti pagalbinis irankis... Laukiu komentaru. Aciu
P.S. atsiprasau, kad kai kurios frazes gali neatitikti, nes pats mokausi ne Lietuviu kalba statistika..
Aš tai Aš, o tu kas?
Nojus
Nojus
Rašyti privačią žinutę

4089 žinutės
( +294 / -312 )

Pasižiūri į grafiką ir matosi tendencija, nereikia jokiu fluktuacijų ir nuokrypių. Nebent esi fondo valdytojas.
Nojaus laivą pastatė mėgėjas, O Titaniką - profesionalas...
P.sulcas
Rašyti privačią žinutę

5 žinutės

Nu bent man skaiciai daugiau kalba nei paveiksliukai.. Bet klausimo esme ar imanoma nepastovioje Lietuvos rinkoje, naudojant Value investing strategija (http://www.investopedia.com/university/stockpicking/stockpicking3.asp) spekuliuoti? Zodziu as bandau sugalvoti kaip ilgalaike investavimo strategija, tiksliau pagal ja pasirinktomis akcijomis butu imanoma uzsiimti spekuliavimu.

Aš tai Aš, o tu kas?
Nojus
Nojus
Rašyti privačią žinutę

4089 žinutės
( +294 / -312 )

O tai kuri tada rinka yra "pastovi" ir kaip tu tai nustatai?
Value strategija? Ateis kita krizė ir po strategijos...
Nojaus laivą pastatė mėgėjas, O Titaniką - profesionalas...
P.sulcas
Rašyti privačią žinutę

5 žinutės

Tame ir ideja, kad si strategija db man labai graziai atrodo, kai kainos nekilo taip kaip turejo kilti. Nes optimistiskai spejant, kad per kokius 3 metus krizes nebus, kaina turetu pasiekt anksciau prognozuota. As dar tik mokaus investuot, todel man tikrai idomu suzinoti ka kitaip man siulytum daryt.
Aš tai Aš, o tu kas?

Tik prisijungę vartotojai gali dalyvauti forume. Prisijungti.


Techninė analizė

Prekybos statistika realiu laiku

Ekonominis kalendorius

Privatumo politika Reklama Kontaktai Paskolos RSS RSS
© 2006-2024 UAB All Media Digital