Tik prisijungę vartotojai gali dalyvauti forume. Prisijungti.

 

Gal padesit, patarsit

iofas
Rašyti privačią žinutę

3 žinutės

Sveiki, noreciau patarimo. Esu zalias sitoje srityje, investicijos, akcijos ir t.t. Tai va uzsidirbau truputi pinigu ir dabar sedziu namie prie interneto neturiu ka vekti noreciau pazaisti su akcijom ar spekuliavimu bet nezinau kaip kur kas.

Man seip labai idomu sitias dalykas senai norejau pradeti bet nezinau kaip ka daryti. Gal yra koks totorialas zinot koki web. Aciu

 

tagas
Rašyti privačią žinutę

28 žinutės
( +1 / -1 )

cia ne kortom ismokt lost per vakara, pirma reik suzinot kas tai per biesas, po to ieskotis brokerio ir mokintis terminu, po to demo saskaita, strategijos ir po metu laiko galesi atsidaryt real saskaita, siaip tai is mano patirties tai kai as masciau kaip tu, tai pirma susiintaliavau kazkoki terminala, ziurejau i tuos skaiciukus, spaudeliojau beleka ir masciau kas per fygnia, po metu laiko gryzau prie marketivos, grazu, 5$ uz dyka, bet jie isgaravo, persivest pinigu nemokejau (aciu dievui), susiradau nauja brokeri admiral markets, nauja platforma MT4, aisku vel lindau be mokslu, 100$ pasake ciau meciau vel ta reikala supykes kokiem trim menesiam, po to gryzau zinodamas kas cia ir kaip lengvai dingsta pinigai, mokslai mokslai mokslai, dabar jau vien i minusa neinu, kolkas laikausi plano kad i diena padaryt bent 50% pradinio kapitalo, kolkas sekas taigi, eini i koki admiral psl ir skaitai

Darriusk
Darriusk
Rašyti privačią žinutę

438 žinutės
( +48 / -17 )

Citatos pradžia iofas
 

 

Esu zalias sitoje srityje, investicijos, akcijos ir t.t.  

Citatos pabaiga

Klausi apie akcijas ir investicijas, o postas forex skyrelyje.  Pradžiai apsispręsk, kuri tema tave domina .
T.y. pražiai susipažink su spekuliacija akcijomis ( stocks), ateities sandoriais (futures), opcijomis (options) ir forex ir investavimu į fondus. Kai žinosi, kas tai, pasirinksi sau tinkamą kryptį ir pirmyn

 

 

Forexe žinau viską :D
NiekoTokio
NiekoTokio
Rašyti privačią žinutę

118 žinutės
( +4 / -6 )

50 proc pradinio kapitalo visai normaliai

Mano blogas: http://mariusniekotokio.wordpress.com
tagas
Rašyti privačią žinutę

28 žinutės
( +1 / -1 )

kai pradinis nedidelis o rizika maza tai 50% netiek ir daug, vakar 100% uzdirbau pradinio kapitalo

Amigo
Amigo
Rašyti privačią žinutę

812 žinutės
( +491 / -722 )

Ant ko tu cia taip sugebejai padaryti?

Protingesnis gali tapti tik zaisdamas su stipresniu varzovu
Verslus
Rašyti privačią žinutę

27 žinutės
( +5 / -6 )

Citatos pradžia NiekoTokio
 

 

50 proc pradinio kapitalo visai normaliai

Citatos pabaiga


 

Jei pradinis kapitalas 20 EUR tai ne tiek ir daug

tagas
Rašyti privačią žinutę

28 žinutės
( +1 / -1 )

forex, valiutos + auksas

Amigo
Amigo
Rašyti privačią žinutę

812 žinutės
( +491 / -722 )

saunuolis

Protingesnis gali tapti tik zaisdamas su stipresniu varzovu
tagas
Rašyti privačią žinutę

28 žinutės
( +1 / -1 )

hmm, biski daugiau nei 20 eur siaip sakau, cia viska matuoja rizika, mazas kapitalas, maza rizika, bet ta rizika remiama psichologija nuo kurios priklauso pelnas, ir siaip kad ir 20eur pradinio kapitalo padaryt 50% yra nemazai, nes jei as pvz turiu 2000k $, statau 1 lota, o jei turiu 20$ statau 0.01 lota, kaip sakant tas pats

Verslus
Rašyti privačią žinutę

27 žinutės
( +5 / -6 )

Nieks nesako, kad blogai Teigiamas uždarbis visada yra gerai, tik norėjau pastebėti, kad ilgą laiką prekiaujant ir sukaupus stambesnį kapitalą toks 50 proc. uždarbis nuo pradinės sumos gali signalizuoti apie tai, kad miegama ant laurų

iofas
Rašyti privačią žinutę

3 žinutės

Citatos pradžia Darriusk  
 
Citatos pradžia iofas
 

 

Esu zalias sitoje srityje, investicijos, akcijos ir t.t.  

Citatos pabaiga

Klausi apie akcijas ir investicijas, o postas forex skyrelyje.  Pradžiai apsispręsk, kuri tema tave domina .
T.y. pražiai susipažink su spekuliacija akcijomis ( stocks), ateities sandoriais (futures), opcijomis (options) ir forex ir investavimu į fondus. Kai žinosi, kas tai, pasirinksi sau tinkamą kryptį ir pirmyn

 

 

Citatos pabaiga

nu bandysiu skaityneti mokytis visdelto aciu kad bent krypti nurodet

tagas
Rašyti privačią žinutę

28 žinutės
( +1 / -1 )

sukaupus dideli kapitala duok dieve padaryt per diena 20% ir butume visi laimingi

iofas
Rašyti privačią žinutę

3 žinutės

Parisiunciau DEMO FXLT bet nieko nesuprantu beveik tarp tu skaiciu. Gal yra koks paaiskinimas ar paciam bandyti suprati

Verslus
Rašyti privačią žinutę

27 žinutės
( +5 / -6 )

Citatos pradžia tagas
 

 

sukaupus dideli kapitala duok dieve padaryt per diena 20% ir butume visi laimingi

Citatos pabaiga


 

Sukaupus didelį kapitalą dar blogiau Tačiau aš kalbu apie pradinę sumą kuri ir lieka pradine o ne dabartine

(Pvz: įnešiau 20 eur (pradinė suma), per metus laiko užauginu iki 2000 eur ir toliau kas dieną uždirbinėju 50 proc. pradinės sumos, t.y. po 10 eur). Va ką turiu omenyje ir manau sutiksi, kad turint 2000 eur sąskaitoje po 20 proc. nuo pradinės uždirbti, t.y. po 4 eur tai yra dar blogiau 

DanieliusV

11 žinutės
( +1 / -1 )

iofas - žmogau,  jeigu tu nori, kad už tave kiti viską padarytu, tada tiesiog duodi teisingiem žmonėms litus, jie tau juos prasuka , arba ne, pasiema sau dalį, ir duoda tau duonai.

Eini į google ir rašai: Forex

Ieini į kiekvieną puslapį ir skaitai viską nuo A iki Z. Skaitymo metu vos kai tik papuoli ant pirmo nesuprantamo žodžio, kad ir kokia konsolidacija pakeliui sutiksi, ar kokį indikatorių, tada vėl eini į google, ir klausi pas google.  

Dar siūlyčiau Ovsianikovo Forex 101 pasiskaityti, o vėliau prie kitos literatūros prieiti.

 

Sekmės

tagas
Rašyti privačią žinutę

28 žinutės
( +1 / -1 )

verslus - suprantu apie ka sneki, bet as kalbu is kitos puses, jeigu as pvz inesu 20$, o tu inesi 2000$ ir kad as padarau per diena 10$ pelna o tu 1000$ pelna tai yra vienas ir tas pats, tik sumos didesnes, nuo ko ir priklauso musu psichologija forex'e

vigo
vigo
Rašyti privačią žinutę

40 žinutės
( +3 )

tagas

 

Sukaupus didelį kapitalą pradėk orientuotis į 20% pvz per du mėnesius, nes su tokia strategija 20 procentų per dieną viršaus, gali greit ir skambučio iš wallstreet'o sulaukti su darbo pasiūlymu O jei for real tai baikit vyrai šnekėti 20 per dieną nuo kapitalo.. Aš pradėjęs kiek pamenu apie tokius skaičius nemąsčiau... Greit gausi margin call'ą ir pasibaigs tavo. Jei turi 2000k sąskaitoje ir perki 100000 valiutos vienetų, tai gal galėtum parodyti stabilaus darbo rezultatus? Kokių 3 mėnesių kaip minimum.. 2000k ir 0.1lot čia gal tegu būna maximumas, ir tai kai kurie "vilkai" nušvilps mane su tokiais mąstais Taip kad.. SĖKMĖS

:)
vigo
vigo
Rašyti privačią žinutę

40 žinutės
( +3 )

O šiaip jei jau reiškiatės apie 50 procentų uždarbį sykiu, tai bent jau nekurkite tam naujos temos, pasidalinkit pvz skype kontaktais

:)
KodėlČiukas
KodėlČiukas
Rašyti privačią žinutę

139 žinutės
( +13 / -16 )

Norejau paklausti tarkim as turiu saskaita 1000 USD naudoju sverta 1:100 reiskias galiu pikrti uz 100 000 USD. Tarkim buna pirkimu pavedimai lots 1; 2; 5; ir 10. perku uz 10 tai reiskias perku uz 10 000 USD? ir tarkim 10 pipsu man +  arba -1000 USD, tai jei -1000USD pasiekia tai as nesudeginu savo accaunto? Ir tarkim jei +1000 USD tai taip iseina , kad i pliusa tikru pinigu tik 10 USD?


Paskutinį kartą redagavo: KodėlČiukas (2009-11-03 19:52)

Tik prisijungę vartotojai gali dalyvauti forume. Prisijungti.


Techninė analizė

Prekybos statistika realiu laiku

Ekonominis kalendorius

Privatumo politika Reklama Kontaktai Paskolos RSS RSS
© 2006-2024 UAB All Media Digital