Tik prisijungę vartotojai gali dalyvauti forume. Prisijungti.

 

Investavimas siuo laikotarpiu i besivystanciu saliu akciju rinkas ir Rusija. Jusu nuomone

rudaake26
Rašyti privačią žinutę

2 žinutės

Sveiki, labai reiktų Jūsų patarimo. Esmė ta, kad investavau į SEB NVS akcijų fondą bei SEB Eastern Europe ex Russia akcijų fondą 2007 m.. Šiai dienai prarasta vertė yra -25 proc. Kadangi greitu metu SEB NVS akcijų fondas bus panaikintas (gavau pranešimą apie tai) norėčiau išgirsti Jūsų nuomonę apie tai ar verta investuoti į besivystančias šalis (kartu ir rizikingas) tokias kaip Brazilija, Kinija, Indija. Ką manote apie tai? (savo dalį Eastern Europe ex Russia fonde planuoju palikti). Nesu patyrusi ir dabar suprantu kad iškart investuodama į rizikingus fondus pasielgiau neapdairiai, tačiau pinigų tai nesugražins.

Mano nuomonė: būtų neprotinga dabar mažinti riziką investuojant į mišrius fondus ar išsivysčiųsių šalių fondus kai jau pasiektas dugnas ir beveik krist dar labiau nėra kur, tad mastau apie HSBC Bric Freestyle fondą per SEB (Brazilija+Indija+Kinija+Rusija).  Tai nėra viešai platinama. Kitas variantas - HSBC GP Brazil Equity taip pat per SEB banką, bet ten apsiribojama viena šalimi tad žiūriu į tai labai atsargiai. Pirmo varianto potencialas manau yra didžiulis, atmetus prielaidą kad po šio kritimo po Naujųjų metų gali prasidėti antrasis kritimas (skaičiau, nors mano nelabai šioje srityje nusimanančia galva atrodo gana neįtikinama, nors teoriškai įmanoma). 

Prašau pasidalinkite savo nuomone apie tai ar aplamai į kurių šalių akcijų fondus šiuo metu verta investuoti (gal Balkanai???). Galėčiau užšaldyti 3-5 metam. Ačiū iš anksto ir labai atsiprašau iš anksto jei mano klausimas pasirodys kam nors kvailas  

SetaS
Rašyti privačią žinutę

101 žinutės
( +8 / -14 )

3-5 metams manau i bent kuri regiona dabar gali  investuoti

rudaake26
Rašyti privačią žinutę

2 žinutės

Optimaliausias variantas man būtų iki 3 metų, 5 metai čia kraštutiniu atveju. Daug praradau tai mano noras būtų per kuo greitesnį laiko tarpą atgauti prarastą dalį plius dar kad pelnas gautųsi už 5 metus (nuo 2007 metų plius dar minimum 3metai).

NiekoTokio
NiekoTokio
Rašyti privačią žinutę

118 žinutės
( +4 / -6 )

Aš turiu Brazilijos... Kol kas nesipildau papildomai. Bet šiemet gerai atšoko... Kaip ir visur nuo kovo mėnesio

Mano blogas: http://mariusniekotokio.wordpress.com
Chikirap
Chikirap
Rašyti privačią žinutę

432 žinutės
( +86 / -82 )

1. klaida yra mastyti tai kad atsoks iki savikainos ir dar kazkiek pelno - akcijoms neidomu kas uz kiek nusipirko taigi pirkimo kaina turi buti visiskai neitakojantis kintamasis

2. nesu fondu ekspertas, bet ar tikrai seb vieni geresniu valdytoju? ar ne geriau tada ir indeksus deti, bent jau administravimo kastai nevalgys pinigu

 

----------------------------------------------------------------------
Juoda Balta
vaidas7777
vaidas7777
Rašyti privačią žinutę

466 žinutės
( +77 / -163 )

  Che, paprastai po tokiu kritimu atsokimu nebuna iki 10 metu. Taigi atgauti pavyks tik nuvertejant pinigams.  O cia kas greiciau devalvuos savo valiuta. Kol kas cempionai  - Rusija, Lenkija, UK, kas ten dar....

augis
augis
Rašyti privačią žinutę

155 žinutės
( +7 / -28 )

turiu investaves per  sved banka rusijos akciju fondas. na kolkas neblogai kyla, beveik lyderis ,ziuresim, kaip seksis toliau. jei daryt prielaida, kad nafta branks, tai butu  ok .

NiekoTokio
NiekoTokio
Rašyti privačią žinutę

118 žinutės
( +4 / -6 )

Aš pasiėmiau draudimą prie paskolos su investavimo kryptimis: BRIC, Brazilija ir Afrika. Žiūrėsiu kas gausis. Po metų reiks įvertint pelningumą fondų

Mano blogas: http://mariusniekotokio.wordpress.com

Tik prisijungę vartotojai gali dalyvauti forume. Prisijungti.


Techninė analizė

Prekybos statistika realiu laiku

Ekonominis kalendorius

Privatumo politika Reklama Kontaktai Paskolos RSS RSS
© 2006-2024 UAB All Media Digital