Tik prisijungę vartotojai gali dalyvauti forume. Prisijungti.

 

Investavimo Kursai Pradedantiems

Aldasas
Rašyti privačią žinutę

114 žinutės
( +1 )

Matant kiek klausimu atsiranda pradedantiems investuoti, kilo ideja organizuoti investavimo kursus. Juose per trumpa laika galima butu pateikti pradines žinias norintiems savarankiškai investuoti į akcijas: akciju pasirinkimas (fundamentali, technine analize), imoniu finansiniu ataskaitu skaitymas, investavimo strategija, vertybiniu popieriu portfelio formavimo principai, ir t.t. Be to, ilgametis investuotojas galetu pasidalyti ir savo asmenine patirtimi.
Ar tokie kursai butu idomus pradedantiems?
Kokie klausimai butu aktualiausi?
Rasykite savo nuomones ir pasiulymus.
Artificial
Rašyti privačią žinutę

36 žinutės
( +26 )

Tai, kad pilna tokiu kursu tiek pasaulyje, tiek Lietuvoj. Vadinasi "Aukstasis issilavinimas finansu/ekonomikos/verslo/apskaitos srityje". Jei apsukrus busi, tai dar ir nemokamai sudalyvausi tokiuose kursuose, ir dar gera laika apturesi. O jei nenori ju lankyti, paklausyk mano patarimo ir atiduok savo pinigus valdyti tiems, kas ta amata ismano ir praeje ne vienus ir ne du metus trunkancius kursus ir sukaupe atitinkama patirti.
Greed is good
Turbavykas
Turbavykas
Rašyti privačią žinutę

398 žinutės
( +2 / -5 )

Tai kad aukstasis issilavinimas nepasako ar busi geras spekuliantas. Sako buvusiems lektuvu pilotams gerai sekasi
O siaip apie universitetu lygi lietuvoj as patyliu. Jeigu isviso toks dar yra.
Taksistas
Taksistas
Rašyti privačią žinutę

565 žinutės
( +20 / -10 )

Manau tai būtų geras dalykas žaliems, nes nebūtinai aukštasis išsilavinimas duoda specifinių darbo biržoje žinių. Dabar naujokai rankioja info po kruopelytę - o čia būtų viskas vienoje vietoje, tik esminiai dalykai.

http://addurl.tel
maribu
Rašyti privačią žinutę

14 žinutės

Tokie kursai tikrai butu geras dalykas pradedantiesiems,nes daugelis tikrai neturi "Aukstojo issilavinimo finansu/ekonomikos/verslo/apskaitos srityje".O tokiu investuotoju vis daugeja.
justtas
justtas
Rašyti privačią žinutę

18 žinutės

Na as ir pats esu zalias, bet manau kad reikia pradeti nuo literaturos skaitymo (as pats taip darau). Juk pilna naudingu knygu spekuliantu groupse, tik noro turek. Siaip pati ideja mano manymu yra gera, butu gera proga susisteminti visas zinias.
isolated
Rašyti privačią žinutę

87 žinutės
( -2 )

Na kaip pasakius... jei tie kursai kainuoja tiek kiek studijos, o trunka trumpiau kaip tai manau nelabai kas ten eis...
jei nemokamai ar pusdykiai butu... bet taip tikrai niekas nenores daryt...
tad siulau mokytis patiems o litus skirtus moxlams investuot i moxlus ;]
Sometimes up, sometimes down
This time up http://www.tvarkau.lt
Ly
Ly
Rašyti privačią žinutę

125 žinutės
( +5 )

Isolated - investicijos dazniausiai atsiperka,aisku jei protingai investuosi tad jei zomgus tikrai domisi, galvoja is to tureti naudos, tikrai nepagailes tu litu, bent jau as taip galvoju. Ir jei bus tokie kursai, o ypac kaune tai tikrai nepagailesiu, nes galbut tas investuoti du nuliai atnes man 6 nulius
Artificial - jei tokie kursai "aukstasis issilavinimas" vadinasi kursais tai as tada einu ant ledo baleta susokti
Zodziu -UZ :yes
Labiausiai zmogus gailisi tu kvailysciu, kuriu nepadare, kai turejo galimybe
Reda
Rašyti privačią žinutę

39 žinutės
( +3 / -1 )

Man būtų idomu kompiuterizuotos TA taikymas Baltijos biržoje, kokią platformą pasirinkti, kaip duomenis persikelti, kokius indikatorius naudoti ir kt. dalykai, man kaip paprastai vartotojai savarankiškai nelabai gaunasi, bent jau instruktažas būtų naudingas.
Taip pat ir kitos, aukščiau išvardintos temos būtų įdomios, esu baigusi forex kursus, bet jei investuotojai pasidalintų savo patirtimi investuojant tiek baltijos, tiek kitose užsienio biržose, su malonumu paklausyčiau.
Nojus
Nojus
Rašyti privačią žinutę

4089 žinutės
( +294 / -312 )

Reda, klausimas gali pasirodyti nekorektiškas, o tai rankomis ant milimetrovkes braižai grafikus? Ar aš klausime kažko nesupratau? Parprasčiausias exelio naudojumas jau yra kompiuterizavimas. O ponas B.Geitsas net indikatorių yra idėjęs Skant, respect jam
Nojaus laivą pastatė mėgėjas, O Titaniką - profesionalas...
Reda
Rašyti privačią žinutę

39 žinutės
( +3 / -1 )

Nojau, grafikų nebraižau, šiaip grindis tiktai plaunu, čia netyčia priėjau prie interneto ir nusprendžiau klausimą parašyti. Pasirodo, atsiranda dar kas juos ir perskaito.
Turbavykas
Turbavykas
Rašyti privačią žinutę

398 žinutės
( +2 / -5 )

Man būtų idomu kompiuterizuotos TA taikymas Baltijos biržoje, kokią platformą pasirinkti, kaip duomenis persikelti, kokius indikatorius naudoti ir kt. dalykai, man kaip paprastai vartotojai savarankiškai nelabai gaunasi, bent jau instruktažas būtų naudingas.
Taip pat ir kitos, aukščiau išvardintos temos būtų įdomios, esu baigusi forex kursus, bet jei investuotojai pasidalintų savo patirtimi investuojant tiek baltijos, tiek kitose užsienio biržose, su malonumu paklausyčiau.
Man atrodo TA lietuvoje sunkiai pasiteisins nes per mazas zmoniu kiekis dalyvauja rinkoje. Gal indeksui dar ir veiktu bet atskirom akcijom tai sunkiai.
Nojus
Nojus
Rašyti privačią žinutę

4089 žinutės
( +294 / -312 )

Turbavykas, ką turi omeny, kad TA nepasiteisina?
Nojaus laivą pastatė mėgėjas, O Titaniką - profesionalas...
Turbavykas
Turbavykas
Rašyti privačią žinutę

398 žinutės
( +2 / -5 )

Na manau kad TA gerai veiktu turi buti tukstanciai sandoriu. Juk pagal teorija TA masiu psichlogija nagrineja. O tai ka matysi jei kokioj nepupoliarioj akcijoj cia 3 sandoriai ivyksta ir dar del visokiu susitarimu ir pan?
Nojus
Nojus
Rašyti privačią žinutę

4089 žinutės
( +294 / -312 )

Tai nelikvidams T analizės niekas ir nedaro. O ko tau nepatinka kitų akcijų TA? Reikia, kad tu sąvoką "pasiteisina" paaiškintum. Nes, aš manau, kad TA nieko nei pateina, nei nepateisina, nei pasiteisina, nei nepasiteisina. Ji puikiai atspindi ir vieną sandorį akcija per metus, ir 10K sandorių vienos akcijos per sesiją. Tai nesuprantu, kodėl keli bangas?
Nojaus laivą pastatė mėgėjas, O Titaniką - profesionalas...
ecotec
Rašyti privačią žinutę

5 žinutės
( +3 / -5 )

Na, man atrodo, kad tokie kursai tikrai būtų naudingi. Nesenai pradėjau domėtis investavimu, pradėjau rinkti literatūrą, bandau sekti naujienas. Bet tai tik sausa teorija. Tiesa, užsiregistravau į tą lja rengiamą konkursą, gal jis duos naudos. O dėl tų kursų tai manau ne vienas toks kaip aš pradžiamokslis atsirastų ir jais susidomėtų. Aišku juos reiktų rengti keliuose miestuose (aš konkrečiai iš Kauno), o norinčių mokytis/mokyti tai greit atsirastų ozingoff
zhaltis
zhaltis
Rašyti privačią žinutę

209 žinutės
( +13 / -3 )

Esu moksleivis. Aktyviai domiuosi VP, prekiauju biržoje, bet patirties ir žinių stoka neleidžia laisvai jaustis prekiaujant. Manau tokie kursai būtų lb naudingi ir supažindinus su tokia idėja potencialią paklausą (vyr. klasių moksleivius, studentus, besidominčius investavimu žmones), ši idėja sulauks pasisekimo.
Sėkmės
Aš niekada nesiginčiju su žmonėmis, kurių nuomonės negerbiu.
Fondas
Rašyti privačią žinutę

22 žinutės

Kursai butu labai naudingi .Ideja sveikintina.
danasgaz
Rašyti privačią žinutę

9 žinutės

As UZ.:yes Neabejotinai pasiruoses investuoti i save, bet iskelciau sias salygas: prieinama kaina bei laikas.
Aldasas
Rašyti privačią žinutę

114 žinutės
( +1 )

Aciu visiems uz nuomones, pazadu i jas atsizvelgti ruosiant kursu medziaga. Akivaizdu, kad kursu ideja reikalinga ir pribrendusi.
Reda, turesiu omeny, bet TA taikymui turbut reiketu atskirus kursus rengti. Manau, kad pradziai aktualiau suprasti kaip atsirinkti akcijas, fundamentalia analize, imoniu finansines ataskaitas, rodiklius, esminius ivykius ir kaip jie itakoja akcijos kaina.
Justtas- gerai pastebejai, kursu tikslas ir butu susisteminti zinias is daugelio knygu, taip sutaupant laiko.
Danasgaz- del prieinamos kainos garantuoju, o laikas planuojamas vakare, tik teks tau atvaziuoti i Vilniu.

Tik prisijungę vartotojai gali dalyvauti forume. Prisijungti.


Techninė analizė

Prekybos statistika realiu laiku

Ekonominis kalendorius

Privatumo politika Reklama Kontaktai Paskolos RSS RSS
© 2006-2024 UAB All Media Digital